Notariëele Aonoocen Landbouwers, Aankondigingen i E. SCHELFHOUT Men moet weten Gustaaf Vidts Lees en Oordeel't Is uw Voordeel 7|xiox2 HET ANKER sxüxs Modern stijl GELD Maaq- Nier -«Baarmoeder Water-Ader- Navelbreuk A. DUM0HCEAU HANDELSEIGENDOM Twee WOONHUIZEN en Bouwgrond EEN WOONHUIS Uit ter hand te koop Een MEERSCH Goede ZAAILANDEN dank zij zijne Organische Elementen» A. LEUE C% Lier. Specialiteit van Holle Welfsels. TE KOOP Studie van Notaris BUYS, te Lede. Vrijwillige Openbare Verkooping van een schoonen begrijpende te Lede, Rammelstraat, nrs 34 en 35, en te Lede, Achterste Gucht, 30. De Notaris BUYS te Lede, zal open baar verkoopen Gemeente Lede. Koop 1. Eenen schoonen handels eigendom, begrijpende 2 woonhuizen en bouwgrond te Lede, Rammelstraat, 34 en 35, sektie E nrs 295/a, 297/b, 298/i en deel van ex 296/a, groot volgens me ting 11 aren 50 ca. Voorden van pompwater en gaz- leiding. Verdeeld in 3 loten, te weten Lot een: Zijnde den handelseigendom met inrijpoort, grond en afhangendhe den, aan de Rammelstraat, 35, groot 5 aren 75 ca. Thans bewoond door den mede eigenaar Mr J. De Decker- Janssens. Lot twee: Een gerieflijk woonhuis met grond en afhangendheden, aan de Rammelstraat, 34, groot 2 aren 10 ca. Thans bewoond door den mede eigenaar Mr L. Mertens Janssens. Lot drij Een perceel bouwgrond, aan den nieuw ontworpen steenweg van Lede naar Wichelen, groot 3 aren 65ca. Ingebruiktreding 3 maanden na de toewijzing. Bij samenvoeging gebracht op 55.000 fr. Koop 2. Een gerieflijk woonhuis met grond en afhangendheden, op het Achterste Gucht, 30, sectie E, nr 89/h, groot 2 aren 20 ca. Voorzien van pompwater en electriek. Verhuurd van maand tot maand aan Mr Louis Temmerman. Gebracht op 12 500 fr. Laatste Zitdag Maandag 27 Februari 1939, om 2 uur 's namiddags ter herberg ge naamd "Patria„ gehouden door Mr Leon Eeckhout te Lede, Molenstraat. Voor verdere inlichtingen zie plan en plakbrieven of wende men zich ter studie van den werkenden notaris, Dreefstraat. Gemeente Moorsel. 2) 62 aren zaailand op Peterhagen in de nabijheid van den Waverdreef, sectie C, nr 970. Verdeeld in zuid- en noordhelft. Gebruiker Mr Jozef Fieremans. Zie verder beschrijf op bijzondere plakbrieven. Eenige Zitdag Donderdag 23 Februari 1939, om 2 u. namid. ter herberg van den heer Jozef Ringoot te Herdersem, Pontweg. Bouwgrond te Nieuwerkerken, Pape straat, nabij het Dorp. Voor inlichtingen zich te wenden ten kantoore van boven- genoemden Notaris Tibbaut. Studie van Notaris BAUWENS te Haaltert. Openbare Verkooping van zijnde zeer schoonen BOUWGROND te Meire, Broek, aan de Nieuwe laan. Notaris BAUWENS te Haaltert, zal openbaar verkoopen Een meersch. verdeeld in 4 schoone bouwgronden, hebbende 20 tot 26 meter voorgevel en eene oppervlakte van 3,80 aren tot 5,36 aren ieder, te Meire,Broek, nabij den Watermolen, tusschen den Nieuwen Boulevard en de Oude Baan, sectie A deel uit nrs 1316-1317 en 1318, groot in 't geheel 18 aren 82 ca. Vroeger gebruikt door Laurent Lievens te Haal tert. Onmiddellijk beschikbaar. Voor verdeeling, zie plakbrieven. Eenige Zitdag Maandag 20 Februari 1939, om 1 1/2 ure namiddag, ter herberg van Mr Jan De Schutter, te Haaltert, Geete- gem. Vrijwillige Openbare Verkooping van Grooten Kouter'en Steenland. De Notaris BUYS te Lede, zal na mens den heer Albert Wauters, Je Lede, openbaar verkoopen Gemeente Lede. Koop 1. Een perceel goed zaailand te Lede, Grooten Kouter, in d'Huyssels, sectie D, nr 1016, groot 19 a. 80 ca. .Slechts ingesteld 5.000 fr. Koop 2. Een perceel goed zaai land te Lede, Grooten Kouter, sectie D, nr 908a, groot 15 a. 40 ca. Slechts ingesteld 4.000 fr. Koop 3. Een perceel goed zaailand te Lede, Steenland, sectie D, deel van ex-nr 647a, groot 51 a. 39 ca. Slechts ingesteld 8 0G0 fr. Voor de 3 koopen onmiddellijke in gebruiktreding. Tweede en Laatste Zitdag Maandag 27 Februari 1939 om 4 uur namiddag ter herberg genaamd "Café Sportwereld,,, gehouden door den heer Jan Baptist Bayecs te Lede, Overimpe. Studie van Notaris TIBBAUT, te Aalst» Keizerlijke Plaats, 31. (Vleeschmarkt) De Notaris Oscar TIBBAUT, te Aalst, Keizerlijke Plaats, 31, zal open baar verkoopen Gemeente Herdersem. 1) 40 aren 10 ca zaailand, dienstig voor bouwgrond, op Sterrenhekken aan de Pontweg, sectie B, nr 148b. Verdeeld in 4 loten. Gebruiker Mr Ph. Van Nuffel. dat om goed te koopen, men niet mag verloren loopen. Koopt dan uit de eerste hand. Dat is tegen hooge prijzen gekant. Een naaimachier inlegbare kop, ron de spoel, kost slechts 1250 fr. Kleerma kers- en snelmachines aan 1850 fr. Allen met tien jaar waarborg. Ook goede occasiemachienen vanaf 250;fr., in het HUIS VESTA 22» Kattestraat. 22. Aalst. Alleen de Volledige geheel Oplosbare en Opneembare Meststof verzekert U een vroegtijdigen overvloedigen Oogst van Prima Hoedanigheid Gebruik steeds Het Anker op alle teelten. Voor een minimum van Uitgaven, Een maximum van Inkomsten. GELD te bekomen bij Notaris Bau- wens, om te koopen of te bouwen, vanaf 3,75 frank ten honderd. Pendules Westminster Camiel VAN DEN BOSSCHE, Horlo- giemaker. Houtmarkt 14, AALST. Alvorens aan uw stallingen verandering aan te brengen, wendt U of telefoneert, eerst tot het onderstaand adres. Bijzonder ingericht voor het ma ken van Silo's. Telef. 1505. Boudewijnkaai, 8, AALST. Huis van vertrouwen J. Redant-De Kegel, opvolger C. DEGRYSE- VALCKE Albert Liénartstraat, 9, AALST. Godsdienstige voorwerpen. Glas- gleier- en porseleinwerk. Kristaal en kunstvoorwerpen. Huishoudartikels in roestvrij metaal. Fantatiën. 5 °/o korting voor toeristen en kroostrijke gezinnen Schoone vaars, einde dracht, bij Omer Michiels, smid. Parochiestraat, Iddergem. 4 schoone vaarzen, einde dracht, bij Petrus Raes-Van Hauwermeiren, 14 Dorp, Nieuwerkerken. Telefoon 918. Schoone vaars,einde dracht 27 Feb. bij Frans De Coensel, Molenhoek,Impe. Schoone vaars, 8 maand dracht, bij Remi Schockaert, Nesschestr., Impe. Nest schoone viggens, bij Remi Neckebroeck, Dries, 13, Nieuwerkerken. Schoone jonge zeug, einde dracht 28 Februari, bij de kinderen Ponnet, Strijmeersch, Vlierzele. Nest schoone viggens, keus van 2, bij Leon Roef, Opstal, 12, Scboonaarde. Beste zeug met 12 schoone vig gens van 4 weken, bij Henri De Smet, Vogelenzang, Lede. Goede en getrouwe hond, ras bou vier bayart, 2 jaar oud, zeer waakzaam, bij C. Coppens, Vijfhuizen, Erpe. Schoone jonge Duitsche scheper, 4 maand oud, bij Frans Piron, Edix- velde, Nieuwerkerken, Jonge trekhond, 10 maand oud, beste ras. Beekstraat, 20, Aalst. Beste jaarlingsveulen, echte pur- sang. bij Maurice Siau, Kamdries, 39, Hotstade. 30 paar wielen zoo goed als nieuw voor zware en lichte driewielkarren, voor wagens en handkarren, alle soor ten assen, ijzeren hekkens en poorten, bij Emiel Tavernier, smid. Binnenstraat. 34 Aalst. Bericht aan Landbouwers, Hove niers, Grondwerkers. De alomgekende spaden (Aalstersche en Brabantsche modellen) en Braken merk Paternoster, zijn bestkoop te ver krijgen in IJzermagazijn SINGELYN Molendries, Aalst. Occasie voor steenbakkers, nieuwe steenpres, moet weg, nog niet gewerkt, aan halven prijs. Te bevragen School straat, 28, Aalst. 25 kg. beste klaverzaad, eigen gewin, bij Theofiel Van der Jeught, Mespelare. Landbouwers, voor uw aankoop van Hollandsche kalfkoeien en kapvaarzen bestaat er slechts één enkel goed adres Wed. Aloïs Abbeloos en Zonen, Fons Van de Madestraat, 44, Erembode- gem. Men verwisselt tegen alle vee. Tel. Aalst 692. Schoone vaars, vos-bont, rekening 26 Februari, bij Jozef Maesschalck, 93, Oostdorp. Mere. Kalfvaars, 8 maand dracht, rood bont, bij Reré DeTurck, Oosterzele. Vaars, einde dracht, bij Th. Van Mol, magazijnier, 's Gravenkerselaar, Haaltert. Bij uitscheiding van bedrijf, beste melkkoe, onbesmet, 4e kalf, dorschma- chienmet electrischen motor, 2 1/2H.P., pik- en maaimachien voor 1 paard, in besten staat, bij Jozef De Neve, Kamp straat 10, Welle. Schoone beste kalfvaarzen en run- ders voor de weide en beste muntige koeien, bij Constant Sterck, Brul, 65, Haaltert. Landbouwers 1 Bij Alfons Abbeloos, Dorp, Erembode- gem, vindt u de echte goede Hollandsche koeien en vaar zen, voortkomende van de best gekende streken voor de meeste melk en boter te geven. Altijd te zien en te koop. Verwis seling van alle vee. Telef. Aalst 723. Allerbeste vaars, wit-bont, reke ning 15 Maart, bij Cyriel Standaert- Vyverman, Hoek, Kerksken. Bij vermindering, schoone goede melkkoe, 6e kalf, rekening 15 Februari, bij Num De Pril, Hoogstraat. Herzele. Allerbeste kalfvaars, 8 maand dracht, alsook jonge munt, 9 a 10 liter melk, bij Edward Eeman, Molenstraat, 35, Denderhautem. Vaars, einde dracht, bij Rom. Van Vaerenbergh, Dorp, Mere. Beste vaars, einde dracht, bij wed. Van Steenberge, Eede, Haaltert. Schoone vaars, rekening 1 Maart, alsook schoone jonge trekhond, bijFrans Michiels, Kampen, Borsbeke. Tel. 229 Burst. Koe, einde dracht einde Februari, bij wed. Roelandts, Hoogeweg, Erem- bodegem. Schoone vaars, wegende 500 kilo, 8 maand dracht, bij Henri Arys, Lange- straat, 183, Hekelgem. 8 wilgen en 2 kanadaboomen, kamion, driewielkar met schoven en ladders, beerstuk, ploeg, eegde, gareel, breidel, hoozen en kettingen, bij J. Van Vaerenbergh, Bellestraat, 15, Esschene. Dorschmachien en manage In bes ten staat, bij Frans Van Damme, 22, Schoorstraat, Boomwijk, St Gillis- Den- dermonde. Bij uitscheiding van bedrijf, twee goede afroomers Mélotte, met elec- trische motor en 'een electrische motor 3 H.P., ter Melkerij St Christoffel, Pollare. Ressortkar, zoo goed als nieuw, ook ploeg en egde, bij Frederik De Hauwere, Kokstraat, Moorsel. KUIKENS: Van 15wMaart tot einde 1 Mei dagelijks te bekomen witte leghorn- j kuikens, van beste afstamming, ook andere rassen doch deze op aanvraag, bij Oscar De Vis, kiekenkweeker, Mel- j dert. KWEEKERS. - Indien U vetkui- kens in alle soorten verlangt, ook zui vere witte leghornkiekjes, voortkomende van tweejarige en vrijloopende bloed- onderzochte hennen, wendt U dan in volle vertrouwen tot de Moderne Electrische Broeierij J. Vercauteren-Vertommen, aan de Kerk te Droeshout (Opwijck). Alle rassen te bekomen op aanvraag. Franco thuis besteld. Ernstige voortverkooper gevraagd. Vanaf Maart witte leghorn kui kens, ook poelden en haantjes afzonder lijk volgens keus. ook Hollandsche blau we en Mechelsche gansch het jaar, ter Moderne Electrische Broederij bijAlfons Vermoesen, tegen de statie Lede. 3 vaarzen, einde dracht, alsook kar, ploeg en egge, bij Rufln De Win ter, Stichelen, Denderhautem. Jonge koe, gevende 24 liter melk, bij Th. Callebaut, Statiestraat, Hofstade. Beste vaars, hollandsch ras, einde dracht 1 Maart, voortkomende van al lerbeste koe,, gevende 30-33 liter melk, onbesmet, wegende 550 kg., bij Amedee De Kerpel, Keiberg, Lede. 2 beste jonge melkkoeien, einde dracht 24 en 28 Feb bij EduardSteppe, Landuytstraat, Denderleeuw. Beste koe, einde dracht 19 Feb., wit-vos, 3e kalf, bij Louis Roelandt,bak ker, Vondelen, Denderhautem. 2 vaarzenrunders, 14 en 16 maand oud, bij FransDe Vos, Hoogstr. Herzele. Schoone vaars, rekening 12 Maart bij Alfons Van Aelbroeck, Boekent, Haaltert. Beste jonge koe, einde dracht l Maart, bij R. De Neve, magazijnier. Driehoek, Kerksken. Schoone vaars, beste melkteekens, einde dracht, bij Bernard Van Landuyt, Gentsche steenweg, 40, Erpe. Schoone vaars, vos-bont, eigen kweek, niet besmet geweest, rekening 23 Februari, bij Jd. Roggeman, Hoogstraat, Nr 30, Denderbelle. Beste vaars, rekening 21 Maart, goede vooruitzichten, bij Camiel Wy- nendaele, Zijpstraat, Borsbeke. Beste koe, 6 maand dracht, 4de kalf, niet besmet geweest, bij René Gy- sels. Nr. 81, Oostdorp Meire. 4 schoone vaarzen, 2 einde dracht en 2 van acht maand dracht, alsook be ste hooi, bij Stanislas Verbek'e, Voge lenzang, Lede. 2 vaarzen, einde dracht, van beste ouders, ook schoone jonge stier 10 maand oud, bij Reré VanBiesen, Hoog straat, Denderbelle. 2 beste vaarzen, einde dracht, niet besmet geweest, bij René Schouppr, Maal, Nieuwerkerken. Schoone vaars, einde dracht, niet besmet geweest, bij Alexander De Wolf, Oonegem, Erpe. 3 beste vaarzen, einde dracht, waarvan een gekalfd, gevende 18 liters melk, bij Benoit De Graeve, Mael Nr 48, Nieuwerkerken. 4 vaarzen, einde dracht, en 2 ge kalfde, bij Petrus Vermeulen, Prinsdaal, Bambrugge. Schoone jonge zeug, 13 weken dracht, bij Alois Van den Berghe, Heghestraat Nr. 7, Aspelaere. Beste jonge zeug, 14 weken dracht, ingeschreven in het geboorteboek, keus van 3, bij Leo Van den Hauwe, School straat Nr. 4, Hofstade. Schoone zeug, 13 weken dracht, bij Jozef De Backer, Muylem bij Aspelare. 5 schoone jonge jaarlingveulens, waaronder een merrieveulen.alsook ruin van 2 jaar, reeds gewerkt. Beste schoone groote kweekmerrie bij Edward Sonck, Parochiestraat, 29, Iddergem. Telefoon Denderleeuw 280. Zwaar merriepaard, 7 jaar oud, dienstig voor alle werk, of tweejarige, beiden ingeschreven in het stamboek, bij Fr. Van der Jeught, Kloosterstraat, 61, Wieze. Schoon merriepaard, 2 jaar oud, kan goed werken, bij Hector Coutaert, Vrijdagmarkt, 5, Lede. Schoone zware waak- en trekhond bijDésliéDc Troyer, Boschstr.73, Meire. Beste groote trekhond met 8schoo- ne jongen, bij Albert De Meersman, Boschkant, 60, Herdersem. Lichte driewielkar, goed in staat, alsook een beerstuk, bij August Schoc kaert, landbouwer, Smetlede. 50kgr. klaverzaad, eigen gewin, bij Emiel Van Mossevelde, (Eegenen), Schoonaarde. Klaverzaad en beetenzaad, beste soort, eigen gewin, bij Emiel De Clerck, nabij de kerk, Mespelare. TE HUREN 1) Schoon winkelhuls, gelegen Korte Nieuwstraat, 6, Aalst. 2) Schoone café, zijnde de oude café In Dlxmuide gelegen Veemarkt. Zich wenden Nieuwstraat, 7, Aalst. MEN VRAAGT, einde Maart of begin April voor huisgezin 2 personen, deftige propere meid, kennende burgers keuken. Goede getuigschriften geëischt. Schrijv. Burgemeestersplein, 15, Aalst. DANSMUZIEK OP DE BOER DERIJ. Het kweekselzoen nadert. Als u kloeke en gezonde kiekens wenscht te koopen uit een modern broedmachien, bestel ze van heden. Op aanvraag we kelijks duizenden te bekomenwitte leg horn, Mech. Koek. en Hol. blauweook uitbroeieiers van alle soorten aan mat. prijs, in de gekende broeierij Jean De Donder-Aerts, Nyverseel, Opwijck. Telefoon 109. GAREELMAKERIJ Richard De Clerck-Verleysen, 9, Vrijheidstraat, Statie, Erembodegem, gelast zich met het maken en repareeren van alles wat den stiel betreft, alsook het aanleggen van pompleders. KALFVAARZENLandbouwers, waarom melkbeesten koopen die te wei nig geven of bard melken, als ge goede gekalfde kunt koopen, die ge een dag moogt melken. Verwisseling van alle soorten vee, bij Achiel Clauwaert, Huizekens, 13, Meldert. voor iedereen. Kleine interest. Inlichtingen gra tis. Schattingen. ErfenisaangiftenAdh. Van den Eeckhaut, Vijfhuizen, 29, Gentsche steenw., Erpe.Tel. Aalst 1321. en Groote Prijs Tentoonstelling Parijs-Vincennes 1931. Tentoonstelling Brussel 1935 Groote Prijs. NIEUWE BREVETTENBelgië van 30 Juni 1933 Frankrijk van 3 Ja nuari 1934: Luxemburg van 4 Jan. 1934. Onze toestellen en corseletten van gansch bijzonderen aard tegen alles tot hedendaags uitgevonden worden toege past met allen waarborg en matigen prjjs. Specialist A. Dumonceau ontvangt van 9 tot 2 uur te DENDERMONDE den 3d* Maan dag der maand. Hotel Regent (statie). SOTTEGEM de 2" Dinsdag der maand Hotel Peilt Bruxelles „„Statie. GENTalle Vrijdagen, Gasthof Vlaanderen Elisabethlaan, 28, (Sint Pietersstatie). AALSTDe l'en3' Zaterdag "Hótel Comte de Flandre Statie. BRUSSEL: alle Woensdagen en Donderdagen en 3de Zondag van 9 tot 3 uur, 65-67, rue de la Meuse, 65-67, bjj de Jubellaan (Kerk St. Remy.) Uitlegboek!* kosteloos op aanvraag Drukkerjj De Koornbloem bergkaai. Aalst. Zee- 100 modellen in armband uurwerken in onbreekbaar, stofdicht anti-magnetisch. 175 fr. 2 jaar waarborg. Laatste modellen van verlo vingsringen in goud 18 kr en met diamanten. Prijzen in ieders bereik. Graveeren kosteloos. Inkoop van goud, verv isse- llngen. Herstellingen. Waarborg. Zekerheid. Nieuwe wetenschappelijke ontdekking voor bewerking zonder operatie van alle gevallen van Breuk of verplaatsing door toepassing dag en nacht, zonder gevaar of ongemak, der wonder bare veerlooze toestellen van den Specialist Breukheeler Belgische firma opgericht In 1885. Diploma's, Gouden Medalies t Brussel 1910 i Gent 1913 en 1923 Lyon 1914 j Antwerpen en Lnlk 1930. Bekroond voor verdiensten met Gonden Medalie der Kroonorde, Jurylid t Buiten wedstrijd GENEZEN PERSONEN Heer Henri MESTDAGH, 327, Wellingstraat te Beernem, op 7 maand genezen van break, doet nu alle werk, zonder band. M. J. B, VANDENHOUTE, landbouwer te Asbeek-Asscbe, op den ouderdom van 50 Jaren nog genezen aan zakbreuk. Constant GROOTJANS, 28, Ketelmakerstraat, Tienen, zak breuk, volledig genezen. Mr Frans VERNAILLEN, Stokerijstraat. 50, Wyneghem, volledig genezen van twee lies breuken en volledige maagzak king. Vrouw BREYDELS, Wette- ren, zakking der ingewanden gansch op plaats gebracht, doet nu alle werk zonder ongemak. Mr G. FASTRE, Eeuwfeeststraat, 9, Thienen, genezen van maagzakking. Mr VAN NOOTEN ALPH., Beekstraat, 22, te Koningshoyckt bi] Lier, genezen van water breuk, doet alle werk zonder ongemak. Wilt g(J gelijk duizenden die onze metbode hebben aangenomen HULPVERLOSSING be komen, eerljjk en rechtzinnig behandeld worden, zonder kwakzalverijen of valsche beloften, en mits matige prjjs en alle WAARBORG I Breng ons een bezoek dat KOSTELOOS is en U tot niets verplicht.

De Koornbloem | 1939 | | pagina 8