Bewaring van Titels. BAN QUE CENTRALE DE LA DENDRE VOEDERGERST. Zes Woonhuizen en Bouwgrond Uit ter hand te koop Een Schoon HUIS Woonhuizen en Bouwgronden Lossers op statie Burst. KOSTELOOS NAZICHT VAN ALLE TREKKINGEN. ALGEMEENE INLICHTINGEN. afhangen en land, te Erembodegem, Ninoofschen steenweg, zuiddeel van eigendom aldaar sectie B, nr 899, 900e en 901 h, groot in 't geheel 29 aren 90 ca en het te verkoopen deel 4 aren 10 ca. Laatst bewoond door Theophiel Pirson. Op te leggen voor boom-, haag- en meetprijs 175 fr. Tweede Zitdag Donderdag 1 Maart 1923, om 2 uur namiddag ter herberg De Zonnebloem bij J. De Neve, te Aalst, Geeraardsbergschestraat. Wij trekken de aandacht der land bouwers op den tamelijk goeden koop van den voedergerst. In vergelijking met de andere voeders is dit niet zoozeer in prijs gestegen. Wij hebben eene partij gerst in maga zijn van eerste hoedanigheid aan den prijs van 68 fr. de 100 kos Studie van Notaris DE VIS, te Aalst. Onmiddellijke ingebruiktreding huis, schuur, koestal, remisie, varkenskot, te Moorsel, Kattenbroeck, groot 12 aren. De kooper kan in gebruik nemen onge veer 4 dagwand allerbeste land omtrent de hofstede. Zich te bevragen bij Nota ris De Vis, te Aalst. Studie van den Notaris HERSSENS 30, Korte Zoutstraat, Aalst. BIJ STERFGEVAL Openbare Verkooping van te Aalst, Koer Backaert (Fort) uitgevende op de Moorselbaan De Notaris LEON HERSSENS, te Aalst, zal namens wien het behoort in het openbaar verkoopen Koop een. Een huis gestaan en ge legen te Aalst, Koer Backaertt nr 5, ten kadaster sectie C nummer 539s2 groot 80 cent. Bewoond door Poriau Jozef. Koop twee. Een huis gestaan en gelegen alsvoren nr 6, ten kadaster sec tie C nummer 5£7r2, groot 80 centiaren Bewoond door Van de Maele Charles. Koop drie. Een huis, gestaan en gelegen alsvoren nr 7, ten kadaster sec tie C, nummer 537q2, groot 70 centia ren. Bewoond door Gysens Jozef. Koop vier. Een huis, gestaan en gelegen alsvoren nr 8, ten kadaster sec tie C, nummer 537p2, groot 79 centia ren. Bewoond door Frans Peeters. Koop vijf. Een perceel bouwgrond gelegen alsvoren ten kadaster sectie C, nummer 537°2, groot 1 aar 30 centiaren Koop zes. Een huis gestaan en ge legen alsvoren nr 9, ten kadaster sectie C, nummer 537n2, groot 1 aar 1 centi- aar.Bewoond door Van de Maele Louis. Koop zeven. Een huis gestaan en gelegen alsvoren nr 10, ten kadaster sectie C, nr 537m2, groot 60, centiaren Bewoond door Verspeeten August. Eenige Zitdag Maandag 26 Februari 1923, om 2 uur namiddag ter herberg In Sint Martinus bij den heer Valery De Smet, Hovenierstraat (Hoek der Moor selbaan) Aalst. Welgelegen bouwgrond. Verschei dene andere woningen. Groote en kleine kapitalen. Voor alle inlichtingen zich wenden ter studie van notaris Herssens, 30, Korte Zoutstraat, Aalst. Om uit onverdeeldheid te scheiden. Openbare Verkooping van te Aalst, Beekveld, nr 3. De Notaris HERSSENS, te Aalst, zal ter tusschenkomst van Notaris MEERT, te Erpe, openbaar verkoopen: Een huis, gestaan en gelegen te Aalst, Beekveld nr 3, ten kadaster sectie A, nummer 21941, groot 90 centiaren. Bewoond zonder huurceel door Jozef Sergeant. Eenige Zitdag Maandag 5 Maart 1923, om 2 uur namiddag, ter herberg De Groenpoort bij Joseph De Gendt, te Aalst, Zoutstraatpoort. Openbare Verkooping van te Aalst, Beukendreef. De Notaris HERSSENS, te Aalst, zal namens wie het behoort openbaar ver koopen Stad Aalst. Een eigendom, begrijpende 27 woon huizen met hof en 3 bouwgronden, ge staan en gelegen te Aalst, Beukendreef. Verdeeld volgens plan en tabel in 30 loten. Enkele Zitdag Donderdag 22 Maart 192$ om 2 uur namiddag, ter herberg Het Muisken te Aalst, Brusselschesteenw. Aanmerking. De koopers zullen een deel der koopsom mogen laten staan I op intrest. I Voor inlichtingen desaangaande en alle andere zich wenden ter studie van j Notaris Herssens, te Aalst, Korte Zout- straat, 30. Op Zondag 18 Februari schrijft de afdeeling Aygem in voor Superfosfaat, Supra, Kaïniet, plantaardappelen, kolen, kalk enz. Wij noodigen al de leden uit welke lossen op statie Burst als deze van Hel- dergem, Ressegem, Burst, Zonnegem, Bambrugge, Vlierzele en meer andere, om ook hunne inschrijvingen te doen, 'tzij bij hunnen plaatselijken magazijnier, secretaris of bij 't bestuur van Aygem, opdat de bestellingen in groote hoeveel heden zouden kunnen gedaan worden, iets wat enkel voordeel voor de koopers oplevert. Voor prijzen en andere inlichtingen wende men zich tot het bestuur der Aygemsche afdeeling. Studie van den Notaris MEER1 te Erpe. Openbare Verkooping van een groot Handelshuis te Aalst, ten voorhoofde aan de Lange Zoutstraat, geteekend nr 41, hebbende 2 groote vi- trienen, ruime winkel en verdere plaat sen, serre en hof, verlicht met gaz en electriciteit. Onmiddellijk ingebruiktreding. Enkele Zitdag Maandag 12 Maart 1923 om 2 uur namiddag ter herberg In het Paviljoen gehouden door den heer Emiel Van de Maele, te Aalst, Groote Markt. Openbare Verkooping van eenen welgelegen eigendom, be staande in twee woonhuizen en grond gestaan en gelegen te Erpe, Vijf huizen, Gentsche steenweg. Laatst bewoond door M. August Paerewyck. Enkele Zitdag Donderdag 8 Maart 1923 om 2 uur namiddag, ten Koffiehuize "Redt U Zeiven,, Groote Markt, Aalst. Openbare Verkooping van eene hofstede, gestaan en gelegen te Lede, gekadastreerd sectie B, nr 28a, met eene grootte van 8 aren 44 cent. Enkele Zitdag 26 Februari 1923, Om 2 uur namiddag, ter herberg In de Groene Wandeling, gehouden door den heer Camiel Goeman, te Lede. Moorsel bij Fr. Van Brempt, verkoop prijs 0,75 meer als De Koornbloem. Wieze, Petrus De Meersman 1,00 meer Esschene, Jud. V. Varenberg 1,50 Herdersem, bij B. Boel 0,75 Hofstade, bij F. DeSmet 0,75 Gijsegem, bij Alf. Maes 1,00 Schoonaarde, Aug. Bogaert 1,00 Lede, Gustaaf Parent 1,00 Heldergem, Petrus Callebaut 1,50 Denderleeuw, Aug. Janssens 1,00 Welle, Clem. De Leenheer 1,00 Meldert, Const. Cuper 1,50 Erondegem, L. D'Haeseleer 1,00 Teralphene, V. d. Bossche 1,00 Denderhautem, A, V.d.Steen 1,50 Borsbeke, Ch. De Smaele 0,50 Burst, Constant Moreels 0,50 Aygem, Ch. L. Vercruysen 0,50 Hekelgem, B.Schoonjans l,oo Haeltert, Em. Meganck 0,50 Haeltert, Frans De Gendt l.oo Impe, Vital De Pauw 1,25 Okegem, Fr. Van Bockstael l,5o Woubrechtegem,J.DeBuyst l.oo Oordegem, Joseph Casteels 1,25 Oultre, Torrekens 1,00 Herzele, Frederik De Buyst 0,75 Nederhasselt. De Pril 1.50 Nederhasselt, De Tant 1,50 Erpe, René De Swaef 1,00 Meire, Emile Ottoy 0,50 Nieuwerkerken, R. Pauwels 1,00 Hillegem, R. Van Dorpe, 0,75 Wichelen, Joz. Van Damme 1,50 Iddergem, Praet Eugeen 1,50 Maria-Lierde, Cam. Van Strythem-Van Damme 1.00 St Lievens-Essche, P. Arents 1,25 StAntelinckx, V. Van Damme 1,75 AFDEELING AYGEM. Ten einde in tijds de noodige bestel lingen te kunnen doen, houden wij eene vergadering op Zondag 18 Fe bruari, onmiddellijk na de Hoogmis, bij Frans De Ryck, waar wij de inschrij vingen zullen opnemen van de noodige waren voor onze leden. Wij zullen inschrijven voor het vol gende Superfosfaat, Supra, Kaïniet, Plant aardappels als Industrie, Kruger en Roode Star j Zaaihaver, Zaailijn- zaad, Kolen, Landkalk enz. Wij moeten onze leden er op wijzen dat wij al die waren rechtstreeksch op wagon vragen eene wijze welke alle voordeel oplevert en ook, dat wij eens de inschrijving gesloten, van te laat gekomene aanvragen geene rekening kunnen houden. Wij noodigen al onze leden dringend uit naar die vergadering. Wij zullen er de nauwkeurigste uitleggingen geven over herkomst en prijs van alle benoo- digdheden. Dat iedereen dus, in zijn eigen belang, de vergadering bijwone. Voor het Aygemsch Bestuur De Voorzitter, De Schrijver, A. Annorel. R. Boelaert. AALST-SCHAARBEEK. - Zon dag 18 dezer algemeene vergadering bi Ph. De Kegel, Lindestraat, van 3 tot 4 uren namiddag. Dagorde Inschrijving voor klaver zaad, beetzaad, zaaihaver, lijnzaad, vee voeder en meststoffen, ook plantaard appelen. Deze welke Zondag niet kun nen komen, mogen hunne inschrijvingen doen des maandags bij den schrijver D. Hoffelinck. AALST-PAPEN RODE. - Zondag 18 Februari vergadering bij B. Vinck, Binnenstraat, om 2 uur. Inschrijvingen voor alle soorten zaden en plantaard appelen. Burgers- en Handelshuizen te Aalst, Statie-, Dender- en Nieuwbrugstraten. Voor alle inlichtingen zich te wenden tot het kantoor van genoemde notaris, alwaar er altijd te bekomen zijn, groote en kleine kapitalen aflosbaar in het ge heel of met jaardoodingen, mits goede bezettingen. De notaris MEERT, te Erpe, zal openbaar verkoopen Gemeente Erembodegem Een hofstede met schuur en verdere FK.5RW

De Koornbloem | 1923 | | pagina 2