Notariëele Annoncen REUMATIEK i Aankondigingen Weet U A. Gheys 6 Zoon fLA Modern stijl GELD Belangrijk Bericht I- Nier - Baarmoeder Water-Ader- Navelbreuk Fabricatie en levering Firma Emile Schelfhout Kleine Men moet weten Gustaaf Vidts Schoone Bouwgronden EEN HERBERG Een schoon Woonhuis CANADA ft WILGEBOOMEN SCHAARHOUT Renteniershuis met Hot WINKELHUIS A. DUM0NCEAU Plaatsing van Silo's» TE KOÖPl Stadie van Notaris BRBCKPOT te Aalst. Openbare Verkooping van te Opwijk, Nijverseel. De Notaris BRBCKPOT te Aalst,zal namens wien het behoart openbaar ver- koopen Gemeente Opwijk. Een perceel weide, dienstig als bouwgrond, te Opwijk, gehucht Nijver' seel, ter plaatse Nijverseelveld en Zwartland, groot bij meting 53 a. 19 ca. Verdeeld in 5 deelen Deel 1 groot bij meting 5 a. 96 ca., breed aan den steenweg 10,75 m. Ingesteld 3000 fr. Deel 2 groot bij meting 5 a. 75 ca., breed aan den steenweg 10,75 m. Ingesteld 3000 fr. Deel 3 groot bij meting 13 a. 68 ca., breed aan den steenweg 12 m. Ingesteld 4000 fr. Deel 4 groot bij meting 13 a. 83 ca. breed aan den steenweg 12 m. Ingesteld 4000 fr. Deel 5 groot bij meting 13 a. 98 ca., breed aan den steenweg 12 m. Ingesteld 5000 fr. Het alles in gebruik bij Mr Fr. Schei' leman-Fasseel. Voor de verdeeling van het goed zie de plakbrieven. Voor plakbrieven met plan en alle inlichtingen zich wenden ter Studie van Meester Breek pot, Graanmarkt, 11, Aalst. Laatste Zitdag Maandag 30 Januari 1938 om 2 uur namiddag ter herberg "De Wouten„ bij Mr Constant Roggeman, Molenstraat, Baardegem. Openbare Verkooplng van te Aalst, Hopmarkt, Nr. 11. De Notaris BRECKPOT te Aalst, zal namens wie het behoort openbaarlijk verkoopen Stad Aalst. Eene herberg gestaan en gelegen te Aalst, Hopmarkt, nr 11, groot 70 ca. Onmiddellijke ingebruiktreding. Den eigendom is voorzien van pomp en stadswater, gaz en electrische ver* lichting. Opleg voor herberg, meubels en her- berggerief 1000 fr. Het goed is zichtbaar den Dinsdag, Woensdag en Donderdag van iedere week, van 2 tot 4 uur. Enkele Zitdag Maandag 23 Januari 1939 om 3 uur namiddag ter café "De Zwarte Leeuw„ gehouden door Juffrouw De Pauw, Hopmarkt, Aalst. Openbare Verkooplng van te Aalst, Groenstraat, 27. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal namens wie het behoort en ten over staan van den heer Vrederechter des Kantons Aalst, openbaarlijk verkoopen Stad Aalst. Een schoon woonhuis met aanhoorig- heden en hof. te Aalst, Groenstraat, 27, groot 1 aar 20 ca. Bewoond geweest door wijlen Mr Petrus Eeman-Bonner. Ingesteld 21.100 fr. Laatste Zitdag Donderdag 26 Januari 1939 te 2 uur namiddag ter zittingszaal van het Vredegerecht, Aalst, Kapellestraat. Openbare Verkooplng vaa te Hofstade. De Notaris BRECKPOT te Aalst, zal namens Mijnheer en Madame Le Pan-Burny, te Saumur (Frankrijk) over gaan op Dinsdag 31 Januari 1939 om 9 uur voormiddag tot de openbare verkooping van wassende boomen, heb bende van 1 m. tot 2,18 m. omtrek, in hunne bosschen, te Hofstade, Biest. De boschwachter Victor Vermoesen, te Hofstade, Biest, is gelast met den aanwijs. Voor schalmbrieven zich wenden tot de Studie van Notaris Breckpot, Graan markt, 11, te Aalst, of tot den Bosch wachter. Gewone voorwaarden en komptante betaling. Venditie van te Meldert, Cravaal. De Notaris VAN INNIS, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen op Donderdag 2 Februari 1939, om 9 ure voormiddag A) Over Jufvrouw Alice Breckpot, zonder beroep, te Aalst. 27 koopen zwaar elzen en eiken schaarhout dienstig voor boonstaken wassende te Meldert, Cravaal, op den "Houtenberg„. 80 koopen zwaar elzen en eiken schaarhout dienstig voor boonstaken, wassende te Meldert, Cravael op "'t Herberg». B) Over Mr. Willy Breckpot, notaris te Aalst. 4 koopen erwtrijs en boonstaken te Meldert, "Hof te Put„. Gewone voorwaarden en komptante betaling. Studie van Notaris BUYS, te Lede. Om uit Onverdeeldheid te treden. Vrijwillige Openbare Verkooping van een schoon te Lede, Rammelstraat, 36, en een welgelegen te Lede. Dreefstraat, 14. De Notaris BUYS te Lede, zal ter tusschenkomst van zijn ambtgenoot Meester VAN LAEYS, Notaris te Wetteren, beide daartoe benoemd, na mens wien het behoort, openbaar ver koopen Gemeente Lede. Koop 1 Een schoon renteniershuis met hof en afhangen, te Lede, Rammel straat, 36, sectie E, nrs 299a en 300a, groot 5 a. 40 ca Begrijpende, beneden gang, salon, eetplaats, keuken, achterkeuken, kelder, schotelhuis. stal en schoonen hof. Boven 2 schoone slaapkamers en zolder. Voorzien van electriciteit, pomp- en regenwater. Thans bewoond door den mede eigenaar Mr Amedée Sonck. Ingebruiktreding 3 maand na de toewijzing. Ingesteld 38.000 fr. Koop 2 Een welgelegen winkelhuis met grond en afhangen te Lede, Dreef straat, 14, sectie F, nr899n, groot 90 ca. Begrijpende, beneden: winkel,keuken, kelder, schotelhuis, koer, kolenkot en kleine stal. Boven 3 slaapkamers en zolder. Voorzien van electriciteit en pomp water. Verhuurd van maand tot maand tot maand aan Mr Benoit Van Lui. Ingesteld 28.000 fr. Tweede en Laatste Zitdag Maandag 23 Januari 1939 om 2 uur namiddag ter herberg ge naamd "Patrian, gehouden door Mr Leon Eeckhout, Molenstraat, Lede. dat ge U in volle vertrouwen en aan matige prijzen een allerbeste NAAIMACHIEN met vijf jaren ernstige waar borg kunt aanschaffen? Wendt U tot het oud gekend Hui» AALST, Kattestraat, V* i Onze beste merken PHOENIX - PFAFF zullen U volle voldoening geven. Herstellingen aan alle systemen van machienen. Spoedige bediening. Altijd goede occasiemachienen in magazijn. Telefoon 954. Let op het nummer Pendules Westminster Camiel VAN DEN BOSSCHE, Horlo- giemaker. Houtmarkt 14, AALST. voor iedereen. Kleine interest. Inlichtingen gra tis. Schattingen. ErfenisaangiftenAdh. Van den Eeckhaut, Vijfhuizen, 29, Gentsche steenw., Erpe.Tel. Aalst 1321. Hebt U een raap-beetenmolen, raspmolen, beerpomp, dorschmachien of even welk ander landbouwmachien of motor noodig, bestelt deze maar werkhuizenCh, GREG0IRE te Aalst, FaTeick4ooaat Ze zullen U volledige voldoening verschaffen. Warm aanbevolen voor alle herstellingen, maken van ijzeren hangaars of loodsen in alle afmetingen. en Groote Prijs Tentoonstelling Parijs-Vincennes 1931. Tentoonstelling Brussel 1935 Groote Prijs. NIEUWE BREVETTEN België van 30 Juni 1933 Frankrijk van 3 Ja nuari 1934; Luxemburg van 4 Jan. 1934. Onze toestellen en corseletten van gansch bijzonderen aard tegen alles tot hedendaags uitgevonden worden toege past met allen waarborg en matigen prjjs. Specialist A. Dumonceau ontvangt van 9 tot 2 uur te DENDERMONDE den 3d' Maan dag der maand, Hötel Regent (statie). SOTTEGEM de 2" Dinsdag der maand Hotel Pelit Bruxelles „.Statie. GENTalle Vrijdagen, Gasthof Vlaanderen Elisabethlaan, 28, (Sint Pietersstatie). AALSTDe 1 en 3® Zaterdag "Hötel Comte de Flandre Statie. BRUSSEL: alle Woensdagen en Donderdagen en 3d* Zondag van 9 tot 3 uur, 65-67, rue de la Meuse, 65-67, b(j de Jubellaan (Kerk St. Remy.) Uitlegboekje kosteloos op aanvraag. van holle Welfsels voor stallingen. Levering van alle soorten Stalbe- noodigdheden en Bouwmaterialen. Klinkaert.—Alle soorten van Buizen. Dakpannen. Vloeren. Cera miek. Fagadesteen. Faiënce tegels. Effen en gegolfde platen.— Ciment, Kalk enz. Boudewijnkaai, 8, AALST* Landbouwers, voor uw aankoop van Hollandsche kalikoeten en kalfvaarzen bestaat er slechts één enkel goed adres V/ed. Aloïs Abbeloos en Zonen, Fons Van de Maelestraat, 44, Erembode- gem. Men verwisselt tegen alle vee. Tel. Aalst 692. 2 vaarzen, einde dracht, bij Petrus Guns, Botermelkstraat, 24, Aalst. 2 schoone vaarzen, niet besmet geweest, einde dracht, bij René Coppens (Reintjes) Groote steenweg, Erondegem. Schoone vaars, vos-bont, rekening 15 Januari, bij Gustaaf Overdenberger, Opstal, nr 88, Schoonaarde. Zware vaars, niet besmet geweest, laatste maand dracht, bij L. Van Dam me, Hof ter Zeebroek, Lebbeke. 2 zware kalfvaarzen. voortkomen de van beste melkgeefsters, rekening 20 Januari en 15 Februari, bij Felix De Rijck, Wildebeek. Welle. Landbouwers 1 Bij Alfons Abbeloos, Dorp, Erembode- Lh HL gem, vindt u de echte goede Hollandsche koeien en vaar zen, voortkomende van de best gekende streken voor de meeste melk en boter te geven. Altijd te zien en te koop. Verwis seling van alle vee. Telef. Aalst 723. Goede kalf vaars, einde dracht be gin Februari, bij Gebroeders De Kegel. Paternosterstraat, 14, bij de kapel Sinte Apollonia, Aalst. Beste werkkoe, rekening 25 Jan., gevende 30 liters melk, keus van 2, bij Georges Van de Velde, Rijkhofstraat, Ottergem. Door vermindering van bedrijf, allerbeste koe, laatste maand dracht, bij Wed. Braeckman, Broekstr., 51, Meire. Beste vaars, rood-bont, einde dracht, bij Hyp. Lievens, Beek, Meire. Beste werkvaars, eigen kweek, re kening 10 Februari, bij Van Mieghem Alfons, Bambrugge, Kwaliekstraat, 15. Schoone vaars, vos-bont, niet be smet geweest, bij Evarist De Looze, Oostdorp. Meire. Landbouwers, wilt U de beste Vlaamsche viggens koopen met goede waarborg, tegen matige prijzen, wendt U tot Achiel Leus, Rosselstraat, 41, te Lede. Tel. 808. Op 500 m. van het klooster der Maricollen. Bijzondere keus van Maandag tot Donderdag. Schoone vaars, wit-zwart, einde dracht, bij Constant De Mulder, Leuve- straat, 70, Erembodegem. Beste vaars, vos-bont, rekening 28 Januari, bij Domien Goethals, Oostdorp 54, Meire. 4 volle vaarzen, einde dracht, bij Clemence Muylaert, Herdersem. 2 volle vaarzen, laatste maand dracht, bij Focquet Henri, Strijmeersch, Vlierzele. 3 beste vaarzen, einde dracht, waarvan één gekalfd en die 17 liter melk geeft, bij Petrus Vermeulen, Bambrugge. Door overstalling, volle koe. laat ste maand dracht, bij Emiel Fermon, Erembodegem-Ter joden. Nest schoone viggens, bij Theo- door Focquet, Dorpstraat, Erpe. Nest schoone viggens, bij Jozef Camfijn, Landries, Aaigem. Huis van vertrouwen J. Redant-De Kegel, opvolger C. DEGRYSE- VALCKE Albert Liénartstraat, 9, AALST. Godsdienstige voorwerpen. Glas' gleier- en porseleinwerk. Kristaal en kunstvoorwerpen. Huishoudartikels in roestvrij metaal. Fantatiën. 5 °/o korting voor toeristen en kroostrijke gezinnen. Nest viggens, 9 weken oud, bij Ro- manus Boterberg, Wildebeekstraat, Welle. Nest schoone viggens, goed ras, bij Wed. J. Van Nuffel, Tinnenhoek, Moorsel. Nest schoone viggens, bij Jozef Plron. landbouwer, Hoezestraat, nr. 22, Nieuwerkerken. Zware zeer belovende zeug, bij Arthur De Winter, Stichelen, Dender- houtem. Jongen Duitsche schepershond, 6 maand oud, te bevragen, bij Leo De Vulder, Maal,64, Nieuwerkerken(Aalst). Hoeveelheid hout, geschikt voor boonstaken en erwtrijs, bij Wed. Ver doodt-Daelman, Groenstraat, Erembo degem. Door vermindering van bedrijf 3 kamions, waaronder een platform, draagvermogen 3 a 4C00 kgr., electrieke motor 5 H.P. met toebehoorten, alles in besten staat, alsook 30.000 kgr. schapen en koemest, bij Alfred Van Damme, Kapellestraat, Denderbelle. Schoone en zware vaars, rekening 12 Februari, bij Benoit D'Herde, Au- denaardsche steenweg, Meire. Beste vaars, einde dracht, wegende 500 a 550 kg., bij Wed. Aug. Van der Vurst, Boom- en Rozenkweekerij, Lede. 2 kalfvaarzen, 8 maand dracht, bij Raymond Vermeir-Van Langenhove, Meldert. Goede kalfvaars, van beste moeder, einde dracht, keus van 2, bij Moens M.. eigenaar Neerhof, Wieze. Schoone vaars, rood-bont, reke ning 7 Februari, bij Charles Haegeman, Neerweghstraat, Woubrechtegem. Vaars, einde dracht, bij Jan De Sutter, Zevecote, Erpe. 2 kalfvaarzen, acht maand dracht, bij Alfons Vermoesen, nabij Scatie, Lede. Beste vaars, rood-bont, rekening 3 Februari, bij Camiel Venneman, Smet- lede, Schildekensstraat. 2 beste vaarzen, einde dracht, bij Jean Van Nieuwenborg, Teralphene, Dries. Bij uitscheiding van bedrijf, vier beste jonge melkkoeien, 3 einde dracht, een 14 dagen gekalfd, gevende 241. melk, 2 vaarzen, 5 maand dracht en een rund. Een beste kweekmerrie, 7 jaar oud, reke ning 21 Februari, 1 merrieveulen, 10 maanden oud, 2 karren, 1 dubbele ploeg, schoeper, enz., bij Odilon Van Buggen- hout, Dries, nr. 44, Heldergem. Bij vermindering van bedrijf, beste koe, gevende 30 1. melk, niet besmet ge weest, rekening 2 Februari, bij Ed. Van der Stock, slachter. Eigenstraat, Den der hautem. Bij uitscheiding van bedrijf, twee beste jonge koeien, rekening 27 en 20 Januari, alsook driewielkar, 2 paarden- gareelen, borstgareel, broek, kussen en bassen, aanschijnen en vederboomen, bij Jozef Verlée, Driesstraat, nr. 8, Nieu werkerken. Merriepaard, 12 jaar oud, goed voor alle werk, bij Philips Ben., Breede- straat, Audegem. Schoone jonge zeug, einde dracht, bij Emiel De Smet, Boekent, Kerksken. Nest schoone viggens, waaronder 6 zeugen, bij Jules Strickaert, Zonnegem. Een hoeveelheid schoone witte poeljen, 3 maand oud, bij René Van den Steen-De Loof, Eede. 8, nabij de statie. Haaltert. Beste zware driewielkar, ook wie len, assen en ressort, bij Edmond Van Geem-Vinck, Ledebaan. 60. Aalst. Voiture, halve tonneau, op caout- choucbanden, en een ressortkar op autobanden, draagvermogen 600 kg., bij Louis Van Acoleyn, Eegenen, Aude gem. Bij uitscheiding van bedrijf, alle soorten van fruitboomen, pere-, appel en pruimelaars, kerselaars, water- en noordkrieken, pyramieden peren en per ziken aan 2 en 3 frank per stuk, bij August Phlips, boomkweeker, Erembo degem, Terjoden, bij de statie Haaltert. Vanaf Maart witte leghorn kui kens, ook poelden en haantjes afzonder lijk volgens keus. ook Hollandsche blau we en Mechelsche gansch het jaar, ter Moderne Electrische Broederij bijAlfons Vermoesen, tegen de statie Lede. Een nieuwe partij douchen, alsook nog enkele waschdouchen door het leger opgeëischt, per okkasie te koop, alsook botervat 120 liter kunnende werken met motor van waschmachien, botervatkne- der 400 liter, afroomers, roombakken, controleur, verdraagbare motor van 1/2 HP en een van 5 HP, alsook een koperen waschmachien met vuur kom pleet, schoeper 9 tanden, bascule, raap- molen, naphtemotor van 3 HP, aardap peluitroeier en maaimachien 1 paard aan zeer voordeeligen prijs en met waar borg verkocht bij Baeyens Hugo, land- bouwmachienen, Erembodegem-Terjo- den. Tel. 93 Denderleeuw. 200 schoone wiigenpooten (staken) aan voordeelige prijs, bij Jozef Van de Perre,Steenstraat,Meerbeke-bij-Ninove. TE HUREN een gerieflijk huis met hof. stalling, schuur, bakoven en var kenskot, Mazitstraat. Bevragen bij We De Pauw. Kerkstraat, 129, Hekelgem. TE HUREN een schoon gerieflijk werkmanshuis, bestaande uit 2 groote benedenplaatsen, ingemaakte kas en kelder, boven 2 schoone kamers en zol der. Verders stal en 9 roeden land. Voor inlichtingen zich wenden Hoezestraat, 24, Nieuwerkerken. UIT TER HAND TE KOOPEen schoone en welgelegen hofstede aan den steenweg naar Aalst, huis, stalling, schuur, remisie en alle benoodigdheden die den boerenstiel of voerman aangaan, karren, platte wagens, 2 paarden enz., bij Petrus Dhont, Brempt, Nieuwer kerken. KALFVAARZEN. Landbouwers, waarom melkbeesten koopen die te wei nig geven of hard melken, als ge goede gekalfde kunt koopen, die ge een dag moogt melken. Verwisseling van alle soorten vee, bij Achiel Clauwaert, Huizekens. 13, Meldert. dat om goed te koopen, men niet mag verloren loopen. Koopt dan uit de eerste hand. Dat is tegen hooge prijzen gekant. Een naaimachiez inlegbare kop, ron de spoel, kost slechts 1250 fr. Kleerma kers- en snelmachines aan 1850 fr. Allen met tien jaar waarborg. Ook goede occasiemachienen vanaf 250.fr., in het HUIS VESTA 22, Kattestraat, 22, Aalst* 100 modellen tn armband uurwerken in onbreekbaar, stofdicht anti-magnetisch. 175 fr. 2 jaar waarborg. Laatste modellen van verlo vingsringen in goud 18 kr en met diamanten. Prijzen in ieders bereik. Graveeren kosteloos. Inkoop van goud, verwisse lingen. Herstellingen. Waarborg. Zekerheid. Het voorschrift Sloan vernietigt smarten. van Dokter pijnen en Vernietigt de pijn op de plek waar de pijn ontstaat zonder verdoovingmniddelen te slikken. Eén enkele toepassing van liet voorschrift van Dokter Sloan zal altijd de hevigste rheumatische pijn verlichten; en volharding in het gebruik ervan drijft de congestie of bloedaandrang uiteen die de .pijn veroor- zaakt. Niets is gemakkelijker dan uw vinger op de pijnlijke plek te plaatsen, eveneens is niets eenvoudiger dan eenige drup pels Liniment Sloan op die plek toe te pas sen en aldus oogenblikkelijke verwarming aan het ge martelde lid toe te brengen. Terstond wordt de pijn verlicht en alleen de herinnering eraan blijft over. Nooit hebt gij zulk eene verbazende verlichting bekomen nooit zijt gij zoo volledig overtuigt geweest van de krachtdadigheid van een geneesmiddel. Het Liniment van Dokter Sloan vernietigt met even merkwaardige afdoendheid het lijden veroorzaakt door verkoudheden op de borst, heupjicht, lendenpijn, verstuikin gen en alle spier- en zenuwpijnen. Koop een flesch Liniment van Dokter Sloan en bevrijdt U van uw pijn en stijfheid nog vandaag. Bij alle Apothekers. Prijsfr. 9.75 ook groote economische flesch fr. 14.-. Eischt het Liniment SLOAN. Ver werpt alle namaaksels. Nieuwe wetenschappelijke ontdekking voor bewerking zonder operatie van alle gevallen van Breuk of verplaatsing door toepassing dag en nacht, zonder gevaar of ongemak, der wonder bare veerlooze toestellen van den Specinlist Brenkheeler Belgische firma opgericht in 1885. Diploma's, Gonden Medalies Brnssel 1910 Gent 1913 en 1923) Lyon 1914) Antwerpen en Lnik 1930. Bekroond voor verdiensten met Gonden Medalic der Kroonorde, Jurylid t Buiten wedstrijd GENEZEN PERSONEN Heer Henri MESTDAGH, 327, Welllngstraat te Beernem, op 7 maand genezen van breuk, doet nu alle werk, zonder band. M. J. B. VANDENHOUTE, landbouwer te Asbeek-Assche, op den ouderdom van 50 jaren nog genezen aan zakbreuk. Constant GROOTJANS, 28, Ketelmakerstraat, Tienen, zak breuk, volledig genezen. Mr Frans VERNAILLEN, Stokerijstraat, 50, Wljneghem, volledig genezen van twee lies breuken en volledige maagzak king. Vrouw BREYDELS, Wette ren, zakking der Ingewanden gansch op plaats gebracht, doet nu alle werk zonder ongemak. Mr G. FASTRE, Eeuwfeeststraat, 9, Thlenen, genezen van maagzakking. Mr VAN NOOTEN ALPH., Beekstraat, 22. te Konlngshoyckt bfl Lier, genezen van water breuk, doet alle werk zonder ongemak. Wilt gj] gelflk duizenden die onze methode hebben aangenomen HULPVERLOSSING be komen, eerlQk en rechtzinnig behandeld worden, zonder kwakzalverijen of valsche beloften, en mits matige prQs en alle WAARBORG 1 Breng ons een bezoek dat KOSTELOOS ls en U tot niets verplicht.

De Koornbloem | 1939 | | pagina 6