fl 1 LIMONADE I j Vraag de GTTPü A TPT"? ede ra CT A 1 LJ «LX I MAP MO LENS 1 1 Goed Uurwerk Sleepkettingen Brofufu et Abdijsiroop! PloegenMélotte Landbouwmachienen V - De Gasthuisnon - 1 gesteriliseerde Bestkoopste Magazi n van België v DE PROVENDINE MUZIEK INSTRUMENTEN Bericht aan dehaiidbouuiers I ft I fl.0e 0QQl^ep 0eCDeOep ANTWERP GUANO F. Gebr. Bruyndonckx Stoof straal, 15, Aalst GUSTAAF VIDTS, Groot e Specialiteit van Aug. DE VYLDER-POULIART BRILLEN. S Hollandsche kalfkoeien Hollandsche kalfkoeien CASTEUR Gebroeders Men vraagt voor Aalst CASTEUR Gebroeders Jk Gpnest Qaeyens Velos en Naaimachines Groot Succes Z\ Th. Ruyssinck ft Zonen A. BLANCQUAERT-GOVAERT WAARBORG OSCAR DE GROOTE Richard De Block Van Melkebeke I Hopstaken en Kepers HHP" Sorpplaats, Moorsel Zaadhandel - Rozenkweekerij Bijzonder gekend voor zijn mengeling voor blijvende weiden. Alle soorten Gras - Beetzaden. Klaverzaad echt grof ras. Al de zaden worden beproefd in de serre alvorens te verkoopen. Ook alle soorten Hof- en Bloemzaden. Al deze zaden zijn ook te verkrijgen bij een agent op de meeste gemeenten onzer streek. Men vraagt bekwame agenten op de gemeenten waar er nog geen is. Agentschap van Poudro de goed koopste meststof die er bestaat. SUCRAFINA 1 (Lijndoppenmelasse) SUCRAFINA 2 (Stroomelasse) SUCRAFINA 3 (Zemelenmelasse) SUCRAFINA 4 (Haverdoppenmelassel SUCRAFINA 5 (Ideaal Veevoeder). Beproef ons VLEESCHMEELeerste kwaliteit VRAAGT PRIJZEN EN STALEN AAN WESTKAAl. 8. MERXEM. - Telef. 8859 - 2009 5264. Gemaakt met zuiver suiker en met het natuurlijk sap van den citroen, is Sporting een heerlijke drank, welke zijns gelijke niet heeft. Proeft ze in 't Lokaal De Koornbloem e Kaiscr, Anker, Vesta, Grande Vitesse, Phcenix, Victoria Mundlos, Phaffe, Naumman, Durkopp, 550 en 575 fr. ronde spoelen. Kleermakers- en Schoenmakersma- chienen 650 fr. 10 jaar waarborg op factuur. Naalden Lammerts 3,00 fr "t dozijn. Olie le kwaliteit 3,50 fr. de liter. Occassiemachienen Singer vanaf 100-fr. Herstellingen aller systemen. KorteSint Janstraat, 25, Park, AALST De beste raapmolens zijn zeker wel deze dragende het merk TH. DH. daar zijn reeds groote bewijzen van. Sedert 1906 zijn er in de omstreken van Aalst ongeveer Negen honderd de zer molens in werking. Landbouwers, het is in uw eigen belang eerst naar de tien verschillende modellen te komen zien. Klein en groot bedrijf zal zijnen keus daar vinden. Zelf zult gij aan deze machienen verscheidene punten vinden die een ander niet bezit. Ook te bekomen alle landbouwma- chienen. Echte Amerikaansche maai- en pikmachienen, hooikeerders, ploegen, schoepers, eegden, zaaimachienen, wan molens, dorschmachienen, basculs enz. Ook een nieuw model van waschma- chienen, werkende met de hand of met motor. Voor inlichtingen wende- men zich tot TAx. B'Iokes, H!@ir© bij Aalst of tot mijne agenten. DIEGENE DIE EEN verlangen, wenden zich zonder dralen bij Brusselschestraat, 14, Aalst. Is ook best gekend voor spe- ciale, gekleurde en nieuwe soor- ten van Men aanvaardt alle repara- tiën en levert op voorschriften derHH. Doktoors Oogmeesters. 5 Alle Donderdagen aankomst van hol- landsche kalfkoeien en kaJfvaarzen, rechtstreeks uit de quarantaine komen de en aan de laagste prijzen, aangezien wij ze zelf in Holland koopen, in het ge kend huis bij Alois Abbeloos, Holleweg, Erembodegem. Men verwisselt voor slachtvee. Let wel op het adres. Alle donderdagen aankomst van Hol landsche koeien en vaarzen, gekalfd en bekalfd, in het oud huis van vertrouwen waar men eerlijk en treffelijk gediend wordt, bij Alfons Abbeloos, Erembode gem, dorp. Men verwisselt voor alle vee. Prijzen buiten alle concurrentie. Bijzondere vervaardiging van ge- smeedde sleepkettingen in alle maten en modellen, van 1,60 m., 1,80 m. 2,00 m. enz. tot 4 meters, in vierkant ijzer van 8 of 9 m/m volgens keus. Wij vestigen de bijzondere aandacht onzer kliënten op de sterke en welver zorgde afwerking en bijzonder op de lengte. Onze sleepkettingen hebben 21 maliën in de lengte, terwijl sommige namaak sels er slechts 15 of 16 tellen. Zulks ten nadeele der goede werking. Alle maten kunnen zeer spoedig ge leverd worden. Vraagt onze prijzen en vergelijkt on ze modellen. STOOMSMEDERIJ SINT LIEVENS-ESSCHE AKKER's een goed vertegenwoordiger (op com- j missie) in betrek met spinnerijen, voor I den verkoop van kaardengarnituur. j Schrijven aan de Corderie Beige, i Disonstraat, 200, Verviers. Aalst, drukkerij, "De Koornbloem» Zeébergkaai. Stoomsmederij SINT LIEVENS-ESSCHE 6 De schoonste en volledigste collectie vindt men bij Erembodegem (tegen de statie HaUtert) Telefoon Aalst 325. Algemeen hoofdagent voor Aalst en omstreken der Beroemde Melkmachienen, Ploegen, Afroomers en Schoepers Melotte. De gansche serie, alsook de verwisselstukken in magazijn. Vraagt prijzen voor de laatste modellen 1924 en komt de nieuwe motor Mélotte in werking zien, hij drijft Ontroomer, Botervat en Kneder, Nog te bekomen Veereggen (slijpers of op wielen), Beerpompen zonder slot, Waschmachienen met de hand of met motor. De Zaaimachienen, 1 tot 9 rijen, Maai- en Piktoestellen zijn aangekomen. Spoedige Herstellingen en Ernstige Waarborg. ■«Si met waarborg. Elektrieke lampen voor zak en stroom. Occasievelos. Werkhuis van herstel, Petrus Sonck, Statie, Haeltert. Het wijnenmec üng Het Huis (gekende muzikanten) Brusselschest.w, 143, Erembodegem gelast zich met het repareeren van alle slach muziekinstrumenten. Matige prij zen. Spoedige bediening en goed werk. Inkoop, verwisseling en verkoop van occasie-instrumenten. Rammelstraat, 3, Lede Groote keus van gemaakte kostu- men en op maat. Fijnste snit en bijzonder schoon afgewerkt. Mat'ge prijzen. f Bewijzen der goede eigenschappen der Provendine Wacht u voor namaaksels l Aan de KweekersI... - Bericht aan de voortverkoopers - BIJZONDER AANBOD HOOGSTRAAT. HERZELE. Schoolstraat, 28, AALST J Specialiteit van Melkerijkannen J 1 in alle grootten en alle prijzen. Melke rij - en Kaasmakerij artikels Boterkneders voor Melkerij en Boerderij S Nieuw model. Eigen fabrikaat Te koop TE AALST, apotheken Renneboog, Nieuwstraat De Valke neer, 17. Esplanade. TE HERZELE, Vuyst-Van de Sype, 66, Groenlaan. Wekelijksche aankomst van 5000 la- rixen hopstaken en kepers uit de schoon ste bosschen der Ardennen, bij Jean Bosmans, Bouwmaterialen, Moorsel. Komt zien en overtuigt u. MENGELWERK Nr 13. door Dr AUGUST SNIEDERS Het wapen, de gouden burcht op een blauw veld, pronkte weldra op de koet sen van den weêrgevonden edelman, en de stoutmoedigheid van den gewezen fondsenhandelaar, deed het publiek wel dra ten eenemaale met de wapendracht tevreden zijn. Dat alles was echter den overweldiger niet genoeg.; hij maakte daarna, met eene ongelooflijke behendigheid, jacht op ridderorders, en het duurde niet lang of er kwam eene vlaag linten in zijn knopsgat gewaaid. Dit was zeker wel geschikt, omdewe- reld stofgoud in de oogen te werpen. Bij dit alles had de graaf Hoogensteen een vlugge tong, en als men hem hoor de spreken, waren de koningen en prin sen zijne beste vrienden dan was hij de Rotschild der vorsten, en meer nog, de wezenlijke as, rond welke de staatkunde des lands draaide. Geene familie droeg een ouder wa penschild dan zijn stamhuis, en hij wist zoo behendig,- door de eeuwen heen, zijne voorzaten op te tellen hij wist deze zoo groot en roemrijk te maken hen zoo nauw te verwanten aan konin gen en helden dat men niet anders dan den naam der van Hoogensteen op de eerste lijn van den adel des lands stel len kon. Op het oogenblik dat wij van Hoo gensteen in onze geschiedenis te voor schijn brengen, was hij een man van vijfenvijftig jaren, reeds grijs van baard en haren doch niettegenstaande de jaren las de opmerker in zijne vinnig zwarte oogeo, de slimheid van den vos en tevens hardnekkigheid in het najagen van het doel, dat hij zich eenmaal had voorgesteld. Voor den oningewijde was de uit drukking van zijn gelaat integendeel, de hoffelijkheid in den volsten zin des woords, de dienstwilligheid van den hoogen beschermerjegens ieder die hem naderde, de onbepaalste goedhar tigheid. De naam der van Weeleghoms en vooral de faam de aanzienlijkste rijk dommen, was de graaf een voldoende lokaas geweest, om met de barones over een huwelijk, tusschen hunne kinderen te onderhandelen. De barones van hare zijdewas verblind door den grooten invloed, en niet minder door de tonnen gouds, die van Hoogensteen be zat. Beiden verlangden dus evenzeer naar de versmelting van rijkdom en macht maar de graaf, als behendig schaakspe ler, scheen achteloos het spel voort te zetten, misleidde aldus zijn patner, en wachtte slechts het oogenblik af dat hij de barones, met al het voordeel aan zijne zijde, zou kunnen overrompelen en dan zelfs zou hij het nog wel zóó weten te keeren, dat zijne overwinning als eene groote toegevendheid van zijnen kant kon worden aangemerkt. Die man was zeker te behendig voor de barones, hoewel zij de zoete onder stelling bleef en daarin wist de graaf haar, op eene bewonderenswaardige wijze, te wiegelen dat al het voordeel van den toestand aan hare zijde was. Wij laten de twee speculanten alleen, toen zij op zekeren dag op Vogelenzang bijeen zaten, om over den bruidschat en het huwelijkscontract te spreken, zonder dat zoon of dochter hiervan bewust wa ren wij laten hen alleen, met hunne ontwerpen van exploitatie van den ver- eenigden rijkdom en invloed en wil len den lezer nader kennis doen maken met Felicita. Op dit oogenblik ontmoeten wij haar op een prachtig paard, in eene der lanen van het kasteel, uitgelokt door de koe sterende stralen der voorjaarszon, welke schuins door de nog weinig omblaêrde beuken vallen aan hare zijde rijdt ba ron Paul. Felicita kon ongeveer twintig jaren tellen en was, zoo als wij zegden, eene schoone vrouw, met fijne en regelmatige trekken, levendige, donkerbruine oogen, haarlokken die zwarter en glimmender waren dan de zwarte ravenveêr. Haar blik was trots en bij den eersten oogslag zag men, dat zij zich harer schoonheid en de overmacht welke zij uitoefende, bewust was. Zij meende inderdaad dat elk harer woorden, evenals de nimf der Arabische vertellingen, een perel was, welke haren mond ontviel Die vrouw moest gestreeld, gevleid, aangebeden worden, en bovendien moest de aanbidder zich bepalen bij haar alléén, met verguizing van alles wat zich rondom haar bevond. Felicita wilde op het land, gelijk in de stad, schitteren. Op de jacht was zij de stoutste rijderes op het bal wilde zij de bevalligste danseres, in de opera de meest opgemerkte zijn in de salons zocht zij aller aandacht te wekken en de zon, het middenpunt te wezen van al wat haar omringde. Men heeft gezien, tijdens het bal waarmee onze geschiedenis aanvangt, dat Paul destijds geen der ieverigste aan bidders van de jonge gravin was, en dat was juist de reden, waarom de schoone jonkvrouw hem sinds langen tijd met blikken en woorden zocht. Zij wilde vereert worden door hem, die haar ach teloos scheen te behandelen, niet omdat zij hem beminde maar enkel om haar eigen liefde te streelen. Eene vrouw, zegt een spreekwoord, is niet zelden als uwe schaduw loop achter haar en zij ontvlucht u ontvlucht haar en zij volgt u Paul had ook zijne eigenliefde, en zelfs in eene ruimer mate dan een ge woon mensch. Sedert eenigen tijd streel de het hem dat hij, boven vele jonkers, de uitverkorene van Felicita was. Hij werd minder streng ten haren opzichte. Zij is immers schoon, en wie toch zou er niet door gevleid zijn, de bevoorrech te van Felicita te wezen Hoevelen ver langden naar die eer, naar die onder scheiding Hoeveel benijders zou zij hebben, en wie benijders heeft bewijst immer daardoor alleen reeds, dat hij bo ven hen verheven is dat hij een geluk bezit, welk de wormen, welke zich ron dom hem bewegen, niet kunnen berei ken. Dit was genoeg voor Paul, om zich lichtzinnig door Felicita te laten meevoe ren. Hij vond daarenboven nu eenen schat van hoedanigheden in haar, dien hij vroeger niet bemerkt had en het scheen hem toe, dat zijne moeder hem niet bedrogen had, toen zij hem de jon ge gravin aanprees terwijl Felicita, van haren kant, de overtuiging kreeg, dat haar vader eene uitmuntende keus gedaan had, toen hij haar den jongen baron, als een aanstaanden echtgenoot had aangeduid. Beminde Paul dat meisje inderdaad Neen, het was geen liefde jegens haar, welke uit het hart vloeide maar eene die in het hoofd haren zetel had, zoowel bij hem als bij haar. Paul had slechts eenmaal en wezenlijk bemind het was toen Isidora het beeld zijner droomen was, en indien hij de gevoelens, welke hem nu bestormden, vergeleken had met die, welke toen zijne ziel streelden, zou hij ondervonden hebben, dat er een breed verschil tusschen beide gevoelens gelegen was. Inderdaad, wat verschil tusschen Feli cita en Isidora Niettemin was het aan dit meisje, dat de barones van Weeleghom haren zoon wilde koppelen, zonder een enkele maal het karakter van de jonge gravin te doorgrondenzonder een enkele maal te denken, dat Paul in de handen dezer vrouw slechts een speelgoed was, dat zij zou breken als het haar niet meer be haagde. Terwijl de bezorgde ouders over de stoffelijke welvaart hunner kinderen wilden beraadslagen, zonder dat er ooit over God of zedelijk geluk gesproken werd. had de graaf het tweetal tot eenen wandeltocht weten over te halen en de barones zag beiden, met eene zoete hoop in het hart, het kasteel verlaten, bijna verzekerd dat haar Paul voor de bekoorlijkheid van Felicita bukken zou. Het gesprek tusschen de beide wan delaars werd, in den aanvang, op min of meer weerhouden toon gevoerd doch allengs verdween de gedwongenheid. Men sprak over de stad, de kennissen en de feesten die ontworpen waren, en de gravin kon niet nalaten de opmer king te maken, wat ook het loopende gerucht was in de hooge kringen, dat baron Paul voor 't eerst niet op de bals verschijnen zou. En waarom niet zegde de jonge ling met die nieuwsgierigheid, welke niet vrij is van een zekeren hoogmoed, als men hoort dat de wereld over ons spreekt. O, men zegt dat zekere romanti sche denkbeelden u te veel bezig houden. Men spreekt, zoo ging zij aarzelend voort, en met een beteekenisvollen glim lach, men spreekt van eene... liefde, liefde, welke u in het hart woeltvan de traliën eens kloosters van eene... schoone zustermet een woord, men borduurt op uwe eenzaamheid den schoonstee ridderroman, die nog ooit uit de herssens van een minnezanger ge vloeid is. ('t Vervolgt). é^S»®Sëf« iBYsyfr^ffiBafcasagjf^^ vsttM^nvearca SPORTING I ««••«•«««•••••••««••••«•••••••«•••••«•«•••«••••••••••••••a O -© m 0 0 "0 0 0 .«5 O M' ,'f Duizenden lijder, ellendig aan telkens terugkeerende aanvallen- van bronchiet en weten niet dat blijvende genezing mogelijk is. Bronchiet is veelal 't gevolg van een verwaarloosde valling. On middellijke verlichting geeft de hoeststillende en slijmoplossende Keelontsmettend, borstver- sterkend en verzachtend, bevat geen verdoovende bestanddeelen. Alle Apotheken. Per Flesch 230 gr. fr. 7,50; 550 gr. fr. *12.1000 gr. fr. 20. Eischt onze handteekeningL. I. AKKER. SLICHtJ fc,oouPiene Nergens zal men eene schoonere keus vinden in alle landbouwmachienen. Dubbele ploegen Mélotte der laatste modellen 90. 103, 120, 128, 135, 147 kil. en meer, met regulateur en hard getem perde riesters. Voetploegen, extirpateurs, ontstop- pelplocgen, braakmachienen en eggen Mélotte. Ontroomers Mélotte van 50 tot 1200 liters met de hand, motor of electrlciteit. Tuimelkerns, wanmolens, stalen eggen met ressorttanden, maai- en pikmachienen, hooikeer ders, hooiraken, zaaimachienen enz. enz. Alleenverkoop der beroemde vetstrooiers LeDix (vraagt nieuwen cataloog). Speciale vervaardiging in groote serie raapmolens (nieuw model) 5, 7 en 9 messen aan de voordeeligste prijzen. Sleepkettingen in alle maten volgens keus. Verders alle landbouwmachienen, waarvan volledige kataloog gratis. Grooten VOOR RAAD VER WISSELSTUKKEN der ploegen en ontroomers Mélotte. Alle reparatiën. Werkhuis speciaal en uitsluitend ingericht voor de vervaardiging enherstelling aller machienen. Hoofdagentschap der werkhuizen Mélotte, Gembloux en Remicourt, sedert 20 jaren. LANDBOUWERSOverweegt goed uwe keus vooraleer te koopen. Weest vooruit ziende en koopt uwe machienen dèar waar ze desnoods kunnen hersteld worden. Al de na maaksels Mélotte verdwijnen spoedig de eene na de andere, die fabrieken liggen stil en toch gaan sommige agenten voort, die merken aan te prijzen. Het wereldberoemde merk Mélotte alleen blijft voortbestaan, en daar alleen zult gij later de noodlge stukken kunnen van bekomen. Overweegt dit goed, 't is in uw belang. Ongeveer 2000 ploegen Mélofte door ons in de streek geleverd en onderhouden. Speciale oliën en vetten voor ontroomers en alle machienen. Prijzenlijst gratis. Goede waarborg. Trouwe bediening. - - Verzekerde reparatie. j vermagert indien gij lijd de lenden; indien gij pijnen voeltin armen en beenen; indien gij altijd vermoeid zijt, 's morgens bij liet opstaan; indien gij - hoofdpijn hebt, liet geheugen verslecht; indien gij krachteloos en mcedeloos zijt, zonder wilskracht, zonder levenslustin dien gij zwarte gedachten hebt; iudien gij slecht slaapt; indien gij aan de maag lijdt, krampen hebt. beladen tong, vetten smaak in deu mond, hartkloppingen, zweeten bij de minste krachtinspanning, warme op ruiingen, schemeringen, oorruischingen, steken in dezijde, verstopping, gegrol inde darmen, moeilijk ophouden van water of herhaalde noodzakelijkheid te wateren, brandend water, vlo iïngen, witte vloed of witloopiug, onmacht, prostatiet, breuk. Indien gij vruchteloos alles hebt beproefd en gij niet genezen zijt, lees het belang wekkend boekje dje zejïcw- 36 WAK TE (SMBASTIlKSIEl, dan zult gij begrijpen waarom het oe- Sticjbt «iviiiuivcv, gelegen ÏOO PtAXTKSSTltAAT, BKES- 8KE (KOORD), in 18611 geslicht, en bestuurd door een geneesheer specia list, aitijd deze droeve ziekte geneest. Duizende bewijsschriften van genezing lig gen ter beschikking der klanten. Het boekje wordt verzonden tegen 2 ER. in post zegels. Raadplegingen te BKB8SF.L 100 Plantenstraat, alle Zon- en Maan dagen, van 10 tot 3 uur. Behandeling bij briefwisseling. —Ij KJIELOTTe QEMBL0UX 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0000© ®0000000000000000000000000000000000000000000000000000 Zie eens welke sclioone liainmeii ik mij voorbereid, zoo riep eenen gelukkigen lokker uit, bij liet aanschouwen zijner zwijnen. 80 ponden gewicht en meer per dier, ineenige weken, en dit dank aan de Provendine Hot is do fortuin! Inderdaad, Provendine door hare samenstelling volledigd voortreffelijk het zwiinenvoedselzij onderhoudt den eet lust, en verzekert de levenskracht en de gezondheid der dieren. Het regelmatig ge bruik van Proven dine behoed op ze kere wijze de zwijnen van rachitis (pootenziekte). Geene staking meer in het groeien, dus geen geldverlies meer voor den fokker, maar verzekerden uitslag in de vetmesting van het dier. Honderde vrijwillige attesten door de kweekers gestuurd, bewgzen de verba zende snelheid met de welke door de Provendine gevoede zwijnen zich ont wikkelen. Fokkers! Vergeet niet dat de qualiteit van het voedsel uwer dieren die maken zal van het vleeseh dat gij van hun ver wacht. Vast en wit spek, smakelijk vleeseh, ziedaar wat de Provendine u voorbehoud H. Jozef Dony uit Verdenne, schreef ons op 13 December 1923 Ik ben zeer tevreden over de uitslagen met Provendine bekomen. Ik bezat drie kleine zwijnen die met de pootziekten aangetast waren en sedert de twee maan den dat ik de Provendine geef, zijn ze goed genezen, en bovendien hebben ieder ongeveer 40 kg. gewonnen H. Jozef Delvingt uit Twee-Acren, schreef ons op 12 Junuari 1924 Sedert ik Provendine voor mijne zwijnen gebruik, heb ik er mij over te loven, al de verscheinselen der pooten- ziekten verdwijnen, naar mate men ze uw produkt geeft; bovendien hebben zij Koop van daag een doos Proven dine en voeg dit produkt bij het voedsel van uw varken zooals aangewezen is in de kleine brochure die ge vindt in iedere doos; indien ge na het gebruik van de helft van de doos Provendine nog geen goede uitslagen hebt bekomen, dan kunt ge ons wat overblijft, terugzenden, er deu waarborgbon bijvoegende die zich bevindt in de doos. Uw geld zal u onmiddellijk zonder betwisting terugbetaald worden. Gelijk al de goede produkten hebben ze de PROVENDINE nagemaakt, maar de namakers bekennen de minderheid van hunne namaak sels met ze beter koop te geven dan PROVENDINE. Witt gij uwe varkens kweeken en vetten zon der het minste leed. zonder de minste ziekte, gebruikt niets anders dan de PUÜVtKDiNE; koop nooit die namaaksels, die geen uitwerk sel op de varkens hebbe l, hei is eenvoudig ng l li rr-z-netcn eenen Weergaloozen eetlust; het is een sehat voor den fokker H. Alphonse Belot uit Braine-le-Gha- teau, schreef ons op 3 Januari 1924 Het is met genoegen dat ik u de goede resultaten doen kennen dat ik met Pro vendine heb bekomen. Ik was waarlijk moedeloos geworden, daar ik nooit ge lukte een zwijn groot te brengeu en het eenige dat ik bezat leed nog aan pooten ziekte. Men raadde mij aan de Proven dine te beproeven, en reeds 's anderen- daags ging het beter, en na een pakje gebruikt te hebben was het ganscli gene zen, den eetlust teruggekomen en heden groeit het en wordt het vet op wonderbare wijze De Provendine wordt /erkocht bij alle apothekers, drogisten, graanhande laars, in doozen tegen fr. 7.50 en 15 fr.; eene groote doos bevat driemaal de hoeveelheid eener kleine. Wij verzenden nooit tegen verrekening; elke bestelling moet vergezeld gaan van het bedrag vermeerderd met fr. 1.80 voor verzen dingskosten General Dépöt voor België en liet Groot Hertogdom Maison Louis SUNDERS, 22, rue de la Glacière. Brussel.» Wij verwittigen de winkeliers tegen het leed dat ze zouden kunnen hebben met namaaksels van PROVENDINE te verkoopen, want de Wet straft niet alleenlijk de namakers, maar slaat ook al de nagemaakte producten aan, die ze vinden, cti dit, ten nadeele van den bezitter d'c zich en.) groote straffen biood stelt. Nieuwe aankomst van alle soorten van land bouwmachienen. Bijzondere keus van ENKELE EN DUBBELE PLOEGEN met hunne laatste verbeteringen met of zonder REGELAAR en riesters in Tryplex staal, te beginnen van 90 tot 165 kilos, altijd zichtbaar in magazijn. Ontroo mers en Botervaten Persoons. Dorschmachie nen Blages met manege, motor of tractor, j Pik- en Maairaachiencn enz. enz. De noodige verwisselstukken van alles zijn altijd voorradig, j Specialiteit van beste Smeerolie en Vetten. i Verkrijgbaar in volle vertrouwen bij Een van de belangrijkste brochuren, om de kweekers te onderrichten over de manier de varkens net gemakkelijkste en het zuinigste te voeden, hun de ziekten te vermijden en snel schoone beesten, goed dik en vet te bekomen, is verkrijgbaar voor 3 frank, in al de magazijnen waar de Provendine verkoopt wordt. Die brochuur samengesteld uit 80 bladzijden, bevat insgelijks 10 gekleurde prenten voor stellende de verschillende soortens varkens, en een groot getal gravuren die niet zullen nalaten belang te stellen aan al degenen die zich met het kweeken bezig houden. Wij zullen de brochuur zenden tegen postcheck van 3 frank, vermeerderd van 20 centiemen voor het port. i

De Koornbloem | 1925 | | pagina 6