Notarieele Aononcen Verbetert de Voedings waarde van uw Gras# Veemarkt van Gent. Landbouwers, WOONHUIS BESTE ZAAILAND RENTENIERSHUIS met Poort, nieuwgebouwd BURGERSHUIS en HANDELSHUIS en BOUWGROND PERCEEL LAND HANDELSHUIS WOONHUIS TE KOOP HOFSTEDE met Bouwgrond en Land WOONHUIS EIGENDOM HOFSTEDE BOUWGROND Uit ter hand te koop TE KOOP Uit ter hand te koop T WE E HUIZEN EEN WOONHUIS met de Meubelen NIEUW HUIS Veemarkt Cureghem - Anderlecht Studie van Notaris DE VIS# te Aalst. Openbare Verkooping van een nieuwgebouwd te Aalst, Zavelbaan nr 11. ^jjDe Notaris DE VIS, te Aalst, zal ten verzoeke van wie het behoort, open baar verkoopen Stad Aalst. Een nieuw gebouwd woonhuis te Aalst, aan de Zavelbaan, sectie D nr 689C„ groot 2 aren 9 ca. Begrijpende op gelijkvloers voor plaats, keuken, gang, schotelhuis, koer en hof. Op het eerste verdiep2 schoone slaapkamers. Verders zoldering. Voorzien van pompwater en verlicht met electriciteit. Bewoond geweest door den heer Edmond Roelandt Enkele Zitdag Donderdag 24 Januari 1935 om 4 uur namiddag, ter herberg gehou den door den heer Georges De Schry- ver, te Aalst, hoek Binnenstraat en Pe trus Van Nuffelstraat. Openbare Verkooping van een Perceel te Aalst, Mijlbeke. De notaris DE VIS te Aalst, zal ten verzoeke van wien het behoort open baar verkoopen Stad Aalst. Een perceel beste zaailand, gelegen te Aalst, Mijlbeek, op den Wyngaerd, ge kend ten kadaster sectie D, nr 859,groot 15 a. 90 ca-, palende van voor de groote baan, van de eene zijde Mr Frans De Bruyn, van achter aan de rijbaan en aan de andere zijde Mr Hector De Cock. Gebruikt door den heer Gustaaf Boeykens. Kortelings ingebruiktreding. Laatste Zitdag Vrijdag 18 Janaari 1935 om 4 uur namiddag ter herberg "In Sint Antonius,, gehouden door Mr Adolf De Bruyn, Molenstraat, Aalst. Bij verandering van Woonst. Openbare Verkooping van een schoon te Aalst. De notaris DE VIS te Aalst, zal na mens wien het behoort openbaar ver koopen Stad Aalst. Koop 1. Schoon renteniershuis met poort en grooten hof, gelegen te Aalst, Dendermondsche steenweg, 94, groot 22 a. 10 ca. Begrijpende op ge lijkvloers schoone salon, prachtige eet plaats, trapzaal, breede gang, veranda, een tweede eetplaats, met twee blijven de ingemaakte kassen, keuken, wasch- huis met ingemetselde koperen wasch- ketel en gemetste bakoven (système Pieters), koer, twee kiekenhangaren, groote serre met druiven, grooten hof beplant met allerfijnste fruitboomen in vollen bloei en gansch uitgemuurd. Eerste verdiep 5 schoone slaapka mers en badkamer. Tweede verdiep 4 schoone slaapkamers. Verders groote zolder en twee groote kelders provisiekelder en wijnkelder. Verlicht met gaz en electriciteit. Voor zien van stads- en regenwater. Bewoond door de verkooper de heer Octaaf Uyttendaele. Onmiddellijke ingebruiktreding. Ingesteld 150,000 fr. Koop 2. Een schoon nieuwgebouwd burgershuis te Aalst, Valerius De Sae- deleerstraat, nr 47. Begrijpende op ge lijkvloers salon, eetplaats, keuken, ach terkeuken, trapzaal, koer. Eerste ver diep 2 schoone slaapkamers. Tweede verdiep 2 schoone slaapkamers. Ver ders zoldering en kool-, provisie- en wijnkelder. Voorzien van pomp- en regenwater en verlicht met gaz en electriciteit. Bewoond door den heer Gustaaf Schollaert. Kortelings ingebruiktreding. Ingesteld 55.000 fr. Koop 3. Een schoon nieawgebouwd handelshuis met garage te Aalst, hoek Valerius De Saedeleerstraat en Peter Benoitstraat nr 1. Begrijpende op gelijk vloers schoone en groote winkel, ge schikt voor alle bedrijven, trapzaal met afzonderlijke ingang, keuken met twee ingemaakte blijvende kassen, achter keuken, garage. Eerste verdiep i twee schoone slaapkamers. Tweede verdiep 2 schoone slaapkamers en terras. Ver ders twee droogzolders en kool-, provi sie en wijnkelder. Verlicht met gaz en electriciteit en voorzien van pomp- en regenwater. Bewoond door de Gebr. Pieters. Ingebruiktreding 3 maand na de toe wijzing. Ingesteld 75.000 fr. Deze drie huizen zijn te bezichtigen alle dagen van 9 tot 11 uur en van 2 tot 4 uur en zijn gelegen op vijf minuten afstand van kerk en statie. Koop 4. Een blok best gelegen bouwgrond te Aalst. Vilainstraat en Peter Benoitstraat, groot 4 a. 35 ca. 54 ma. Verdeeld in zeven loten Lot 1 groot 58 ca. 20 ma., hoek Vilain- en Peter Benoitstraat. Ingesteld 8,700 fr. Lot 2 groot 82 ca. 70 ma., in de Vi lainstraat en ook uitgevende in de Peter Benoitstraat. Ingesteld 11,700 fr. Lot 3 groot 59 ca. 90 tma., Vilain straat. neven lot 2. Ingesteld 7,200 fr. Lot 4 groot 77 ca. 87 ma. neven 1. 3. Ingesteld 9,400 fr. Lot 5 groot 28 ca. 14 ma. neven 1. 4. Ingesteld 4,200 fr. Lot 6 groot 6C ca. 50 ma. uitgeven de in de Peter Benoitstraat, neven lot 2. Ingesteld 7,300 fr. Lot 7 groot 77 ca. 93 ma. neven 1. 5. Ingesteld 9,400 fr. Door zijne buitengewoon voordeelige ligging is deze blok bouwgrond, door samenvoeging van 2 of meer loten, zeer goed geschikt tot het oprichten eener garage of van een werkhuis. De koopers moeten den grond voor het openen der straat niet betalen. Laatste Zitdag Maandag 14 Januari 1935 om 3 uur namiddag in het koffiehuis "Redt U Zeiven,, gehouden door den heer Emiel Gossé-Carlé, Groote Markt, Aalst. Openbare Verkooping van een gelegen te Hofstade, Hoogenbosch. De Notaris DE VIS, te Aalst, zal namens wien het behoort openbaar ver koopen Gemeente Hofstade. Een perceel land gelegen te Hofstade Hoogenbosch, gekend ten kadaster sec tie A, nrs 24 en 23, groot 70 aren 2 ca. palende noord heeren Gustaaf D'Haese, Frans Van Gyseghem en Alois Sinay, oost de baan, zuid de kinderen Coppens en heer Petrus Coppens en west heer De Swaef Camiel en anderen. Verdeeld in 2 loten Lot 1 ten zuiden groot 35 a. 1 ca Lot 2 ten oosten groot 35 a. 1 ca. Gebruikt geweest door den heer Frans De Haeck. Onmiddellijke ingebruiktreding. Ingesteld bij samenvoeging 30,100 fr. Laatste Zitdag Dinsdag 15 Januari 1935, om 4 ure namiddag ter herberg gehou den door den heer Camiel De Smedt te Hofstade, Babbelaer. Openbare Verkooping van een schoon te Moorsel, rechtover de Kerk. De notaris DE VIS te Aalst, zal ten verzoeke van wie het behoort openbaar verkoopen Gemeente Moorsel. Een schoon nieuwgebouwd handels huis, gestaan en gelegen te Moorsel, rechtover de Kerk, begrijpende op ge lijkvloers winkel, salon, gang, keuken, schotelhuis en groot werkhuis. Verder remisie, stal. koer en hof. Eerste ver diep 2 groote slaapkamers. Verders groote zolder. Voorzien van pomp- en regenwater en verlicht met electriciteit. Onmiddellijke ingebruiktreding. Bewoond geweest door den verkoo per Mr René Perdaens-Van Rossem. Ingesteld 45,000 fr. Laatste Zitdag Woensdag 23 Januari 1935 om 4 uur namiddag ter herberg gehou den door Mr Petrus Beeckman, Aals- tersche steenweg, Moorsel. Openbare Verkooping van een nieuwgebouwd te Aalst, Petrus Van Nuffelstraat, nr 36 De Notaris DE VIS, te Aalst, zal ten verzoeke van wie het behoort openbaar verkoopen Stad Aalst. Een onlangs nieuwgebouwd woon huis, gestaan en gelegen te Aalst, Pe trus Van Nuffelstraat nr 36, met eene grootte van een aar 66 centiaren. Begrijpende op gelijkvloers voor plaats, keuken, schotelhuis, stal, koer en hof. Op het eerste verdiep 2 slaapkamers. Verders groote zolder. Verlicht met electriciteit en voorzien van regen- en putwater. Bewoond geweest door den verkoo per heer Raymond Van Goethem. Onmiddellijke ingebruiktreding. Enkele Zitdag Dinsdag 29 Januari 1935 om 4 uur namiddag, ter herberg hoek Rozendreef en Petrus Van Nuffelstraat, te Aalst. Schoon modern burgershuis, gelegen te Aalst, Vilanderstraat. Prachtig burgershuis met centrale verwarming te Aalst, Vilanderstraat. Een woonhuis met grond te Hofsta de, Eeckhout. t; Schoon burgershuis met hof, gelegen te Aalst, Keizerlijke Plaats. Bouwgrond gelegen te Aalst, Vale rius De Saedeleerstraat. Bouwgrond te Hofstade, Weyveld, aan den Dendermondschen steenweg. Een schoon nieuw gebouwd woonhuis met tuin en boomgaard, te Gijsegem, Kapelleweg. Zich te wenden bij notaris De Vis te Aalst. Studie van Notaris BUYS, te Lede. Openbare Verkooping van eene welgelegene te Wanzele, Breedestraat, 39. De Notaris BUYS, te Lede, daartoe in rechte benoemd, zal met de pleegvor men der wet van 12 Juni 1816, en met tusschenkomst van zijnen ambtgenoot Meester AMELOT, Notaris te Gent, ten overstaan van den heer Vrederech ter van het kanton Aalst, namens wien het behoort, openbaar verkoopen Gemeente Wanzele. Koop een. Eene welgelegene hof stede met stallingen en schuur, gestaan en gelegen te Wanzele, Breedestraat,39 gekadastreerd eenige sektie nummer 186h, met eene oppervlakte van 2 aren 20 centiaren. Voorzien van pompwater en elek- triekleiding. Verhuurd van maand tot maand aan den heer Petrus Eloot. Koop twee. Een perceel welgele gen bouwgrond te Wanzele, aan de Breedestraat, gekadastreerd eenige sek tie nummer 184b, met eene grootte van 15 aren 45 centiaren. Palende of ge paald hebbende aan de straat, aan Me- juffer Leonore Govaert en den heer Eeman-Roelandt, aan het Bureel van Weldadigheid te Gent en aan den heer Gustaaf Bonnarens. Koop drie. Een perceel land gele gen te Wanzele, op Billegem, gekadas treerd eenige sektie nummer 56, met eene grootte van 35 aren 30 centiaren. Palende of gepaald hebbende aan de heeren Victor Van den Bossche, Alois Govaert, de weduwe Keppens en de rede. Koop vier. Een perceel land gele gen te Wanzele, op Billegem, gekadas treerd eenige sektie nummer 54/2, met eene grootte van 12 aren 40 centiaren. Palende of gepaald hebbende aan de erven Charles-Louis Haentjens, Frans De Caluwé en Ivo Moerenhout. Voor het land onmiddellijke inge bruiktreding. Eenige Zitdag Donderdag 24 Januari 1935 om 3 uur namiddag, ter Zittingzaal van het Vredegerecht, Aalst, Kapellestraat. Vrijwillige Openbare Verkooping van een welgelegen te Aalst, Windmolenstraat, 4. De notaris BUYS te Lede, zal na mens wien het behoort openbaar ver koopen Stad Aalst. Een welgelegen woonhuis met af hangen, gestaan en gelegen te Aalst, Windmolenstraat, 4, gekadastreerd sec tie A, nr 1780e, groot 60 ca. en volgens meting 55 ca. Palende of gepaald heb bende aan gezegde straat en aan den heer Corthals. Begrijpende beneden 2 plaatsen, kelder en overdekte koer boven 2 kamers en zolder. Voorzien van waterleiding, pomp- en regenwater, electriciteit en gaz. Thans verhuurd van maand tot maand aan Mr Leon Van der Schueren. Enkele Zitdag Maandag 28 Februari 1935 om 2 uur namiddag ter herberg van den heer Baert-De Gendt, hoek der Keizer lijke Plaats en der Korte Zoutstraat, Aalst. 3)Bouwgronden ie Aalst, Keizerlijke Plaats en Botermarkt, aan de kerk van het H. Hart, nevens de pastorij, Lede- baan, De Schrijver- en Wellekensstraat, Valerius De Saedeleerstraat, en te Hof stade Blektestraat. Verkoop van een te Aalst, Nieuwbeekstraat. 1) Huis met werkhuis en tuin, te Aalst, Nieuwbeekstraat, 47, groot 4 a. 65 ca. 2) Bouwgrond te Aalst, Nieuwbeek straat, nevens voorgaande, groot 88 ca. Voor alle inlichtingen zich te bevragen ter studie van notaris BUYS te Lede. Tel. 904. Studie van Notaris TIBBAUT, te Aalst# Keizerlijke Plaats, 31. (Vleeschmarkt) Studie van Notaris VAN DEN BOSSCHE, te Herzele. Openbare Verkooping van een en een Perceel te St Lievens-Essche, Schoonenberg De notaris VAN DEN BOSSCHE te Herzele, zal ten verzoeke .van Heer Leopold Schouppe-Hoste te St Lievens- Essche, openbaar verkoopen Gemeente St Lievens-Essche. Koop 1 Een welgelegen en gerieflijke hofstede met afhangen en tuin, gestaan en gelegen op den Schoonenberg, ge kadastreerd sectie C. nrs 274a, 275, 276 en 277 en deel van nr 272 en 273, groot 19 a. 37 ca., palende N.O. koop 2, Z.O, de Schoonenbergstraat, Z.W. Alfons De Decker en N.W. de voetweg en daarover Marie Fonck en de com missie van den O.O. te St Liev.-Essche. Ingebruiktreding een maand na de toewijzing. Koop 2 Een perceel bouwgrond ge legen nevens voorgaande koop, breed aan de straat 20,45 m., groot volgens meting 18 a. 93 ca., bekend ten kadaster sectie C, nr 272 en 273-ex, palende N.O. August Bouckaert, Z.O. de Schoonenbergstraat, Z.W. koop 1 en N.W. de'voetweg en daarover August Bouckaert. Onmiddelijke ingebruiktreding. Enkele Zitdag Maandag 21 Februari 1935 om 1 uur namiddag ter herberg van Charles Geerts, Arestraat, Herzele. Studie van den Notaris MEERT, te Erpe. De Notaris MEERT, te Erpe, zal openbaar verkoopen Gemeente Vlierzele. Een nieuwgebouwd woonhuis, zijnde thans de gekalandeerde herberg In het fabriek gelegen ten voorhoofde aan de Oordegemschestraat, sectie E nrs 218b en 220d, groot 4 aren 85 ca. Ingebruik treding een maand na de verkooping. Bewoond door de verkoopers echtge- nooten AugustVan der Meulen-DeVos. Eenige Zitdag Maandag 21 Januari 1935 om 2 uur namiddag, ter te verkoopen herberg, te Vlierzele, Oordegemsche straat, rechtover het fabriek. Schoonen bouwgrond te Aalst de Ringlaan, nabij het Park. Een bijzonder welgelegen handels eigendom, kunnende dienen voor mel- kerij of andere fabrieken, te Aalst, aan den Gentschen steenweg. Een prachtig en welgelegen heeren huis, volkomen modern ingericht, ten voorhoofde aan de Dirk Martensstraat, nr 71, sectie C nrs 1039r, 1039s, 1039o, 1039p, 1029k3, groot 10 a. 40 ca. Groot handelshuis te Aalst in de Nestor De Tièrestraat, nr 32, groot 2 aren 60 ca. Bewoond door den heer Martin De Meulemeester. Winkelhuis en café, hoek der Meule- schettestraat en Valerius De Saedeleer straat. Bewoond door den heer Cor- nand. Een heerenhuis, twee werkmans woningen, bouwgrond met poort, dien stig als garage te Erpe, Audenaardsche steenweg, te zamen groot 6 aren 72 ca. 1) 4 aren 99 ca 46 ma., bouwgrond, met de er opstaande gebouwen te Aalst, Meuleschettestraat,hebbende een breed te ter straat van 10 meter 24 centimeter en van achter van 10 meter 30centim. Verdeeld in 2 loten. Onmiddellijke in gebruiktreding. 2) 14 aren 26 centiaren 34 ma. bouw- grond ter plaats genaamd Den Berg aan den nieuwen steenweg van deGroo- te Baan naar den Tragel. Verdeeld in 7 loten. Studie van Notaris CAUDRON, te Erembodegem. Openbare Verkooping van te Hofstade, Babbelaar. De Notaris DE VIS, te Aalst, zal met tusschenkomst van Notaris CAU DRON, te Erembodegem, openbaar verkoopen Twee aaneenpalende huizen te Hof stade, Babbelaar. Koop 1. Een huis met stal en tuin, groot 2 aren 63 ca. Boomprijs 60 fr. In huur bij Mr Henri Moens. Koop 2. Een huis met tuin, groot 3 aren 88 ca. Boomprijs 150 fr. In huur bij Mr Ferdinand Steeman. Enkele Zitdag Zaterdag 2 Februari 1935 om 3 uur namiddag, te Hofstade, Bab belaar, bij de kinderen Albien Van Gy seghem. kot boven zolder. Kortelings ingebruiktreding. Bewoond door Mr Octaaf Van der Eecken-Mertens. Eenige Zitdag Woensdag 23 Januari 1935 om 1 uur namiddag, ter herberg gehou den door Mr Camiel Coppens, te Eron- degem, Gent schestemweg. 2) De meubelende meubels zich be vindende in voorschreven huis als stoe len, kassen, tafels, stoof met toebehoor- ten, bedden met ressort, keukengerief als potten en pannen, kasserollen, em mers, marmieten, enz., kaders, 2 spie gels, koffers, baskuul met gewichten enz. Op Woensdag 23 Januari 1935 om 9 uur stipt voormiddag ten voor melde huize. Gewone voorwaarden. Gereede be taling. Studie van notaris DE VUYST te Borsbeke. Studie van Notaris MOYERSOEN, te Aalst, Statiestraat, 23. Openbare Verkooping van te Erondegem, Ganzendries nr 9. 1) Schoon huis met afhangen en grond te Erondegem, Ganzendries nr 9, groot 2 aren 90 ca., omvattende onder- grondsch kelder op het gelijkvloers, 4 plaatsen, koer, stal, schuur en varkens- Openbare Verkooping vau een goedgebouwd te Herzele, Vierwegen. De notaris DE VUYST te Borsbeke zal namens Mr Jozef Vermassen, ter herberg van René Watthé te Herzele, Vierwegen, op Donderdag 24 Januari 1935 om 2 uur nanoen, openbaar verkoopen Gemeente Herzele. Een nieuwgebouwd woonhuis met afhangendheden en grond, bevattende 2 stallen, inrijpoort, water binnen en buiten, alle plaatsen goed afgewerkt en electrisch verlicht, gekadastreerd sectie A, ex-nr 134a, groot 6 a. 15 ca., breed aan de straat circa 12 m. N.B. Dit huis is sterk gebouwd, met de beste materieelen en goed afge werkt het is gansch op kelder. Alle dagen zichtbaar.Ingebruiktreding een maand na toewijzing. Overname electriekleiding 1000 fr.; boom- en haagprijs 250 fr. De kooper mag ook circa 15 a. land aan 't huis in pacht nemen. door het toedienen van phosphoorzuur, potasch en kalk. Gebruikt onze Samengestelds Weidevette 10 X 10, welke u ver bazende uitslagen zal geven. Gebruikt dit zoo vroeg mogelijk. 9 Jan. 1935 Prijsopgave door den bijzonderen correspondent van "De Koornbloem„. Werden te koop gesteld Groote Hoornbeesten totaal 1301 alsvolgt verdeeld Ossen (zware) 13 Ossen (jonge) 285 Koeien 230 Vaarzen 263 Stieren 235 Kalvers 516 Magere koeien 275 Er waren in 't geheel 1568 zwijnen. De prijzen Ossen van 6 a 700 kilo 3,50 tot 5,75 de kilo. Goede vette kweeken van 4 500 kil. (ossen en vaarzen) werden verkocht 1' kwaliteit 5.00 tot 6,00 de kilo. 2' 4,00 tot 4,25 3* 3,50 tot 0.00 Stieren lc kwal. 4,50 tot 5.00 de kilo. 2' en 3* 3.00 tot 4.00 Koeien 1* 4,00 tot 5,00 2' en 3' 2,00 tot 3,00 Prijzen der Kalvers 1" kwaliteit 8,50 tot 10,00 de kilo. 2' 6.00 tot 7,00 3* 4,00 tot 5,00 Zwijnen van 3,00 tot 4,00 fr. de kilo volgens kwaliteit. Prijsopgave door den bij zonderen korrespondent van De Koornbloem Dinsdag 8 Jan. Varkensmarkt. Te koop gesteld 3592 levende dieren aan 3,75 tot 4,25 per kilo. 1248 geslachte dieren aan 5,00 tot 6,50 Woensdag 9 Jan. Zwaar vee. Totaal te koopgestelde dieren: 2259 Ossen 649 Stieren 119 Koeien 1491 Middelbare prijs per kilo Ossen 4,00 6,95 Stieren 3,50 d 4,80 Koeien 3,50 6,60 Donderdag 10 Jan. Kalvers. Te koop gestelde dieren 1405 Middelbare prijs per kilo, op voet 5,00 10,25 fr. Vrijdag 11 Jan. Gesl. varkens. 920 stuks 4,75 d 6.00 fr. per kilo. i Isest en verspreidt uw blad. lamwuwiii inn i --cy aan

De Koornbloem | 1935 | | pagina 5