Algemeene Vergadering Baitenlandseb Overzicht Prijslijst der Waren Schrikkelijk Ongeluk Beursnieuws. BERICHT Belangrijk bericht aaa de Inschrijvers Prijs van uitgifte: fr. 492,50 per titel van 500 fr. Huismoeders Samenw. Maat. Redt Zeiven Halle-T weebeek KEUKENRIJST. Beroemde MaandeH ksche Vee- en Paardenmarkt, op Neckerspoel De Landbouwkamer van Antwerpen Koninklijke Maatschappij Het Belgisch Trekpaard Veemarkt van Gent Landbouwalem. Paard en Koe Eene TWEEWOONST en LAND Handels- en Woonhuizen te Aalst der Nieuwe Leening 5 0 0 der Verwoeste Gewesten. Buitengewone Schoone MEUBELEN Uit ter hand te koop. Uil Ier hand te koop: RENTEN IERSHTXS en Landen IV O O V H V IZ EN AALST. De HH. Aandeelhouders worden uit- genoodigd tot de der aandeelhouders welke zal gehouden worden in den Maatschappelijken zetel (lokaal) Aalst, op ZONDAG 6 MEI 1923, om 3 ure namiddag (zomeruur). Dagorde Vermeerdering van het Maat schappelijk Kapitaal. Voor de Sam. Maat, Redt li Zeiven De Bestuurder, De Voorzitter, O. Caudron. B. Schockaert. N. B. Gezien de uitbreiding van de maatschappij, en de aankoop van onzen nieuwen eigendom zal het kapitaal aan zienlijk worden verhoogd. De oude deelnemers mogen opnieuw inschrijven ook nieuwe inschrijvers worden toegelaten als ze lid zijn van de Landbouwersvereeniging Redt U Zei ven De inschrijving zal eene maand duren. Men mag de totale som bij inschrijving storten. Men kan ook de helft storten onmiddellijk, de andere helft binnen de drie maanden. Eindelijk, in den loop dezer week, heeft Duitschland vaste voorstellen overgemaakt betrekkelijk de herstelling der verwoeste streken. Volgens de groote dagbladen bestaat er weinig kans dat de Verbondene landen er op ingaan maar zij aanzien ze veleer als basis waarop er kan onderhandeld wor den. Wij geven hieronder eene korte samenvatteng der Duitsche voorstellen. De totale schadevergoeding in spe ciën en in natura aan al de overwinnaars te zamen wordt op 30.000.000.000 goud marken gebracht waarvan 20 miljarden zullen betaald zijn vóór 1 Juli 1927, 5.000.000.000 vóór 1 Juli 1929, de 5 overige milliarden voor 1 Juli 1931. Al wat Duitschland reeds betaald en gele verd heeft is af te trekken op de eerste 20 miljarden. De lijdelijke weerstand zal voortduren zoolang als het Roergebied niet ontruimd is. Al de betalingen zullen geschieden met fondsen verkregen door wederlandsche leeningen waarvoor het gansche Reich zal borg zijn. Ten titel van inlichting zeggen we hier ook dat in 1921 Duitschland de verplichting op zich genomen had 132.000.000.000 af te betalen in dertig jaren. Moest deze som in eens onmiddellijk afgedopt worden dan zouden 50 miljarden voldoende zijn, het verschil van 82 miljarden komt van de intresten. Op dit oogenblik zijn België en Frankrijk aan 't studeeren wat er op het Duitsche voorstel zal geantwoord worden en waarschijnlijk zullen de we- derzijdsche staatslieden in Brussel samen komen na dat de koning van Spanje die hier thans op bezoek is, ons land zal ver laten hebben. De Hertog van York, (zoon van den koning van Engeland) 28 jaren oud is in 't huwelijksbootje getreden met Lady Elisabeth Bowes-Lyon die tot den hoo- gen Engelschen adel behoort. Dit hu welijk maakt groote opspraak om ver- schillige reden. Het is immers lang ge leden dat een engelsch koningskind ge trouwd is vóór zijn oudere broeder want in regel huwt het in volgorde dergeboor te. De tweede reden tot opspraak is dat het huwelijk ingezegend is in de abdij van Westminster in plaats van in Lon den, Windsor of Osborn waar die plechtigheden gewoonlijk plaats grijpen. Eene derde reden is, dat in tegenstel ling met het aloude gebruik van de koningskinderen te trouwen met af stammelingen regeerende monarken, de hertog van York trouwt met een Engel- sche edele. Het volk is verheugd omdat alles zoo wat demokratischer geschiede. Om een gedacht te geven van de voortbrengst van Marken in Duitsch land, zeggen wij dat de Regeering 44 groote drukkerijen gestadig in werking heeft, waaraan het papier geleverd wordt door 17 en de inkt door 4 fabrie ken. Wel verstaan dat drukkerijen en fabrieken uitsluitend werken voor de bankbriefvervaardiging. In 1922 zijn er zoo 1 triljoen 200 mil jard marken gemaakt, gedurende het le kwartaal van 1923 voor 11 triljoen en 400 miljard. Op dit oogenblik bedraagt de dagelyksche voortbrengst circa 350 miljard. 't Is enkel in de sterrekunde dat men nog dergelijke fantastische getallen ont moet, want in cijfers geschreven zouden er zeker vele lieden zijn die niet zouden weten hoe het getal 11,400,000,000,000 moet uitgesproken worden. De Conferencie van Lauzanna, waar de vredesonderhandelingen met de Tur ken over eenige weken plaats hadden en en afgebroken werden, is geopend. De heropening geschiedde zonderde minste ceremonie of praalvertoon, 't is bijna of de deelnemenden beschaamd zijn of be vreesd dat men in de wereld zou weten dat ze daar terug gekomen zijn. Nu, om 't ever, als men maar t akkoord komt, dat is 't bijzonderste. Nochtans volgens de berichten die uit Zwitserland komeri zou men wel ge neigd zijn te gelooveu dat de verstand houding zal moeilijk om verwezen lijken zijn want de Turken schijnen thans even of nog meer onhandelbaar al vroeger. De Jongeboerenbond J. A. P. onzer streek richt op Zondag 27 Mei een reis van één dag in naar de grotten van Han. i De leden der Jongeboerenbonden en der Landbouwberoepsvereenigingen worden van harte met hun familie uitge- noodigd. Om van de vermindering van prijs op het spoorkaartje te kunnen ge nieten, wordt elk verzocht ten laatste vóór 12 Mei zijn toetreding te zenden aan de Heeren Th. Galmaert, landbouwer, Bogaerden. A. Massart, Tweebeek. P. Querton, St. Renelde. M. Vincent, Rebecq. Em. Walravens, Halle. De reiskosten zullen omtrent 25 fr. bedragen. Alle verdere inlichtingen zullen op tijd en stond meegedeeld worden. Neemt eene proef met onzen gebroken MECHELEN Den 28 van elke maand van 9 tot 12 uren behalve voor de maand October op 29 October aanstaande. Magazijnen Klapdorp, 68 der Samenwerkende Maatschappij. I. Meststoffen. Ammoniaksulfaat prijs van den dag, Sodanitraat prijs van den dag. Kalknitraat prijs van den dag. Superfosfaat 14/18 aan 1,43 fr. per een heid, levering na 15 Maart. Metaalslakken 15/20 aan 1,15 fr. per eenheid franco. Kainiet 12/14 aan 10 fr. Ier 100 kilo, franco 10 ton. Vette uitgekozen landkalk aan 45 fr. wagon Namen. II. Veevoeders. Lijnmeel en Zemelen prijs van den dag. Maïs Plata aan 75 fr. per 100 kilo. Maïs Cinquantino prijs van den dag. De prijzen van meststoffen en veevoe der zijn zonder verbintenis voor langen termijn. III. Zaden. Gemengd graszaad voor weiden 3,20 Met 50 kilo en meer 3,00 Engelsch graszaad 4,00 Lammerenstaart 4,50 Wolgras 1,50 Witte steenklaver 14,00 Bastaard klaver (Zweedsche) 7,00 Kempisch klaverzaad beste 10.00 Roosendaalsch 11,00 Luzerne van Provence le kwal. 8,00 2e kwal. 6,00 Spurriezaad 2,50 Beetzaden Groenkraag, echte reuzensoort 5,50 Rozekraag 5,50 Vauriac, gewaarborgd echt 5,25 Eckendorff gele verbeterde soort 5,25 Eckendorff roode 5,25 Lange gele Roehoven 5,25 Mammouth, groote opbrengst 5,25 Plantmaïs roode top echte soort 1,60 fr. de kilo, met 100 kilo 155 fr. Gewone witte 1,05 de kilo met 100 kilo 100 fr. 34e groote nationale wedstrijd van hengsten en merriën van het Belgisch ras. 50.000 fr. prijs. 11 kunstvoorwer pen, 400 medaliën. In het Jubelpark, te Brussel, Vrijdag 8, Zaterdag 9 en Zondag 10 Juni 1923. N. B. De inschschrijvingen, voor de leden die hunne bijdrage van 1922-23 betaald hebben, is voor een paard in stal, 35 fr.paard in boxe 100 fr.voor de niet deelmakende ledenpaard in stal, 140 fr. paard in boxe, 200 fr. De heeren eigenaars die eene boxe voor hun paard zouden willen, zijn ver zocht dit fe melden tijdens de inschrij ving degenen die zich niet zouden on derwerpen aan deze formaliteit stellen zich bloot aan onaangenaamheden, waarover de maatschappij niet verant woordelijk is. De deelnemers kunnen inschrijvings- bulletijns bekomen in den zetel der Maatschappij, 20, Koninklijkestraat, Brussel. Laatste dag der inschrijving op de wedstrijd 9 Mei. Huis Emiel Mertens, Burgemeesters- plein, 1, nabij het Park, te Aalst, van 2 Mei. Zakengang Weinig verandering, op alle markten waren de prijzen zeer vastvette kalvers veel vraag. Werden te koop gesteld Groote Hoornbeesten totaal 1035 alsvolgt verdeeld Ossen (zware) 24 Ossen (jonge) 170 Koeien 372 Vaarzen 178 Stieren 180 Magere beesten 171 Melkkoeien Kalvers 331 Er waren in't geheel 1203 zwijnen en loopers. 171 Schapen 66 Lammeren 9 Geiten 14 De prijzen Ossen van 6 a 7oo kilo, 4,50 tot 5,25 de kilo. Goede vette kweeken van 4 a 5oo kil. (ossen en vaarzen) werden verkocht le kwaliteit 5,00 tot 5,50 de kilo. 2' 4,25 tot 4,75 3' 3,50 tot 4,00 Stieren le kwal. 4.75 tot 5,00 de kilo. 2' 3,50 tot 4,25 Koeien le 4,00 tot 5,00 2e en 3' 3,o0 tot 3,50 De magere beesten van 4 tot 4,50 fr. Kalvers prijzen zeer verschillend. De beste van 6,00 tot 7,00 fr. de kilo. Schapen van 2 tot 3,00 fr, de kilo, volgens kwaliteit. Zwijnen van 5,50 tot 6,00 fr. de kilo volgens kwaliteit. Een schaap die verloren was, is in de handen der politie ter beschikking van den eigenaar. Studie van den Notaris TIBBAUT te Aalst. Bij Sterfgeval Openbare Venditie van te Aalst, Brusselschestraat, 6. De Notarissen TIBBAUT en DE WINDT, beiden te Aalst, zullen op Donderdag 17 Mei 1923, om 8 uur voormiddag opeabaarlijk verkoopen ten sterfhuize van den heer Livinus Fosselle- De Vulder, al de huismeubelen zich al daar bevindende en bestaande namelijk in Potten, pannen, casserollen, gleier- werk, stoven, jachtcomfoor met toebe- hoorten, keukenkas, stoelen, zetels, ta fels, horlogie, regulateur, lessenaar, spie gels, barometer, koperen kandelaars, Christus en heiligbeelden onder bocaal lijsten, printen, vazen, postuurkens, ta fel- en koffieserviezen, wijn- en champa gneglazen, lavaboserviezen, tinnen schotels, schouwgarnituren, vloertapijt, vitraux, hangende en staande lampen, vogelmuiten, salonvuur, twee eiken an tieke salonkassen, eiken coulissetafel, spiegel met eiken lijst, eiken dressoir, wollen matrassen, bed met ressort, lava bo, nachttafel, handdoekdrooger, cora- modekas, lijnwaadkas, tafelken, ijzeren bed, koffer, ledige bier- en wijnflesschen bierstelling, stors en gordijnen en meer andering voorwerpen. Salongarnituur in acajou, buffet-éta gère, 7 geboureerde stoelen, canapé en lessenaar. Eiken slaapkamer Bed met ressort, lavabo, twee nachttafels, handdoekdroo ger, 2 kleerkassen, lijnwaadkas en com- modekas. Slaapkamer in acajou Bed met res sort, lavabo, nachttafel en handdoek drooger. Gewone voorwaarden. Gereede be taling. Studie van Notaris DE WINDT te Aalst. De BANQUE CENTRALE DE LA DENDRE vergoedt aan hare titularissen van halfmaandelijksche rekening een in terest van 3,50% voor het tijdperk van 2.5 April tot 10 Mei 1923. Het Bestuur. De Notaris DE WINDT zal open baar verkoopen Dinsdag 15 Mei 1923 (2e Zitdag) om 2 uren ter herberg "De Meiboom,, bij M. Ph. Wauters, Zoutstraatpoort, te Aalst Eenen "eigendom hebbende gediend voor danszaal in de Nazarethstraatn.85 (Hoogstraat) uitgevende met eene groote vïtrien en dubbel deur ter straat, groot 96 centiaren. Onmiddellijke ingebruiktreding, Met betrekkelijk weinig kosten kan er van dezen eigendom een gerieflijk han delshuis gemaakt worden. Ingesteld 15000 fr. b) Een uitgehaagd perceel grond, te Erembodegem aan den Geeraardsberg- schen steenweg, groot 36 a. 80 ca. Gebruikers Benoit Redant en Benoit Verbeiren. Ingesteld 9000 fr. c) Eenen meersch en deel bosch te Moorsel aan de Kapittelstraat, nabij den steenweg naar Aalst neven de beek, groot 44 a. 20 ca. Ingesteld 4000 fr. Boomprijs 700 fr. Venditie van te Moorsel, Molen. De Notaris DE WINDT, te Aalst, zal ter hofstede der Kinderen De Vos, te Moorsel, Molen, nabij de Statie, den Woensdag 16 Mei 1923 om 1 uur nanoen, openbaar verkoopen Twee karren (een breed en smal be slag) een ressortkar, 2 tilburys (cheec) een dorschmachien met manége, paar- denharnassuren.Landbouwgereedschap pen als ploeg, eegdens, rolblok, slede- karre met 3 wielen. Aalstuk met bedde, melkerijkannen, karreladders en karre- reepen, esschenplahken dienstig voor karretreemen, enz. enz. Verders tarwe- en roggestroo en brandhout. Ook een goed merriepaard, 3 1/2 jaar oud en eene goede koe, 7 maand be- kalfd. Gereed geld en gewone voorwaarden. De Notaris DE WINDT, te Aalst, zal openbaar verkoopen Donderdag 17 Mei 1923, om 4 uren nanoen ter herberg Het Paviljoen bij den heer Emiel Van de Maele, te Aalst, Groote Markt. Stad Aalst. 1) Huis-met stal en deel tuin aan den Gentschen steenweg nr 86, groot 75 centiaren. Bew. door Edmond Coppens. 2) Huis neven voorgaande, nr 84, groot 75 ca. Bew. door Jan Schellaert. 3) Huis neven voorgaande,nr82, groot 75 ca. Bew. door Petrus De Schutter. 4) Huis neven voorgaande nr 80, groot 65 ca. Bew. door Leop. Van de Velde. 5) Huis neven voorgaande nr 78, groot 65 ca. Bew. door de wed. De Smedt. 6! Huis neven voorgaande, nr 76, groot 65 ca. Bewoond door de wed. 't Kint. Deze huizen zijn allervoordeeligst ge legen met er 2 of 3 samen te nemen, kunnen er allerschoonste handelshuizen van gemaakt worden. De Notaris DE WINDT, te Aalst, zal openbaar verkoopen Donderdag 17 Mei 1923, om 4 uren nanoen, ter herberg Het Paviljoen bij den heer Emiel Van de Maele, te Aalst, Groote Markt Een zeer gerieflijk Winkelhuis, te Aalst, uitmakende den hoek der Groote en Korte St Janstraten, geteekend nr 45, groot 85 vierkante meters. Bewoond door den verkooper Alfons Vergaerde- Van der Stock. Onmiddellijke ingebruiktreding. Dit huis bevat ruime winkelplaats en keuken, groote koer met afzonderlijke poort ter straat, 2 slaapkamers, mansar de, 2 kelders, pomp- en regenwater en elektrieke verlichting. Onlangs werden er 2 nieuwe vloeren gelegd. 1) Een woonhuis met dubbele ingangs poort, groot werkhuis en magazijn te Aalst, Dirk Martensstraat, nr 92, groot 2 aren 40 centiaren. Onmiddellijke ingebruiktreding. 2) Nijverheidseigendom, begrijpende groot woonhuis en ruime werkplaatsen, te Lede, Rossestraat, groot 18 a. 10 c.a. Zeer goed geschikt tot het uitoefenen van allen handel en nijverheid. Onmiddellijke ingebruiktreding. Zich te wenden bij Notaris De Windt te Aalst. Studie van den Notaris MEERT te Erpe. Bij Licitatie De Notaris MEERT, te Erpe, zal openbaar verkoopen. Gemeente Oordegem Een hofstede met stalling en tuin te Oordegem aan de Wijdewereldstraat, |ectie nr 196, groot 6 aren 10 centi aren. Bewoond door Livinus Van Caelen- berg. Eenige Zitdag Zaterdag 26 Mei 1923, om 2 uren namiddag ter zittingszaal van den heer vrederechter, te Aalst, Stad huis. De Notaris MEERT, te Erpe, zal openbaar verkoopen Gemeente Moorsel. Een woonhuis en grond te Moorsel, Spruithoek, sectie B, nr 300g en 298b. Bewoond door René Van Biesen. Enkele Zitdag Maandag 14 Mei 1923 om 2 ure namiddag, ter herberg van M. Frederik De Hsuwere, te Moorsel, Kokstraat. Burgers- en Handelshuizen te Aalst, Ouden Dendermondschenweg nabij den eigendom van de Eerw. Zusters van St Gudula, Dender- en Nieuwbrug- straten. Een schoon perceel bouwgrond te Aalst, Nieuwbeekstraat,nabij den steen weg naar Nieuwerkerken. Verdeeld in loten. Een schoon gebouwd woonhuis te Wanzele achter de kerk. Voor alle inlichtingen zich te wenden tot het kantoor van genoemde notaris, alwaar er altijd te bekomen zijn, groote en kleine kapitalen aflosbaar in het ge heel of met jaardoodingen, mits goede bezettingen. Studie van Notaris DE VIS, te Aalst. Openbare Verkooping van te Aalst, Haeltert, StLievens-Hautem De Notaris DE VIS, te Aalst, zal openbaar verkoopen t Stad Aalst 1. Een welgelegen renteniershuis met hof, dienstig voor handelshuis, te Aalst, Molenstraat, 2, met zicht op de Groote Markt, nevens het Landhuis, groot 2 aren. Voor de verdeeling der plaatsen zie plakbrieven. Onmiddellijke ingebruiktreding. Ingesteld 62,000 fr. Gemeente Haeltert. 4. Land gelegen op Nederhaeren- veld, groot 15 aren 90 cent. In gebruik bij Edmond Braeckman. Gemeente St Lievens Hautem 6. -Land alsvoren op Kraaivanger, groot 53 aren 60 centiaren. Op te roe pen in 2 deelen Eerste lot De Oosthelft naast M. Notaris Verbrugghen. In gebruik bij Cyriel De Vos. Tweede lot De Westhelft naast M. Arthur Ghysselinckx en Theophiel De Mannegaecker. In gebruik bij Donatus Verstuyft. 7. Land op Landhaegen, groot 16 aren, 50 centiaren. Gebruiker Ed mond De Mulder. 8. Land op Kraaivanger, groot 36 aren 79 centiaren. Gebruikster Weduwe Lateur. Tweede en laatste Zitdag Woensdag 9 Mei 1923, om 2 uur namiddag, ter herberg In de Klok bij Dame Wed. D'Hoir, Groote Markt, Aalst. Openbare Verkooping van te Aalst-Mijlbeke De notaris DE VIS, te Aalst, zal na mens wien het behoort, ten overstaan van den Heer Vrederechter van het Kanton Aalst, openbaar verkoopen 1. Eene tweewoonst met grond, gestaan en gelegen te Aalst-Mijlbeek, op Papenrodedriesch, groot 5 aren 10 centiaren. Bewoond door MM. Leon De Neef en Evarist Roeland. 2. Land,gelegen te Aalst-Mijlbeek,op den Koning, aan de Hammestraat, groot 13 aren 20 centiaren. Laatst gebruikt door de wed. Van Goethem-Bruylandt. Enkele Zitdag Zaterdag 12 Mei 1923, om 2 uren namiddag ter zittingszaal van het Vredegerecht, Groote Markt, te Aalst. Studie van den Notaris HERSSENS 30, Korte Zoutstraat, Aalst. Openbare Verkooping van te Aalst, Nieuwstraat Arbeidstraat De Notaris HERSSENS, te Aalst, zal namens wien het behoort in het openbaar verkoopen Koop 1. Een schoon woonhuis met voorplaats, gang, achterkamer, koer, voorzien van water gestaan en gelegen te Aalst, Nieuwbeekstraat nr 4, ten ka daster sectie A nr 2133y. Bewoond door Lodewijk Eemans. Koop 2. Een schoon woonhuis met voorplaats, gang. achterkamer, koer, voorzien van water, gestaan en gelegen te Aalst, Nieuwbeekstraat nr 2, ten ka daster sectie A nr 2135x. Bewoond door Joseph Ringoir. Koop 3. Een schoon huis, met groote plaats, ruime achterplaats, groote keuken en koer, ook dienstig voor han delshuis, gestaan en gelegen te Aalst, Arbeidstraat nr50, fden hoek uitmakend der Arbeid- en Nieuwbeekstraat) ge kend ten kadaster sectie A nr 2135w. Bewoond door Tavernier. Koop 4. Een schoon woonhuis met voorplaats, gang, keuken en koer, ge staan en gelegen te Aalst, Arbeidstraat nr 48, gekend ten kadaster sectie A nr 2135z. Bewoond door L. Lauwereys. Eenige Zitdag Donderdag 24 Mei 1923, om 3 uur namiddag in Het Paviljoen bij den heer Emiel Van de Maele, Groo te Markt, Aalst. Openbare Verkooping van Kerkstraat, Meuleschettestraat, Nieuwbeekstraat, Zonnestraal, Groenstraat en Hoogevesten. *De Notaris HERSSENS, te Aalst, zal namens wien het behoort met de pleegvormen der wet van 16 Juni 1816 en ten overstaan van den heer Vrede rechter des kantons Aalst, openbaar verkoopen Stad Aalst. Lot 1. Een schoon woonhuis, dienstig voor handelshuis of herberg te Aalst, Kerkstraat 26, (hoek der Roze marijn- en Kerkstraten) zijnde genaamd De Biekorf ten kadaster sectie A, nummer 853, bestaande uit groote kel dering, volhandig gelijkvloers, met groo te zaal, eetplaats, ruime keuken en koer, een eerste verdiep met drie schoone ruime slaapkamers, een gerieflijken zol der. Bewoond door wed. De Meyer. Lot 2. Een handelshuis te Aalst, Meuleschettestraat, 93, groot 1 aar. Be woond door Van Pamel. Lot 3. Een burgershuis alsvoren, De BANQUE CENTRALE DE LA DENDRE zal gedurende een termijn van drie jaar kosteloos de trek kingen der NIEUWE LEENING 5 DER VERWOESTE GEWESTEN nazien, voor al de inschrijvers die er den wensch van uitdrukken. De Inschrijving heeft plaats in de Banque Centrale de la Dendre. Deze week reed een jongeling naar de stad voor eene haastige boodschap. Óp een bergaf brak de fourche van zijn velo, de jongen werd tegen den grond geslingerd, brak zich den rechterarm en brkwam erge kneuzingen. Hadde de jongeling een velo bereden van het dit noodlot zou hem voorzeker niet getroffen heb ben, want de velos van voornoemd huis zijn ge waarborgd sterk en onbreekbaar. Daar zijn te bekomen alle soorten rijwielen aan prijzen buiten alle concurrentie. Men doet er alle reparatie. Medegedeeld door de BANQUE CENTRALE DE LA DENDRE 3 Mei. 115,5375 81,075 0,047 685,75 17,50 85,50 376,- 61,625 460,- 85,25 98, 95,35 201,75 251,- 100,30 84,05 95,- 66,- 55, 66,875 56,75 - -if- TT~ii-n „iwn«T, i, r. -.nw ja' - wilt» Wisselkoers 30 April. Frankrijk 116,725 Engeland 79,65 Duitschland 0,058 Holland 671,50 Ver. St. (Amerika) 17,20 Italië 84,50 Zwitserland 312, Belg. renten 3°/o 62,25 Premieleening 5 o/o 460,— Nat. Herst. 5o/o Schatkistb. 5 °/o 1926 Schatkistb. 5 °/o 1932 Oorlschade 4o/o 1921 201,50 Oorlscbade 5°/o 1922 251.75 Consolidatieleen. 6 o/o 100,50 Gemeentekred. 5°/o 84, 5° o(kasbons) 95, Antwerp. 1887 2,50»/o Antwerp. 1903 2 o/o Brussel 1902 2,50 »/o 66,50 Brussel 1905 2 °/o Brussel Zeehaven 1897 54,125 53.25 Gemtekred. 3 o/o 1864 Gemtekred. 3 o/o 1868 Gent 1896 52,50 53,125 Luik 1897 52,75 -,- Luik 1905 54,- ,- Oostende 1898 54,— 52, Schaerbeek 1897 Alle verdere inlichtingen worden kosteloos door de Banque Centrale de la Dendre,. medegedeeld, 't zij aan hare winketten, 't zij per brief.

De Koornbloem | 1923 | | pagina 2