Onze Landbouwkundige Ammoniak Pol FKÜ1TVERZENDING. VARIA SPAAR-LEENBANK ¥eemarkt wan Gent Verkoopprijzen Stiksto', Fos oorzwir en PotascN 1 Zwavelzuur 3 Behuisde HOFSTEDE en LANDEN GOED NIEUWS OVER DE PULP. Cureghem - Anderlecht 300 k. Sylviniet van den Elzas 14/17 0/o 1 Kosteloos te bekomen Burgersbank van Aalst. Venditie vanGrassingen HANDELSHUIS EN BOUWGROND. LAND en MEERSCH. Uit ter hand te koop: iki werkt snelen i&mwmQ TWEE H U I Z E N EEN WOONHUIS Uit ter hand te koop EEN WOONHUIS Welgelegen Woonhuis. Beestialen, Landbouw- almft Vruchten te velde Paard en kar kan men er niet op gebrui ken, het gebruik van een groot aantal landbouwmachines is er ook totaal on mogelijk bij het maaien van het gras land verliest men een groote hoeveel heid gras of hooi dat allicht in de sloo- ten valt. Weiden kan men er ook niet op maken, want het vee zou alrap al de slootkanten intrappep En wat zal ons dat niet kosten? Wij mogen gerust aannemen dat de kosten om moerassige gronden in dergelijken staat te brengen van 1200 tot 1300 franken zouden bedragen, waarvoor men echter slechts 2/3 Ha. droog krijgt, die dus 1700 1900 franken alleen aan slootgraven kosten. Behalve dus, dat zulk een aanleg zeer kostbaar is, is men nog volstrekt niet verzekerd dat men voor altijd van het overtollige water zal bevrijd zijn, want in bijzonder natte jaren zal het wel eens gebeuren dat de opengreppels en slooten onvoldoende zijn om al het hemel- en welwater op te vangen. Dan zal de grond toch nog aan waterovervloed lijden. L. MORTELMANS. Deze week zal er waarschijnlijk reeds mogen gedacht worden aan het plukken van zwarte aalbeziën en roode trosbeziën. We moeten ons herinneren dat deze die verleden jaar de eerste verzonden steeds de beste uitslagen gehad hebben. We ra den onze leden aan er/ook nu niet te lang op te wachten. De afleveringsdag blijft vastgesteld op den vrijdag voormiddag van iedere week. Ook in het hoofdmagazijn van Herze- le zal er fruit aangenomen worden. Men mag nochtans niet vergeten zich van eene lidkaart te voorzien. Deze kan ook afgeleverd worden door 't magazijn van Herzele tegen betaling van 2 frank. Uit Kaf en Koren, De 36e paardenkamptrijd ingericht door de Koninklijke Vereeniging: Het Belgisch Trekpaard" mag dus een nieu wen en welverdienden triomf' op zijn actief boeken. De overtalrijke prachtspecimens hebben ieders bewondering gaande ge maakt. De vooruitgang bereikt in de twintig laatste jaren, is verrassendwij benaderende volmaaktheid' verklaarde ons een hoogaanstaand jurylid. Het Belgisch Trekpaard heeft vol strekt niets te duchten vanwege de uit breiding van het motorwezenvoor me- nigen veldarbeid kan geen enkele motor onze reussterke trekpaarden vervangen. Of de zoowel gelukte kampstrijd uit bundige belangstelling bood, zulks ge tuigt de overgroote menigte bezoekers. Nooit zag men zulke massa kenners en liefhebbers in 't Jubelpark saamge- stroomd. Ook in het buitenland was de belang stelling verbazend grootTal van vreem de landen hadden vertegenwoordigers gezonden, o. a. Denemarken, Frankrijk, Luxemburg. Nederland, Italië, Tsjecho- Slowakije, Saxen. Bovendien bezochten een 20tal studenten der Landbouwschool te Ettelbrück in gezelschap hunner leer aren de prachtige tentoonstelling. Plaatsgebrek belet ons de volledige uitslagen mede te deelen der talrijke be kroonde producten. Beperken we ons enkel met het ver melden der laureaten voor beide kam pioenschappen. Kampioen der hengsten: Avenir d' Her se 4 jaar, stamt af van "Albion d' Hor" en" Carmen d'Herse hoort toe aan den Hr Boudian Val. van Chausseé-Notre-Dame (Henegouwen). Kampioen der merries: Charlotte 5 jaar, stamt af van "Albion d'Hor en Violette" hoort toe aan den Hr Peten Clement uit Velm (Limburg). Aan beide vooraanstaande paarden fokkers even als aan de andere deelne mers wier producten bekroond werden bieden we onze hartelijke en welgemeen de gelukwenschen. Rupsenwering. De eigenaars, pach - ters, huurders, vruchtgebruikers en ande re bezitters, die hun eigen erven of die van anderen bebouwen, zijn gehouden onmiddellijk eene tweede rupsenwering te verrichten of te doen verrichten op de boomen, boompjes, hagen of heesters, die zich op hun erven bevinden en dade lijk de beurzen of netten, die de nesten der rupsen uitmaken te doen verbran den. De ondernemers van het onderhoud der plantingen, der wegen en der bevaar bare waterloopen zijn tot dezelfde ver plichtingen gehouden. Wie zich geen P. V. wil op den hals halen, make bij tijds een jachtronde Uitroeiing van Distels.— Alle eige naars, pachters, huurders, vruchtgebrui kers of andere gebruikers zijn gehouden, met ingang van deze maand en tot 1 Oc tober, ten einde den bloei ervan te ver hinderen, de distels uit te roeien of te doen uitsteken voorkomende op gron den, waarvan zij eigenaars of bebouwers zijn, of die ze in verbruik hebben. Indien de belanghebbenden in gebre ke blijven die maatregelen ten uitvoer te brengen, zal, bij bevel van den Burge meester, ertoe van ambtswege overge gaan worden, op de kosten van den over treder. Wie dus tegen dit 2e landbouwgebod niet zondigen wil make ook bij tijds een jachtronde op distels! Het XII* Internationaal Landbouw- congres, vroeger in ons landbouwblad reeds aangekondigd, zal vergaderen te Vaisovië van 21 tot24 Juni. Het Belgisch Staatsbestuur zal er door volgende per sonaliteiten vertegenwoordigd zijn: H. H. Maenhout, voorzitter der Cen trale Landbouwmaatschappij van Bel gië, en Kamerlid. Graaf de merode van Westerloo, eige naars aldaar: Baron de Trannoy, beheer der van "Credit - Foncier", burgemees ter te Tongerloo. Baron de Steenhault, voorzitter der N ationale Landbouwersmaatschappij van België, en Senator; De Vuyst, alge meen bestuurder bij het landbouwminis terie, en lid der Bestendige Kommissie van landbouwkongressen. Raemdonck, kamerlid en Geysen, ver tegenwoordiger van den "Belgischen Boerenbond Zooals men ziet uit voorgaa"de naam lijst zullen allen slag van menschen ons land op dit kongres vertegenwoordigen, behalve rasechte boeren Of vindt men er onder hen misschien geen enke len, die waardig genoeg weze ons ginder te vertegenwoordigen. In elk geval ken nen wij er zulken met volle dozijnen De Proefweken. Sinds enkelen tijd is ons land aangetast door de aausteke- lijke plaag der zoogezegde proef'we ken Zoo hadden we achtereenvolgen de broodweek de vliegweek de zes- dagenkoersweek de luchtballon- week enz dat alles duurde een week en daarmêe ponctum Daarop volgde dan de kiesweek met daar achter de Gouvernementsweek Doch hier heeft de proef heel wat meer weken tijd gevraagd om tot een oplossing te gera ken. Na de Van de Veldeweek kre gen we de Van de Vyvereweek daarna gevolgd van de Maxweek en voortgezet door de "PoulIetweek„l... 't Schijnt dat we ons thans aan een bepaalde Ministerieweek mogen verwachten. Beter laat dan nooit Wij hebben het genoegen aan de le den te kunnen melden dat wij er in gelukt zijn een belangrijk kontrakt te sluiten met een der voornaamste fabrieken bij de Hollandsche grens. Het zal dus voor goed gedaan zijn met al de mizerie's die wij, evenals de boeren zelf, in de pulp- leveringen van vorige jaren tegen geko men zijn. De inschrijvingen kunnen reeds van nu af gedaan worden op onze Bu- reelen Brabantstraat of bij de plaatse lijke magazijniers. Prijzen en voorwaar den zullen kortelings bekend gemaakt worden. Het Bestuur. ONZE Verhooging der Intresten De Beheerraad onzer Maatschappij, in zitting van 8 Mei 1925, heeft de vol gende beslissingen genomen dewelke van af 1 Juli 1925 in voege zullen tre den 1De intrest toegekend aan de Spaar boekjes zal berekend worden zooals hierna Boekjes der Reeks A (op zicht), tegen 4,50 fr. vrij van tegenwoordige lasten. Boekjes der Reeks B (op een jaar), te gen 5,00 fr. vrij van tegenwoordige lasten. Boekjes der Reeks C (op drie jaar), te gen 6,00 fr. "Io vrij van tegenwoordige lasten. 2) De leeningen die zullen toegestaan of verlengd worden na 1 Juli a.s. zullen intrest opbrengen tegen 6 Deze beslissingen werden genomen ten einde gelijken tred te kunnen houden met den algemeenen opslag der intresten immers alle banken en credietinstellin- gen, zelfs de Nationale Bank, hebben se dert geruimen tijd de procenten ver hoogd. De Bestuurder De Voorzitter O. CAUDRON, B. SCHOCKAERT, N. B. Wij trekken de aan dacht onzer leden op het voor deel der spaarboekjes Reeks C, gevende 6 intrest jaarlijks, 't is gewis de zekerste en voor- deeligste Geldbelegging. Onze agronoom Mr Querton is spre- kelijk Alle voormiddagen van 8 tot 12 u. op onze bureelen. Brabantstraat, 53. Des Zaterdags voormiddags in ons lokaal, Groote Markt. Te Herzele, den 1" en 3" Woensdag van iedere maand bij Al. Van Bellingen- De Windt, café Den Engel van 8 tot 11 uur 's morgens. Kostelooze raadplegingen voor onze leden over alle aangelegenheden. 17 Juni 1925. Werden te koop gesteld Groote Hoornbeesten totaal 833 alsvolgt verdeeld Ossen (zware) 42 Ossen (jonge) 150 Koeien 188 Vaarzen 158 Stieren 225 Kalvers 621 Magere beesten 70 Er waren in't geheel 990 zwijnen en loopers. 15 Schapen 46 Lammeren 18 Geiten 16 De prijzen Ossen van 6 a 7oo kilo, 4,00 tot 5,00 de kilo. Goede vette kweeken van 4 5oo kil. (ossen en vaarzen) werden verkocht le kwaliteit 4,75 tot 5,25 de kilo. 2' 4 00~Eöt 4,50 3' 3,75 tot 0,00 Stieren le kwal. 4.00 tot 4,50 de kilo. 2' 3'3,00 tot 3,50 Koeien le 4,00 tot 4,50 2' en 3® 2,00 tot 3,50 Kalvers prijzen zeer verschillend. De beste van 5,00 tot 7.00 fr. de kilo. Zwijnen van 7,00 tot 7,50 fr. de kilo volgens kwaliteit. Sam. iVlpij. Redt U Zeiven (voor detweteerste dagen der week) Magazijnen Aalst en Herzeie Per 100 kilos genomen. Het magazijn is open alle dagen van 7 1/2 uren tot 111/2 ure 's voormiddags en van 1 1/2 tot 2 1/2 uren 'snamiddags. 's Zaterdags van 7 1/2 tot 12 uur. (Zonder zakkenl. Maïs Plata (nieuwen oogst) 109,0C Cinquantino gele (nieuw, oogst) 116,CC Maïsbloem 103,00 Zemelen Inlandsche 68,0C Inlandsch kortmeel 68,00 Kriel (witte) 82.0C Bloem 00 186.0C Bloem (000) 190,00 Kleine bloem 112.00 Haver witte 107,00 bruine 104,00 Voederlijnzaad 2,20 Gerst 000,00 Gebroken rijst 135,00 Klaverzaad (Lokersch) 16,00 Suikerstroo 49,00 Roggemeel 79,00 Amerik. lijnmeel zonder zakken 118,50 Met zakken inbegrepen Amerikaansch lijnmeel 121,00 Arachidemeel 128 00 Katoenmeel 50 105,00 Zuiver Gérstemeel 106.00 Cocoskoek (witte extra) 115,00 Lijnkoeken - 113.50 Arachidekoek (extra wit) 122,00 Superphosphaatl4/16 phosp.. 25.00 Sylviniet uit Elzas 15/18 pot- 00.00 Sylviniet 15/18 (zonder zakken) 00,00 Supra A 00.00 Nitraat 15 1/2 tot 16% 128,00 Ammoniaksulfaat 20/21 119.1 IJzerslakken 18/20 phosp.z. 24.50 Kalknitraat 106,00 Klavervet 29,00 Guano De Ploeg 7X10X2 105,00 KuDstguaijo 7X10X2 89,00 RAAPKOEK 00,00 Raapmeel 00,00 BLAUWEN ALUIN 2,10 Gedroogde en gemelasseerde draf 79.00 Vleeschmeel de kilo 0.00 Droge Pulp zonder zakken 60,00 BEETZAAD Alle soorten zijn steeds verkrijgbaar in magazijn, Eckendorf, Groenkraag, enz. extra kwaliteit. Dinsdag 16 Juni Varkensmarkt. Te koop gesteld 1750 levende dieren aan 6,75 tot 7,50 per kilo. 895 geslachte dieren aan 8,75 tot 9,50 Woensdag 17 Juni Zwaar vee. Totaal te koop gestelde dieren 1320. Ossen 369 Stieren 229 Koeien 722 Middelbare prijs per kilo Ossen 4,00 a 5,75 Stieren 3,20 a 4,80 Koeien 3,20 a 4,75 Donderdag 18 Juni Kalvers. Te koop gestelde dieren 1374. Middelbare prijs per kilo, op voet 5,00 a 7,75 fr. Vrijdag 19 Juni Gesl. varkens. 910 stuks. 8,75 a 9,75 fr. per kilo. Tot de normale ontwikkeling H der planten zijn de 3 volgende voedingstoffen volstrekt onont- B beerlijk ss Om een goede oogst te win- S nen, moet men per hectare minstens gebruiken. S J. J- Beauduin Zoon, Borgworm, £j Rechtstreeksche agenten der Maatschappij der Potaschzouten |j KI van den Elzas. eenea meersch te Meldert, in de Falluir.- tjes, (oude meersch van M Felix Booneh 4) Namens den heer Notaris Ver- meersch, te Dendermonde, 16 koopen Hooi- en Nagras, op een meersch te Meldert, Faliuintjes. 5) Namens M. Alexander Meert, te Moorsel, 4 koopen Hooi- en Nagras, op eenen meersch in de Faliuintjes. 6) Namens M Jan Caudron- Meert:4 koopen Hooi- en Nagras, te Meldert, Affligem, Hoogemeersch. Te vergaderen ter herberg van M. Roseleth, te Meldert, aan 't Klooster Affligem. De verkooping geschiedt op gewone conditiën en comptante betaling van koopsom en ongeld. Bij Th. Stevens, wisselagent, 16, On derwij sstraat. Aalst Kasbons stad Oostende6°Io vrij van lasten aan fr. 485 uitkeerbaar op 5 jaar aan fr. 500, zui vert opbrengst 6,80 Interesten te beginnen van 1 Novem ber Op zicht 15 dagen voorbericht 1 maand voorbericht 3 maanden voorbericht 6 maanden vast termijn 1 jaar 3 en 5 jaar 3,00 °/o 4.1/4 4,1/2 4,75 4,75 5,00 5 °/o zuiver SPAARKAS 4 ZUIVER. Studie van den Notaris BRECKPOT te Aalst Meldert De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen op Woens dag 24 Juni 1925, om 2 uren namiddag lj Namens M. Merstraeten, Notaris te Brussel 14 koopen Hooi- en Nagras, op een meersch gelegen beneden 't Kloo ster Affligem. 2) Namens de kinderen Vermeir, 15 koopen Hooigras, op een meersch bene den 't Klooster Affligem. 3) Namens wien het behoort 24 koo pen Hooi- en Nagras, wassende op Openbare Verkooping van een schoon te Wichelen steenweg Wetteren Dendermonde. De Notaris BRECKPOT te Aalst, zal namens wien het behoort openbaarlijk verkoopen Gemeente Wichelen. Koop eenEen schoon en nieuwge bouwd handelshuis met aanhorigheden en hof gestaan en gelegen te .Wichelen, wijk Bohemen, groot bij meting 8 aren 60 c. a. Ingesteld 26,200 fr. Dezen eigendom bevat Gelijkvloers, ingang, salon, eetplaats, keuken, achterkeuken en andere bijho righeden. Groote en breede inrijpoort. Op het verdiep twee groote slaapka mers en eene kleine kamer verders groo tenzolder. Dezen eigendom gelegen aan den groo- ten Steenweg is wel bijzonderlijk geschikt voor alle bedrijven. Onmiddellijke ingebruiktreding Koop tweeEen perceel bouwgrond gelegen te Wichelen nevens voorgaande koop, groot volgens titel 7 a. 8 ca. Ingesteld 3600 fr. Laatste Zitdag Donderdag 2 Juli 1925 om 3 uren namiddag ter herberg In Bo hemen, bij den heer Leopold Schuddinck te Wichelen, steenweg Wetteren Den dermonde. Studie van Notaris CAUDRON, te Erembodegem. Openbare Verkooping van te Erembodegem, De notaris CAUDRON, te Erembo degem, zal openbaar verkoopen op Maandag 29 Juni 1925, (Laatste Zit dag) om 5 ure nam. bij M. Jos. Van Pot- telbergh, te Erembodegem, Dorp. 1° 9 a. 88 ca. land, op den Wilg, gebr: M. Joz. Lambrechts. 2. 17 a. 3 ca. land Molenkauter. Geb. M. Frans Verleysen. 3. 16 aren meersch en deeltje bosch, in den Droogenmeersch, boomprijs 115 fr. gebr. M. Jan De Bolle. De Notaris CAUDRON, te Erembo degem zal openbaar verkoopen op Woensdag 24 Juni 1925, om 2 uren namiddag te Herzele, Vrede gerecht 1. Huis met stalling op cijnsgrond te Erembodegem, Hoek, Groenstraat groot 2 aren 20 ca. 2 Meersch te Erembodegem, Hoek, Groenstraat, groot 9 aren 27 ca. Onmiddellijke ingebruiktreding der beide koopen. 18 a. 78 ca. land te Erpe, Schoone- gem, Hoog-kauter. Gebr. M. Leo De Geyter, Erpe. Studie van den Notaris MEERT te Erpe. De Notaris Meert, te Erpe zal open baar verkoopen Gemeente Lede. Een woonhuis Dreefstraat sectie F, nummer 919b groot 1 aar, palende Oost Victor DeSmet, Zuid Gudule Van Herzele, West Adolf De Mot, West de Drreefstraat. Voortijds bewoond door Mr Jean Segers. Eenige Zitdag Maandag 22 Juni 1925, om 3 ure namiddag te Lede, Nieuw- straat ter, herberg gehouden door Mr Emile Segers. Bij Licitatie De Notaris MEERT te Erpe zal openbaarlijk verkoopen. Stad Aalst. Een groot gebouw, dienende thans tot hopmagazijo, dienstig tot alle be drijven en geschikt om tot huis herstek te worden, met afhangen hebbende 2 verdiepen, twee hopharsten gestaan en gelegen ten voorhoofde aan de Vrij heidstraat, sectie C, nr 1107 b/bis groot 2 aren, palende aan de Stadsjongens- school, aan het magazijn der stad en aan Juffrouw Van Geettruyen. Onmiddellijk ingebruiktreding, Laatst gebruikt door wijlen heer Arthur Druck te Aalst. Ingesteld 37.000 fr. Tweede Zitdag voor Verblijf Donderdag 25 Juni 1925. om 2 uur namiddag stipt te Aalst, Vre degerecht, Stadhuis, Groote Markt I Stad Aalst. Een schoon, gerieflijk en welgelegen Woonhuis, met Poort en Boomgaard, gestaan en gelegen aan den Steenweg naar Moorsel, groot 3 aren 69 centiaren. Enkele Zitdag Donderdag 25 Juni 1925, om 3 uren van den namiddag, ter her berg "In den Congote Aalst, Moor- selschebaan, gehouden door Mr Phile mon Wauters. DE BESTE EN DE VOORUEELIGSTE OER 5 flKSTÜS5 HOU DE N f>£ «cStSTOfiFEP# VERMEERDERT d& OPBRENGSTEN VERBETERT DE KWALITEIT DOOR 2UNE ZACHTE en AANHOUDENDE WERKING IN DEN GROND GOEDE MEST VOOR DE BEURS OPPERBEST XP*» Openbare Verkooping van te Aalst, Dendermondschenstw. 62 en 64 Koop 1. Groothuis met inrijpoort, werkhuizen en uitgang in de Pieter Couckestraat, groot 3 aren 80 cent. ge kadastreerd sectie C, nrs 1007a3 en 1007g3. Gebruikt door den eigenaar heer Richard Lecompte. Ingebruiktreding 3 maand na de ver kooping Koop 2. Huis alsvoren groot 90 ca., gekadastreerd sectie C, nr 1007w, geteekend nr 64. Onm. ingebruiktred. Enkele Zitdag Maandag 29 Juni 1925 om 3 uren namiddag ter herberg In Sint Antonius gehouden door den heer Adolf De Bruyn, te Aalst, Molenstraat. De Notaris MEERT, te Erpe, zal op Dinsdag 30 Juni 1925, om 2 uur namid dag ter herberg van Alfons Christiaens, te Erpe, Vijfhuizen; openbaar verkoo pen Gemeente Erpe. 1) 2 woonhuizen, Sevecoot, sectie D, nr 370c, bewoond door M. Joseph Stal- paert, het andere is onbewoond. 2) Meersch en waterpoel "Eenhoorn,, sectie D nrs 21 en 2Ibis, groot 42 aren 40 ca. Boomprijs 150 fr.Zie plakbrieven. Enkele Zitdag Maandag 29 Juni 1925, om 4 ure namiddag te Aalst, Breede- straat, ter herberg In den Sportman gehouden door Mr. Jean Van den Spie- gel. Openbare Verkooping van te Meire, Boschstraat. De Notaris DE VIS, te Aalst, zal openbaar verkoopen Een schoon en gerieflijk woonhuis met remisie, stal, varkenskot en hof be plant met fruitboomen te Meire, Bosch straat, op 2 minuten afstand van de Sta tie, palende aan P. Van der Heyden, Frans Van Hoorebeke, Jozef Bauters en Arthur Sienaert. Bewoond door den eigenaar M. Ar thur Siénaert. Ingebruiktreding twee maanden na de toewijzing. Enkele Zitdag Vrijdag 3 Juli 1925, om 4 uur namiddag, ter herberg "In den Tamboer b(j de wed. De Smet, Meire, Boschstraat. Stad Aalst Een schoonen eigendom, groot 40 aren, Dendermondschensteenweg, be vattende schoon en groot huis,inrijpoort afhangen, garage, grooten hof, hebben de in de Pieter Koeckestraateene groote lengte bouwgrond, ongeveer 14 aren. Dezen eigendom is beschikbaar twee maanden na de verkooping. D-n bouw grond gelegen aan de Pieter Koecke- straat kan afzonderlijk verkocht worden. Voor de voorwaarden wende men zich ten kantore van genoemden notaris Meert, alwaar groote en kleine kapita len te bekomen zijn mits goed bezet. Een Woonhuis te Aalst, Lange Rid derstraat, nr 35, sectie A nr 161a, groot 1 aar 10 centiaren palende langs drij kanten aan de Broeders van Liefde en langs voren de staat In gebruik bij Martin De Saedeleer. Gemeente Moorsel Eene welgelegen hofstede, in den wandel genaamd Cooremanshof be staande uit een groot woonhuis, ruime schuur en stallen, boomgaard en hove niershof, omringd van hagen, breede en schoone straten, gestaan en gelegen niet ver van de statie, aan de Exterken- en Kattestraten, gekadastreerd sectie C nrs 74a, 75c, 76 en 77, groot 48 aren 1 ca. Voorzien van electriciteit. Kan dienen voor alle bedrijven. Bewoond door de kinderen Cooreman-Redant. Ingebruik treding volgens overeenkomst. De gebouwen met aanpalende grond met uitweg langs beide straten, groot 18 a. 24 ca. kunnen ook afzonderlijk ge kocht worden. Verhuring van eigene landen, wan neer noodig. Plan en inlichtingen te verkrijgen ter studie van den notaris Meert te Erpe, bij M. De Rop, Denderstraat 18, te Aalst en ter woonst van de verkoopers te Moorsel. Studie van Notaris DE VIS, te Aalst. Openbare Verkooping van te Aalst, Breedestraat, De Notaris De VIS te Aalst, zal open baar verkoopen Een woonhuis met afhankelijkheden gestaan en gelegen te Aalst, Breede straat, 30. Bewoond door Mr. Victor Pyck. Openbare Verkooping van een te Aalst, Vilanderstraat. De Notaris De VIS te Aalst, zal open baar verkoopen Een welgelegen woonhuis met hof te Aalst, Vilanderstraat tusschen de Bra- bantstraat en de Van der Nootstraat, groot 1 aar 40 ca. palende aan Madame Wed. Jacques Goffa, Mr. Schellaert-De Brauw en Mr. Camille Van den Abiel- Corten. Dit huis begrijpt op gelijkvloers salon eetplaats, gang met trap op het eerste verdiep drij schoone slaapkamers, ver ders groote zolder en kelder. Dit huis is voorzien van pomp- regenwater en elee trische verlichting. Bewoond door den eigenaar Mr. Jan Eemans- Corten. Onmiddellijke inge bruiktreding. Enkele Zitdag: Donderdag 2 Juli 1925. om 2 uren namiddag te Aalst, Groote Markt ter Zittingzaal van het Vredege recht. Bij uitscheiding van bedrijf. Openbare Verkooping' van eene te Moorsel en Herdersem De Notaris DE VIS, te Aalst, za openbaar verkoopen Gemeente Moorsel. Koop 1. Eene behuisde hofstede, te Moorsel, Kattenbroeck, groot 12 ar. Bewoond door de wed. Jan De Craec ker. De kooper zal kunnen in huur ne men ongeveer 75 aren goede landen, thans bij de hofstede in gebruik. Onmid dellijk ingebruiktreding. Koop 2. Een perceel land te Moor sel, Kattenbroeck, groot 15 aren. Gemeente Herdersem. Koop 3. Een perceel land, gelegen te Herdersem, Gudstraat, groot 31 aren. Koop 4. Een perceel land alsvoren te Herdersem, Gudstraat, groot 34 aren, Al deze landen zijn in gebruik bij de wed. Jan De Craecker. Onm. ingebr. Eenige Zitdag Dinsdag 14 Juli 1925 om 3 uur namiddag, ter herberg van IV Henri Vermoesen, te Moorsel, Katten broeck. Openbare Venditie van te Moorsel, Kattenbroeck. De Notaris DE VIS, te Aalst, 'zal op Dinsdag 14 Juli 1925. om 8 uur voor middag, ter hofstede van de weduwe Jat De Craecker, te Moorsel, Kattenbroeck openbaar verkoopen 1. De beestialen 2 melkkoeien waarvan eene bekalfd en de andere on langs gekalfd, 1 rund, varken, melk- schaap, hond en 10 kiekens met haan. Is er g versch in Aangezie gaan tre< van zuiv- erop doe gaande gend. Ziehie heid in z, Uit aangaam Commiss met steil: egenstri iet voed minste b wennen zonder e Over i meening en maag oorzaakt wezen d oordeel i lichaams gemeen Alhoe pelijk oc met de 2 lard en 2 toch mei een zeke wel voo of verse' bruiken. Dit ge aan onzi volstrek onrechti nier wa: Men dat bij gelijk gt mer is d vendien vooral er doorj Ze eten kers er 1 past. Hi Wat za ren ver: rantsoei Het 1 de gro smaak 2 Gezit gewijzij 1924,b keer Herz 1924, b desaang Op v Landbc Wijl Ar durend dieren in gang voertui in gang niet ge: in gang De besture danighi nis en b „Sle jaar ou besture Dc tuig m, machie De het stui ten op ES min IS B538IB Ed:i buy ÜNKEUP-X

De Koornbloem | 1925 | | pagina 2