RAAPMOLENS! Tabakplanters, Aankondigingen Raapmolen Melorte Th. D'HOKER ZONEN, Meire. Kleine GELD Belangrijk Bericht SZt Ch. GREG0IRE te Aalst, Maag- Nier - Baarmoeder Water-Ader- Navelbreuk Hugo Baeyens/"cl°°;ïi°™ Men moet weten Gustaaf Vidts Venditie van Landbouwersalam Een schoon Woonhuis HANDELSHUIS Schoone Bouwgronden WOONHUIZEN en FEESTZAAL -J A verschillende modellen voor klein en groot IV bedrijf - Eigen fabrikaat - Beste waarborg. EEN HANDELSHUIS Een schoon Woonhuis Petrus De Saedeleer Renteoiershuis met Hof WINKELHUIS TE KOOI' Kleine Aankondigingen A. DUMONCEAU Studie van Notaris BRECKPOT te Aalst. te Aalst, Ouden Dendermondsche steenweg. 70, De Notaris BRECKPOT. te Aalst, zal namens den heer Jan Giets en zijne kinderen te Aalst, Oude Dendermond sche steenweg, 76, openbaarlijk verkoo- pen op Maandag 9 Januari 1939 om 1 uur namiddag, de volgende voor werpen Camion (eracht 2COO kg.) 2 driewiel- karren, ressortkar, raapmolen. wanmo len, schoeper met 7 tanden, dubbele ploeg, enkele ploeg, beerpomp, ijzeren egde. verschillende ladders, 2 beerstuk- ken (1 van 1000 liter en 1 van 500 liter), beirkuip. botermachien. strooimachien, kleinen alam zooals schuppen, braken, rieken, pikken, zeissens en meer andere voorwerpen te lang om te melden. Eeni- ge huismeubels. Hoeveelheid stroo en koeienmest. Gewone voorwaarden en komptante betaling. Openbare Verkooping van te Aalst, Groenstraat, 27. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal namens wie het behoort en ten over staan van den heer Vrederechter des Kantons Aalst, open baarlijk verkoopen Stad Aalst. Een schoon woonhuis met aanhoorig- heden en hof, te Aalst, Groenstraat, 27, groot 1 aar 20 ca. Bewoond geweest door wijlen Mr Petrus Eeman-Bonner. Eenige Zitdag Donderdag 12 Januari 1939 te 2 uur namiddag ter zittingszaal van het Vredegerecht, Aalst, Kapellestraat. Openbare Verkooping van een schoon te Aalst, Damkaai, nr 1. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal namens wien het behoort openbaar verkoopen Stad Aalst. Een schoon en groot handelshuis met inrijpoort, zijnde het café genaamd "Scheepvaart», gestaan en gelegen te Aalst, uitmakende den hoek van de Damkaai, nr 1, en de Vaart, rechtover de St Annabrug, groot volgens meting 1 a. 69 ca., palende noord Mr Victor Bocqué Leliè vre. oost Mr Gaston Camu, west de Damkaai met een gevelbreedte van 18,15 m. en zuid de Vaart met een gevelbreedte van 6.80 m. Dezen eigendom bevat Onderaardsch wijnkelder met 15 bakken, koolkelder, groote provisiekel der. Al deze kelders zijn zeer droog. Gelijkvloers groote herberg, tus- schengang, eetplaats, salon, keuken, achterkeuken, koer, trapzaal en W.C., garage, magazijn koelplaats. Eerste verdiep zes groote kamers en doorgang. Tweede verdiep zes groote kamers en doorgang. Boven het tweede verdiep drie groo te zolders. Den eigendom is voorzien van stads- water, regenwater, gaz en electrische verlichting. De eigendom is verhuurd alsvolgt Het gelijkvloers, de kelders en eene kamer op het eerste verdiep aan Mr Verstraeten-Cooyman tot 31 Januari 1939. Twee kamers op het eerste verdiep aan Mr Camiel Van der Meirsch van maand tot maand. De overige gedeelten van den eigen dom zijn on verhuurd. Het huis is zichtbaar den Dinsdag en Woensdag van iedere week van 1 tot 4 uur namiddag. Dezen eigendom in zeer goeden staat van onderhoud, door zijne ligging is al lerbest geschikt voor allen handel en bedrijf. Voor plakbrieven en alle inlichtingen zich wenden ter studie van Meester Breckpot, Graanmarkt, 11, Aalst. Laatste Zitdag Woensdag 11 Januari 1939 om 3 uur namiddag ter Café "Scheep vaart» gehouden door Mr Verstraeten- Cooyman, Damkaai, nr 1, Aalst. Openbare Verkooping van te Opwijk, Nijverseel. De Notaris BRECKPOT te Aalst.zal namens wien het behoart openbaar ver koopen Gemeente Opwijk. Een perceel weide, dienstig als bouwgrond, te Opwijk, gehucht Nijver seel, ter plaatse Nijverseelveld en Zwartland, groot bij meting 53 a. 19 ca. Verdeeld in 5 deelen Deel 1 groot bij meting 5 a. 96 ca., breed aan den steenweg 10,75 m- Deel 2 groot bij meting 5 a. 75 ca., breed aan den steenweg 10,75 m. Deel 3 groot bij meting 13 a. 68 ca., breed aan den steenweg 12 m. Deel 4 groot bij meting 13 a. 83 ca. breed aan den steenweg 12 m. Deel 5 groot bij meting 13 a. 98 ca., breed aan den steenweg 12 m. Het alles in gebruik bij Mr Fr. Schel- leman-Fasseel. Voor de verdeeling van het goed zie de plakbrieven. Voor plakbrieven met plan en alle inlichtingen zich wenden ter Studie van Meester Breckpot, Graanmarkt, 11, Aalst. Enkele Zitdag Maandag 16 Januari 1938 om 2 uur namiddag ter herberg "De Wouten» bij Mr Constant Roggeman, Molenstraat, Baardegem. Studie van Notaris MEERT,te Erpe. Bij Licitatie. Openbare Verkooping van welgelegen te Oordegem, Smetledestraat. De Notarissen MEERT te Erpe en EEMAN te Aalst, zullen met de pleeg vormen der wet van 12 Juni 1816, open baar verkoopen Gemeente Oordegem. Koop 1. Een woonhuis met af hangen en grond, gestaan en gelegen aan de Smetledestraat, nabij het Dorp, gestaan en gelegen nevens voorgaande koop, gekend ten kadaster sectie B, deel van nr 131d, groot volgens meting 1 a. 79 ca. Onbewoond. Onmiddellijk in gebruik Koop 2. Een schoon en gerieflijk woonhuis, thans herberg met stalling en verdere afhangen, boomgaard en tuin, gestaan en gelegen nevens voorgaanden koop, gekend ten kadaster sectie B, deel van nr 131d, groot volgens meting 21 a. 74 ca. Verder ook nog alle machienen voor 't seizoen, zooals t Beerpompen met of zonder motor, Raspmolens, Pietmolens, Wanmolens, Waschmachienen aan zeer lage prijzen, enz. Landbouwers, komt zien en oordeelt t TELEFOON 135 BURST. Bewoond en gebruikt door Dame Wed. Remi De Groote en kinderen. Koop 3. Een perceel grond met de gebouwen van een Feestzaal, gestaan en gelegen nevens voorgaanden koop, gekend ten kadaster sectie B, deel van nr 131c, groot volgens meting 16 a. Gebruikt door Dame Wed. Remi De Groote en kinderen. Iagebruiktreding van koopen 2 en 3, drie maand na de verkooping. Zie plakbrieven. Enkele Zitdag Donderdag 12 Januari 1939 om 2 uur namiddag ter Zittingszaal van den heer Vrederechter, Kapellestraat, Aalst Openbare Verkooping van te Aalst, Hoek Pieter Coecke- De Schrijverstraat De Notaris MEERT, te Erpe, zal openbaar verkoopen Stad Aalst. Een schoon handelshuis dienstig voor dubbel bedrijf, gestaan op voormelden hoek, sectie C deel van nr 1019H2groot 1 aar 37 ca. Bewoond door dame wed. Abbeioos. Verhuurd tot 20 Jénuari 1940 aan de brouwerij De Gheest te Aalst, mits 400 fr. per maand. Enkele Zitdag Dinsdag 10 Januari 1939 te 3 uur namiddag in de te verkoopen herberg. Studie van Notaris BUYS, te Lede. Bij Sterfgeval. Openbare Verkooping van te Aalst, Kerrebroeckstraat nr 57. De Notaris René BUYS, te Lede, zal namens wien het behoort, openbaar ver koopen Stad Aalst. Een schoon woonhuis met afhanke lijkheden en hof met fruitboomen, te Aalst, Kerrebroeckstraat, nr 57, sektie C 844g, groot 2 aren 40 ca. BegrijpendeGroote keides. Op gelijkvloers voorplaats, gang, tweede plaats, achterkeuken en stal. Op het eerste verdiep 2 schoone slaapkamers. Verders groote zolder. Voorzien van gaz en electriciteit. Laatst bewoond door Mr Gustaaf De Buysscher.Onmiddelijk ingebruiktreding Te bezichtigen Maandag en Don derdag van iedere week, van 2 tot 4 uur namiddag. Voor den sleutel zich wenden bij Mr Felix Renders-De Buysscher, te Aalst, Kerrebroeckstraat. Ingesteld 25.000 fr. Laatste Zitdag Maandag 2 Januari 1939 om 2 uur namiddag', ter herberg vanden heer Adolf De Brucker, te Aalst, Ker rebroeckstraat, 28. Gij die wenscht uw Tabak met zorg te laten kerven, kunt U wenden tot Oudenaardsche steenweg, (Vijfhuizen) ERPE. Inrichting met allernieuwste toestellen (eenig in de streek). Onder leiding van vakkundigen werker. Specialiteit van fin snijden voor sigaretten. Trouwe en spoedige bediening. Om uit Onverdeeldheid te treden. Vrijwillige Openbare Verkooping van een schoon te Lede, Rammelstraat, 36, en een welgelegen te Lede, Dreefstraat, 14. De Notaris BUYS te Lede, zal ter tusschenkomst van zijn ambtgenoot Meester VAN LAEYS, Notaris te Wetteren, beide daartoe benoemd, na mens wien het behoort, openbaar ver koopen Gemeente Lede. Koop 1 Een schoon renteniershuis met hof en afhangen, te Lede, Rammel straat, 36, sectie E, nrs 299a en 300a, groot 5 a. 40 ca. Begrijpende, beneden gang, salon, eetplaats, keuken, achterkeuken, kelder, schotelhuis, stal en schoonen hof. Boven 2 schoone slaapkamers en zolder. Voorzien van electriciteit, pomp- en regenwater. Thans bewoond door den mede eigenaar Mr Amedée Sonck. Ingebruiktreding 3 maand na de toewijzing. Koop 2 Een welgelegen winkelhuis met grond en afhangen te Lede, Dreef straat, 14, sectie F, nr899n, groot 90 ca. Begrijpende, benedenwinkel,keuken, kelder, schotelhuis, koer, kolenkot en kleine stal. Boven 3 slaapkamers en zolder. Voorzien van electriciteit en pomp water. Verhuurd van maand tot maand tot maand aan Mr Benoit Van Lui. Enkele Zitdag Maandag 9 Januari 1939 om 2 uur namiddag ter herberg ge naamd "Patria», gehouden door Mr Leon Eeckhout, Molenstraat, Lede. De prijs der kleine aankondigingen is 5 fr. voor de geabonneerde en 10 fr. voor niet geabonneerde. De kosten dienen op voorhand be taald, hetzij aan de kassen der Maat schappij Redt U Zeiven, hetzij door middel der postcheckrekening. Men kan evengoed 5 of 10 frank in den brief meezenden, Landbouwers, voor uw aankoop van Hollandsche kalfkoeien en kalfvaarzen bestaat er slechts één enkel goed adres V/ed. Alois Abbeioos en Zonen, Fons Van de Maelestraat, 44, Erembode- gem. Men verwisselt tegen alle vee. Tel. Aalst 692. 3 zware vaarzen, einde dracht, bij We De Rouck, Keppestraat, 19, Erem- bodegem. Schoone kalfvaars, vos-bont, einde dracht, ook een vette koe, T kalf, bij Arthur De Winter, Denderhautem, nr3, Stichelen. 4 zware vaarzen, 2 jonge koeien, gereed om te kalven, bij Pet. Vermeulen, Prinsdael, Bambrugge. 3 vette vaarzen, 18 maand oud, ook 3 kweekvaarzen 7 en 8 maand oud en 1 vet stierenkalf van 7 maand oud,bij L. Mannaert, 't Hof Stevens, Spieringen, Vollezele. Landbouwers 1 Bij Alfons LvL/Dr Abbeioos, Dorp, Erembode- gem, vindt u de echte goede Hollandsche koeien en vaar zen, voortkomende van de best gekende streken voor de meeste melk en boter te geven. Altijd te zien en te koop. Verwis seling van alle vee. Telef. Aalst 723. 3 jarige merrie, eerlijk en goede werker, bij We Van der Burght, Ten Bosch, Erembodegem. Nest schoone viggens, bij Valère Verstraeten, Kamdries, 24, Hofstade. Nest schoone viggens, bij Cyriel De Rijck, Zwart Haar, Haeltert. Nest schoone viggens, beste ras, bij A'fr Cochez, Hofstade, Kamdries,37. Landbouwers, wilt U de beste Vlaamsche viggens koopen met goede waarborg, tegen matige prijzen, wendt U tot Achiel Leus, Rosselstraat, 41, te Lede. Tel. 808. Op 500 m. van het klooster der Maricollen. Bijzondere keus van Maandaa tot Donderdao. j Hoeveelheid wilgen- en kanada- pooten, bij We Hip. Van Hauwermeiren, Lede, Steentje. Eenige koopen erwtrijst. Zich te bevragen bij Th. Van Gijseghem, Aalst, Kapellekensbaan. De beste'raapmolens Rapide De Vleeschauwer, werkende op rolkussens, 30 paar wielen, zoo goed als nieuw, met assen, dienstig voor alle soorten van rij- getuig, bij Emiel Tarvernier, smid, Bin nenstraat, 34 begin Moorselbaan, Aalst. fË HUUR Schoone hofstede,groot 10 dagwand, land en meerschen rond de woonst gelegen, geschikt voor veekoop man. Wed. Alex. Van Wassenhove, Moorlegem, Vlierzele. KALFV AARZEN. Landbouwers, waarom melkbeesten koopen die te wei nig geven of hard melken, als ge goede gekalfde kunt koopen, die ge een dag moogt melken. Verwisseling van alle soorten vee, bij Achiel Clauwaert, Huizekens, 13, Meldert. voor iedereen. Kleine interest. Inlichtingen gra tis. Schattingen. ErfenisaangiftenAdh. Van den Eeckhaut. Vijfhuizen, 29, Gentsche steenw.. Erpe.Tel. Aalst 1321. Huis van vertrouwen J. Redant-De Kegel, opvolger: C. DEGRYSE- VALCKE Albert Liénartstraat, 9, AALST. Godsdienstige voorwerpen. Glas- gleier- en porseleinwerk. Kristaal en kunstvoorwerpen. Huishoudartikels in roestvrij metaal. Fantatiën. 5 °/o korting voor toeristen kroostrijke gezinnen. en Hebt U een raap-beetenmolen, raspmolen, beerpomp, dorschmachien of even welk ander landbouwmachien of motor noodig, bestelt deze maar Ze zullen U volledige voldoening verschaffen. - Warm aanbevolen voor alle herstellingen, maken van ijzeren hangaars of loodsen in alle afmetingen. KOOPERS, vergeet niet dat hetgeen ge zoekt zeker wel te vinden is in onze rubriek Kleine Aankondigingen VERKOOPERS, weet wel dat U soms honderden franks kunt winnen in den verkoop uwer waren door aankon diging in De Koornbloem Vergeet niet er 5 fr. b(j te voegen. 4 Schoone jonge koe, 2' kalf, acht maand dracht, bij August Vareman. Opsmeer, Impe. Bij uitscheiding van bedrijf, jonge koe. vol kalf, en vaars, einde dracht, bij Emiel Abbeioos, Holleweg, Erembode gem. 2 vaarzen, een einde dracht en een ingeschreven in het Stamboek, bij Jozef Schockaert, Melkerij, Smetlede. Bij vermindering van bedrijf, beste handkoe, 3e kalf, rekening 5 Januari, bij Beelaert Petrus, Vrijdagmarkt, 3, Lede. 2 beste vaarzen, einde dracht, we gende 550 en 600 kg., bij Petrus De Graeve, Vondelen, 112, Denderhautem Groote schoone vaars, wit- bont, rekening 29 Januari, bij Goeman Kamiel, Babbelaar, nr 4, Hofstade. Schoone zware vaars, niet besmet geweest, rekening 12 Januari, alsook schoone trekhond, 3 maand oud, bij Alfons Bruylandt, Blikstraat, 25, Lede. Beste vaars, einde dracht, bij Frans De Meyer, Eetsvelde, Aygem. Schoone kalfvaars, vos-bont, re kening einde Januari, bij J.B. Praet, Speckaert, Lede. Nest beste viggens, waaronder schoone zeugviggens, bij Theo Schoon- jans, Briel, Haaltert. Nest schoone viggens, bij Leon Govaert-Ongena, Eegenen, Schoon- aarde. Nest schoone viggens, beste ras, bij Charles Louis Van Hauwermeiren, Schuitepias, 14, Schoonaarde. - Bakkerskar met harnais, ook res sortkar met kromme as, bij Wed. Reoé Van der Sype, Kwalestraat, 4, Nieuwer- kerken. MEN VRAAGT een boerengast, kunnende melken. Zich wenden Gee- raardsbergsche straat, 114, Aalst. Tentoonstelling Brussel 1935 Groote Prijs. NIEUWE BREVETTENBelgië van 30 Juni 1933 Frankrijk van 3 Ja nuari 1934; Luxemburg van 4 Jan.1934. Onze toestellen en corseletten van ganscfe bijzonderen aard tegen alles tot hedendaags uitgevonden worden toege past met a'.len waarborg en ma^gen prijs. Specialist A. Dumonceau ontvangt van 9 tot 2 uur te DENDERMONDE den 3d* Maan dag der maand. Hotel Regent (statie). SOTTEGEM de 2" Dinsdag der maand Hotel Pelit Bruxelles »»Statie. GENT; alle Vrijdagen, "Gasthof VlaanderenElisabethlaan, 28, iSint Pie tersstatie). AALSTDe 1 en 3' Zaterdag "Hótel Comte de Flandre Statie. BRUSSEL: alle Woensdagen en Donderdagen en 3df Zondag van 9 tot 3 uur, 65-67, rue de la Meuse, 65-67. by de Jubellaan (Kerk St. Remy.) Uitlegboekje kosteloos op aanvraag. Stevigen bouw, loopt op rollagers. Fabriek van Waschmachienen HUBA. EREMBODEGEM - TERJODEN. Tel. 93 Denderleeuw. Beerpompen, douchen, waschmachie nen. ploegen enz. dat om goed te koopen, men niet mag verloren loopen. Koopt dan uit de eerste hand. Dat is tegen hooge prijzen gekant. Een naaimachier ir.iegbare kop, ron de spoel, kost slechts 1250 fr. Kleerma kers- en snelmachines aan 1850 fr. Allen met tien jaar waarborg. Ook goede occasiemachienen vanaf 250.fr., in het HUIS VESTA 22* Kattestraat, 22. Aalst. Drukkerij De Koornbloem bergkaai. Aalst, Zee- ""■SSMMBMUaHb Nieuwe wetenschappelijke ontdekking voor bewerking zonder operatie van alle gevallen van Breuk of verplaatsing door toepassing dag en nacht, zonder gevaar of ongemak, der wonder bare veerlooze toestellen van den Specialist Breukheeler Belgische firma opgericht in 1885. Diploma's, Gouden Medalies t Brussel 1910 Gent 1913 en 1923) Lyon 1914) Antwerpen en Luik 1930. Bekroond voor verdiensten met Gouden Medalie der Kroonorde. Jurylid t Buiten wedstrijd en Groote Prijs Tentoonstelling Parijs-Vincennes 1931. GENEZEN PERSONEN Heer Henri MESTDAGH, 327, Wellingstraat te Beeraem, op 7 maand genezen van breuk, dor t nu alle werk, zonder band. te. J. B. VANDENHOUTE, landbouwer te Asbeek-Assche, op den ouderdom van 50 jaren nog geuezen aan zakbreuk. Constant GROOTJANS, 28, Ketelmekcrstraat, Tienen, zak breuk, volledig genezen. Mr Frans VERNAILLEN, Stokerijstraat. 50, Wijneghem, volledig genezen van twee lies breuken en volledige maagzak king. Vrouw BREYDELS, Wette ren, zakking der ingewanden gansch op plaats gebracht, doet au alle werk zonder ongemak. Mr G. FASTRE, Eeuwfeeststraat, 9, Thieaea, genezen van maagzakking. Mr VAN NOOTEN ALPH., Beekstraat, 22, te Koningshoyckt b(j Lier, genezen van water breuk. doet alle werk zonder ongemak. Wilt gjj gelijk duizenden die onze methode hebben aangenomen HULPVERLOSSÏNG be komen, eerljjk en rechtzinnig behandeld worden, zonder kwakzalverijen of valsche beloften, en mits matige prijs en alle WAARBORG Breng ons een bezoek dat KOSTELOOS is en U tot niets verplicht.

De Koornbloem | 1939 | | pagina 8