Notariëele Annoncen Aankondigingen RAAPMOLENS! Kleine Wee^I A. Gheys Zoon (LA Th. D'HOKER 6 ZONEN, Meire. Men moet weten Gustaaf Vidts Maaq- Nier - Baarmoeder Water-Ader- Navelbreuk A. DUMONCEAU HANDELSEIGENDOM Twee WOONHUIZEN en Bouwgrond EEN WOONHUIS Goede ZAAILANDEN Eene Partij Zaailand HOFSTEDE Een MEEBSCH TE KOOP: 1A verschillende modellen voor klein en groot J.V/ bedrijf - Eigen fabrikaat - Beste waarborg* X 8 Stadie van Notaris BUYS* te Lede. Vrijwillige Openbare Verkooping van een schoonen begrijpende te Lede, Rammelstraat, nrs 34 en 35, en te Lede, Achterste Gucht, 30, De Notaris BUYS te Lede, zal open baar verkoopen Gemeente Lede. Koop 1. Eenen schoonen handels eigendom, begrijpende 2 woonhuizen en bouwgrond te Lede, Rammelstraat, 34 en 35, sektie E nrs 295/a, 297/b, 298/i en deel van ex 296/a, groot volgens me ting 11 aren 50 ca. Voorzien van pompwater en gaz- leiding. Verdeeld in 3 loten, te weten Lot eenZijnde den handelseigendom met inrijpoort, grond en afhangendhe den, aan de Rammelstraat, 35, groot 5 aren 75 ca. Thans bewoond door den mede eigenaar Mr J. De Decker-Janssens. Lot twee: Een gerieflijk woonhuis met grond en afhangendheden, aan de Rammelstraat, 34, groot 2 aren 10 ca. Thans bewoond door den mede eigenaar Mr L. Mertens Janssens. Lot drij Een perceel bouwgrond, aan den nieuw ontworpen steenweg van Lede naar Wichelen, groot 3 aren 65ca. Ingebruiktreding 3 maanden na de toewijzing. Koop 2. Een gerieflijk woonhuis met grond en afhangendheden, op het Achterste Gucht, 30, sectie E, nr 89/h, groot 2 aren 20 ca. Voorzien van pompwater en electriek. Verhuurd van maand tot maand aan Mr Louis Temmerman. Eenige Zitdag Maandag 13 Februari 1939, om 2 uur 's namiddags ter herberg ge naamd "Patria„ gehouden door Mr Leon Eeckhout te Lede, Molenstraat. Voor verdere inlichtingen zie plan en plakbrieven of wende men zich ter studie van den werkenden notaris, Dreefstraat. Vrijwillige Openbare Verkooping van Grooten Kouter'en Steenland. De Notaris BUYS te Lede, zal na mens den heer Albert Wauters, Ie Lede, openbaar verkoopen Gemeente Lede. Koop 1. Een perceel gord zaailand te Lede, Grooten Kouter, in d'Huyssels, sectie D, nr 1016, groot 19 a. 80 ca. Koop 2. Een perceel goed zaai land te Lede, Grooten Kouter, sectie D, nr 908a, groot 15 a. 40 ca. Koop 3. Een perceel goed zaailand te Lede, Steenland. sectie D, deel van ex nr 647a, groot 51 a. 39 ca. Voor de 3 koopen onmiddellijke in gebruiktreding. Enkele Zitdag Maandag 13 Februari 1939 om 4 uur namiddag ter herberg genaamd "Café Sportwereld», gehouden door den heer Jan Baptist Bayens te Lede, Overimpe. Stadie van Notaris TIBBAUT, te Aalst, Keizerlijke Plaats, 31. (Vleeschmarkt) De Notaris Oscar TIBBAUT, te Aalst, Keizerlijke Plaats, 31, zal open baar verkoopen Gemeente Herdersem. 1) 40 aren 10 ca zaailand, dienstig voor bouwgrond, op Sterrenhekken aan de Pontweg. sectie B, nr 148b. Verdeeld in 4 loten. Gebruiker Mr Ph. Van Nuffel. Gemeente Moorsel. 2) 62 aren zaailand op Peterhagen in de nabijheid van den Waverdreef. sectie C, nr 970. Verdeeld in zuid- en noordhelft. Gebruiker Mr Jozef Fieremans. Zie verder beschrijf op bijzondere plakbrieven. Eenige Zitdag Donderdag 23 Februari 1939, om 2 u. namid. ter herberg van den heer Jozef Ringoot te Herdersem, Pontweg. Stadie van Notaris BAUWENS te Haaltert. Openbare Verkooping van dienstig voor BOUWGROND te Nieuwerkerken, Bergstraat. Notaris BAUWENS te Haaltert, zal openbaar verkoopen Eene partij beste zaailand, gelegen te Nieuwerkerken, Bergstraat, rechtover het café van Mr Alb. Matthys, sectie C nrs 187a en 189a, groot 22 aren 86 ca., met eene breedte aan de straat van 13m. 30 cm., palende aan de Bergstraat, Van den Abeele, Baetens Val. en Callebaut. Gebruikt door de verkoopers de Kind. Matthys en onmiddellijk vrij. Verdeeld in 3 loten. Slechts ingesteld 15.200fr. Laatste Zitdag Maandag 13 Februari 1939, om 11/2 ure bij Mr Ph. De Schutter "Tamboer» te Haaltert-Eede, Statie. Openbare Verkooping van ren nieuwgebouwde te Haaltert. Eede. Notaris BAUWENS te Haaltert, zal openbaar verkoopen Een zeer wel onderhouden hofstede met woonhuis, inrijpoort, schuur, stal ling, bergplaats, aardappelkelders, jon gen boomgaard (60 boomen) en tuin, te Haaltert-Eede. sectie A, nrs 159a, 160b, 158b, groot 21 a 50 ca,, palende aan de straat naar Oostdorp, Alexis De Boeck, Arthur De Schepper, Em. De Loot en den IJzeren weg. Het woonhuis bevat 4 ruime benedenplaatsen en gang, groo ten kelder, 4 schoone slaapkamers en zolder, electriciteit, steenput en regen waterput. De hofstede is gansch met traliewerk omgeven. Verhuurd aan Frans Limpens, vroeger bewoond door Remi Nerinckx, Vrij 3 maand na den toewijs. Enkele Zitdag Woensdag 15 Februari 1939 om 1 uur namiddag, bij Mr Remi De Pauw, te Haaltert-Eede. Openbare Verkooping van zijnde zeer schoonen BOUWGROND te Meire, Broek, aan de Nieuwe laan. Notaris BAUWENS te Haaltert, zal openbaar verkoopen Een meersch. verdeeld in 4 schoone bouwgronden, hebbende 20 tot 26 meter voorgevel en eene oppervlakte van 3,80 aren tot 5,36 aren ieder, te Meire,Broek, nabij den Watermolen, tusschen den Nieuwen Boulevard en de Oude Baan, sectie A deel uit nrs 1316-1317 en 1318, groot in t geheel 18 aren 82 ca. Vroeger gebruikt door Laurent Lievens te Haal tert. Onmiddellijk beschikbaar. Voor verdeeling, zie plakbrieven. Eenige Zitdag Maandag 20 Februari 1939, om 11/2 ure namiddag, ter herberg van Mr Jan De Schutter, te Haaltert, Geete- gem. Landbouwers, voor uw aankoop van Hollandsche kalfkoeten en kalfvaarzen bestaat er slechts één enkel goed adres Wed. Alois Abbeloos en Zonen, Fons Van de Madestraat, 44, Erembode- gem. Men verwisselt tegen alle vee. Tel. Aalst 692. Bij uitscheiding, jonge koe. 3e kalf, gevende 30 tot 40 kg. melk, rekening 3 Maart, bij Alfons De Spiegeleer, Briel Smetlede. Zware vaars, rood-bont, einde dracht, bij Arthur Van Melkebeke, Boe- kent, Kerksken. -Allerbeste jonge koe, gevende 22 liter melk, keus van 3, bij A. De Baer- demaeker, Doment, Esschene (Brabant). Kalfvaarzen bij wed. Clement Ple- ters, Bontegem, Wieze. Bij vermindering, zware beste koe, keus van 2. rekening 15 Feb., niet be smet geweest, bij Petrus Van Styven- daele, Schildekensstraat, Smetlede. Vaars, laatste maand dracht, bij wed. Malfroy, Oostdorp, 38, Meire. Schoone vaars, einde dracht, bij Jan Verleysen, bakker,KerkstraatWelle. Landbouwers 1 Bij Alfons Abbeloos, Dorp, Erembode- gem, vindt u de echte goede Hollandsche koeien en vaar zen, voortkomende van de best gekende streken voor de meeste melk en boter te geven. Altijd te zien en te koop. Verwis seling van alle vee. Telef. Aalst 723. Vaars einde dracht, bij Theodoor Van Audenhove, Leuvestraat, 158, Erembodegem Goede vaars, voortkomende van beste moeder, rekening 21 Maart, bij Benonie Van den Nest, Vrijdagmarkt, 17, Lede. Koe of vaars, gevende 18 kg. melk keus van 2. bij de kinderen De Rouck, Molenstraat, 40, Haaltert. Bij vermindering van bedrijf, beste melk- en werkkoe, niet besmet geweest, bij Frans Van Dorpe, handelaar. Kou- terstraat, 21, Oordegem. Schoone vaars, einde dracht, en koe. 8 maand dracht, zonder gebreken, bij Wed. Van den Eynde, Brempt, Nieu- werkerkerken. 2 vaarzen, einde dracht, bij Dinus Van Nieuwenhove, Dorp, Hekelgem. Huis van vertrouwen J. Redant-De Kegel, opvolger C. DEGRYSE- VALCKE Albert Liénartstraat, 9, AALST. Godsdienstige voorwerpen. Glas- gleier- en porseleinwerk. Kristaal en kunstvoorwerpen. Huishoudartikels in roestvrij metaal. Fantatiën. 5 °/o korting voor toeristen en kroostrijke gezinnen GELD te bekomen bij Notaris Bau- wens, om te koopen of te bouwen, vanaf 3,75 frank ten honderd. PpJ" r\ voor iedereen. Kleine VJ I j I interest. Inlichtingen gra tis. Schattingen. ErfenisaangiftenAdh. Van den Eeckhaut, Vijfhuizen, 29, Gentsche steenw., Erpe.Tel. Aalst 1321. dat ge U in volle vertrouwen en aan matige prijzen een allerbeste NAAIMACHIEN met vijf jaren ernstige waar borg kunt aanschaffen Wendt U tot het oud gekend Huls AALST, Kattestraat» v 1 Onze beste merken PHOENIX PFAFF zullen U volle voldoening geven. Herstellingen aan alle systemen van machienen. Spoedige bediening. Altijd goede occasiemachienen in magazijn. Telefoon 954 Let oo het nummer. Uruaicru üe Koornoioem Zee bergkaai. A*:«t Verder ook nog alle machienen voor 't seizoen, zooals t Beerpompen - met of zonder motor, Raspmolens, Pietmolens, Wanmolens, Waschmachienen aan zeer lage prijzen, enz. Landbouwers, komt zien en oordeelt TELEFOON 135 BURST. 2 beste vaarzen, laatste maand dracht, bij Philemon Meert, Anderen broek, 28, Denderhautem. Bij vermindering van bedrijf, jonge schoone koe, rekening 15 Februari, ook beste kalfvaars, rekening 2 Maart, bij August De Schrijver, Adv. De Backer straat, 4, Denderhautem. Nest beste viggens, bij Heyvaert Louis, Boschstraat, 10, Audegem. 7 schoone drachtige zeugen, van 12 tot 13 weken dracht, bij Albert De Vrieze-Temmerman, Ossenbroek, Oor degem. 1 Nest schoone viggens, bij Henri De Pauw, Welleweg, Erembodegem. Schoone jonge zeug, 13 weken dracht, keus van 2, bij De Rouck Leo, Houtmarkt, 5, Haeltert. Nest schoone viggens, bij Bayens, Oude Baan, 11Bambrugge. Zeug, einde dracht 14 Februari, keus van twee, bij Vaeyens Theophiel, steenbakker. Denderleeuw. Schoone zeug, 14 weken dracht, bij Oscar Van Buggenhout, Landries, Aygem. Prachtige jonge schepershonden, Elzasserwolven, zuiver ras, bij Germain Callebaut, Daalstraat, 95, Teralfene. Ressortkar voor poney, zoo goed als nieuw, Groenstraat, 112, Aalst. Schoone vaars, vos-bont, rekening 26 Februari, bij Jozef Maesschalck, 93, Oostdorp, Mere. Kalfvaars, 8 maand dracht, rood bont, bij René DeTurck, Oosterzele. Vaars, einde dracht, bij Th. Van Mol, magazijnier, 's Gravenkerselaar, Haaltert. Bij uitscheiding van bedrijf, beste melkkoe, onbesmet, 4e kalf, dorschma- chienmet electrischen motor, 2 1/2 H. P., pik- en maaimachien voor 1 paard, in besten staat, bij Jozef De Neve, Kamp straat 10, Welle. Schoone beste kalfvaarzen en run- ders voor de weide en beste muntige koeien, bij Constant Sterck, Brul, 65, Haaltert. Allerbeste vaars, wit-bont, reke ning 15 Maart, bij Cyriel Standaert- Vyverman. Hoek, Kerksken. Bij vermindering, schoone goede melkkoe, 6e kalf, rekening 15 Februari, bij Num. De Pril, Hoogstraat, Herzele. 1 Allerbeste kalfvaars, 8 maand dracht, alsook jonge munt, 9 10 liter melk, bij Edward Eeman, Molenstraat, 35, Denderhautem. Vaars, einde dracht, bij Rom. Van Vaerenbergh, Dorp, Mere. Beste vaars, einde dracht, bij wed. Van Steenberge, Eede, Haaltert. Schoone vaars, rekening 1 Maart, alsook schoone jonge trekhond, bijFrans Michiels, Kampen, Borsbeke. Tel. 229 Burst. Koe, einde dracht einde Februari, bij wed. Roelandts, Hoogeweg, Erem bodegem. Schoone vaars, wegende 500 kilo, 8 maand dracht, bij Henri Arys, Lange- straat, 183, Hekelgem. Schoone vaars, einde dracht, bij Omer Michiels, smid, Parochiestraat, Iddergem. 4 schoone vaarzen, einde dracht, bij Petrus Raes Van Hauwermeiren, 14 Dorp, Nieuwerkerken. Telefoon 918. Schoone vaars.einde dracht 27 Feb. bij Frans De Coensel, Molenhoek,Impe. Schoone vaars, 8 maand dracht, bij Remi Schockaert, Nesschestr., Impe. Nest schoone viggens, bij Remi Neckebroeck, Dries, 13, Nieuwrrkerken. Schoone jonge zeug,einde dracht 28 Februari, bij de kinderen Ponnet, Strijmeersch, VHerzele. Nest schoone viggens, keus van 2, bij Leon Roef, Op3ta(, 12, Schoonaarde. Beste zeug met 12 schoone vig gens van 4 weken, bij Henri De Smet. Vogelenzang, Lede. Goede en getrouwe hond, ras bou vier bayart, 2 jaar oud. zeer waakzaam, bij C. Coppens, Vijfhuizen, Erpe. Schoone jonge Duitsche scheper, 4 maand oud, bij Frans Piron, Edix- velde, Nieuwerkerken. Jonge trekhond, 10 maand oud, beste ras. Beekstraat, 20, Aalst. Beste jaarlingsveulen, echte pur- sang, bij Maurice Siau, Kamdries, 39, Hofstade. 30 paar wielen zoo goed als nieuw voor zware en lichte driewielkarren, voor wagens en handkarren, alle soor ten assen, ijzeren hekkens en poorten, bij Emiel Tavernier, smid. Binnenstraat, 34 Aalst. Bericht aan Landbouwers, Hove niers, Grondwerkers. De alomgekende spaden (Aalstersche en Brabantsche modellen) en Braken merk Paternoster, zijn bestkoop te ver krijgen in IJzermagazijn SINGELYN Molendries, Aalst, Occasie voor steenbakkers, nieuwe steenpres, moet weg, nog niet gewerkt, aan hal ven prijs. Te bevragen School straat, 28, Aalst. 8 wilgen en 2 kanadaboomen, kamion, driewielkar met schoven en ladders, beerstuk, ploeg, eegde, gareel, breidel, hoozen en kettingen, bij J. Van Vaerenbergh. Bellestraat, 15, Esschene. Dorschmachien en manage in bes ten staat, bij Frans Van Damme, 22, Schoorstraat, Boomwijk, St Gillis-Den- dermonde. Bij uitscheiding van bedrijf, twee goede afroomers Mélotte, met elec- trische motor en een electrische motor 3 H.P., ter Melkerij St Christoffel, Pollare. Ressortkar, zoo goed als nieuw, ook ploeg en egde, bij Frederik De Hauwere, Kokstraat, Moorsel. 25 kg. beste klaverzaad, eigen gewin, bij Theofiel Van der Jeught, Mespelare. KUIKENS Van 15 Maart tot einde Mei dagelijks te bekomen witte leghorn kuikens, van beste afstamming, ook andere rassen doch deze op aanvraag bij Oscar De Vis, kiekenk weeker, Mei- dert. KWEEKERS. Indien U vetkui kens in alle soorten verlangt, ook zui vere witte leghornkiekjes, voortkomende van tweejarige en vrijloopende bloed onderzochte hennen, wendt U dan in volle vertrouwen tot de Moderne Electrische Broeierij J. Vercauteren-Vertommen, aan de Kerk te Droeshout (Opwijck). Alle rassen te bekomen op aanvraag. Franco thuis besteld. Ernstige voortverkooper gevraagd. Vanaf Maart witte leghorn kui kens, ook poelden en haantjes afzonder lijk volgens keus. ook Hollandsche blau we en Mechelsche gansch het jaar, ter Moderne Electrische Broederij bij Alfons Vermoesen, tegen de statie Lede. MEN VRAAGT, einde Maart of begin April voor huisgezin 2 personen, deftige propere meid, kennende burgers keuken. Goede getuigschriften geëischt. Schrijv. Burgemeestersplein, Aalst. DANSMUZIEK OP DE BOER DERIJ. Het kweekseizoen nadert. Als u kloeke en gezonde kiekens wenscht te koopen uit een modern broedmachien, bestel ze van heden. Op aanvraag we kelijks duizenden te bekomenwitte leg horn, Mech. Koek. en Hol. blauweook uitbroeieiers van alle soorten aan mat. prijs, in de gekende broeierij Jean De Donder-Aerts, Nyverseel, Opwijck. Telefoon 109. DEKDIENST. Een geprimeerde beer Max T 95, geboren 27 Juli 1937, bewaarpremie met 74 punten. 4e prijs te Gent, en een jonge beer afstammend van geprimeerde ouders, doen dienst bij Em. Van der Biest, Herzelestraat (Sterreken) Woubrechtegem. GAREELMAKERIJ Richard De Clerck-Verleysen, 9, Vrijheidstraat, Statie, Erembodegem, gelast zich met het maken en repareeren van alles wat den stiel betreft, alsook het aanleggen van pompled»rs Een nieuwe partij douchen, alsook nog enkele waschdouchen door het leger opgeëischt, per okkasie te koop, alsook botervat 120 liter kunnende werken met motor van waschmachien, botervatkne- der 400 liter, afroomers, roombakken, controleur, verdraagbare motor van 1/2 HP en een van 5 HP, alsook een koperen waschmachien met vuur kom- pleet, schoeper 9 tanden, bascule, raap- molen, naphtemotor van 3 HP, aardap peluitroeier en maaimachien 1 paard aan zeer voordeeligen prijs en met waar borg verkocht bij Baeyens Hugo, land- bouwmachienen, Erembodegem-Terj o- den. Tel 93 Denderleeuw. KALFVAARZEN. Landbouwers, j waarom melkbeesten koopen die te wei nig geven of hard melken, als ge goede gekalfde kunt koopen, die ge een dag moogt melken. Verwisseling van alle soorten vee, bij Achiel Clauwaert, Huizekens, 13, Meldert. dat om goed te koopen, men niet mag verloren loopen. Koopt dan uit de eerste hand. Dat is tegen hooge prijzen gekant. Een naaimachier inlegbare kop, ron de spoel, kost slechts 1250 fr. Kleerma kers- en snelmachines aan 1850 fr. Allen met tien jaar waarborg. Ook goede occasiemachienen vanaf 250,fr., in het HUIS VESTA 22Kat testraat. 22. Aalst. Tentoonstelling Brussel 1935 Groote Prijs. NIEUWE BREVETTENBelgië van 30 Juni 1933 Frankrijk van 3 Ja nuari 1934; Luxemburg van 4 Jan. 1934. Onze toestellen en corseletten van gansch bijzonderen aard tegen alles tot hedendaags uitgevonden worden toege past met allen waarborg en matigen prjjs. Specialist A. Damoaceau ontvangt van 9 tot 2 uur te DENDERMONDE den 3de Maan dag der maand, Hötel Regent (statie). SOTTEGEM de 2" Dinsdag der maand Hotel Pelit Bruxelles Statie. GENTalle Vrijdagen, Gasthof Vlaanderen Elisabethlaan, 28, (Sint Pietersstatie). AALSTDe leen3® Zaterdag "Hötel Comte de Flandre Statie. BRUSSEL: alle Woensdagen en donderdagen en 3de Zondag van 9 tot 3 uur, 65-67, rue de la Meuse, 65-67, b(j de Jubellaan (Kerk St. Remy.) Uitlegboekje kosteloos op aanvraag Nieuwe wetenschappelijke ontdekking voor bewerking zonder operatie van alle gevallen van Breuk of verplaatsing door toepassing dag en nacht, zonder gevaar of ongemak, der wonder bare veerlooze toestellen van den Specialist Breukheeler Belgische firma opgericht in 1885. Diploma's, Gouden Medaliea t Brussel 1910 Gent 1913 en 1923} Lyon 19Hj Antwerpen en Luik 1930. Bekroond voor verdiensten met Gouden Medalic der Kroonordei jurylid t Buiten wedstrijd en Groote Prijs Tentoonstelling Parijs-Vincennes 1931. GENEZEN PERSONEN Heer Henri MESTDAGH, 327, Welllngstraat te Beeraem, op 7 maand genezen van breuk, doet nu alle werk, zonder band. M. J. B. VANDENHOUTE, landbouwer te Asbeek-Assche, op den ouderdom van 50 jaren nog genezen aan zakbreuk. Constant GROOTJANS, 28, Ketelmakerstraat, Tienen, zak breuk, volledig genezen. Mr Frans VERNAILLEN, Stokerjjstraat, 50, Wijneghem, volledig genezen van twee lies breuken en volledige maagzak king. Vrouw BREYDELS, Wette- ren, zakking der ingewanden gansch op plaats gebracht, doet nu alle werk zonder ongemak. Mr G. FASTRE, Eeuwfeest straat, 9, Thlenen, genezen van maagzakking. Mr VAN NOOTEN ALPH., Beekstraat, 22, te Koningshoyckt bfl Lier, genezen van water breuk, doet alle werk zonder ongemak. Wilt gjj gelijk duizenden die onze methode hebben aangenomen HULPVERLOSSING be komen, eerlijk en rechtzinnig behandeld worden, zonder kwakzalverijen of valsche beloften, en mits matige pr(js en alle WAARBORG 1 Breng ons een bezoek dat KOSTELOOS is en U tot niets verplicht.

De Koornbloem | 1939 | | pagina 8