Notariëele Annonceo i POTASCH toegediend aan graange wassen geeft beter stroo, dat steviger weer stand biedt aan het legeren, het graan is beter gevormd en rijker aan zetmeel, en men bekomt een grooter opbrengst. Men mag ongeveer 300 a 400 kilo Chloorpotasch of 900 a 1200 kilo Sylviniet Kaïniet per hectare toedienen. Meststoffenuitstrooiers DISC en NISOLLE verwuluto?nder Et Franeq Nisolle, Gosselies, LANDEN ft MEERSCH BOUWGRONDEN WOONHUIS HOFSTEDE met Kiekenkweekerij ïarage met Inrijpoort en Woonhuis en Hot BURGERSHUIS BOUWGRONDEN EEN WOONHUIS Een Perceel TUIN Woonhuis met Hof Uit ter hand te koop EEN HERBERG met Stalling en Erve Uit ter hand te koop Te huren of te koop Uit ter hand te koop Nieuw WOONHUIS Openbare Verkooping TE KOOP: WOONHUIS met Bouwgronden Wilt ge een Gebr. Van den Bossche» Kleine Aankondigingen Stodic van Notaris te Aalst. DE VIS, Openbare Verkooping van te Herdersem. De Notaris DE VIS te Aalst, zal ten verzoeke van wien het behoort, open- baar verkoopen Gemeente Herdersem. Koop 1. Een perceel bouwgrond, te Herdersem, Kouterbaan, sectie B, Nr S 891B, groot bij meting 46 a. 20 ca., pa lende noord Mr Petrus Wauters te Aalst, oost de erven Vital Muylaert en Mr Jan-Baptist Van de Maele, zuid de kinderen De Brandt te Herdersem en west de Kouterbaan. Verdeeld in drij loten J Lot eenten noorden, groot 15 a. 56ca. Ingesteld 12,000 fr. Lot twee: in 't midden,groot 15a. 40ca. Ingesteld 10,000 fr. Lot drijten zuiden, groot 15 a. 24 ca. Ingesteld 13,000 fr. Ieder lot heeft eene breedte aan de straat van 7,26 m. Koop 2. Een perceel land te Her dersem aan de Klausstraat, sectie B, Nr 512, groot 71 a. 1 ca., palende noord de kinderen Paul Van den Eynde en Mr Paul De Clippele, oost het Armgoed van Herdersem, zuid de Klausstraat en west Mr Philemon De Cock. Verdeeld in drij loten Lot eenten westen, groot 32 a. 54 ca. Ingesteld 15,000 fr. Lot tweein 't midden, groot 19 a. 2 ca. Ingesteld 8,000 fr. Lot drijten oosten, groot 19 a. 45 ca. Ingesteld 8,000 fr. Koop 3. Een perceel land, gelegen te Herdersem, gekend ten kadaster sectie A, Nr 153B, groot bij meting 16 aren 49 ca., palende noord Mr Fl. Steeman- Vermoesen te Herdersem, oost over de beek de kinderen De Leeuw, zuid de er ven Vinck en west Mr Fideel Bieseman. In gebruikkoop een bij den heer De Saedeleer Benoit en Van Langenhove Achiel; koop twee bij den heer Ver- moesen Philemon: koop drij bij den heer Joannes Boel. Ingesteld 5,500 fr. Voor de verdeeling zie de plakbrieven. Laatste Zitdag Woensdag 25 September 1935, om 4 ure nam. in de "Zaal De Kletser» gehouden door den heer De Saedeleer Benoit, te Herdersem, Groote Baan. salon, eetplaats, keuken, veranda,groote stal en tuin. Op het eerste verdiep 2 slaapkamers. Verders zolder met man sardekamer, en groote kelder. Voorzien van gas en electriek en van pomp- en regenwater. Bewoond door Mr Kieckens Victor. Onmiddellijk beschikbaar. Ingesteld 41,000 fr. Laatste Zitdag Maandag 23 September 1935 om 4 uur namiddag ter herberg "In den Grooten Pot,, gehouden door den heer Brabants Louis, Drie Sleutelstraat, 57, Aalst. Openbare Verkooping van te Aalst, Nieuwbeekstraat en Gustaaf Paepestraat. De notaris DE VIS te Aalst, zal ten verzoeke van wien het behoort open baar verkoopen Stad Aalst. Een schoon perceel bouwgrond gele gen te Aalst, Nieuwbeekstraat en Gus taaf Paepestraat, groot ongeveer 23 a. Verdeeld in loten van 5 m. breed. Voor de verdeeling zie de plakbrieven. Onmiddellijke ingebruiktreding. Laatste Zitdag Woensdag 25 September 1935 om 3 uur namiddag ter herberg In de Sportvriend gehouden door Mr Frans De Coninck, hoek Nieuwbeekstraat, te Aalst. Studie van den Notaris MEERT» te Erpe. Openbare Verkooping van te Meire, Bochtstraat. De Notaris MEERT te Erpe, zal namens wie het behoort openbaarlijk verkoopen Een schoon en gerieflijk woonhuis met inrijpoort aan de Bochtstraat, sectie B, nr 632q en deel van nr 632p, groot 4 a. 67 ca„ palende noord Mr Victor De Saedeleer, oost Benedictus Trif, zuid de straat en west Domien Matthys-Van Wezemael. Het heeft een grooten hof beplant met meer dan 100 fruitboomen. Bewoond door den eigenaar Mr Al- fons Janssens-De Meerleer. Onmiddellijke ingebruiktreding. Enkele Zitdag Dinsdag 1 October 1935 om 3 uur namiddag ter herberg van Mr Alexis Van Londerseele, Stèenstraat, Meire. Openbare Verkooping van te Meldert, wijk Huizekens. De Notaris DE VIS te Aalst, zal namens wien het behoort openbaar ver hopen Gemeente Meldert. Een villa met boomgaard, land en bosch, gestaan en gelegen te Meldert, wijk Huizekens, groot 8 hektaren 9 aren. Begrijpende op gelijkvloers: eetplaats, keuken, bureel, waschhuis, gang met trap, stallingen, hangars, koer en hof. Op het eerste verdiep3 slaapkamers. Verders zoldering. Kortelings ingebruiktreding. Voor verdeeling zie plakbrieven. Laatste Zitdag Dinsdag 24 September 1935 om 4 uur namiddag ter herberg gehou den door Mr Gustaaf Van Mol, Dorp, heldert. Openbare Verkooping van te Aalst, Geeraardsbergsche straat, 98. De Notaris DE VIS te Aalst zal ten verzoeke van wien het behoort open laar verkoopen Stad Aalst. Een woonhuis met garage en inrij poort, gestaan en gelegen te Aalst, Gee raardsbergsche straat, nr 98, groot on geveer 2 a. 60 ca. Begrijpende op gelijkvloersinrijpoort dienende als garage, werkhuis en hof. Op het eerste verdiep 2 slaapkamers. Verders zoldering en kelder. 1 t Verlicht met electriciteit. Bewoond geweest door Mr Edmond De Smet-Lommers. Onmiddellijke ingebruiktreding. Laatste Zitdag Dinsdag 24 September 1935 om 4 uur namiddag ter herberg gehou den door Mr Petrus Van den Bossche, Seeraardsbergsche straat, 96, Aalst. Openbare Verkooping van een schoon te Aalst, Gasthuisstraat, 7. De Notaris DE VIS te Aalst zal na- aens wien het behoort openbaar ver hopen Stad Aalst. Een schoon burgershuis met koer en luin te Aalst, Gasthuisstraat nr 7, groot 1 a., palende van den eenen kant den leer Boemans, van den anderen kant den heer Camiel De Geest en van voor Ie straat. Be0'llpende op gelijkvloers gang, Openbare Verkooping van te Ërembodegem, aan de Ninoofsche en Geeraardsbergsche steenweg. De Notaris DE VIS te Aalst zal na mens wien het behoort openbaar ver koopen Gemeente Ërembodegem. Een perceel bouwgrond te Ërembo degem aan gezegde steenwegen, groot 79 a. 57 ca. 9 dm. Verdeeld in 19 loten, hebbende een breedte aan den Geeraerdsbergschen steenweg loten 1 tot en met 11 6 meter en lot 12 5,85 meter. Loten 13 tot en met 19 aan den Ni- noofschen steenweg hebben een ver schillende breedte tusschen 6,80 m. en 7,20 m. Kortelings ingebruiktreding. Laatste Zitdag Maandag 30 September 1935 om 4 uur namiddag ter herberg gehou den door den heer Albert Cherreté, te Aalst, Geeraardsbergsche straat. Openbare Verkooping van te Aalst, Beukendreef, 33. De Notaris DE VIS te Aalst, zal na mens wien het behoort openbaar ver koopen Stad Aalst. Een woonhuis, gestaan en gelegen te Aalst, Beukendreef, 33, met eene grootte van een aar 75 ca. Begrijpende op gelijkvloers: voor plaats, keuken en hof. Op het eerste verdiep1 slaapkamer. Verders zoldering. Voorzien van pompwater en verlicht met electriek. Kortelings beschikbaar. Enkele Zitdag Maandag 23 September 1935, om 4 ure namiddag ter herberg "In het Muisken te Aalst, Brusselsche steen weg. Openbare Verkooping van te Meire.Steenstraat en Ommegangweg. De Notaris MEERT te Erpe, zal namens wien het behoort openbaarlijk verkoopen Gemeente Meire. Een perceel tuin allerbest gelegen en geschikt voor bouwgrond, aan de Steen straat, Kerkwegel en Ommegangweg, nabij het Dorp, sectie B, nr 673, groet volgens meting 16 a. 80 ca. Ingebruik bij den eigenaar Mr Gilbert De Ryck. Verdeeld in 4 deelen. Eerste deel3 a. 93 ca. gelegen ten voorhoofde van den Ommegangweg hebbende een breedte aan den Omme gangweg van 17.50 m. en aan denKerk- wegel van 20,50 m. Tweede deel4 a. 19 ca. 70 mil. gele gen ten voorhoofde aan de Steenstraat en langsheen den Kerkwegel, breed aan de Kerkstraat 19,10 m. en aan den Kerkwegel van 20,50 m. Derde deel4 a. 45 ca. 10 mil. gele gen ten voorhoofde aan de Steenstraat, nevens het tweede deel, breed aan de Steenstraat 15,50 m. Vierde deel4 a. 24 ca. 20 mil. gele gen ten voorhoofde aan den Omme gangweg, nevens het eerste deel, breed aan den Ommegangweg, 15,40 m. Onmiddellijke ingebruiktreding. Enkele Zitdag Maandag 23 September 1935 om 2 uur namiddag ter herberg van den heer Charles Van den Steen, Dorp. Prijsverhooging van 10 °/o op de verminderde prijzen van 1 April 1934. ?o^nke,e„Uitstr00ierS welke nog overblijven van de fabrikatie zullen nochtans zonder verhooging verkocht worden. Telefoon Charleroi 50844. plakbrieven. Gemeente Moorsel. Koop 3. Een perceel zaailand op Kattesteert of Onderste Beuk, sectie D, nr 523, groot 10 a. 70 ca. Gebruikerheer Kamiel De Wolf te Aalst. Enkele Zitdag Maandag 30 September 1935 om 3 uur namiddag ter herberg "Sport wereld,, bij Mr Kamiel Schockaert.Klei straat, Aalst. gaard en pachtland. b) NIEUW WOONHUIS met vele afhangendheden en tuin. c) GROOTE NIJVERHEIDSGE BOUWEN, HEERENHUIS EN GROND, dienstig voor alles. Alles te bevragen bij notaris De Vuyst, telefoon Burst 15. Bij Licitatie. Openbare Verkooping van te Aalst, Roozendreef, nr 3. De Notaris DE VIS te Aalst, zal ten verzoeke van wie het behoort, met de pleegvormen van de wet van 12 Juni 1816, en ten overstaan van den heer f Vrederechter van het Kanton Aalst, openbaar verkoopen Stad Aalst. Een onlangs nieuwgebouwd woonhuis met afhangen en hof, gestaan en gelegen te Aalst, Roozendreef, nr 3, gekend ten kadaster sectie E, deel van nr 122B, groot 2 aren 82 centiaren 37 decimilliar. palende langs voren de Roozendreef, van achter Mr Frans De Leeuw, van de eene zijde Mr Seraflen Wellekens, van de andere zijde Mr Alexis De Bruyn. Dit huis begrijptGelijkvl.Salon, Eetplaats-keuken, remisie, stal en hof. Verdiep J twee schoone slaapkamers. Verder zolder en kelder. Voorzien van pomp- en regenwater. Verlicht met electriek. Bewoond geweest door de kinderen Charles Louis Van de Perre- Van Nuffel. Onmiddellijke ingebruiktreding. Enkele Zitdag Donderdag 26 September 1935, te 2 uur namiddag, ter Zittingzaal van 't Vredegerecht te Aalst, Kapellestraat. Voorde sleutel zich te wenden Groen straat nr 139 of Roozendreef nr 162. Bouwgrond gelegen te Aalst, Vale rius De Saedeleerstraat. Woonhuis, te Moorsel, rechtover de Kerk. Schoone blok bouwgrond te Aalst, Bergestraat. Onmiddellijk ingebruiktr. Een woonhuis te Aalst, nabij den Watertoren. Verscheidene loten bouwgrond te Hofstade Weyveld. Zich te wenden bij notaris De Vis te Aalst. Studie van Notaris BAUWENS te Haaltert. Bij dadelijke Uitwinning Openbare Verkooping van te Haaltert, Molenstraat. De Notaris BAUWENS te Haaltert daartoe in rechte benoemd, zal met tus- schenkomst van zijn ambtgenoot Mter MEERT te Erpe, openbaar verkoopen: Een nieuwgebouwd woonhuis, zijnde herberg, met stalling en erve, te Haal tert, Molenstraat, sectie A, nr 1565c, groot 2 a. 70 ca. Vrij1 maand na den toeslag. Bewoond door Mr Romain Van Delsen. Ingesteld 40.100 fr. Tweede Zitdag Woensdag 25 September 1935 om 4 uur namiddag ter herberg gehou den door Dame Wed. René Van Impe, Dorp Haaltert. Stad Aalst. Welgelegen bouwgrond in de Meire- straat, groot 8 aren. Vereeeld in 5 loten met eene breedte ter straat van 5 meter op eene diepte van 25 meter. Bouwgronden hoek Botermarkt en Boterstraat en Korte Nieuwstraat, De Schrijver- en Wellekensstraat, St Anna- laan, (tusschen Vooruitzichtstraat en Asscherendriesch), Valerius De Sade leerstraat, Ledebaan, Parklaan, Geer aardsbergschestraat. Een eigendom, bestaande uit de ge bouwen eener fabriek, met portiershuis, te Aalst, Kerrebroekstraat (nabij den Dendermondschensteenweg), groot in gronde 51 a. 06 ca. Geheel of gedeeltelijk eenen eigendom bestaande uit burgershuis met garage, magazijn en hof (dienstig voor alle be drijven), gelegen te Aalst, nabij de Kei zerlijke plaats, groot in gronde 8 a. 70 ca. Bij verkoop gemak van betaling. i Voor voorwaarden wende men zich ten kantoore van bovengenoemde nota ris. Studie van notaris DE VUYST te Borsbeke. Studie van Notaris EEMAN, te Aalst, Kattestraat, nr 9. Bouwgrond te Aalst, in 't center en aan de Moorselbaan, Breedestraat, Rozendreef en Dompelstraat. Geld mits hypotheek aan de beste voorwaarden. Landbouwleeningen aan 4,25 °/0, enz. Openbare Verkooping bij Dadelijke uitwinning van een s te Aygem, wijk Eetsvelde, sectie A, nr 358E, groot 70 centiaren. Bewoond door wed. René Callebaut- Van Temsche. Eenige Zitdag Maandag 23 September 1935 te 3 uur namiddag, ter herberg van dame weduwe Frans De Moor, te Burst Statie. Studie van Notaris TIBBAUT, Aalst, Keizerlijke Plaats, 31, (Vleeschmarkt) te te De Notaris Oscar TIBBAUT Aalst, zal openbaar verkoopen Stad Aalst. Koop 1. Een behuisd, beschuurd en bestald hofstedeken aan de Kleistraat, geteekend nr 11, sectie E, nrs 203e en 505f, groot 10 a. 75 ca. 60 ma. Boom- prijs 1000 fr. Koop 2. Een perceel bouwgrond, nevens koop 1, sectie E, nr 20 lo, groot 10 a. 09 ca. 10 ma. Verdeeld in 3 loten Lot 1 4 a. 89 ca. 30 ma., te nemen langs den oostkant. Boomprijs 150 fr. Lot 2 2 a. 68 ca. 30 ma. Boomprijs 150 fr. Lot 3 2 a. 51 ca. 50 ma.,nevens koop 1. Boomprijs 135 fr. Koopen 1 en 2 gebruikt door den verkooper Mr Frans Rimbaut. Ingebruiktreding 1 maand na de toe wijzing. Voor verder beschrjjf zie bijzondere i A) Namens Mr Alfons De Graeve te Brussel, een nieuwgebouwd heerenhuis of handelshuis te Burst, Statie, met 14 plaatsen,volledig afgewerkt en electrisch verlicht, schoonen omheinden tuin en boomgaard, stal en koer, sectie B, nr 404n, groot circa 7 a. 15 ca., op Maandag 30 September 1935 om 2 uur namiddag ter herberg van de Wed. Constant Moreels, in het Oud Gemeentehuis, Dorp, Burst. B) Namens Hr Alfons Van de Waeter te Haeltert, een goeden bouwgrond te Kerkxken, Kerkxkensveld of Watervoor, sectie A, ex nrs 588 en 589, groot 8 aren 90 ca. Verdeeld in Oost- en Westhelft. Op Maandag 30 September 1935, te 4 uur namiddag, ter herberg van den Hr Cyriel Van Melkebeek, Driehoek, te Kerkxken. 1) TE HAALTERT, EEDE: NIEUW WOONHUIS met 4 plaat sen gansch op kelder, met bouwgrond, op 3 minuten der statie, goed afgewerkt. WERKMANSHUIS, op 2 minuten der statie, kleine prijs. I 2) BIJ DE STATIE TE HERZELE: a) Behuisde HOFSTEDE met boom- Studie van Notaris VAN DEN BOSSCHE, te Herzele. Openbare Verkooping van een zeer welgelegen te Herzele,Groenlaan en Solleveldstraat. De Notaris VAN DEN BOSSCHE te Herzele, zal ten verzoeke van Sylvain Nottebaert-Van Lierde te Herzele open baar verkoopen Gemeente Herzele. Een welgelegen woonhuis met afhan gen, tuin en boomgaard gestaan en ge legen aan de Groenlaan, bekend ten ka daster sectie A, nrs 808b, 810a en 805e, groot 13 a. 20 ca. Verdeeld als volgt Lot 1 Een deel woonhuis aan de Groenlaan, groot volgens meting 2 a. 93 ca., palende noord de Groenlaan met eene breedte van 4,90 m., oost Alfons De Raedt, zuid lot 3 en west lot 2. Lot 2Een deel woonhuis aan de Groenlaan, groot volgens meting 4 a. 44 ca., palende noord de Groenlaan met een breedte van 4,90 m. en Vital De Cock, oost lot 1, zuid loten 3 en 4, west Leontine Geyt en Vital De Cock. Lot 3 Een perceel bouwgrond gele gen aan de Solleveldstraat, groot vol gens meting 2 a. 37 ca., palende noord loten 1 en 2, oost Alfons De Raedt» zuid de Solleveldstraat met een breedte van 5 m, en west lot 4. Lot 4 Een perceel bouwgrond gele gen aan de Solleveldstraat, groot vol gens meting 3 a. 27 ca., palende noord lot 2, oost lot 3, zuid de Solleveldstraat met een breedte van 5,90 m. en Alex ander Van Bellingen en west dezen laatste en Leontine Van Geyt. Ingebruiktreding 14dagen na verkoop. Enkele Zitdag Maandag 30 September 1935 te 2 uur namiddag ter herberg "Hof Van Weenen„ bij Victor D'Haese, Markt, Herzele. Zie verv. Notariëele Aankondingen 6 bh gewaarborgd Uurwerk Houtmarkt, nr 14, AALST. KOOPERS, vergeet niet dat hetgeen ge zoekt zeker wel te vinden is in onze rubriek Kleine Aankondigingen VERKOOPERS, weet wel dat U soms honderden franks kunt winnen in den verkoop uwer waren door aankon diging in De Koornbloem Vergeet niet er 5 fr. bij te voegen. -«KOdaWWUMUtt Een prachtige partij zakuurwerken tegen 85 fr. met 1 S 5 jaar waarborg, regulateurs van 165 fr. Groote keus Westminsters brillen. Juweelen. Inkoop van goud. Verwisseling aller soorten van uurwerken. Veranderen van juweelen naar model of teekening. 7 o/o vermindering aan alle wettig erken de bonden. Het huis is gekend voor zijn gewaarborgd* herstellingen aller uurwerken

De Koornbloem | 1935 | | pagina 5