1 64 1' Stad Aalst - Politie» Weet U A. Gheys 6 Zoon Westminsters Zoekt niet verder Bouwgronden 't ROOS KRUIS Ontsmettingsmiddelen Veemarkt van Gent. INotariCClC AfiflOÜCCfl Landbouwmachienen ft HOFSTEDEKEN Landbouwmateriaal Een Woonhuis met Hof HERBERG met TUIN Zaailand ft Bouwgrond WERKMANSHUIS met Stalling en Tuin Uit ter hand te koop Een Hofstede en Bouwgronden BOUWGRONDEN WOONHUIS BOUWGRONDEN HANDELSHUIS met Inrijpoort Een WOONHUIS zijnde thans Herberg EENE HOFSTEDE met Boomgaard Uit ter hand te koop Cam* Van den Bossche, VT Openbare Verkooping van triciteit en gaz. Hij verkeert in eenen zeer goeden staat van onderhoud. Het te verkoopen goed is zichtbaar den Maandag,Woensdag en Donderdag van iedere week van 2 tot 4 uren. Ingebruiktreding 1 Januari 1937. Ingesteld 33.000tfr. Laatste Zitdag Dinsdag 8 December 1936, om 3 uren namiddag ter herberg van'den heer Amédée Meganck, Moorselbaan, hoek der Onze Lieve Vrouwplaats.ite Aalst. Studie van notaris DE VUYST Borsbeke. te Openbare Verkooping van een gerieflijk te Letterhautem, Kerkstraat. De Notaris CH. DE VUYST te Borsbeke, zal ten verzoeke der Kinderen August Hendrickx, ter herberg van Mr Emiel Erauw, te Letterhautem, Dorp, op Dinsdag 8 December 1936, om 3 uur namiddag, openbaar toewijzen Gemeente Letterhautem, Oud Dorp. Een welonderhouden kofstedeken met woonhuis, tuin en boomgaard, gestaan en gelegen aan de Kerkstraat, gekadas treerd sectie B, restat van nrs 246a, 247b, 248c, groot 8 a. 60 ca., palende eenerzijds heer Petrus Hanssens, ander zijds heer De Moor, zuidwest de Kerk straat, en bevattende 4 benedenplaatsen, winkel en kelder, boven groote zolder geschikt voor 3 slaapkamers, verders groote schuur.koe- stal, 3 varkenskoten, bakoven met over dekte plaats, waterput met pomp, 2 aal- putten, voederkot, karrekot en kieken kot. Alles electrisch verlicht. Boomprijs 350 fr. ;i Overname electrische installatie 250 fr. Onmiddellijke ingebruiktreding. Slechts ingesteld 14.000 fr. Studie te Hekeloem. Blakmeersch. Notaris VICTOR WIJNANTS, te Opwijk, zal openbaar verkoopen op Dinsdag 8 December 1936 om 9 uur voormiddag, ten verzoeke en ten huize van Mevr. Wed. Ermens, te Hekelgem, ter hofstede "De i Blak meersch,, i Een pikbindmachien.dorschmolen met motor, maaimachien, zaaimachien.schal- machien, ploegen, aardappeluitroeier, motorzaag, wagens en karren, raapmo- len, wanmolens, bascules, strooisnijder, eggen, rollen, slepers enz. Een deel klein landbouwalaam. Gewone voorwaarden. Studie van Notaris MEERT.te Erpe. Openbare Verkooping van thans zijnde de Café "In het Roosje,, te Erpe, Keiberg. De Notaris MEERT, te Erpe, zal openbaar verkoopen Een woonhuis volkomen vernieuwd, te Erpe, aan de Keibergstraat, sectie B, nr 496A en 497C, groot 70 centiaren, palende ten voorhoofde aan de straat, van den eenen kant over het baantje aan den heer Charles De Kerpel en den anderen kant aan den heer Petrus Cop- pens, van achter aan den heer Herman De Soete. Bewoond door den heer Alois De Craecker. Ingebruiktreding 2 maand na de ver kooping. Enkele Zitdag Maandag 7 December 1936 te 2 uur namiddag, in de te verkoopen herberg, gehouden door den heer Alois De Craecker. Openbare Verkooping van een nieuwgebouwde te Kerksken, Bergstraat. De Notaris CH. DE VUYST te Borsbeke, zal ten verzoeke van wien het behoort, ter herberg van heer Gustaaf Baetens te Haaltert, Ziekenhuizen (na bij het dorp van Kerksken), op Dinsdag 8 December 1936, om 11/2 uur namid dag, openbaar verkoopen Gemeente Kerksken. Een nieuwe en welgebouwde herberg met schoonen tuin, gestaan en gelegen ter wijk Berg of Weeborre, ten kadaster sectie B, ex-nr 239, groot 7 a. 62 ca., palende zuid de Bergstraat, west het voetwegeltje met daarover de Weduwe Meganck, noord Taeleman en oost Van de Sype, en bevattende op gelijkvloers groote herbergzaal, ruime achterkeuken en salon, verders groote kelder. Op het verdiep 3 slaapkamers, met daarboven ruime zolder. Verders koer, afdak, groote remisie, waterput en pomp. Alles electrisch verlicht. Onmiddellijke ingebruiktreding. van Notaris BAUWENS te Haaltert. Openbare Verkooping van te Kerksken, nabij de Kerk en op het Boeckentveld. Notaris BAUWENS te Haaltert, zal openbaar verkoopen Koop I. Een zeer goede partij zaai land, dienstig voor bouwgrond, gelegen te Kerksken, Kerkveld, juist achter de pastorij, sectie B, nr 684c en 685a, groot 42 a. 65 ca. Verdeeld in drie loten (zie plakbrieven). Verpacht aan J.B. Volckaert, Roe- landt G., A. Braem, E. Brewee, Adam G„ L. Van Lierde, Ch. Van Mulders. Koop II. Een partij land te Kerks ken, Boeckentveld, sectie A, nr 148 en 148bis, groot 18 a. 30 ca. Verpacht zonder geschreven voor waarde aan de Wed. Gustaaf Van Lui. Enkele Zitdag Woensdag 16 December 1936 om 11/2 uur nanoen ter herberg "In 't Horlogieken,, bij Mr Fr. De Schrijver, Hoek, Haaltert. Openbare Verkooping van een nieuwgebouwd te Haaltert, Eeckent, Achterstraat. Notaris BAUWENS te Haaltert, zal openbaar verkoopen Een gerieflijk werkmanshuis met aan- hoorigheden, erve en steenput, te Haal tert, Eeckent, sectie A, deel van nr 1447, groot 5 a. Bewoond door Kamiel Hun- ninck. Vrij1 maand na den toewijs. Enkele Zitdag Dinsdag 15 December 1936 om 2 uur namiddag ter herberg gehou den door Mr Jozef Renneboogh,Eeckent, Haaltert, Laatste Zitdag Dinsdag 8 December 1936, om 4 ure namiddag ter herberg "In den Haring,, gehouden door den heer Cam. Bombeeck te Aalst, Geeraerdsbergsche straat. Land te Erpe, Duynaert, 481, groot 16 aren 40 ca. sectie C nr Studie van Notaris VAN HEMEL- RYCK te Dendermonde. Openbare Verkooping van te Audegem, Varenbergstraat. Notaris VAN HEMELRYCK te Dendermonde, zal op gewone voor waarden openbaarlijk verkoopen Eerste koop. Een hofstede met af hangen te Audegem, Varenbergstraat, sectie C, nrs 708a, 709b en deel van nrs 706a en 707a, groot 30 aren 74 centiar. Tweede koop.Een perceel bouw grond gelegen alsvoren, hebbende eene breedte aan de straat van 7 meters,groot 1 are 78 centiaren. Derde koop. Eenen bouwgrond gelegen alsvoren, hebbende eene breedte aan de straat van 7 meters, groot 1 are 83 centiaren. Bewoond en gebruikt door de eige naars de kinderen Cool. Eenige Zitdag: Dinsdag 8 December 1936, om 3 1/2 ure stipt namiddag, ter herberg gehouden door den heer Casimir Ver- meir te Audegem, Oude Baan. Studie van Notaris te Aalst. DE VIS, van van Openbare Verkooping te Aalst, aan de nieuw ontworpen straat gaande van de Moorselbaan naar de Groenstraat. De Notaris DE VIS, te Aalst zal ten verzoeke van wie het behoort open baar verkoopen Stad Aalst. Een perceel bouwgrond gelegen te Aalst aan de Nieuw ontworpen straat, leidende van de Moorselbaan naar de Groenstraat, verdeeld in 8 loten heb bende eene grootte van 2 a. 77 tot 2 a. 90 en eene breedte aan de bouwlijn van 4,60 tot 5,10. Voor de verdeeling zie de plakbrieven. Kortelings beschikbaar. Enkele Zitdag Woensdag 9 December 1936 om 3 uur namiddag, ter herberg gehou den door heer Aimé Walgraef, Groen straat, 218, Aalst. Openbare Verkooping van een nieuwgebouwd te Wichelen, Heide. De Notaris DE VIS, te Aalst, zal ten verzoeke van wien het behoort open baar verkoopen Gemeente Wichelen. Een nieuw gebouwd woonhuis, ge staan en gelegen te Wichelen op de Heide, sectie B deel van nr 895 met een grootte volgens meting van 6 aren, pa lende noord Mr Van Damme Jozef, oost Mr De Maerschalck, zuid de Mosstraat en west Mr Van de Meersche Louis. Begrijpende op gelijkvloerssalon, eetplaats, keuken, stal, koer en hof. Op het verdiep 2 schoone slaapka mers. Verders zolder en kelder. Voorzien van pomp- en regenwater. Deze eigendom heeft aan de straat een breedte van 9 meter en is gesehikt voor alle bedrijven. Bewoond door den eigenaar heer Louis Thomas-Smekens. Kortelings beschikbaar. Ingesteld 28.000 fr. Laatste Zitdag Donderdag 10 December 1936 om 4 uur namiddag, ter herberg gehou den door den heer Jozef Verbeke, te Wichelen, Mosstraat. Openbare Verkooping te Erembodegem nabij den Ninoofschen steenweg. De Notaris DE VIS te Aalst, zal ten verzoeke van wien het behoort, open- om 2 uur namiddag, ter Zittingszaal van het Vredegerecht, Aalst, Kapellestraat. baar verkoopen Gemeente Erembodegem. Koop 1Een perceel grond gelegen te Erembodegem, nabij den Ninoofschen steenweg, met eene grootte van 23 aren 40 ca., palende noord Mr Cyriel De Coen te Aalst, oost Mr Karei Souffriau, t zuid juffer Maria De Backer en west Mr Gustaaf Moyersoen. Gebruikt door den heer Willerseel Romanus te Erembo degem. Ingesteld 5700 fr. Koop 2. Een perceel land gelegen te Erembodegem, sectie B nr 964, groot 20 aren 20 ca., nabij den Ninoofschen steenweg., palende noord de Commissie van Openbaren Onderstand der stad Aalst, oost heer en juffer Verleysen Emiel en Hortense. Gebruikt door den heer Van Vaerenbergh Victor te Erem bodegem. Ingesteld 4800 fr. Koop 3. Een perceel land gelegen te Erembodegem nabij den Ninoofschen steenweg, sectie B nr 969U, met eene grootte van 20 aren 90 ca., palende noord Mr De Kegel Frans, oost Mr Gustaaf Moyersoen en Mr Emiel De Clippel, zuid Mr Coppens Karei en west de Commissie van Openbaren Onder stand der gemeente Erembodegem. Ingesteld 5.500 fr. Gebruikt door den heer Wellekens Alois te Erembodegem, van Openbare Verkooping van een nieuwgebouwd te Aalst, Ouden Dendermondschen steenweg, nr 308. De Notaris DE VIS te Aalst, zal ten verzoeke van wien het behoort openbaar verkoopen Stad Aalst. Een nieuwgebouwd handelshuis met inrijpoort, gestaan en gelegen te Aalst aan den Ouden Dendermondschen steen weg. nr 308, groot 3 a. 74 ca., palende aan de eene zijde Mr Richard De Wit, aan de andere zijde en van achter No taris De Vis en van voor den steenweg. Begrijpende op gelijkvloers winkel, eetplaats, keuken, groote koer, hof, stal voor 2 beesten, groote remisie en inrij poort. Op verdiep 2 slaapkamers. Verders zolder en kelder. Verlicht metelektriek en voorzien van pomp- en regenwater. Bewoond |door den verkooper Mr Callebaut- Rombaut. Onmiddellijk beschikbaar. Enkele Zitdag Maandag 14 December 1936 om 4 uur namiddag ter herberg gehou den door den heer Benjamien Corthals, Ouden Dendermondschen steenweg te Aalst. Openbare Verkooping te Lede, Nieuwstraat. De Notaris DE VIS, te Aalst, zal ten verzoeke van wie het behoort, ten over staan van den heer Vrederechter van het kanton Aalst, openbaar verkoopen Gemeente Lede. Een woonhuis, zijnde thans herberg met afhangen, gestaan en gelegen te Lede aan de Nieuwstraat met een groot te van 1 aar 44 ca. Begrijpende op gelijkvloers groote café, keuken, schotelhuis, stal, koer en hof. Op het verdiep 2 slaapkamers. Verders zolder en kelder. Voorzien van pompwater en verlicht met electriek. Onmiddellijk beschikbaar. Bewoond geweest door den mede- verkooper heer August Lievens. Enkele Zitdag Donderdag 10 December 1939 te 3 uur namiddag, ter zittingszaal van het Vredegerecht teAalst, Kapellestraat. Openbare Verkooping van te Gijsegem, Dries. De Notaris DE VIS, te Aalst, zal ten verzoeke van wien het behoort open baar verkoopen Gemeente Gijsegem. Eene hofstede met boomgaard en ver dere afhankelijkheden, gestaan en gele gen te Gijsegem, Dries, met eene groot te van 2 aren 86 ca., palende van voor de straat, van de eene zijde Mr Joannes Verspeet, van de andere zijde Mr Vale- ry Willems en van de andere zijde de kinderen Hertsens. Begrijpende op gelijkvloers drie ka mers en keuken, 2 stallen, varkenskoten, bakoven, afdak, koer en boomgaard. Op het verdiep 4 slaapkamers. Verders zoldering en 2 kelders. Verlicht met electriek en voorzien van pompwater. Onmiddellijk beschikbaar. Bewoond geweest door den verkoo per heer Karolus Ludov, Van Stichel. Ingesteld 25.0C0 fr. Laatste Zitdag Donderdag 17 December 1936 te 4 uur namiddag, ter herberg gehou den door den heer Georges Van Mede- gael, te Gijsegem, Statiestraat. Verscheidene loten bouwgrond legen te,Erembodegem, nabij het meentehuis. ge- Ge- Zie verv. Notariëele Aankondingen 6 bi. Vier plaatsen van Politieagent zijn hier te begeven. De candidaten moeten 21 jaar geworden zijn en mogen den ouderdom van 30 jaar niet overschrij den. De Oud-Strijders niet de 35 jaar. Gestalte 1.70 m. minstens, soldaat ge weest zijn en vrij van lichaamsgebreken. Aanvragen vóór 7 December 1936, te richten aan het Schepencollege. De Burgemeester, A. Nichels. Een plaats van tijdelijken bediende bij het Gemeentebestuur is te begeven. De kanditaten zullen aan een verge lijkend examen onderworpen worden. Óm tot het vergelijkend examen toege laten te worden moet men 1Het diploma van volledig middel baar onderwijs bezitten, of een diploma van lager middelbaar onderwijs met dat van Bestuurlijke wetenschappen (afge leverd door het Provinciaal Bestuur). 2. Voldaan hebben aan zijne militie verplichtingen. 3. Een geneeskundig getuigschrift voorbrengen. Aanvragen met de noodige bewijs stukken in te dienen bij het College van Burgemeester en Schepenen tot en met 14 December 1936. Aalst, den 28 November 1936. De Burgemeester en Schepenen, A. Nichels. De Gemeentesecretaris, Oscar Reyntens. dat ge U in volle vertrouwen en aan matige prijzen een allerbeste NAAIMACHIEN met vijf jaren ernstige waar borg kunt aanschaffen Wendt U tot het oud gekend Huis AALST, Kattestraat, Onze beste merken PHOENIX - PFAFF zullen U volle voldoening geven. Herstellingen aan alle systemen van machienen. Spoedige bediening. Altijd goede occasiemachienen in magazijn. Telefoon 954. Let op het nummer. De schoonste, De gezondste, De goedkoopste vindt U langs de nieuwe Posthoornstraat. Vraagt inlichtingen S. M. "REDT U ZELVEN„ Zeebergkaai. Aalst, Veikrijgbaar bij Redt U Zei ven, Zeebergkaai, Aalst. VRUCHTBOOM - CARBOLI- NEUM "ASEPTA„ t De laatste jaren was de fruituitbating de meest winstge vende tak van onzen landbouw. Er wer den goede prijzen betaald voor eerste klasse fruit daarmede wordt bedoeld dat het fruit, komende van verzorgde boomgaarden, in standaardverpakking, aan loonende, zelfs winstgevende prij zen werd afgezet. Om goed fruit te bekomen, speelt de ziektenbestrijding een overwegende rol. Te weinig nog zijn de fruitkweekers op de hoogte van de verschillende vijanden der fruitboomen, en kunnen dan ook on mogelijk een doeltreffende bestrijding toepassen, tegen voor hen niet gekende schadeoorzaken. Men ziet de gevolgen der ziekteaantasting, en grijpt in 't wilde naar eender welk bestrijdingsmiddel, dat wordt aangeraden. Als algemeene stelregel worden door ons volgende bespuitingen aanbevolen Wintersproeivanaf November tot einde Februari, met vruchtboomcarbo- lineum, ofwel van Januari tot einde April, met 3 °/o Solbar, wanneer reeds van in den Winter schurftziekte en monilia moeten bestreden worden. Lentesproeivoor het uitloopen der botten, op 't kale hout, wordt toegepast, ofeen koperbespuiting, met 1,1 1/2 °/o Nosperit (Neu), ofwel een zwavelbe- spuiting, met 1 °/0 Solbar (verdichte Ca- lifornische pap). LANDBOUW-VERNIS is een zwart vernis, bijzonder bestudeerd om aan alle benoodigdheden der hoeve te beantwoorden. Het beschermt de land bouwmachienen, vergaarbakken, vaten, ijzeren of metalen hekken, alle ijzeren of houten voorwerpen die aan de weder- ongesteldheden blootgesteld zijn. Dit produkt past insgelijks voor het bestrij ken van metalen daken, alsook eternit. De reiniging der te vernissen vlakken moet met de grootste zorg gedaan wor den en droog zijn. Een kilo landbouw-vernis is voldoen de om 15 meters vierkant te bestrijken. In blikken doozen van 1 2 5 10 kg. Prijs per kilo 5,50 5,00 4,50 4,00 fr. SOLBAR Op te lossen in water. Ter bestrijding van schadelijke zwam men in fruit- tuin- en wijnbouw, zooals monilia, meeldauw, schimmelziekte,vlek ziekte, schurft, krulziekte bij perziken en wijnstokken, schildluizen, rupsen der stekelbessen, roode spin, thrips enz. Winter besproeiing 3 kg. per 100 liter water. ZomerbesproeiTng 1 kg. per 100 liter water. 250 gram prijs 4,00 fr. 500 gram 7,00 fr. 1 kg. prijs 12,00 fr. Speciale prijs voor groote kwantums. 2 Dec. 1936 Prijsopgave door den bijzonderen korrespondent van De Koornbloem Werden te koop gesteld t Groote Hoornbeesten totaal 1157 alsvolgt verdeeld Óssen (zware) 23 Ossen (jonge) 260 Koeien 149 Vaarzen 239 Stieren 246 Kalvers 495 Magere koeien 240 Er waren in 't geheel 1423 zwijnen. De prijzen Ossen van 6 a 700 kilo 4,00 tot 6,00 de kilo. Goede vette kweeken van 4 500 kil. (ossen en vaarzen) werden verkocht 1* kwaliteit 5,50 tot 6.25 de kilo. 2* m 4,50 tot 5,50 3« §t 4.00 tot 0,00 Stieren 1' kwal. 5,00 tot 5,50 de kilo. 2* en 3' 3,50 tot 4,50 Koeien 1' 5,00 tot 5,25 2' en 3* 3,00 tot 4,00 Prijzen der Kalvers 1* kwaliteit 9,00 tot 11,00 de kilo. 2' n 6,00 tot 7,00 3* 4,00 tot 5,00 Zwjjnen van 5,50 tot 6.20 fr. de kila olgeas kwaliteit. i Blm-Bams, grootste keus, laag ste prijzen, gewaarborgd door kwaliteit en vakkennis. Wek kers Las in voorraad tegen verminderde prijzen. Schoone keus in armband- en zakuurwerken. Zilveren en gouden juweelen. Brillen 17 fr. Trouwringen 32 fr. Verwisseling en inkoop van goud. Het huis ij gekend voor zijn gewaarborgde herstellingen aller uurwerken. LET WEL OP HET ADRES HORLOGIEMAKER, Houtmarkt, nr 14, AALST. Waarom lijden aan HOOFDPIJN MIGRAINE TANDPIJN GRIEP RHEUM ATIEK ZENUWKOORTSEN PIJN DER MAANDSTONDEN als de Wonderbare BRUINE POEDERS van der Apotheek DE POORTERE SINT- NIKLAAS - WAAS U oogenblikkelijk, zonder schadelijke gevolgen van deze pijnen zullen bevrijden De doos van 8 poeders fr 4,00 De driedubbele doos 25 poeders fr 10,00 Te verkrijgen in alle goede Apotheken of vrachtvrij tegen postmandaat Gebruik ze eens L geen andere meer zult r gebruiken

De Koornbloem | 1936 | | pagina 5