Notariëele Anncncen Rheumatiek Landbouwmachienen Naaimachienen Gustaaf Vidts Westminsters Th. D'HOKER ZONEN» Meire. Raapmolens Melotte Maaq- Nier - Baarmoeder Water-Ader- Navelbreuk GELD Uit ter hand te koop HERBERG met TUIN WERKMANSHUIS met Stalling en Tuin Mobilaire Voorwerpen en Perceel Bouwgrond Zaailand Bouwgrond Cam. Van den Bossche, Kleine Aankondigingen TE KOOF: A. DUM0NC£AU 6 Studie van Notaris T1BBAUT, Aalst, Keizerlijke Plaats, 31. (Vleeschmarkt) te Om uit onverdeeldheid te scheiden. De Notaris Oscar TIBBAllT, zal ten overstaan van d'heer Vrederechter des Kantons Aalst, verkoopen een wel- gekalandeerd winkelhuis en perceel bouwgrond, te Aalst, hoek der Drij Sleu telstraat en Doktoor De Moorstraat, sectie D, nummers 797h2 en 797i2, groot 2 aren 90 ca. Verdeeld in twee loten. Bewoond door dame weduwe Albert Pilaete. Voor verder beschrijf zie plakbrieven. Beide loten te zamen gebracht op 60.000 fr. Derde Zitdag: Donderdag 24 De cember 1936, om 21/2 u- namiddag ter Zittingszaal van het Vredegerecht te Aalst, Kapellestraat. Burgershuis met inrijpoort en hof te Aalst, Vooruitzichtstraat, nummer 3, (kunnende dienen voor alle bedrijven) in de nabijheid van de Sinte Annalaan, sec tie C, nummer 580L, groot 4 aren 40 ca. Studie van notaris DE VUYST Borsbeke. te Openbare Verkooping van een nieuwgebouwde te Kerksken, Bergstraat. De Notaris CH. DE VUYST te Borsbeke. zal ten verzoeke van wien het behoort, ter herberg van heer Gustaaf Baetens te Haaltert, Ziekenhuizen (na bij het dorp van Kerksken), op Dinsdag 15 December 1936, om 1 1/2 uur na middag, openbaar toewijzen Gemeente Kerksken. Een nieuwe en welgebouwde herberg met schoonen tuin, gestaan en gelegen ter wijk Berg of Weeborre, ten kadaster sectie B, ex nr 239, groot 7 a. 62 ca., palende zuid de Bergstraat, west het voetwegeltje met daarover de Weduwe Meganck, noord Taeleman en oost Van de Sype, en bevattende op gelijkvloers groote herbergzaal, ruime achterkeuken en salon, verders groote kelder. Op het verdiep 3 slaapkamers, met daarboven ruime zolder. Verders koer, afdak, groote remisie, waterput en pomp. Alles electrisch verlicht. Onmiddellijke ingebruiktreding. staan en gelegen wijk Veldhoek, met schoonen tuin en boomgaard, groot vol gens titel 9 aren 54 ca., palende zuid wed. René Van Melkebeke, oost en noord de Kerkfabriek, west Victor Van Keymeulen, bevattende 4 ruime bene- denplaatsen. zolder, kelder, stalling voor 3 koeien, varkenskoten, groote schuur en steenput. Ingebruiktreding op 1 Februari 1937. Op Dinsdag 22 December 1936, om 1 1/2 ure nam. ter herberg van Mr Denis Vermassen te Ressegem, Veldhoek. Bij uitonverdeeldheidtreding, namens heer Frans Van Heghe te Hillegem en kinderen Gemeente Hillegem. Koop een Perceel land op Doorens- veld, sectie B. n° 50a, groot 16 a. 30 ca., palende oost de wed. A. Gosseye-Van Heghe, zuid de baan. west Vict. De Mot, noord Batjoens en R. Talloen. Ingebruik bij Emiel Van Heghe. Koop tweeLand op Molenkauter, sectie B, n° 248c, groot 13 aren 30 ca., palende oost Fl. Scherlippens, zuid L. De Roeck.'west Camiel De Clercq en V. De Smet, ingebruik bij Hr Georges De Rouck. Koop drijPerceel land op Molen- kouter, sectie B, n° 250a, groot 12 aren 30 ca. palende oost Fl. Scherlippens. west A. Magerman, noord Marie De Smet en Schockaert, ingebruik bij Alf. Van Ruyskensveld. Gemeente Oombergen. Koop vier: Perceel land gelegen op het "Heet,,, eenige sectie, n° 1100c, groot 19 aren 90 ca., palende oost Vict. Govaert, zuid Gustaaf Brantegem, west Huyghe en noord de straat. Ingebruik bij Alfons Leus. Op Woensdag 23 December 1936, om 1 1/2 ure namid. ter herberg van Hr René Watthé te Herzele, Vierwegen. waarde aan de Wed. Gustaaf Van Lui. Enkele Zitdag Woensdag 16 December 1936 om 1 1/2 uur nanoen ter herberg "In 't Horlogieken,, bij Mr Fr. De Schrijver, Hoek, Haaltert. Openbare Verkooping van een nieuwgebouwd te Haaltert, Eeckent, Achterstraat. Notaris BAUWENS te Haaltert, zal openbaar verkoopen Een gerieflijk werkmanshuis met aan- hoorigheden, erve en steenput, te Haal tert, Eeckent, sectie A, deel van nr 1447, groot 5 a. Bewoond door Kamiel Hun- ninck. Vrij 1 maand na den toewijs. Enkele Zitdag Dinsdag 15 December 1936 om 2 uur namiddag ter herberg gehou den door Mr Jozef Renneboogh,Eeckent, Haaltert. «asninHii DE BESTE komen uit Duitschland, het land der moderne techniek. Rechtstreeksche invoer door het huis 22» Kattestraat. 22. Aalst. Groote reklaam op zijn Amerikaansch is bij hem niet noodig, maar wie er eens gikocht heeft gaat er terug en wie goed en goedkoop wil koopen, moet daar naartoe. Ook altijd goede occasie-machienen ie magazijn, alsook toebehoorten en alle varwisselstukken. Studie van Notaris BAUWENS te Haaltert. Openbare Verkooping van te Meire, Cauwenberg. De Notaris Paul EEMAN te Aalst, zal ter tusscheDkomst van Notaris DE VUYST te Borsbeke, op Maandag 14 December 1936, openbaar verkoo pen a) om 2 ure namiddag ten sterfhuize van wijle heer Bernard De Swaef te Meire, Cauwenberg. De Mobilaire voorwerpen: zooals stoven, kassen, stoelen, banken, tafels, beelden, lijsten, spiegels, lessenaar, enz. b) om 3 ure namiddag ter herberg van heer Remi Van Impe te Meire, Cauwen berg: Een welgelegen perceel bouwgrond, gelegen te Meire, Langeveld, ten kadas ter sectie B, van ouds n° 464c en e, groot 4 aren 67 ca. 33 mill., palende noord de Kauterweg, oost verscheidene, zuid Mr Victor De Vulder, west F. J. De Swaef. Onmiddellijke ingebruiktreding. De Notaris DE VUYST te Borsbeke, zal openbaar verkoopen Namens Heer Remi Govaert te Hille gem. en kinderen Gemeente Herzele, nabij de Statie. Een zeer gerieflijk perceel bouwgrond gelegen aan de Provinciale steenweg, ten kadaster wijk Solderhout, sectie B, van ouds 141c, groot 16 aren 10 ca., palende noord de Steenweg, op eene breedte van 13 m., west F. Van Tittel boom, oost A. Govaert en Schamp, zuid de voetweg. Onmiddellijke ingebruiktreding. Op Dinsdag 15 December 1936, om 3 ure namiddag, ter herberg van heer Camiel Monsaert-Govaert te Herzele, Vierwegen. Namens de familie De Lombaert te Ressegem Gemeente Ressegem, Dorp. Een welgelegen perceel meersch,aller best geschikt voor bouwgrond aan het dorp, genaamd de Kerkmeersch, ten ka daster sectie B, n® 91, groot 13 aren 65ca. palende oost Versnick en De Spiegeleer, zuid en west de straat, noord de voet- weg met daarover Mad. De Ryck-Van der Maeren. Verdeeld in 2 deelen zuid en noord helft. Boom- en afsluitingsprijs 250 fr. Ingebruik bij J. B. De Spiegeleer. Op Woensdag 16 December 1936, om 2 ure namid. ter herberg van Jan-B. De Spiegeleer, aan de Kerk te Ressegem. Namens heer Ch. Beerens te Resse gem en kinderen: Gemeente Ressegem, Veldhoek. Een welonderhouden hofstedeken, ge- Openbare Verkooping van te Kerksken, nabij de Kerk en op het Boeckentveld. Notaris BAUWENS te Haaltert, zal openbaar verkoopen Koop I. Een zeer goede partij zaai land, dienstig voor bouwgrond, gelegen te Kerksken, Kerkveld, juist achter de pastorij, sectie B, nr 684c en 685a, groot 42 a 65 ca. Verdeeld in drie loten (zie plakbrieven). Verpacht aan J.B. Volckaert, Roe- landt G., A. Braem, E. Brewee, Adam G., L. Van Lierde, Ch. Van Mulders. Koop II.Een partij land te Kerks ken, Boeckentveld, sectie A, nr 148 en 148bis, groot 18 a. 30 ca. Verpacht zonder geschreven voor- Prijs: Fr. 9.75 per flesch Dubbel ploegen met regelaar 90 kg. 660 fr.j 106 kg. 740 fr. Ressorteegden 5 tanden j 185 fr.7 tanden t 255 fr.9 tanden t 300 fr. Raapmolens t 10 verschillende soorten. Beerpompen, Zaaimachienen, Wanmolens, Waschmachienen, enz. TELEFOON BURST. KOOPERS, vergeet niet dat hetgeen ge zoekt zeker wel te vinden is in onze rubriek Kleine Aankondigingen VERKOOPERS, weet wel dat U soms honderden franks kunt winnen in den verkoop uwer waren door aankon diging in De Koornbloem Vergeet niet er 5 fr. bij te voegen. Landbouwers, koopt goedkoop en in volle vertrouwen Hollandsche kalikoet en en kalfvaarzen bij Wed. Alois Ab- beloos, Fons Van de Maelestraat, 44 (Holleweg) Erembodegem. Verwisseling tegen alle vee. Tel. Aalst 692. Schoone groote vaars, wit-vos, 8 maand dracht, bij J. B. Maesschalck, Oostdorp, Meire. 6 zware vaarzen, 1 gekalfd, 3 ge reed om te kalven en 2 van 7 tot 8 maand dracht, bij Petrus Vermeulen, Prinsdaal. Bambrugge. 3 schoone vaarzen, 2 einde dracht en een 6 maann dracht, ook 2 runders 9 maand oud en koe 2 maal gekalfd, bij Gustaaf Uyttersprot, Laar, Haaltert- straat, Nieuwerkerken. Landbouwers 1 Bij Alfons Abbeloos, Dorp, Erembode gem, vindt u de echte goede Hollandsche koeien en vaar zen, voortkomende van de best gekende streken voor de meeste melk en boter te geven. Altijd te zien en te koop. Verwis seling van alle vee. Telef. Aalst 723. Bij uitscheiding van bedrijf, beste melkkoe, einde dracht 25 December, bij J. B. Bogaert, Nederhasselt, Vogelen zang. 4 beste kalfvaarzen, alsook schoo ne geprimeerde koe, bij Constant Sterck, Brul, 65, Haaltert. Men verwisselt voor alle vee. Puike vos-bonte kalfvaars, wegen de rond 600 kilo, einde dracht 10 Janu ari, bij August Vlasschaert, Borrekent, 39. Denderhautem. HOLLANDSCHE VAARZEN en KOEIEN. Wekelijksche aankomst. Verkoop in vertrouwen. PROSPER WIERINCK, veekoopman, Audegem, Statie.Tel. Dendermonde 478. 4 vaarzen, einde dracht, alsook 2 kalf koeien, 7 en 8 maand dracht, bij Victor Beeckman, Houtmarkt, Haaltert. 3 vaarzen, 8 maand dracht, bij Constant Coppens, Vijfhuizen, Erpe. Schoone vaars, laatste dagen dracht, bij Oscar Van der Stuyft, Briel, Smetlede. Beste vaars, hollandsch ras, reke ning 12 December, bij Remi Denen- bourg. Blijstraat, 7, Denderbelle. Vaars, einde dracht, bij Casimir Janseghers, Schoolstraat, Mespelare. Nest schoone viggens, bij de wed. Cautaert, Briel, Haaltert. Nest schoone viggens, bij Florent De Schryver, Moorselbaan, 313, Aalst- Mijlbeek. Nest schoone viggens, bij Beelaert Petrus, Vrijdagmarkt, 3, Lede. Nest schoone viggens, bij Domien De Meyst, Kluis, Herdersem. Schoone jonge trekhond, 4 maand oud, bij Jozef Baeyens, Oude Baan, 11, Bambrugge. 200 schoone wilgenpooten, bij de wed. Emiel Vareman-Redant, Opsmeer, Impe. Zware treemkar, breede band, zoo goed als nieuw, ook 2 zware wielen, breede band, aan den prijs van 3C0 fr„ bij G, Van Holsbeeck-Dauw, Lichten- hoek, Denderleeuw. De Beste alle grootten in voorraad in het Huis H. BAEYENS, Statie Haaltert, Erembodegem,— Tel.93 Denderleeuw. VERDERS ALLES IN MAGAZIJN t Waschmachines hout of koper, met of zonder motor Wanmolens, Beerpompen alle modellen, Raspmolens, Aardappelpletteraars, Ploegen, Eggen, enz. Alle reparaties. Appareils voor aandrijving van gelijk welke beerpomp met motor van waschmachine, gewaarborgde werking. Bezoekt onze magazijnen. DE MEESTE KEUS. - DE LAAGSTE PRIJZEN. Beste werk handkoe, munt geven de 9 kilo melk, bij C. Killemaes, Kwale straat, Bambrugge. 2 beste vaarzen, einde dracht, bij Frans Suenaert-De Winne, Riemeer, Schoonaarde. 2 zware vaarzen waarvan 1 werk- vaars, beiden van beste melkras, meer dan 8 maand dracht, bij Petrus DeGrae- ve, Vondelen, 112, Denderhautem. Bij uitscheiding van bedrijf, 2beste kalfvaarzen, einde dracht 25 December, alsook eene koe. bij Edees Van de Vel de, Veldstraat, 4, Welle. Zware geprimeerde vaars, wegen de meer dan 600 kg., laatste dagen dracht, bij René Van derMaelen, Hoog straat, 87, Haaltert. Vaars, einde dracht, bij Albert Moens, slachter, Waver, Moorsel. Beste koe, laatste maand dracht, en een merrie vol veulen, bij Jan Van Mossevelde, Gentschesteenweg, 178, Aalst. Beste kalfvaars, wegende 500 kg„ rekening half Januari, 2 kalfkoeien, re kening half Februari, staande onder melkkontrool, bij Alfons De Bouck, Berg, Ayghem. 3 schoone kalfvaarzen, einde dracht, en een gekalfde, gevende 18 liter melk, ook 2 runders, 9 maand oud, en een jonge koe met 6 tanden, bij Benoit De Graeve, Maal, 48, Nieuwerkerken. Bij uitscheiding van bedrijf, beste melkkoe, gekalfd, bij Van Bever, Vijf hofstraat, nr 9, Ottergem. Puike kalfvaars, rekening 18 De cember, keus van twee, bij Gaston Van de Velde, Spuurdriesch, Oordegem. Door vermindering van bedrijf, schoon ruinpaard, 7 jaar, bij Karei Ver eist, Heldergemsche straat. Lede. Nest viggens, bij Prosper Van Boxstael, Eetsvelde, Eychem. Nest schoone viggens, a'sook een partij wilgenpoten, bij Alois Rasschaert, Barrevoetscbenhoek, Lede. Nest schoone viggens, ook raap- molen per occasie, bij Theophiel Van Bever, Restert, Nieuwerkerken. 2000 a 3000 kg. beste hooi. bij Wed. Désiré Van den Bossche, Paar- destraat. nr 45, Vleckem. 200 schoone wilgenpooten, bij Da niël Van de Velde, Langestraat, Hekel- gem' mm I 3 nieuwe prachtige ijzeren hekkens en ook eene kleine driewielkar voor een koe, aan halve prijs, bij Karei Beeckman, Kapellen, Erembodegem. TE KOOP OFTE HUUR: huls met hof. Voorwaarden bij Joz. De Swaef, Vrijdagmarkt, n® 12, Lede. VERWISSELING tegen alle soorten van raapmolens bij aankoop van nieuwe aan de beste prijzen, alsook nieuwe, bij Baeyens, Statie Haeltert, Erembodegem, tel. 93 Denderleeuw. TE HUREN Café met al de be- noodigdheden erbij, zonder overname, daarbij dienstig voor allen handel, gele gen Houba de Strooperlaan, 608, Brus sel, 2de district, recht over het stadium van den Heisel. Zich bevragen bij H, Annaert, Ernest Masoinlaan, 97, Brus sel II. KALFVAARZEN.Landbouwers, waarom melkbeesten koopen die te wei nig geven of hard melken als ge goede gekalfde kunt koopen, die ge een dag moogt melken. Verwisseling van alle soorten vee, bij Achiel Clauwaert, Huizekens, 13, Meldert. Tentoonstelling Brussel 1935 Groote Prijs. NIEUWE BREVETTEN België van 30 Juni 1933 Frankrijk van 3 ja nuari 1934; Luxemburg van 4 Jan.l93t Onze toestellen en corseletten van gansch bijzonderen aard tegen alles tot hedendaags uitgevonden worden toege past met allen waarborg en matigen prijs, GENEZEN PERSONEN Specialist A. Dumonceau ontvangt van 9 tot 2 uur te DENDERMONDEden 3d« Maan dag der maand, Hotel Regent (statie). GENTalle Vrijdagen Hotel Del- voie„ 9, Maria Hendrikaplein, (Sint Pietersstatie). AALSTden 1° Zaterdag, Hó- tel Comte de Flandre (Statie). SOTTEGEMDe 1ste Dinsdag, "Hotel Petit Bruxelles,,. Statie. BRUSSEL: alle Woensdagen en Donderdagen en 3de Zondag van 9 tot 3 uur, 65-67, rue de la Meuse, 65-67. bij de Jubellaan (Kerk St. Remy.) Uitlegboekje kosteloos op aanvraag- voor iedereen. Kleinen interest. Inlichtingen gra tis. Algemeen Zakenkantoor Adh. Van den Eeckhaut, Vijfhuizen, 29, Gentsche steenweg, Erpe. Wederom op de pijn It dienst verdwenen Verdrijf rheumatische folteringen door eenvoudige uitwendige toepassing met Liniment Sloan. Dit middel stilt de pijn omdat het tot de oorzaak zelf doordringt, den bloedoploop uiteen drijft en de zenuwspanning verlicht. Het is onnoodig allerhande remedies in te nemen welke het gestel bedwelmen. Bestrijd de pijn door uitwendige toepassing op de plek waar de pijn ontstaat. Daarom gebruik Liniment Sloan iegen Rheumatiek, Verkoudheden op de Borst, Lendenpijn, Heupjicht, Rugpijn en alle andere Spier- en Zenuwpijnen. Liniment Sloan dringt aanstonds door en verdrijft de pijn. ook groote economische flesch fr, 14.Bij alle goede Apothekers. VOORSCHRIFT VAN DOKTER SLOAN Bim-Bams, grootste keus, laag ste prijzen, gewaarborgd door kwaliteit en vakkennis. Wek kers Las in voorraad tegen verminderde prijzen. Schoone keus in armband- en zakuurwerken. Zilveren en gouden juwrelen. Brillen 17 fr. Tiouwringen 32 fr. Verwisseling en inkoop van goud. Het hais is gekend voor zijn gewaarborgde herstellingen aller uurwerken. LET WEL OP HET ADRES HORLOGIEMAKER. Houtmarkt, nr 14, AALST. Nieuwe wetenschappelijke ontdekking voor bewerking zonder operatie van alle gevallen van Breuk of verplaatsing door toepassing dag en nacht, zonder gevaar of ongemak, der wonder bare veerlooze toestellen van den Specialist Breukheeler Belgische firma opgericht in 1885. Diploma's, Gouden Medalies i Brussel 19101 Gent 1913 en 1923; Lyon 1914) Antwerpen es Luik 1930. Bekroond voor, verdiensten, met Gouden Medalie der Kroonordei Jurylid t Buiten wedstrijd en Groote Prijs Tentoonstelling Parijs-Vincennes 1931. Heer Henri MESTDAGH, 327, Wellingstraat te Beernem, op 7 maand genezen van breuk, doet nu alle werk, zonder band M. J. B. VANDENHOUTE, landbouwer te Asbeek-Asschc, op den ouderdom van 50 jaren nog genezen aan zakbreuk. Constant GROOTJANS, 28, Ketelmakerstraat, Tienen, zak breuk, volledig genezen. Mad. BEGEMAN, Birmlng- hamstraat, 12, Brussel, na twee operaties van darm uitstorting aangetast, op 1 jaar genezen door ons Corselet. Vrouw BREYDELS, Wette ren, zakking der ingewanden gansch op plaats gebracht, doet nu alle werk zonder ongemak. Mr G. FASTRE, Eeuwfeeststraat, 9, Thienen, genezen van maagzakking. Mr VAN NOOTEN ALPH., Beekstraat, 22, te Koningshoyckt bij Lier, genezen van water breuk, doet alle werk zonder ongemak. Wilt gij gelijk duizenden die onze methode hebben aangenomen HULPVERLOSSING be komen, eerlijk en rechtzinnig behandeld worden, zonder kwakzalverijen of valsche beloften, en mits matige prijs en alle WAARBORG I Breng ons een bezoek dat KOSTELOOS en U tot niets verplicht.

De Koornbloem | 1936 | | pagina 6