Notariëele Annoncen A 2 schoone Woonhuizen WINK F, li e IJ I s Goede MEERSCHEN Een schoon Woonhuis Uit ter hand te koop i Uit ter hand te koop EEN WOONHUIS Schoon Burgershuis TE KOOP Een perceel Zaailand Uit ter hand te koop WOONHUIS Een Woonhuis met Sehuur en Stal HANDELSHUIS Een schoone Hotstede W erkmanshuizen Zaailanden, Meerschen en Bosch Openbare Verkooping Openbare Verkooping i Veemarkt Cureghem - Anderlecht Studie van den Notaris te Erpe. MEERT, Openbare Verkooping te Lede, Langenakker van Een woonhuis met tuin aan de Her- dergemsche straat, sectie F nr 206k en deel van nr 206n, groot 2 aren 54 ca. Bewoond door den eigenaar Remi Van Hende. Vrij gebruik met 15 October 1931. Tweede Zitdag Maandag 5 October 1931 om 4 uur namiddag, bij Polydoor Lem- mens, te Lede, Langenakker. Openbare Verkooping van Een perceel zaailand gelegen te Erpe, aan den Ledeschensteenweg, sectie A, nr 423, groot 30 a. 40 ca. Onmiddelijk ingebruiktreding. Gebruikt door den eigenaar heer Jan- Baptist De Brucker-Wauters. Enkele Zitdag Maandag 5 October 1931 om 2 uur namiddag, ter herberg In de Halve Maan bij den heer Remi Schel- laert, Ledeschensteenweg, Erpe, Openbare Verkooping van te Moorsel, Kokstraat. Gemeente Moorsel. Koop 1Een woonhuis met boom gaard aan de Kokstraat, groot volgens meting 6 a. 31 ca. Bewoond door Mr Petrus Cassiman. Koop 2. Een nieuw gebouwd met stal en boomgaard nevens koop 1 groot volgens meting 5 a. 37 ca. Bewoond door weduwe Frans Louis De Backer. In gebruik drie maanden na de toe wijzing. Eenige Zitdag Maandag 19 October 1931 om 2 uur namiddag, ter herberg van Mr Domien Van der Biest, te Moorsel, Kokstraat. Door Woonstverlating De Notaris MEERT, te Erpe, zal namens en ten huize van Mr Alexander Coppens, te Aalst, Dendermondsche- steenweg, op Donderdag 15 October om 8 1/2 uur, openbaarlijk verkoopen Allerlei huismeubelen, mobilaire voor- werpen, landbouwalem, hooi en stroo, brandhout, in een woord gansch den huisraad en den landbouwalem. Zie plakbrieven. Gewone voorwaar den en met gereede gelden. gelegen te Aalst, Van der Nootstraat, aldaar gemerkt nummer 11, met eene grootte van 2 aren 28 centiaren, palende van de eene zijde Mr. Van der Donckt en van de andere zijde Mevrouw Wed. Eylenbosch. Begrijpende op gelijkvloers: gang met trap. salon, eetplaats, keuken, waschhuis en remisie. Daarnevens, inrijpoort, atelier en hangaar. Op 1" ijerdiep 4 schoone groote slaapkamers en badkamer. Verders zoldering, en verlicht met gaz en electriciteit. Voorzien van pomp en regenwater, kool-provisie en wijnkelder. Bewoond door den eigenaar Mr. Frans Lievens. Kortelings ingebruiktreding. Te bezichtigen den Maandag en Don derdag van iedere week van 2 tot 5 ure. Ingesteld 85,000 fr. Tweede en laatste Zitdag Woensdag 14 October 1931 om 3 uur namiddag te Aalst, Brussel schestraat, ter herberg In 't een schoon, groot en welgelegen te Aalst, Eugeen Bosteelstraat nr 11 in de nabijheid van het Stadspark. De notaris OSCAR TIBBAUT, zal openbaarlijk verkoopen Stad Aalst. Een schoon en welgelegen winkelhuis kunnende dienen voor alle bedrijven, ten voorhoofde aan de Eugeen Bosteel straat, sectie B nummers 536 i 3, groot 1 aar 10 centiaren. Bewoond en gebruikt door den heer Cyriel De Backer-Van den Eynde. Zie verder beschrijf bijzondere plak brieven. Ingesteld 75,000 fr. Laatste Zitdag Dinsdag 13 October, om 4 ure namiddag ten koffiehuize "Het Belgisch Hof,,, (Café Riche) bij den heer Bruyninckx, te Aalst, Groote Markt. Dit huis heeft breede afzonderlijke ingangpoort, daarneven deur met gang, winkelplaats mef groote vitrien, ruime kamer daaropvolgende een groote keu ken 2 slaapkamers, stal en oven, uitge- muurde koer komende met deur in den hofverder ruime kelder en zolder, en regenwater en elektriek- Enkele Zitdag Maandag 5 Oktober 1931, om 2 ure nanoen ter herberg van Luwaert, te Lede, Statiedreef. Fr. GELD. Bij notaris De Windt te Aalst, Cumontstraat, zijn groote en kleine kapitalen te bekomen, afkorten naar beliefte, om huizen te koopen of te bouwen aan 4,25 pomp- leiding. Heel het huis staat in olieverf, de kamers zijn nieuw behangen, de deuren zijn in eik geschilderd in een woord het is gansch inregel en kan betrokken wor den zonder kosten te moeten maken. Door zijne ligging nabij de stad, in 1 wt i deze nieuwe en zich allengs uitbreidende j Openbare VerkOOpiUg Studie van Notaris EEMAN, te Moorsel. N.B. Ten kantoore van bovengemel- Drussei notaris Tibbaut berusten de minuten u van wijlen den heer Notaris Léon Hers- Graven- 1.i; hof kens. gehouden door Mr Petrus Kie- Openbare Verkooping van te Aalst-Mijlbeke-Immerseeldreef. De Notaris DE VIS, te Aalst, zal na mens wien het behoort openbaarlijk verkoopen Stad Aalst, gebucht Mijlbeke. Koop 1. Een perceel meersch, gelegen te A.alst, aan de Immerseeldreef, ter plaats genaamd Somergem gekadas treerd sektie G, nummer 177bis en deel van nummer 177a, groot 31 aren 94 ca. Koop 2, Een perceel meersch, ge legen te Aalst, Immerseeldreef, nevens koop een, gekadastreerd sectie G, deel van nummer 177a, groot 31 aren 28 ca. Koop 3. Een perceel meersch, ge legen te Aalst, aan de Immerseeldreef, sens, te Aalst, alsook degene die hij in zijn bezit had, namelijk degene van de notarissen Leon Limpens te Aalst, Edu- ard Eeman te Erpe en te Aalst, Frédré- uis Van der Smissen, te Moorsel en van verscheidene andere notarissen. wijk, is het allerbest geschikt voor het uitoefenen van allen handel of kleine nijverheid. Onmiddellijk beschikbaar. Ingesteld 50,000 fr. Tweede Zitdag Maandag 5 Oktober 1931. om 3 uur nanoen ter herberg In den Keizer bij de kinderen Van der Hae- ghen, te Hofstade, Dendermondsche steenweg. op Donderdag 22 Oktober 1931, om 2 uur, te Aalst. Kapellestraat, zaal van 't Vredegerecht Groote hofstede met tuin, boomgaard enz. te Erpe, Edixvelde, sektie C nrs 1023a, 1024, 1025, 1026a en 1027 vol gens meting groot 54 aren 60 ca. Verdeeld in drie loten. Gebruikt door de wed. Domien De Ryck. GELD. Ten kantoore van boven- genoemden notaris Tibbaut zijn te beko men groote en kleine kapitalen aan ge matigden intrest en mits bezet, ook huizen te bouwen aan 4,25 °/o. om Studie van Notaris BRECKPOT te Aalst. Openbare Verkooping van te Meldert, Petronellaberg. De notaris BRECKPOT, te Aalst, tusschen koop 2 en 4, gekadastreerd j zal namens wie het behoort openbaarlijk Erpe. Woonhuis Bosschestraat, sectie A nr 632b en deel van Nr 633i, groot 2 aren 98 ca. Bewoond door den eigenaar Mr Crispinus Corthals. Erembodegem. -Nieuw gebouwd woonhuis, Molenkauter, Kapel ter Mu ren, groot 1 aar 53 ca. Bewoond door den heer Achiel Van der Meersch. Een perceel bouwgrond te Lede, aan den Ledeschensteenweg, groot 22 aren 20 ca, sectie C nr 300. GELD. - Bij Notaris MEERT te Erpe, groote en kleine kapitalen te ver krijgen aflosbaar in het geheel of met gedeelten,. Ook om nieuwe werkmanshuizen te bouwen en te koopen aan 4,25 fr. o/°. Studie van Notaris te Aalst. DE VIS, 117 roeden gras op meersch, te Aalst, Moorselbaan. Zich te bevragen bij No taris De Vis, te Aalst. van Door Sterfgeval. Openbare Verkooping te Aalst, Moorselbaan 195 Notaris DE VIS te Aalst zal ten ver zoeke van wie het behoord, openbaar verkoopen Een woonhuis, hebbende gediend tot herberg en winkel, gestaan en gelegen te Aalst, Mnorselbaan nr 195, gekend ten kadaster sectie F nrs. 884E2Bis en 884E2Bis met een grootte van 5 aren 10 centiaren. Dit huis begrijpt Gelijkvloers Winkel, herberg, keu ken, kleine keuken, 2 stallekens,varkens kot, koer en hof. Op het verdiep 4 slaapkamers. Zolder en kelder. Laatst bewoond geweest door wijlen weduwe Henri De Greve. Onmiddelijke ingebruiktreding. Enkele Zitdag Dinsdag 13 October 1931, te 3 uur namiddag ter herberg "In Rou- baix,, bij de kinderen Meert te Aalst, Moorselbaan 171. Voor verdere inlichtingen zich wen den ter studie van Notaris De Vis te Aalst Molenstraat. Bij verandering van Woonst. Openbare Verkooping van een te Aalst, Van der Nootstraat, nr 11 De Notaris DE VIS te Aalst, zal namens wien het behoort openbaar ver koopen Een schoon Burgershuis gestaan en sectie G, deel van nummer 177a, groot j 31 aren 28 ca. Koop 4. Een perceel meersch, ge- legen te Aalst, aan de Immerseeldreef, tusschen koop 3 en 5, gekadastreerd sektie G deel van nummer 177a, groot 5 32 aren 34 ca. Koop 5. Een perceel meersch, ge- legen te Aalst, aan de Immerseeldreef, tusschen koop 4 en 6, gekadastreerd sektie G deel van nummer 177a, groot jj 32 aren 47 ca. Koop 6. Een perceel meersch, ge- legen te Aalst, aan den Immerseeldreef, tusschen koop 5 en 7, gekadastreerd sektie G, deel van nummer 177a, groot jj 23 aren 96 ca. Koop 7. Een perceel meersch, ge- legen te Aalst, aan de Immerseeldreef, gekadastreerd sektie G, deel van num- mer 177a, groot 23 aren 90 centiaren en j gelegen tusschen koop 6 en 8. Koop 8. Een perceel meersch, ge- j legen te Aalst, aan de Immerseeldreef, j tusschen koop 7 en 9, gekadastreerd sectie G deel van nummer 177a, groot 32 aren 7 ca. Koop 9. Een perceel meersch, ge legen te Aalst, aan de Immerseeldreef, tusschen koop 8 en 10, gekadastreerd sektie G deel van nummer 177a, groot 31 aren 68 ca. Koop 10. Een perceel meersch, ge legen te Aalst, aan de Immerseeldreef, tusschen koop 9 en 11, gekadastreerd sectie G deel van nummer 177a, groot 26 aren 80 ca. Koop 11. Een perceel meersch, ge legen te Aalst, aan de Immerseeldreef, tusschen koop 10 en 12, gekadastreerd sectie G deel van nummer 177a, groot 26 aren 80 ca. Koop 12. Een perceel meersch, ge legen te Aalst, aan de Immerseeldreef, nevens koop 11, gekadastreerd sektie G deel van nummer 177a, groot 26 aren 80 centiaren. Al deze koopen zijn in gebruik bij den verkooper. Onmiddellijke ingebruiktreding van al de koopen. Enkele Zitdag Maandag 19 Oktober 1931 om 2 uur namiddag, ter herberg In 't Muisken gehouden door Mr Eylen bosch. 1. Twee nieuwgebouwde burgershui zen, te Aalst, Molendreef, nabij den Gentschen steenweg. 2. Een schoon burgershuis met atelier en hof, te Aalst, 219-3 Moorsel baan. 3. Een burgershuis met atelier, te Aalst, Van der Nootstraat. 4. Twee koopen nagras, gelegen te Moorsel aan 't kasteel. 4. Een schoon woonhuis te Aalst, na bij de kerk van 't H. Hart. 6. Een schoon perceel bouwgrond te Hofstade, nabij het Dorp. 7. Een burgershuis te Haeltert, Eede. Verscheidene perceelen bouwgron den en blok zaailand gelegen te Wiche- len, aan den Steenweg van Wetteren op Dendermonde. Zich te bevragen bij Notaris DE VIS te Aalst. verkoopen Gemeente Meldert. Een schoon en nieuwgebouwd woon huis met aanhoorigheden en grond ge staan en gelegen te Meldert, Sint Petro nellaberg, gekend ten kadaster, volgens titel sectie A, deel van nummer 230, groot volgens titel 17 aren en palende volgens zelfde oost de Meisbergstraat, en Mr, Jan Baptiste Casman, Everaert, zuid Mr. Henri Michiels, west Mr. Cardus Ludovicus Buil-Arys en Mr. Petrus De Droogh, en noord de baan naar Baerdegem en het gescheid der gemeente Baerdegem. Bewoond door Mr. Jean Baptiste Colin. Ingesteld 12,000 fr. Laatste Zitdag Maandag 12 October 1931. om 2 uren namiddag ter herberg van den heer Pots, velomaker, te Meldert, Sint Petronellaberg. Openbare Verkooping van te Meldert, Putveld. De notaris BRECKPOT, te Aalst, zal namens wie het behoort, openbaarlijk verkoopen Gemeente Meldert. Een goed perceel zaailand gelegen te Meldert, ter plaatse genaamd "Putveld,, j gekend ten kadaster sectie C, nummer 536 k, met eene grootte van 50 aren 50 ca. palende noord Mr. Auguste Fasseels te Meldert, oost de beek, zuid Mr. Karei i Geeroms-Van Nieuwenborgh te Hekel- jj gem, west Mr. Pieter Bruyninckx-De Baerdemaeker, te Meldert. Verdeeld in twee deelen Eerste deelhelft ten oosten, langs de beek, groot 25 aren 25 ca. Tweede deelhelft ten westen langs den eigendom van den heer Bruyninckx, groot 25 aren 25 ca. Het is in gebruik bij de eigenaarster Madame weduwe Karei Louis Verbei- ren-Mertens. Onmiddelijk ingebruiktreding. Eenige Zitdag. Dinsdag 13 October 1931 om 2 uren namiddag ter herberg van den heer August Bruyninckx, te Mel dert, Doment. Twee nieuwe gebouwde woonhuizen te Aalst, Meirestraat, nevens den heer Frans Coppens, ieder huis bevat onge veer 90 ca. en bestaat uitgelij kvloers drie plaatsen, waschhuis, koer en hof. Op het verdie twee groote kamers. Voorr kelder en zolder, lederen eigendom is voorzien van electriciteit, pomp en regenwater. Onmiddelijk ingebruiktreding. Openbare Verkooping van een heel schoon te Aalst, De Visscherestraat Notaris DE WINDT te Aalst, zal openbaar verkoopen Stat Aalst Een onlangs nieuw gebouwd en heel praktisch aangelegd woonhuis met bal- con in de Visscherestraat. n° 15 (welke straat uitgeeft in de Pieter Coeckestraat) groot 92 ca. 26 tiende milliaren. Dit huis is samengesteld alsvolgt Op 't gelijkvloers Salon met opvol gende kamer dienende als keuken met daarneven klein pomphuis. Gang met trap en op vervolg van den gang een schoon en luchtige verandha in verbinding met de keuken, koer en koolkot. De vloeren van gang, keuken en ve randha zijn in mozaïk.de salon met plan- cher, Op 't verdiep 3 slaapkamers en badkamer. Groote zolder en kelder. Volledige leiding van elektriek, gaz en water tot op de badkamer. Verder is dit huis in gansch goeden staat en kan het betrokken worden zon der eenigen kost. Bewoond door den eigenaar Mr De Reu Georges. Zichtbaar alle dagen in den namiddag. Ingebruiktreding vier maanden na de verkooping. Enkele Zitdag Donderdag 8 Oktober 1931 om 3 uur nanoen, ter herberg In 't Klein Gent bij Mr Albert Ghysselinck te Aalst, Vlaanderenstraat. Studie van Notaris MOYERSOEN, te Aalst, Statiestraat, 23. Openbare Verkooping van te Audegem, Nederstraat. Notaris DE WINDT te Aalst daar toe benoemd, zal met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, openbaar ver koopen Gemeente Audegem. Een goed woonhuis met schuur, stal en tuin, geleden aan de Nederstraat, groot 2 aren 10 ca. Bewoond ge weest door wijlen wed. Beeckman-Van Herreweghe en waarvan nu tijdelijk 2 kamers bewoond zijn door Frans De Smedt. Onmiddellijke ingebruiktreding. Enkele Zitdag Donderdag 8 October 1931 om 2 uur namiddag, ter zittingszaal 't Vredegerecht te Aalst, Kapellestraat. van Studie van Notaris DE te Aalst. WINDT, van Studie van Notaris TIBBAUT, te Aalst, Keizerlijke Plaats, 31. Door Stadsverlating. Openbare Verkooping van Openbare Verkooping een gerieflijk te Hofstade, Molenkauter nabij de Stad. Notaris DE WINDT, te Aalst, zal openbaar verkoopen Een onlangs nieuwgebouwd huis met tuin te Hofstade, Molenkauter, groot 1 aar 82 ca. Bewoond door den eigenaar Frans Bonnarens. Openbare Verkooping van te Nieuwerkerken. Kwalestraat. Notaris DE WINDT, te Aalst, zal openbaar verkoopen Gemeente Nieuwerkerken. Eene hofstede begrijpende woonhuis, schuur, stallen, hof en boomgaard, gele gen in de Kwalestraat, groot 4 aren 6 ca. Het huis bevat 3 schoone kamers en kelder, steenput en elektriciteitslei ding. Tijdelijk bewoond door Mm. Wed. August Moreels-De Brucker. Onmid dellijk ingebruiktreding. Enkele Zitdag Vrijdag 16 Oktober 1931 om 3 ure nanoen ter herberg van Mr. Valery Muylaert te Nieuwerkerken, Kwalestraat. Openbare Verkooping van twee welgelegen te Lede, Statiedreef. Notaris DE WINDT, te Aalst, ter tusschenkomst van zijne ambtgenoot Notaris Verbrugghen te St. Lievens Hautem, zal openbaar verkoopen, na mens de erven Gustaaf Uyttendaele. Gemeente Lede. 1) Goed en welgelegen werkmanshuis met tuin te Lede, Statiedreef, n° 4, groot 1 aar 30 ca. verhuurd aan René Uyt tendaele, vrij gebruik met 1 December 1931. 2) Goede en welgelegen werkmans woning daarneven n° 5, groot 1 aar 28 ca. Verhuurd per maand aan Mr. Ste- faan Troch, aan 60fr. per maand. Openbare Verkooping van te Lede en Hofstade. De notaris MOYERSOEN te Aalst zal met tusschenkomst van zijne ambt genoten de notaris Van der Eecken te Gent en Bauwens te Sint Laureins bij Maldegem, namens wie het behoort openbaar verkoopen Eenen blok zaailanden, meerschen en bosch gedeeltelijk gelegen te Lede "Bumst,, alwaar gekend ten kadaster wijk A, nummers 331, 531/a, 535/a, 535/b, 539, 540, 541,542,543,544,545, 563, 569, 570 en 485 groot 24 hectaren 29 aren 90 centiaren en gedeeltelijk ge legen te Hofstade, "Bumst,, alwaar gekend ten kadaster wijk E, nummer 536/a groot 70 aren 80 centiaren. Verdeeld in 41 loten zooals is afge beeld op de plakbrieven. Voor verdere inlichtingen zich te wenden ter studie van voornoemde no tarissen. Tweede en laatste Zitdag Dinsdag 13 Oktober 1931 Om 1 u. stipt namiddag ter herberg "De Volkskring,, gehouden door Mr. Dona- tus Schockaert, te Lede, Dreefstraat. van een schoon Burgershuis te Lede, Nieuwstraat n° 44, breedte 5,20 m. wijkc, nummers 323/q en ex 323/u groot 2 a. 77 ca. bevattende grooten droogen kelderop het gelijkvloers salon, eet plaats, keuken, stal. afgesloten koer en hofboven 2 groote slaapkamers en zol der. Alles in besten staat van onderhoud. Verlicht met gaz en voorzien van pomp water. Bewoond door Mr. Joannes Franciscus De Smet. Te bezichtigen eiken Dinsdag en Donderdag van 2 tot 5 u. nam. Inge bruiktreding kortelings na de verkoo pt- Eenige Zitdag Maandag 12 Oktober 1931 om 1 u. nam. ter herberg gehouden door Mr. Jozef Lievens-De Groote te Lede. Hoogstraat. Van eene schoone behuisde hofstede met afhangen en grond te Erpe, Gent- schensteenweg N° 9, groot 8 a. 40 ca. bevattende kelder op het gelijkvloers, twee kamers, kelderkamer, keuken, groote koer, schuur, stal, varkenskoten, afdak en groote uitgehaagden hof met 13 fruitboomen in volle opbrengstbo ven, grooten zolder. Electrische verlichting, pompwater. Zichtbaar den 25 Sept. 1931 van 2 tot 4 u. nam. Bewoond door Mme. We. Petrus Verhoeven. Ingebruiktreding 1 Nov. 1931. Eenige Zitdag. Woensdag 7 October 1931. om 1 u. nam. ter herberg "In de Ster,, gehouden door Mr. TH. Corthals, te Erpe, Gentschensteenweg. Prijsopgave door den bijzonderen correspondent van "De Koornbloem,,. Dinsdag 29 Sept. Varkensmarkt. Te koop gesteld 3679 levende dieren aan 6,25 tot 7,50 per kilo. 785 geslachte dieren aan 8,00 tot 10.50 Woensdag 30 Sept. Zwaar vee. Totaal te koop gestelde dieren 1990 Ossen 664 Stieren 77 Koeien 1249 Middelbare prijs per kilo": Ossen 6,00 a, 9,00 Stieren 5,00 a 7,00 Koeien 4,25 a'J 8,25 Donderdag 1 Oct. Kalvers. Te koop gestelde dieren 1535 Middelbare prijs per kilo, op voet 6,50 a 11,50 fr. Vrijdag 2 Oct. Gesl. varkens. 710 stuks. 8,00 10,50 fr. per kilo. - WtQir prrmwïinrTT n"

De Koornbloem | 1931 | | pagina 5