Notariëele Annoocen Sint Jozefsgesticht Geldverhandelingen herberg Redt U Zeivers Twee Buizen met Tuin Tanden en Meersehen Perceel ZAAILAND EEN WOONHUIS WOONHUIS met Inrijpoort EEN WOONHUIS SCHELDE - NAGRAS BOUWGRONDEN Uit ter hand te koop Gekalandeerdeflerberg Woonhuis en Bouwgronden EEN WOONHUIS Bouwgrond en Land Uit ter hand te koop BURGERSHUIS Bouwgrond, Werkhuis en Gebouw MEUBE LS PERCEEL LAND MEUBELS en Mobilaire Voorwerpen 200 frank dagelijksche winst 5 Studie van Notaris DB W INI.) 1 te Aalst. Openbare Verkooping van te Nieuwerkerken, Erpe en Meire. Notaris DE WINDT, te Aalst, zal openbaar verkoopen Gemeente Nieuwerkerken. Koop een. Een woonhuis, zijnde eene herberg met afhangen en tuin, aan Se Molenstraat nr 22, groot 8 aren 33 ca. Dit huis heeft herbergplaats, kamer, keuken, gang, kelderkamcr met trap, schuur, stal en varkenskot. Verder groo- ten tuin. Bewoond door den heer Do- mien Bavay. Koop 2. Een woonhuis met afhan- #vn en tuin, neven voorgaande, groot 7 aren 93 ca. Dit huis heeft keuken, ka mer, kelderkamer, schotelhuis, zolder, schuur, stal en grooten tuin. Bewoond door den heer Domien Mertens. jKoop 3. Een perceel land, gelegen achter koopen 1 en 2, groot 14 a. 92 ca. Gebruiker heer Domien Mertens. Koop 4. Eenen blok meersch en land op Overbrempt of Priesterveld, groot 83 aren 2 ca. Gebruikers Den meersch en een deel land door Leon De Schutter en het overige door den eige naar. Verdeeld in 3 loten 1) De meersch in 't zuiden groot 27 a. 12 ca. 2) Te midden 28 aren 64 ca. land. F 3) In den noordkant 27 a. 26 ca. land. jpif jpt* Gemeente Erpe. Koop 5. Eenen allerbesten meersch in den Molenmeersch, groot 25 aren, gebruikt door den eigenaar. Koop 6. Een perceel land op het Leen, aan de Cathelynestraat, gehucht Oonegem, groot 24 aren 70 ca. Gebrui ker Alfons Janssens. Verdeeld in Oost-en Westhelft. Koop 7. Een perceel land op Edix- velde, groot 10 a. 40 ca. Gebruiker door de eigenaar. Koop 8. Perceel land op Hoogkau- ter groot 16 a. 50 ca. Gebruiker Alf. Lievens. Koop 9. Een perceel land op Edix- velde aan de Meirestraat, groot 9 a. 70 ca. Gebruiker Camille Lievens. Koop 10. Perceel land op Edixvel- de, genaamd Boschveld, groot 6 a. 50 ca. palende noord den ijzerenweg, oost het gescheed der gemeente Nieuwerkerken. Gebruiker Benoni De Ryck. Gemeente Meire. Koop 11.— Een allerbeste perceel land op Ysberg, uitmakende den hoek van den weg van Aygem naar Aalst en de Groeneweg, groot 44 a. 80 ca. Ge bruikers Gust. Doolaege en Jozef Piron elk voor den helft. Tweede Zitdag Donderdag 13 Juli 193.1 te 2 uur nanoen ter herberg (oneer koop een) bij Mr Dom. Bavay, te Nieuwer- ken, Molenstraat. te GELD. Bij notaris De Windt Aalst, Cumontstraat, zijn groote en kleine kapitalen te bekomen, afkorten naar beliefte, om huizen te koopen of te bouwen aan 4,25 Studie van den Notaris MEERT, te Erpe. Bij Licitatie. Openbare Verkooping van een te Erpe. De Notaris MEERT, te Erpe, zal met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816 openbaarlijk verkoopen Gemeente Erpe. Een perceel zaailand dienstig voor bouwgrond, op den Cottemkauter aan de Botermelkstraat, gekadastreerd sec tie C westdeel van nr 140a2, groot dees deel 29 aren 91 centiaren. Boomprijs 1000 fr. Verdeeld in 3 gelijke deelen van zuid naar noord. Gebruikt door den mede eigenaar M. Gustaaf Van Goethem. Enkele Zitdag Donderdag 13 Augustus 1931 om 2 uur namiddag te Aalst, Kapelle- straat, ter Zittingszaal van den heer Vrederechter. voorgaande, gekadastreerd sectie E nrs 218i en deel van 220d, groot 3 aren 98 centiaren. In gebruik bij den heer Alfons Ras- schaert. Koop 3. Een prachtigen bouw grond gelegen aan zelfde Oordegem- schestraat, groot 32 aren 22 centiaren, gekadastreerd sectie E deel van nummer 28ld, gelegen neven de fabriek van den heer Jules De Winter. Verdeeld in tien loten elk ter breedte van 7 meters 20 centimeters.uitgenomen lot 1 welk eene breedte heeft van 8 me ters 60 centimeters. Koop 4. Een bouwgrond gelegen als voren, gekadastreerd sectie E num mer 293e, groot 11 aren 20 centiaren, tusschen de eigendommen van de eer waarde Zusters Maricolen te Lede en den heer Domien De Coensel-Van de Sype. Verdeeld in twee deelen. Gebruikt door dezen laatste. Zie plakbrieven. Voor het nazicht der plans en inlichtingen wende men zich ten kantore van den Notaris MEERT, te Erpe, Vijf Huizen. Enkele Zitdag Maandag 24 Augustus 1931 om 2 uur namiddag, bij den heer Frede- rik Meuleman, te Vlierzele, Dorp, ne ven de kerk. Door Woonstverandering. Openbare Verkooping van te Vleckem. De Notaris MEERT, te Erpe, zal na mens wie het behoort in het openbaar verkoopen Gemeente Vleckem. Een woonhuis zijnde thans eene her berg met af hankelijkheden gelegen aan de Veerdestraat, „algemeen genaamd Peerdestraat, gekadastreerd eenige sec- tie deel van nummers 161 d en 161e, 1 groot 5 aren. Bewoond door den eigenaar heer René Renneboog. Enkele Zitdag Maandag 10 Augustus 1931 om 3 uren namiddag, in voorschreven huis te Vleckem. Bij Woonstverandering. Openbare Verkooping van een nieuwgebouwd te Aalst, De Gheeststraat, nr 22. De Notaris MEERT, te Erpe, zal na mens wie het behoort, openbaarlijk ver- koopeD Stad Aalst. Een bijzonder welgelegen woonhuis met inrijpoort, dienstig voor alle bedrij ven, gelegen ten voorhoofde aan de De Geeststraat nr 12, sectie B nr 515p, met eene grootte van 1 aar 70 ca. Dit huis bevat Groote kelder, salon, eetplaats, keu ken, waschhuis, achtergebouw, koer en i hof. j Boven vier ruime kamers en zolder. Het huis is voorzien van pomp- en I regenwater verlicht met gaz en elec- triciteit. Bewoond door den eigenaar heer Polydoor Van den Bremt. j Onmiddellijk beschikbaar. Enkele Zitdag Maandag 31 Augustus 1931 om 3 uur namiddag, ter herberg Café Leopold gehouden door den heer Leo pold De Schryver, te Aalst, Burgemees tersplaats. Openbare Verkooping van te Erembodegem. De Notaris MEERT, te Erpe, zal namens wien het behoort in het open baar verkoopen Gemeente Erembodegem. Een nieuw gebouwd woonhuis, ge staan en gelegen ter wijk Molenkauter, aan de Kapel ter Muren, gekadastreerd sectie B deel van nummer 254b. groot 1 aar 53 ca en begrijpende Op het gelijkvloers twee kamers en keuken, van achter stalling met koer ge legd in cementdallesen groote voorraad- kelder. Op het verdiep twee groote slaap kamers en ruime zolder. Verders schoonen hof met afzonder lijken los naar de straat. Gansch het huis is verlicht met elec- triciteit. Bewoond en gebruikt per maand door den heer Achiel Van der Meersch. Enkele Zitdag Maandag 17 Augustus 1931 om 3 uur namiddag, ter herberg gehou den door den heer Prosper De Kegel- De Vriendt, te Aalst, bij het Park. GELD. Bij Notaris MEERT te Erpe, groote en kleine kapitalen te ver krijgen aflosbaar in het geheel of met gedeelten,. Ook om nieuwe werkmanshuizen te bouwen en te koopen aan 4,25 fr. 0/°. Openbare Verkooping van allerbeste Studie van Notaris CAUDRON, te Erembodegem. te Erembodegem. De Notaris CAUDRON, te Erem bodegem, zal openbaar verkoopen op Woensdag 19 Augustus 1931, om 1 1/2 uur nanoen, te Herzele, Vredegerecht 15 aren 40 ca. welgelegen beste land te Erembodegem, Bovensten Swalmkouter doorsneden met den Welleweg, ver deeld in 3 koopen bouwgrond. De eer ste koop aan den Ninoofschensteenweg en de beide laatste langs elke zijde van den Welleweg. In gebruik bij Mr Felix Temmerman. Welgelegen bouwgronden en huis of hofstede te Erembodegem, hoek van den Welleweg en Ninoofschensteen weg. Zich wenden tot notaris Caudron of tot Mr Jan Van Biesen te Erembo degem, ten gezegde huize. Openbare Verkooping van eene te Vlierzele, Oordegemschestraat. De notaris MEERT, te Erpe, zal na mens wie het behoort, openbaarlijk ver koopen Gemeente Vlierzele. Koop 1. Een nieuw gebouwd woonhuis, wezende de gekende herberg In het Fabriek gelegen aan de Oor degemschestraat, rechtover het fabriek- weverij van den heer Jules De Winter, gekadastreerd sectie E nummer 218h en deel van nummer 220d, groot 4 aren 85 centiaren. In gebruik bij den heer Frans Steen- haut. Koop 2. —Een nieuwgebouwd woon huis met afhangendheden staande neven Bij Sterfgeval. Openbare Verkooping van te Oordegem, Gentschesteenweg. De Notaris MEERT, te Erpe, zal, met tusschenkomst van den Notaris BOUCKAERT, te Oosterzele, namens wie het behoort, openbaarlijk verkoo pen Gemeente Oordegem. Koop 1. Een welgelegen woonhuis aan den Gentschen steenweg, nabij de Tramstatie, gekadastreerd sectie E deel van nummer 423, groot 3 aren 61 cen tiaren. Onbewoond. Koop 2. Een perceel bouwgrond neven voorgaande, groot 3 aren 51 ca. Verdeeld in twee loten. Koop 3. Een perceel land liggende achter voorgaande koopen, groot 33 aren 70 centiaren, gekadastreerd sectie E, deel van nummer 420. Verdeeld in 4 deelen. Alle deze goederen zijn bewoond en gebruikt geweest door wijlen echtge- noote Theofiel Casteels-Leus. Onmiddellijke ingebruiktreding. Enkele Zitdag Dinsdag 18 Augustus 1931 om 3 uur namiddag, ter herberg gehou den door den heer Henri Van derStuyft, te Oordegem, Gentsche steenweg, recht over de Tramstatie. Gemeente Erpe. Een woonhuis met afhangen en grond ter wijk Bosschestraat, sectie A nr 632b en deel van Nr 633i, groot bij meting 2 aren 98 ca. Bewoond en gebruikt door den eige- 7 naar Mr Crispinus Corthals en M. Ur- bain De Sutter. Studie van Notaris TIBBAUT, te Aalst, Keizerlijke Plaats, 31. Door Woonstverandering. Openbare Verkooping van een schoon en welgelegen te Aalst. Vooruitzichtstraat, 3. De notaris Oscar TIBBAUT, te Aalst, zal openbaar verkoopen: Stad Aalst. Een onlangs nieuwgebouwd Burgers huis, aan de Vooruitzichtstraat n° 3, in de nabijheid van de Ringlaan sectie C n' 580 a, groot 4 aren 4 centiaren 5 dec. miliaren. Bewoond en gebruikt door den eige naar heer De Brucker. Zie peschrijf bijzondere plakbrieven. Ingebruiktreding met 15 October 1931. Te bezichtigen Maandag, Dinsdag en Donderdag van 5 tot 7 ure namiddag. Ingesteld 57,000 fr. Laatste Zitdag: Woensdag 12 Oogst 1931, om 4 ure namiddag ter herberg in 't Fonteintje bij den heer Albert De Brucker-Gevenois, te Aalst, Wellekens- 7. te Wichelen. De Notaris Oscar TIBBAUT. te Aalst, zal openbaar verkoopen op Vrij dag 21 Oogst 1931, om 9 uur voormid dag het schoon nagras wassende op de Wichelsche Weerd, op de meerschen genaamd Sluisbocht, 24 Vatzaad, Groo ten Meersch, Mannematen en Ryen, toebehoorenbe aan Mr de Kerckhove d'Ousselgem te Landegem, Mr Lebrun- Van Hoorebeke te Gent, Mevr. Jules Tibbaut-Pappeians de Morchoven te Calcken, jufvrouw Amandina Lauwaert te Schoonaarde, Mr Jules-Alfons De Keyzeren Mr Urbain Matthys beiden te Wichelen, Juffer Edith Van Melle te Calcken en Mr Camiel De Clercq te Beirvelde. Te vergaderen ter herberg van den heer B. Dauwe-Stevens te Uytbergen, aan de Kasteeldreef. Deze venditie zal aanvang nemen aan de meerschen van Mr de Kerchove d'Ousselgem aan den Groenen Dijk. Op Vrijdag 21 Oogst 1931, om 2 uur namiddag, ter herberg In den Distel bij Mr Jan Aelbrecht te Wichen, Mar- gote: Het schoon nagras, wassende op de meerschen te Wichelen in deBergemeer- schen, den Grooten Berg en de Biezen, toebehoorende aan Mr Joseph De Windt-Minnoodt te Oordegem en Mej. Prudence Van Geert te Dendermonde en den heer Charles Verhelst-Van Hau- wermeiren te Lede. In den Weymeersch de Herreweghemeerschen, de Hooge Weide, 'tVeken, d'Elsbochten en Zand berg, toebehoorende aan Mr August Van Geert te Sint Niklaas, Mej. Pru dence Van Geert te Dendermonde, Mev. Debbaudt-Van den Hende te Kortrijk en den heer Charles-Verhelst-VanHau- wermeiren te Lede. N. B. Al de koopers zonder uitzon dering zullen hunne koopsommen met de onkosten op den stond der toewijzing komptant moeten betalen. GELD. Ten kantoore van boven- genoemden notaris Tibbaut zijn te beko men groote en kleine kapitalen aan' ge matigden intrest en mits bezet, ook om huizen te bouwen aan 4,25 °/o. Studie van Notaris MOYERSOEN te Aalst. Openbare Verkooping van te Aalst. Koop 1. Bouwgrond, Geeraerds- bergschensteenweg, groot 1 a. 65 ca. met eene breedte aan de steenweg van 4,70 m. Koop 2. Een werkhuis neven voor gaand perceel grond, met de machineriën dienstig voor glasslijperij er zich in be vindende, groot 5 a. 50 ca. met eene breedte aan de steenweg van 14, 80 m. Koop 3. Een gebouw neven voor gaand werkhuis uiterst goed geschikt tot maken van schoon woonhuis, groot 2 a. 55 ca. met een breedte aan de steenweg van 6,50 m. Voorschreven eigendom zijnde gele gen neven den eigendom van Mr. Jozef De Neve. Onmiddelijke ingebruiktreding. Zichtbaar alle Dins en vrijdagen van 2 tot 4 u, nam. Eenige Zitdag: Maandag 10 Oogst 1931. om 1 u. nam. ter herberg gehouden door Mr. Jozef Van der Niepens-De Neve te Aalst, Geeraerdsbeschensteenweg N° 228. ten pannen 2 kopere moren enz. Glas en gleierwerk KofReservies heiligbeelden, allerhande vasen enpostu- ren eene hoeveelheid schotels, telloo- ren, tassen, wijn en likeurglazen. Door Sterfgeval Openbare Verkooping van Boekwerken - Harmonium - Brandkast te Audegem, Dorp. Deurwaarder DE VOS te Aalst, zal op Donderdag!13 Oogstl-1931, om 1 uur namiddag overgaan, te Audegem, Dorp, ter Pastorij, tot de openbare verkooping van Meubels en mobilaire voorwerpen als volgt 2 Slaapkamergarnituren in acajou Bed, lavabo, nachttafel, en droogstoel. Bedhemel met draperie bedspreien 2 ijzeren bedden. 3 Goede wolle matrassen, huppelin gen en kussens. Prachtig salontapijt (Noquette) 5x4 m. met overtreksel2 andere tapijten traptapijt en koperen barren. Coulissetafel in acajou met 8 verleng- bladen Canapé en 6 stoelen. Buffet étagère, tafel en 6 stoelen in acajou 2 ronde tafels3 groote bibliotheekkassen; 2 vuren 2 .zetels 3 lusters in koper Bad groote portemanteaux pendule stores en gordijnen. Brandkast, in goe den staat. Verscheidene fieiligbeelden onder bokaal gravuren, vasen en posturen, bronzen beelden enz. IJzeren hoftafel, en 2 stoelen. Groote schaal, wijn en bierglazen in cristaal. Dinersevies in porcelein. Volle dig koffieservies (Saxe) voor 18 personen. Zilverwerk 24 tafelmessen en 24 dessertmessen. Lijnwaad: Bedla' ens, fluwijnen, tafel lakens, servietten en handdoeken. Goed Harmonium „Hillier Organ,, en talrijke muziekstukken. Merkwaardige verzameling Boekwer ken 700) van beroemde schrijvers, waaonder Bosseut, Dante, Kurth, de Champigny, Chateaubriand, Maeter- Gewone voorwaarden. Onmiddelijk na deze verkooping zal een partij EXTRA OUDE \VIJNEN te koop geboden worden. Voor inlich tingen, wende men zich tot Deurwaar der De Vos te Aalst, linck. Lacordaire, Racine, Molière, Shakspeare, Goethe, Montalambert, Lamertine, Bourdaloue, de Sègus, Féné- lon, David, Walgrave enz. Zie vervolg Notariëele Annoncen 6ble. straat. Om uit onverdeeldheid te scheiden Openbare Verkooping van een goed gelegen dienstig voor Bouwgrond te Aalst, Meirestraat. De notaris OSCAR TIBBAUT te Aalst, zal openbaar verkoopen Een perceel land dienstig voor bouw grond aan de Meirestraat, groot 7 a. 69 ca., gekadastreerd sectie C nummer 1212. Onmiddelijke ingebruiktreding. Eenige Zitdag Donderdag 20 Augustus 1931, om 4 uur namiddag, ter herberg van den heer Frederik Nee tens te Aalst, Gentsche steenweg. Openbare Verkooping van een goed gekalandeerdc Hoek der Wellekens- en De Visschere- straten, te Aalst. De notaris OSCAR TIBBAUTte Aalst zal openbaar verkoopen Stad Aalst. Een goed gekalandeerde herberg „In 't Fonteintje hoek der Wellekens-en De Visscherestraat, sectie C exnummer 1042d, en 1043d, groot 86 centiaren. On middelijke ingebruiktreding. Eenige Zitdag Woensdag 12 Augustus 1931. om 3 ure namiddag der te verkoopen herberg, bij den heer Albert De Brucker Gevenois, te Aalst, Wellekensstraat nn 2. U zoekt een kostschool voor uw jongen Vraag om PROSPECTUS Geeraardsbergen (Z.Vi.) Volledig Handelsonderwijs Moderne Humaniora Wetenschappelijke Afdeeling Voorbereidende Afdeeling Nederlandsch Engelsch Fransch Duitsch Studie van Deurwaarder DE VOS, Brusselschestraat, 18, Aalst. Openbare Verkooping van te Aalst, Brusselschestraat, nr 18. Deurwaarder DE VOS zal op Maan dag 10 Oogst 1931, om 1 1/2 uur stipt namiddag, te Aalst, Brusselschestraat 18 overgaan tot de openbare verkooping van meubels en mobilaire voorwerpen, als volgt Slaapkamergarnituur in eik Bed, lavabo, kleerkas, 2 nachttafels er droog stok. 4 Bedden, met ressortlavabo 4 nachttafels 2 droogstoelen. 3 Goede wolle matrassen, huplingen en kussens. Salongarnituur tafel, sofa en 4 zetels. Schouwgarnituur in koper (Renaissance) Pendule (gaande 400 dagen). Schoone garnituur „Furmoir,,sofa en 4 clubzetels. 3 Spiegels verscheidene gravuren 2 koperen lusters. Buffetlijnwaadkas in acajou com- modekas 2 keukenkassen kleerkas coullissetafel, ronde tafelkeukentafel zetelgemakzetelporte-manteau 24 stoelen draperiën 12 stores. Keukenjacht2 gasvuren groote „continu,,verscheidene stoven. 2 Waschmachienen kopere douche balans met gewichten. KeukengeriefCasserollon pot- Wij zoeken nog eenige welsprekende Heeren en Damen voor alle streken (steden en dorpen) voor de plaatsing van belangrijke titels met loten, betaal baar door maandelijksche stortingen. Kapitalen niet noodig. Gratis op de hoogte gesteld. Schrijven Postbus 188, Brussel. maakt gebruik van onze diensten, U zult er alle voordeel, zekerheid en ge mak bij hebben. TECHNISCHE DIENST maken van plans en bestekken voor bouw en draineering. Verkoop van pan nen, eternit, draineer buizen, kalk, ce ment enz. enz. Alle inlichtingen worden per brief verschaft of mondelings gegeven op on ze bureelen. Op aanvraag komen we ter plaats. Alle leden van Redt U Zeiven hebben alle belang Redt U Zeiven te raadple gen voor alle geldverhandelingen Plaatsingen op hypotheek Aankoop van titels Spaar- en Leenbank Leeningen tegen borg of hypotheek, enz. enz. De beste raad zal aan allen kosteloos worden verschaft.

De Koornbloem | 1931 | | pagina 5