Notariëele Annoncen 'tROOS KRUIS W F. 1 I) E HOOI- EN NAGRAS HEERENHUIS met Bouwgronden Hofstede, Bouwgronden en Meersch HOOIGRAS EEN WOONHUIS Uit ter hand te koop HANDELSHUIS HOOIGRAS Een schoon Woonhuis Een schoon Woonhuis Bouwgronden, Land en Meersch Uit ter hand te koop BOUWGRONDEN Huis en Bouwgronden SCHELDE HOOIGRAS Voordeelige Geldplaatsing Prachtige PAARDEN Rijtuigen Uit ter hand te koop en Harnassuren Al voor de HoeveAl voor het Veld Landbouwers, leest en oordeelt 1 5 roept t ik u van 1 O i be- ook Deel 3. Land, groot 36 a. 97 ca. Ingesteld lO.ooo fr. Deel 4. Land, groot 36 a. 28 ca. Ingesteld lO.ooo fr. Deel 5. Land, groot 35 a. 59 ca. Ingesteld lO.ooo fr. De deelen 2, 3, 4, 5, in gebruik bij Mr Frans D'Herde. "li- Deel 6. Land, groot 28 a. 45 ca. Ingesteld 8.000 fr. Deel 7. Land, groot 28 a. 01 ca. 'pi Ingesteld 5.ooo fr. Deel 8. Land, groot 29 a. 64 ca. Deel 9. Land, groot 28 a. 26 ca. De deelen 6. 7, 8, 9, in gebruik bij Mr Remi De Smet. Deel 10. Land, groot 30 a. 55 ca. In gebruik bij Dame Wed. Van der Gucht. Ingesteld 7.ooo fr. Deel 11.— Land, groot 30 a. 63 ca. Ingesteld 8.1oofr. Deel 12. Land, groot 30 a. 89 ca. Ingesteld 8.1oofr. Deel 13. Land, groot 31 a. 71 ca. Ingesteld 7.ooo fr. De deelen 11, 12 en 13 in gebruik bij Mr P. Van Caeckenbergh. Zie afbeelding op plakbrieven. Laatste Zitdag Dinsdag 9 }uni 1936 om 2 uur namiddag ter herberg Drij Koningen bij den heer Georges Roelandt, Keizerlijke Plaats, te Aalst. De Studie van Notaris MEERT,te Erpe. Openbare Verkooping van een goede en welgelegen bijzonder dienstig voor Bouwgrond te Oordegem, Dorp. De Notaris MEERT zal namens wie het behoort openbaar verkoopen Gemeente Oordegem. Een perceel bouwgrond gelegen ter wijk Ouden Heirweg, steenweg van Oordegem op Baevegem, sectie C, nrs 353, groot 41 a. 45 ca., palende aan den steenweg, met een voorgevel van 124 meter 40 ca. Verdeeld in tien voordeelige bouw gronden, zooals aangeduid op het plan. Laatste Zitdag Donderdag 11 Juni 1936 om 3 uur namiddag ter herberg van den heer Maurice De Munter, te Oordegem, Ouden Heirweg, rechtover het te ver koopen goed. van Stadie van Notaris DE WINDT, 13, Cumontstraat, 13 te Aalst. Openbare Verkooping van Allerbeste te Hofstade, op den Bocht. De Notaris DE WINDT, te Aalst, zal openbaar verkoopen Maandag 8 Juni 1936 om 2 uur nanoen 20 koopen allerbeste Hooi-en Nagras te Hofstade, op den Bocht, aan 't Schuitjen. Gereed geld, gewone voorwaarden. Openbare Verkooping van een schoon en welgelegen te Aalst, Brusselsche straat, 57, en Nazarethstraat. te Aalst, Bergestraat en Dendermondsche steenweg. De Notaris BRECKPOT te Aalst, zal namens wien het behoort openbaar verkoopen Stad Aalst. Koop 1 Meersch te Aalst, 't Hoek- meerschen, groot 32 a. 40 ca. Verhoogd op 8.000 fr. In gebruik bij Mr Jozef De Leeuw. Koop 2Hofstede met aanhoorig- heden en land te Aalst, Bergestraat, groot 69 a. 58 ca. Bewoond door Mr Emiel Van Huyle- broeck. Verhoogd op 80.0C0 fr. Koop 3 Een schoon en groot Hee renhuis met hof en bouwgronden te Aalst, Brusselsche straat, 57 en Naza rethstraat, groot volgens meting 19 a. 70 ca. Bewoond geweest door wijlen Juf- houw Boëyé. Verdeeld in vijf deelen Deel 1 Huis met aanhoorigheden en liof, groot volgens meting 13 a. 36 ca., begrijpende gelijkvloers inrijpoort, bu reel, eetzaal, salon, trapzaal, groote eet zaal, keuken, achterkeuken, garage, waachplaats, kolenplaats, magazijn, W.C. waterbak, koer en hof. Eerste verdiep negen kamers. Tweede verdiep 2 mansardekamers en grooten zolder. Onderaardsch provisie-, kolen- en wijnkelders. Het huis is voorzien van electrische verlichting, gas en stadswater. Onmiddellijke ingebruiktreding. Deel 2 Gebouw met hof, Nazareth straat, groot 1 a. 44 ca. Ingesteld10.000 fr. Deel 3 Gebouw met hof, Nazareth straat, groot 1 a. 61 ca. Ingesteld: 10.500 fr. Deel 4 Gebouw met hof, Nazareth straat, groot 1 a. 63 ca. Ingesteld 11.500 fr. Deel 5 Gebouw met hof, Nazareth straat, groot 1 a. 66 ca. Verhoogd op 12.000 fr. Onmiddellijke ingebruiktreding. Voor de verdeeling zie plakbrieven. De eigendom is zichtbaar den Woens dag en Vrijdag van iedere week van 2 tot 5 uur namiddag. De 5 deelen ver hoogd op 350.000 fr. Derde en Laatste Zitdag Woensdag 10 Juni 1936 om 2 uur namiddag ter café "Hotel de Flandre et de l'Industrie,, bij Juffrouw Jeanne De Blicqui, Esplanadeplein, te Aalst. Venditie van te Wanzele. De Notaris BRECKPOT te Aalst, tal ten verzoeke van Mr Eugène Cu- rnont te Brussel, op Maandag 22 Juni 1936 te beginnen om 2 uur namiddag open baar verkoopen 42 koopen schoon an goed hooigras, wassende op zijne meerschen, gelegen te Wanzele, aan den watermolen van Dame Wed. Matthys en kinderen. De wachter Karei W ynant te Smet- lcde, is met den aanwijs belast. De verkooping geschiedt op gewone voorwaarden en komptante betaling van koopsom en ongeld. Openbare Verkooping te Lede. De Notaris MEERT, te Erpe, zal openbaar verkoopen Gemeente Lede. Een woonhuis met afhangen en hof gestaan en gelegen aan de Rossche- straat, sectie F nr 1007C, groot volgens titel 2 aren 73 ca. en volgens kadaster 3 aren. Bewoond en gebruikt door den heer Theophiel De Greve. Ingesteld 30,000 fr. Laatste Zitdag Woensdag 17 Juni 1936, te 3 uur namiddag ter herberg gehou den door Heer Cyriel Keieman, te Lede, Groote Markt. Schoone bouwgronden te Aalst, Lan- gestraat, rechtover de grot Ledebaan voor den IJzerenweg Oude Dender mondsche steenweg, Vooruitzichtstraat en Oude Gentbaan. Voor de voorwaar den zich wenden bij Notaris De Windt. Een prachtig burgershuis te Aalst, Parklaan, nr 35, groot 1 a. 44 ca. Een welgekalandeerde herberg. Mo lendries, nr 16, te Aalst, groot 1 a. 50 ca. Schoon modern woonhuis met groo ten atelier en inrijpoort. ij Studie van Notaris te Aalst. DE VIS, Openbare Verkooping van een bijzonder welgelegen te Meire, Boschstraat. De Notaris MEERT zal namens wien het behoort openbaar verkoopen Gemeente Meire. Een bijzonder welgelegen handelshuis aan de Boschstraat (straat leidende van de statie naar het Dorp) hebbende een voorgevel van 19 meters, gekadastreerd sectie A nummers 467a en deel van 481L met eene grootte van 4 aren 12 centiar. palende ten noorden de Boschstraat, ten oosten de heeren Jozef Daemen, Benoit Van Hoorebeke en Jozef Bauters. ten zuiden den heer Louis Arthur Sienaert. Voorzien van pomp, regenwater en electriciteit. Ingebruiktreding met 20 Oogst a.s. Bewoond door den heer Alfons Van Wynendael. Het huis zal opgeroepen worden de machienen niet inbegrepen, welke een afzonderlijk lot zullen uitmaken. Enkele Zitdag Donderdag 18 Juni 1936 te 2 1/2 uur namiddag, ter herberg In den Tamboer gehouden door den heer Alfons De Smet, te Meire, Boschstraat. Openbare Verkooping van allerbeste te Oordegem (nabij 't Hof te Landegem) De Notaris MEERT, te Erpe, zal na mens Mevrouw Arthur Stas de Richelle grondeigenares te Minderhout, op Maandag 22 Juni 1936 te 3 uur namiddag stipt, openbaarlijk verkoopen 41 koopen allerbest en zwaar hooi gras wassende op den wijdbekenden Beekmeersch van het Hof te Landegem te Oordegem. De verkooping zal als naar gewoonte beginnen aan den watermolen. De verkooping geschiedt met gewone voorwaarden en komptante betaling. Openbare Verkooping van te Lede, Charleroistraat. De Notarissen MEERT, te Erpe, en BUYS, te Lede, zullen namens wien het behoort openbaarlijk verkoopen Gemeente Lede. Een woonhuis met afhangende ge bouwen en grond, ten voorhoofde aan de Charleroistraat, sectie F nr 690,groot 2 aren 40 ca. Kortelings beschikbaar. Bewoond door de medeverzoekers heer en juffrouwen Segers. Enkele Zitdag Woensdag 24 Juni 1936 te 3 uur stipt namiddag, ter herberg In het Kanon gehouden door den heer De Lannoy, te Lede, Charleroistraat. Openbare Verkooping van te Aalst, Dompelstraat nr 13. De Notaris DE VIS te Aalst, zal na mens wien het behoort openbaar ver koopen Stad Aalst. Een woonhuis met afhangen en hof, gestaan en gelegen te Aalst, Dompel straat nr 13, met eene grootte van 9 a. 9o ca. Begrijpende op gelijkvloersvoor plaats, eetplaats, keuken en kelderka mer, stal, koer en hof. j Verders zoldering. Voorzien van water en electriek. Bewoond door heer Jean Van Eyghem. Enkele Zitdag Dinsdag 9 Juni 1936 om 4 uur namiddag, ter herberg gehou den door den heer Charles Merckx, te Aalst, Dompelstraat. Openbare Verkooping van te Aalst, Papestraat, den Wijngaert en Ouden Dendermondsche steenweg. De Notaris DE VIS te Aalst, zal na mens wien het behoort openbaar ver koopen Stad Aalst. Koop een. Een perceel bouwgrond gelegen te Aalst aan de Papestraat, sectie D nr 644, met eene grootte van 27 aren 40 ca. Verdeeld in 12 loten met eene breed te aan de straat van 5 m. en hebbende eene grootte tusschen 1 aar 80 ca. en 2 aren 70 ca Voor verdeeling zie de plakbrieven. Koop twee. Een perceel land gele gen te Aalst op den Wijngaert, gekend ten kadaster sectie D nr 94, groot 22 aren 15 ca. Koop drij. Een perceel meersch ge legen te Aalst sectie E nr 308, groot 35 aren 8 ca. Enkele Zitdag Donderdag 11 Juni 1936 om 3 uur namiddag, ter zittingszaal van het Vredegerecht, Aalst, Kapellestraat. (coupé) gecapitonneerd in laken met acajou, een Clairence (coupé) in wit grijs laken, een Clairence (coupé) in ma- rocain en blauw laken, een Landaulet in blauw laken in allerbesten staat. Al de Clairencevoituren zijn van vier plaat sen. Drie buggy's met lederen kappen. Al deze voituren zijn op caoutchoucban- en in allerbesten staat. Een kar en een ressortkar dragende 700 kilos. Zes dubbele harnassuren, acht enkele harnassuren, tien dubbele guidens, acht enkele, twee werkharnassuren met bas sen, karkussen en broek. Al deze harnassuren zijn compleet en in allerbesten staat. Vier allerbeste onlangs nieuwe man tels met zilveren knoppen. Bachen. Gewone voorwaarden en gereede betaling. Voor verdere inlichtingen zich wen den ter studie van Notaris De Vis, te Aalst. Een schoon burgershuis te Aalst,Cau- dronstraat, 26. Een woonhuis te Aalst, aan de Gee- raardsbergsche straat, 88. Schoon burgershuis met hof te Aalst, j bodegem-1 erjoden. Leo de Bethunelaan. Bouwgrond te Aalst, Valerius De Saedeleerstraat en Varendslaan. Verscheidene loten bouwgrond te Aalst, Leo de Bethunelaan en August Marcelstraat. Enkele Zitdag Woensdag 24 Juni 1936 om 1 1/2 uur namiddag, bij Mr Victor Renneboog-Van Vaerenbergh, Erem- Studie van Notaris TIBBAUT, Aalst, Keizerlijke Plaats, 31. (Vleeschmarkt) te Studie van Notaris EEMAN, te Aalst, Kattestraat, nr 9. Notarissen EEMAN en BRECK POT, te Aalst, zullen openbaarlijk ver koopen op Donderdag 11 Juni 1936 om 2 uur namiddag, te Aalst, Kapelle straat, ter zittingszaal van het Vrede gerecht Gemeente Moorsel. 1. Eigendom, begrijpende 3 woonhui zen, tuin en boomgaard, aan de Waver- straat, groot 37 aren 45 ca. Verdeeld in 4 loten. Gebruikers Heeren Frans Cornelis, Rubrecht en Alfred Cornelis. 2. Land op Waver, groot 17 a. 80 ca. Gebruikt door M. Petrus Cornelis. 3. Land op Waver, groot 17 a. 90 ca. Gebruikt door MM. Jozef Cornelis en Denis Rubrecht. 4. Land op Waver, groot 16 a. 20 ca. Gebruikt door Mr Jozef Cornelis. Gemeente Meldert. 5. Land aan de Oude Baan. groot 15 a. 32 ca. Gebruikt door MM, Denis Rvbrecht en A. Cornelis. Voor de verdeeling en verdere inlich tingen zie de plakbrieven. Voornoemde Notarissen EEMAN en BKECKPOT zullen op Dinsdag 30 Juni 1936 te 1 uur namiddag, overgaan tot de openbare verkooping van alle de roe rende voorwerpen, zich bevindende in voormelde hofstede, en zulks ten ver zoeke van den heer Frans Cornelis. Studie van Notaris CAUDRON te Erembodegem. Openbare Verkooping van Welgelegen te Erpe, Oudenaardsche steenweg. De Notaris DE VIS te Aalst, zal ten verzoeke van wie het behoort openbaar verkoopen Gemeente Erpe. Een perceel bouwgrond gelegen te Erpe aan den Audenaerdschen steenweg sectie B Nr. 209 en 210 met eene groot te van 27 a. 7 ca., palende noord de kinderen Boelaert, oost de oude provin- ciebaan, zuid Mr. August Parewyck en west Mr. Oscar De Brucker en Mr. Ju les De Wint. Verdeeld in 3 loten van noord tot zuid Lot 1 groot 9 a. 72 ca. ten noorden. Lot 2 groot 8 a. 79 ca te midden. Lot 3 groot 8 a. 56 ca. ten zuden. Enkele Zitdag Maandag 15 Juni 1936, om 4 ure namd. ter herberg "Lede„ ge houden door Juffer Madeleine Troch, te Erpe steenweg op Audenaerde. Bij uitscheiding van bedrijf. Venditie van Openbare Verkooping van te Erembodegem-Terjoden. De Notaris CAUDRON te Erembo degem, zal openbaar verkoopen Een huis begrijpende ruime plaats, vroeger herbergplaats, keuken, kamer, kelder, waarop kelderkamer, slaapkamer en zolder, verders paarden- koe- en verkensstallen, schuur, bergplaats, han- gaar, bakoven, pompwater en electriek- leiding, geschikt voor allen handel, her berg en landbouw, te Erembodegem, Lippensbek, op den hoek van den steen weg van Aalst naar Geeraardsbergen en de Ninovestraat, groot 6 a. 2 ca., ver deeld in 3 koopen Koop 1Huis met koer en ingangs poort op den hoek van den steenweg van Aalst naar Geeraardsbergen en de Ninovestraat, groot 3 a. 10 ca. Koop 2. Bouwgronden met de er opstaande gebouwen, nevens voor gaande, groot 1 a. 49 ca. en half, breed aan gezegden steenweg 7,55 meter. Koop 3. la. 42 ca. en half bouw grond nevens voorgaande, breed gezegden steenweg 5,22 meter. Onmiddellijke ingebruiktreding. aan De Notaris OSCAR TIBBAUT, te Aalst, Keizerlijke Plaats, 31, zal open jaar verkoopen Een welgelegen woonhuisje met han- gaar en koer, te Aalst,Duivenkeetstraat, sectie A deel van nr 2085d, groot 2 aren 31 ca. Voor verder beschrijf zie bijzon dere plakbrieven. Bewoond door Mr Louis Sergeant. Te bezichtigen Dinsdag en Donder dag van 17 tot 19 uur. Ingesteld 18,500 fr. Laatste Zitdag Donderdag 18 Juni 1936 om 4 uur namiddag ter herberg In het Baasken bij den heer Clement Rin- goir, te Aalst, Kerkstraat, 19. Openbare Verkooping van Allerbeste te Wichelen. De Notaris Oscar TIBBAUT, te Aalst, zal op Vrijdag 12 Juni 1936, te s morgens, openbaar verkoopen Het schoon hooigras wassende in de Wichelsche Weerd, op de meerschen genaamd Sluisbocht, 24 Vatzaad, Groo ten Meersch, Mannematen en Rijen, toebehoorende aan Mr de Kerchove d'Ousselghem te Landegem, Mevrouw Lebrun-Van Hoorebeke te Gent, Mev. Jules Tibbaut-Papeians de Morchoven te Calcken, Juffer Maria-Amandine Lau- waert te Schoonaarde, de heeren Jules- Alfons De Keyzer en Urbain Matthys, beiden te Wichelen en Juffer Edith Van Mele te Calcken. Deze venditie zal aanvang nemen aan de meerschen van den heer de Kerchove d'Ousselghem gelegen aan den Groenen Dijk. N. B. Al de koopers zonder uitzonde ring zullen hunne koopsommen met de onkosten op den stond der toewijzing comptant moeten betalen. 9 uur De Notaris Oscar TIBBAUT te Aalst, zal openbaar verkoopen Stad Aalst. Koop 1 Een huis en grond, aan de Zonoestraat nr 16, groot 83 asectie A, nr1869d. Bewoond door Dame Wed. P. De Vylder. Koop 2 Een huis en grond nevens voorgaande, nr 14, groot 85 ca., sectie A, nr1869b. Bewoond door Juffrouwen Blanckaert. Koop 3 Een huis en grond nevens voorgaande, nr 12, groot 88 ca., sectie A, nr 1869a. Bewoond door Mr Petrus De Wei- reld. Koop 4 Een winkelhuis en grond met magazijn, nevens voorgaande, nr 10, wijk A, nrs 1868 en 1869/2, groot 76 ca. Bewoond door Dame Wed. P. Roe- landt. Enkele Zitdag Maandag 15 Juni 1936 om 4 uur namiddag ter herberg van Mr Jaak De Braeckeleer te Aalst,Geeraerds- bergschestraat, 26. Uit ter hand te koop Stad Aalst, vijf hectaren en half bouwgronden, zaailan den, uitgehaagde moeshof en weiden, van eerste hoedanigheid. Buitengewone ligging dicht bij de stad. Men wende zich bij Notaris Meert, te Erpe. Een Handelshuis te Aalst, Hovenier straat, nr 66, geschikt voor allen handel. Voor inlichtingen zich te begeven bij Notaris Meert, te Erpe. en andere Voorwerpen betrekkelijk de huurhouderij. De Notaris DE VIS, te Aalst, zal op Maandag 22 Juni 1936, te 8 uur voor middag, ter moderne huurhouderij A. Schollaert, te Aalst, Schoolstraat, nr 48, overgaan tot de openbare veiling van 3 schoone merriepaarden, 9 prachtige voituren onder andere een Dorsay rij kelijk gecapitonneerd, een Clairence Kan onmogelijk alle merken verkoopen. Houd mij alleenlijk aan het beste maai- en pik- machien. Het nieuw model MAC COR- MICK waarvan zooveel gesproken wordt met automatische centrale smering, welke den grootsten vooruitgang deed, die ooit verwe zenlijkt werd in nijverheid van landbouw- materiaal. Nieuwe modellen dorschmachienen, motoren, stroopressen CLAYES waaronder een model met reiniging, schudders en kafblazers, bijzonder geschikt voor kleine bedrijven. Verders alle soorten van landbouwmachines altijd zichtbaar. Beste hoedanigheid. Laagste prijzen. Spoedige bediening. V„w.s«l,tukke„ava„ aUe a,erkea QsCSr DE GROOT Hoogstraat, HERZELE. Telefoon Burst 172. Ook occasie dorschmachien, waaronder een van 80 a 100 zakken, gansch op billen- ro llementen, dubbele reiniging, bueke r en kaf blazer. Waarom lijden aan HOOFDPIJN MIGRAINE T A N DPIJN GRIEP RHEUM ATIEK ZENUWKOORTSEN PIJN PER MAANDSTONDEN als de Wonderbare BRUINE POEDERS van der Apotheek DE POORTERE SINT- NIKLAAS-WAAS U ©ogenblikkelijk, zonder schadelijke gevolgen van deze pijnen zullen bevrijden De doos van 8 poeders Ir 4,00 De driedubbele doos 25 poeders fr 10,00 Te verkrijgen in alle goede Apotheken of vrachtvrii tegen postmandaat Gebruik ze ee andere U zult nooit gebruiken

De Koornbloem | 1936 | | pagina 5