Notariëele Annonce» Gezinsvergoedingen 'tROOS KRUIS Veemarkt van Gent. Notaris DE VUYST Hofstede, Bouwgrond, Zaailand en Meersch Behuisd Hofstedeken TWEE HOFSTEDEN met Pianterijeu, Land, Meersch en Bosch Hofstede, Bouwgrond, Vofwasschen Boom gaard en Tuin Notaris BA U IE ENS Notaris TlBBA U T Een Woonhuis met Afhangen en Erve No taris EEMA N welgeiegen Winkelhuis Notaris B IJ YS BURGERSHUIS Notaris CAUDBON Notaris DE EIS WOONHUIS met LAND HUIS te Erembodegem LANDEN Schoon Randefshuis WOONHUIS Hofstede, Bouwgronden en Landen Veemarkt Cureghem - Anderlecht 5 Studie van Borsbeke. Openbare Verkooping van te Sint Lievens- Houtem. De Notaris DE VUYST te Bors beke, zal ten verzoeke van wien het be hoort, ter herberg van den heer Laurent Remory-Van Vreckem, te Sint Lievens- Houtem,.Kraperijk, op Dinsdag 8 Oogst 1939, om 2 uren namiddag, openbaar verkoopen Gemeente St Lievens- Houtem. Koop 1Een behuisde hofstede met afhangendheden en grond, gestaan en gelegen ter wijk Krapenijck, bevattende woonhuis met 3 benedenplaatsen en zol der, verders stallingen, varkenskoten, pomp, afdak, enz., gekend ten kadaster sectie B, nrs 354a en 355a, groot volgens meting 8 aren 44 centia., palende noord de steenweg naar Letterhoutem, op eene breedte van 19,90 meter. Verdeeld in twee loten Lot een de hofstede met afhangen en grond, breed aan de steenweg 10 m. 90, en groot bij meting 5 aren 72 ca. Lot twee Deel gebouwen en grond, langs heer De Pril, met eene breedte aan den steenweg van 9 meter, groot bij meting 2 a. 72 ca. Koop 2. Perceel zaailand en meersch gelegen ter wijk Heyland, gekend ten kadaster sectie B, num. 334E, met eene grootte van 53 aren 70 ca., palende zuid de weg. Verdeeld in vier gelijke loten van west naar oost. Koop 3. Een perceel land gelegen op Kraaienvanger, gekend ten kadaster sectie B, nummer 479c, met eene grootte van 48 aren 60 centiaren. Koop 4. Een perceel land gelegen ter wijk Kraaienvanoer, gekend ten ka daster sectie B, nrs 479f en 479g, groot 14 aren 40 centiaren. Koop 5. Een perceel land gelegen ter wijk Heyland, gekend ten kadaster sectie B, nr 428a, met eene grootte van 27 aren 60 centiaren. Ingebruik bij den eigenaar heer Cyriel Strymeerscb. Openbare Verkooping van een te Haaltert, Eeckent. De Notaris DE VUYST, te Borsbe ke, zal ten aanzoeke van wien het be hoort, op Donderdag 17 Oogst 1939, te 2)uur namiddag, ter heiberg van heer Jjseph Renneboog-Daghuyt, te Haal tert, Eeckent, openbaar toewijzen Gemeente Haaltert. Een behuisd hofstedeken, ter wijk Eeckent, met alle afhangendheden en grond, sectie A nrs 1266E en 1267D2, groot 5 aren 20 centiaren, palende zuid de Achterstraat, oost heer Alfons De Schryver, noord de wed. Odile Roe- landt-Redant, west heer Jozef De Sutter. Bewoond door den eigenaar heer Karei Van der Hoeven-Ottoy. Slechts ingesteld 9.100 fr. Openbare Verkooping van te Serskamp. De Notaris TIBBAUT, te Kalcken, zal ter tusschenkomst van Notaris DE VUYST, te Borsbeke, ten verzoeke van heer Jozef De Winne-De Schutter, te Serskamp, in de Katholieke Kring te Wetteren, Statiestraat, op Donder dag 10 Oogst 1939, om 2 uur stipt na middag openbaar toewijzen Gemeente Serskamp. Koop 1. Een schoone welgebouw de hofstede, bevattende ruim woonhuis, landbouwafhangendheden, planterijen, boomgaard, land, meersch en bosch, gelegen aan de Schoolstraat, samen groot 7 ha. 36 aren 35 ca. Bewoond door den eigenaar-ver- (kooper. Verdeeld in 15 loten. Slechts samen ingesteld 50.200 fr. .Koop 2. Een gerieflijke hofstede, met woonhuis, landbouwafhangendhe den, garage, planterijen, boomgaard, land en meersch, groot 1 ha. 22 aren 30 ca. gelegen aan het Wolfsgat. De gebouwen zijn verhuurd per maand aan heer Frangois Van Malderen. Verdeeld in 5 loten. Slechts samen ingesteld 36.500 fr. Om uit onverdeeldheid te treden. Openbare Verkooping van te Hillegem, Dorp. De Notarissen DE VUYST, te Bors beke en VERBRUGGHEN te Sint Lie- vens-Hautem, zullen ten aanzoeke der erven van wijlen Heer Petrus Erauw- Govaert, ter herberg van heer Alfons Vlaemicck, te Heizele, Vierwegen, op Maandag 21 Augusti 1939, om 2 uur namiddag openbaar verkoopen Gemeente Hillegem. Dorp. Een zeer welgelegen hofstede, bevat tende Woonhuis met 4 benedenplaat sen, zijnde ruime kamer, keukenkamer, slaapkamer en schotelhuis, verder ruime zolder. Landbouwafhangendheden Koestal voor 3 koeien, schuur, 2 varkenskoten, steenput, bakoven en afdak. Verders grooten boomgaard, beplant met onge veer 60 fruitboomen in volle opbrengst, en tuin, gekend ten kadaster sectie B, nummers 349e,d,c, 350c, 35ld.e en 352b groot volgens meting 40 aren 25 centia., palende noord op eene breedte van 30 m. aan de Provinciale Steenweg, oost heer Victor D'Haese, zuid de Wegel, west de familie De Meyer en hr Van Dorpe. Verdeeld in 3 loten, met ieder 10 m. breedte aan de Steenweg Lot I. Het woonhuis met deel boomgaard en tuin, nevens hr D'Haese, groot bij meting 13 aren 25 ca. Boomprijs 1000 fr. en electrieke in stallatie 300 fr. Lot II. Deel te midden met stallin gen en steenput, deel boomgaard en tuin, groot bij meting 13 aren 35 ca. Boom- prijs 1200 fr. Lot III.— Langs de familie De Meyer, met bakoven en deel stalling, boomgaard en tuin, groot bij meting 13 aren 65 ca. Boomprijs 1300 fr. Ingebruiktreding met 1 December e.k. Ingebruik bij Mijnheer Polydoor De Spiegeleer. Studie van te Haaltert. en zolder te Erembodegem, Hoogeweg 18. Onmiddellijke ingebruiktreding. Zichtbaar Dinsdag, Donderdag en Vrij dag Sleutels zijn bij den Notaris. Enkele Zitdag Donderdag 17 Oogst om 4 uur nam., bij Mr Gustaaf Van Cromphaut, Hoogeweg, Erembodegem. Studie van Aalst, Keizerlijke Plaats, 31. (Vleeschmarkt) De Notaris Oscar TIBBAUT te Aalst, zal openbaar verkoopen op Vrij dag 18 Oogst 1939, om 9 ure voormid dag, het schoon nagras wassende op-de Wichelsche Weerd, op de meerschen genaamd, Sluisbocht, 24 Vatzaad, Groo ten Meersch, Mannematen en Ryen. toebehoorende aan Mr. de Kerchove d' Ousselgem te LandegemMevrouw Le brun-Van Hoore'oeke te Gent, Mevrouw Jules Tibbaut-Papeians de Morchoven te Calcken Jufvr. Maria-Amand en Lau- waert te Schoonaerde. Mr. Jules-Alfons De Keyzer en Mr. Urbain Matthys, bei den te Wichelen en Juffer Edith Van Mele te Calcken. Te vergaderen ter herberg van den heer B. Dauwe-Stevens te Uytbergen aan de Kasteeldreef. Deze venditie zal aanvang nemen aan de meerschen van Mr. de Kerchove d' Ousselgem, aan den Groenen Dijk. N. B. Al de koopers, zonder uitzon dering zullen hunne koopsommen met de onkosten op den stond der toewijzing comptant moeten betalen. Openbare Verkooping van te Haaltert, Achterstraat. Notaris BAUWENS te Haaltert, zal openbaar verkoopen Een onlangs nieuwgebouwd woon huis met afhangen en erve, te Haaltert, Achterstraat, sectie A, deel van nr 1447, groot 2 a. 97 ca. Het woonhuis bevat groote voorplaats (vroeger herberg), keuken, 2 slaapkamers, kelder en zolder. Verders steenput en regenwaterput. Bewoond door Kamiel Hunninck en on middellijk vrij. Slechts ingesteld 26.000 fr. Laatste Zitdag Dinsdag 8 Oogst 1939 ter herberg gehouden door Alf. Van Nieuwenborgh, Kattestraat, Haaltert. Studie van Aalst, Kattestraat, nr 9. De Notaris PAUL EEM AN te Aalst, zal met tusschenkomst van zijn ambtge noot, Mter DE RUYVER te Geeraards- bergen, openbaarlijk verkoopen, op Donderdag 10 Augustus 1939, om 2 uren namiddag te Aalst, Groote Markt, ter herberg Het Paviljoen te Aalst, Lange Zoutstraat, nr 31 (nabij de Groote Markt), gekadastreerd sect. A nr 1166k, groot 90 ca., palende de Lange Zoutstraat en de heeren Alfred Thomas en Valery Hellinckx. Gebruikt tot 15 Oogst 1939 door Mr Emiel Roggeman. Voor verdere inlichtingen zie plak brieven. Stadie van te Lede. Vrijwillige Openbare Verkooping van een schoon en welgelegen te Aalst, Pieter Couckestraat, nr 73. De Notaris BUYS te Lede, zal open baar verkoopen Stad Aalst. Een schoon en welgelegen burgershuis met hof te Aalst, Pieter Couckestraat, 73, sectie C, 1016i, groot 1 a. 80 ca. Voorzien van elektriek- en gazlei- ding, pomp- en regenwater. Thans bewoond door de eigenaarster Mevrouw Weduwe Antoine De Paepe Jacobs. Ingebruiktreding 3 maanden na de toewijzing. Enkele Zitdag Maandag 7 Oogst 1939 om 2 uur namiddag ter herberg ge naamd "Café Zeshoek», gehouden door Mr Petrus Steenhout, Zeshoek, Aalst. Te bezichtigen den Maandag en Woensdag van 2 tot 4 u. namiddag. Voor verdere inlichtingen zie de plakbrieven. Studie van te Erembodegem. Stadie van te Aals', Molenstraat, Openbare Verkooping van te Hofstade, Zakstraat. De Notaris DE VIS te Aalst, zal na mens wien het behoort openbaar ver koopen Gemeente Hofstade. 1. Een woonhuis met afhangen en grond te Hofstade aan de Zakstraat, ter plaats genaamd Melkspinne, sectie A, ex-nr 353c, groot 3 a. 44 ca. 2. Land te Hofstade, Babbelaar, ter plaats genaamd Melkspinne, gekend ten kadaster sectie A, ex-nrs 350b, 351a en 352b, groot 5 a. 17 ca. 50 dma. Het huis begrijpt op gelijkvloers voorplaats, keuken, achterkeuken, stal lingen, koer en hof. Verders zoldering, kelder. Bewoond door den heer Philemon De Smet-Reynier. Binnenkort ingebruiktreding. Enkele Zitdag Maandag 21 Augustus 1939 om 4 uur namiddag ter herberg gehou den door den heer Baeyens, Babbelaar, Hofstade. Openbare Verkooping van De Notaris CAUDRON te Erembo degem, zal open.baar verkoopen Welgelegen huis in besten staat van onderhoud, hebbende breeden gang, 2 plaatsen en bergplaats, 3 bovenkamers Openbare Verkooping van te Moorsel en Meldert. De Notaris DE VIS te Aalst zal ten verzoeke van het wie het behoort open baar verkoopen Koop 1. Een perceel land gelegen te Moorsel op de Konijnaerde, gekend ten kadaster sectie B, nr 424p, groot 11 a. 30 ca., palende noord de kinderen Louis Caudron, oost Jan Alfons De Ridder-Van Neck, zuid den ijzerenweg Antwerpen-Douai en west Pieter Jozef Scheerlinck-Van Mol. Koop 2. Een perceel land gelegen te Moorsel aan de Perrekouterbaan, sectie B nr 760B, groot 10 aren 90 ca., palende noord de Perrekauterbaan, oost Catharina Philomena Moens, zuid de gemeente Meldert en west Valery De Wolf-De Coninck. Koop 3. - Een perceel land gelegen te Meldert, Klaarhaag, op Schaarbeek- veld, gekend ten kadaster sectie D, nr 14g, groot 42 a. 40 ca., palende noord Sylvie Scheerlinck, Remi De Plekker, Remi De Gols, Karei Lodewijk De Gols en anderen, oost den weg van Moorsel op Meldert, zuid Pieter Moortgat-De Coster en west J.B. Beulens-De Meyst. Al deze goederen kortelings in gebruik. Enkele Zitdag Woensdag 16 Oogst 1939 te 4 uur namiddag ter herberg van heer Jozef Vermeir, Groenstraat, Moorsel. Voor verdere inlichtingen zich wen den ter studie van Notaris De Vis. Openbare Verkooping van een te Gijsegem, Dreefstraat. De Notaris DE VIS, te Aalst, zal ten verzoeke van wien het behoort, open baar verkoopen Gemeente Gijsegem. Een schoon handelshuis te Gijsegem, Dreefstraat, nabij het Dorp en denGroo- ten Steenweg, sectie A deel van nrs 210C en 210B, palende noord en west heer Crispain Los-Temmerman, oost de Dreefstraat en zuid heer Petrus Van Medegael- Coen. Verdeeld in 2 loten Lot 1 Een nieuwgebouwd woonhuis begrijpende op gelijkvloers keuken, sa lon en eetplaats. Verder stallingen en tuin en voorzien van waterdichte kelder. Op de eerste verdieping 2 schoone slaapkamers, zolder en mansardekamer Groot 1 aar 8 centiaren. Lot 2 Schoone café, met een lengte van 8 m en een breedte van 6 m., langs linnen afgezet in eiken boiserie en voor zien van eiken banken. Behooren tot zelfde lot 2: de ingangs poort met een deel tuin. Worden medeverkocht met café: 16 nieuwe stoelen, 6 nieuwe tafels, groote schoone toog. prachtig spiegelbuffet met 3 kasten. Gansch den eigendom is in besten staat van onderhoud, verlicht met elec- triciteit en voorzien van pomp- en re genwater. Bewoond door den eigenaar Heer Robert Coen-De Kimpe. Kortelings ingebruiktreding. Enkele Zitdag Maandag 7 Augustus 1939 om 4 uur namiddag, ter herberg In de Groote Zaal gehouden door heer Auc'ère Coen, Statiestraat, Gijsegem. Openbare Verkooping van TJÜÜ! een nieuwgebouwd te Aalst, Zavelbaan nr 11. De Notaris DE VIS te Aalst, zal namens wien het behoort, openbaar ver- coopen Stad Aalst. Een nieuw gebouwd woonhuis, te Aalst, Zavelbaan nr 11gekend ten ka daster sectie D nr 689C, groot 2 aren 9 centiaren. Begrijpende op gelijkvloers: voorplaats, keuken, gang, schotelhuis, koer en hof. Op de eerste verdieping 2 schoone slaapkamers, verders zoldering. Voorzien van pompwater en verlicht met electriciteit. Bewoond door den eigenaar heer Clement De Neef. Enkele Zitdag Woensdag 23 Oogst 1939 om 4 uur namiddag, ter herberg van Mr Frits Corael, Keizerlijke Plaats, Aalst. Uit oorzaak van woonstverandering. Openbare Verkooping van te Hofstade, Biesterveld. De Notaris DE VIS te Aalst, zal namens wien het behoort, openbaar ver- coopen Gemeente Hofstade. 1. Een hofstede met afhangen, boomgaard en tuin, gestaan en gelegen te Hofstade, Biesterveld. gekend ten ka daster sectie A. nrs916L, 918 D-H-F, groot 11 aren 90 centiaren en volgens titel 12 aren 12 ca., palende noord aan den weg, oost aan heer Reynier, erven De Somer en heer Désiré Schuddinck- D'Haese, zuid aan heer Pauwels, Schud- dinck Frans en west aan de kinderen De Visscher-De Roover. Dezen eigendom begrijpt, op gelijk vloers keuken, kamer, kelderkamer, achterhuisvoorts remise, voederij, koe stal, paardestal, varkenskoten, schuur, bakoven. Verderzolder, kelder. Voorzien van pomp- en regenwater en verlicht met electriciteit. 2. Land te Hofstade, aan den Den- dermondsche Steenweg, sectie A, num mer 836C, groot 29 aren 50 ca., palende noord aan heer Daelman Laurent, oost aan de Kluysstraat, zuid aan den Steen weg naar Dendermonde en west aan heer Lammens Florimond. Verdeeld in 7 loten, dienstig als bouwgrond, als volgt Lot een groot 5 aren 20 ca., met een breedte aan den Steenweg van 24 m. 20, palende noord en oost de Kluysstraat, zuid aan den Dendermondschesteenweg, west aan lot twee. Lot tweegroot 3 aren 97 ca. met een breedte aan den Steenweg van 10 meter, neven lot een- Lot drie groot 4 aren 17 ca., met een breedte van 10 meter aan den Steenweg, neven lot twee. Lot vier groot 4 aren 25 ca., met een breedte van 10 meter aan den Steenweg, neven lot drie. Lot vijfgroot 4 aren 32 ca., met een breedte aan den Steenweg van 10 meter, neven lot vier. Lot zes groot 4 aren 40 ca., met een breedte aan den Steenweg van 10 meter, neven lot vijf. Lot zevengroot 3 aren 47 ca, met een breedte aan den Steenweg van 12 meter, neven lot zes. 3. Meersch te Hofstade, Eeckhout of Meerveld, gekend ten kadaster sectie A, Nrs 131A en 132A, groot 35 aren 60 ca. en volgens titel 35 aren 90 ca., palende noord aan Heer Joseph Van Hauwermeiren-Daelman, oost aan hrcn De Winne-De Prez Franciscus en J.-B. Van Hauwermeiren-Daelman, oost aan De Grauwe-Ledegen Frans-Omer, zuic aan de straat en west aan Mr René- Omer De Rybel-Triest en Jozef-Placide Van den Eeckhout-De Prez. Op te leggen boomprijs 1.500 frank 4. Land te Hofstade, Eeckhout gekend ten kadaster sectie A, nr S25A groot 12 aren 60 centiar., palende noorc aan de straat, oost aan Heer Buys- Daelman Alexander-Cyriel, zuid aan De Winne- Hermans en west aan E.Z. De Man Odile. Wonderbare BRUINE POEDERS Voorgeschreven goederen gebruikt door den eigenaar heer Felix Claessens. 5. Een perceel land te Hofstade, Meerveld. ook genaamd Duiversputten, gekend ten kadaster sectie A, nrs 86 en 87, groot 20 aren 92 ca., palende noord aan heer Camille en juffer Pauline Claes sens, oost aan Philemon Keymeulen- Van dea Hauwe, zuid aan dame wedu we Matthijs-Van Paemel en Meuleman, west met halve rijbaan aan de kinderen Philemon Caudron en anderen. Kortelings in gebruiktreding. Enkele Zitdag Dinsdag 8 Augustus 1939, om 4 uur namiddag, ter herberg gehou den door heer Leon Van Medegael, te Hofstade, Biest. Dinsdag 1 Oogst. Varkensmarkt. Te koop gesteld 3488 levende dieren aan 6,25 tot 7,50 per kilo. 652 geslachte dieren aan 8,25 tot 10.75 Woensdag 2 Oogst. Zwaar vee. Totaal te koopgestelde dieren 2305 Ossen 429 Stieren 186 V aarzen-Koeien 1690 Middelbare pr(js per kilo Ossen 5,25 7.75 Stieren 4,50 A 5,75 Vaarzen-Koeien 4,00 A 7,50 Donderdag 3 Oogst. Kalvers. Te koop gestelde dieren 1787 Middelbare prjjs per kilo, op voet 5,50 A 10,50 fr. Vrijdag 4 Oogst Gesl. varkens. 353 «4«V» 8 25 10 75 VB®, 2 Oogst 1939. Werden te koop gesteld i Groote Hoornbeesten totaal 1386 Ossen (zware) 318 Ossen (jonge) Koeien 235 Vaarzen 324 Stieren 219 Kalvers 633 Magere koeien 290 Er waren in 't geheel 1277 zwijnen. De prflzen Ossen van 6 A 700 kilo 4 50 tot 7,25 de kilo. Goede vette kweeken van 4 A 500 kil. (ossen en vaarzen) werden verkocht i I' kwaliteit 6,50 tot 7.25 de kilo. 2' 6.00 tot 6.25 3* 5.00 tot 0,00 Stieren 1' kwal. 6,00 tot 6,25 de kilo. 2* en 3* 4,00 tot 5,00 Koeien 1' 5,50 tot 6,25 2* en 3* 3,00 tot 4,50 Prjjzen der Kalvers 1' kwaliteit 8,00 tot 10.00 de kilo» 2* 6,00 tot 7,00 3* 0,00 tot 0,00 Zwanen van 6,75 tot 7,75 fr. da kil» twallti»'* Voor de zooveelste maal herhalen we dat alle niet-loontrekkenden, dus ook alle landbouwers door de wet verplicht zijn zich aan te sluiten bij eene of andere kas voor gezinsvergoeding. Degenen die het niet doen uit eigen beweging, zullen zonder meer bij de Nationale Kas ingelijfd worden. Verschillende leden die tot heden niet aangesloten waren kregen reeds eene kaart van de Nationale Kas. Het bezoek van een controleur zal er kortelings op volgen. Wilt U nog vermijden bij de Natio nale Kas aangesloten te worden, zendt ons dan onmiddellijk uwe inschrijving. Indien U een kaart voor aansluiting bij de Nationale kas ontvangt, maakt ze ons onmiddellijk over. We zullen dan zelf het noodige doen voor uwe aanslui ting bij de Onderlinge Kas V.E.V., met onze medewerking gesticht. Leden die reeds vroeger hunne aan sluiting inzonden en een kaart ontvan gen van de Nationale Kas, hoeven zich hierom niet te bekommeren. Ze sturen deze eenvoudig, zonder zegel, terug met de opmerking"Reeds aangesloten bij de Onderlinge Kas V.E.V. iiBiHMHiiM—mii mux»inn tt inn ateors c Sw.» m WaAroa lijdeo ufi HOOFDTON MIGRAINE TANDPIJN GRIEP RHEUMATIEK ZENUWKOORTSEN PIJN DER MAANDSTONDEN als de van P der Apotheek DE POORTERS SINT. NIKLAAS, WAAS U Oogenbltkkeljjk, tonder schadelijke Uft/olgeo van dese pijnen lullen bevrijden De dot» via J poedert ft- 4,00 De driedubbele doos 21 poedeg It. 10.00 T« verkrijgen (ft aBe goedfe Apotheken oi vnchtvtS eegen pgsrmandaal Cebruffe te cent U cult florift geen ander* (teel gebruiken

De Koornbloem | 1939 | | pagina 5