t 't roos" kruis UW GEZONDHEID 23 PLANTEN mm VOOR Twee partijen Meersch Notaris JflEERT Notaris VAN IN NIS Prachtig BURGERSHUIS Schoon perceel LAND Notaris DE VIS Drie HUIZEN met Bouwgronden Een perceel MEERSCH HUIS met TUIN HANDELSE1GENDOM Schoone Bouwgronden HANDELSHUIS HANDELSHUIS Beste perceel LAND Beste ZAAIL ANDEN MEERSCH Laat RIIEUMATIEK Uw gezondheid niet langzamerhand ondermijnen en Uw leven vergallen. Openbare Verkoopina van Stadie van te Kerksken, Kerkskenmeerschen en Boeckent. Notaris BAUWENS. te Haaltert, za\ openbaar verkoopen Koop 138 aren 37 ca. meersch te Kerksken, Kerkskenmeerschen, sectie B nrs 800en801, palende aan Remi De N^ve, den Openbaren Onderstand te Haaltert, de eiven Heereman en het baantje. Gebruikt zonder geschreven voorwaarde door Theod. Michiele mits 700 frank 's jaars en vrij kort na de toe wijzing. Ingesteld 16000 fr. Koop 2. 10 aren 20 ca. meersch te Kerksken, Boekent, op het Smidsvelde ken, sectie A nr 97, palende o.a. aan Alfoas De Smet en het baantje. Ge bruikt zonder geschreven voorwaarde door de wed. Trif mits 75 fr. 's jaars. Ingesteld 4000 fr. Laatste Zitdag Donderdag 23 October 1941 om 2 uur (O U namiddag, ter herberg, gehouden door Mr Marcel Van Melke- beke, te Kerksken, Driehoek. Stadie van 13, Cnmontstraat, 13 te Aalat, Om uit onverdeeldheid te scheiden. De Notaris Jean VAN INNIS te Aalt, benoemd bij vonnis der Rechtbank van Eersten Aanleg te Dendermonde in date 19 September 1941, zal ten over staan van den heer Vrederechter van Aalst, openbaar verkoopen Een welgelegen handelshuis, zijnde thans een beenhouwerij met bijzonderen ingang, afhankelijkheden en hof te Aalst aan de Korte Zoutstraat, nr 17, sectie A nummers 1132b, 1132c en 1133a, g^oot 4 aren 60 ca. Voor verder beschrijf zie bijzondere plakbrieven. Bewoond en gebruikt door den heer Victor Van Neck Coppens met recht van huur tot 1 September 1942, mits 1.100 fr. te maand. Eenige Zitdag Donderdag 23 Oktober 1941, om 2 ure namiddag, ter zittingszaal van het Vredegerecht te Aalst, Kapellestraat. Openbare Verkooping van een nieuwgebouwd met Inrijpoort en grooten Tuin te Hofstad*, Dendermondschesteenweg (op 100 m, afstand der Sted Aalst). De Notaris Jean VAN INNIS te Aalst, zal openbaar verkoopen Gemeente Hofstade-bij-Aalst. Eea onlangs nieuwgebouwd burgers huis met inrijpoort en grooten tuin, ge legen aan den Dender mondschen steen weg, nr 70, met eene grootte van 17 a. 87 centiaren. Dezen eigendom werd gebouwd in 1935 in de beste voorwaarden, begrijpt t Op 't gelijkvloersvoortuin, vestibule, gang, salon, eetplaats, keuken bezet met faiencesteenen, achterkeuken, bergplaats overdekte inrijpoort, dienstig tot garage, keer, magazijn en grooten tuin. Op 't eerste verdiep vier schoone slaapkamers en volledige badkamer be- f zet met faiencesteenen en gang met terras. Op de tweede verdiepinggroote zolder, dienstig voor mansardekamers, houten binnenbedekking onder het dak. Ceramieke vlo;-ree in de beneden- plaatsen. De bovenkamers zijn belegd I met stregula. Goede kelder, waterleiding met elek trische pomp, gas- en electriciteitsleiding regen- en pompwater, Bewoond door den eigenaar Mr Gar- ton Van de Wiele-Mercken. Zichtbaar alle Dins- en Donderdagen van 2 tot 4 ure. Vrij gebruik kortelings na de ver kooping. Ingesteld 210 000 fr. Toewijs Donderdag 30 Oktober 1941, om 3 ure namiddag, ten koffiehuize "De Koornbloem (Boerenbond) bij den heer Emiel Gossé te Aalst, Groote Markt. Voor 't bezichtigen van 't plan en verdere inlichtingen wende men zich bij den Notaris. van Openbare Verkooping te Erembodegem, Groenstraat. De Notaris Jean VAN INNIS te Aalst, zal openbaar verkoopen Gemeente Erembodegem. Een schoon en welgelegen perceel land, dienstig als bouwgrond te Erem- bodegem, Groenstraat, groot 18 a. 60 ca. Verdeeld in drie loten. Eerste lot groot 6 a. 24 ca. 79 tma. Ingesteld 4500 fr. Tweede lot groot 6 a. 30 ca. 10 tma. Ingesteld 4500 fr. Derde lot groot 6 a. 35 ca. 43 tma. Ingesteld 5000 fr. Gebruikt geweest door de Kinderen Jozef Van Hoef. Vrij gebruik met Kerstdag 1941. Toewijs Dinsdag 28 Oktober 1941, om 3 ure namiddag, ter herberg In den Tir bij Mr Alf. Kieckens te Aalst, Brusselschen steenweg. Stadie vaa te Aalst, Molenstraat Bij Licitatie. Openbare Verkooping van te Aalst, Ouden-Dendermondschenstw. De Notaris DE VIS te Aalst, zal ten overstaan van den heer Vrederechter van het Kanton Aalst, met de pleegvor men der wet van 12 Juni 1816 openbaar verkoopen Stad Aalst. Eenen eigendom begrijpende drie woonhuizen met afhangen en land te Aalst, Ouden Dendermondschensteen- weg, groot bij meting 21 a. 96 ca„ pa lende noord Mr. Frans De Meersman- Kieckens, oost Mr. Leon De Vries, zuid Notaris De Vis en west den Ouden Dec- dermondschen steenweg en Mr. Emiel Tavernier. Verdeeld in 8 loten. Lot 1. Huis met schuur en grond, groot 2 a. 72 ca. Bewoond door M. Fe lix Hendrickx Lot 2. Huis met land, groot 1 a. 71 ca. Bewoond door Mr. Leopold Bo- gaert. Lot 3. Huis met land, groot 2 a. 6 ca. Bewoond door Wed. Van Ket. Lot 4. Land grcot 3 a. 15 ca. Lot 5. Land groot 3 a. 11 ca. te Erpe. Openbare Verkooping van te Erembodegem, (Voshol). De Notarissen MEERT te Erpe en DE VIS te Aalst, zullen openbaarlijk verkoopen Gemeente Erembodegem. Een perceel meersch, gelegen op Lage Voshol, gekadastreerd sectie A, nr 794, groot 5 aren 10 ca., palende noord en west aan Mr Frans Verdóodt-Daelman, oost en zuid aan MM. Jan Cassiman en Cyriel Arys. Gebruikt door Mr Frans Nelis. Enkele Zitdag Woensdag 5 November 1941, om 2 1/2 uur namiddag, ter herberg "In den Tir gehouden door den heer Alfons Kieckens te Aalst, Brusselsche steenweg. Openbare Verkooping van te Nieuwerkerken, Laar. De Notaris MEERT te Erpe, zal na mens wie het behoort, openbaarlijk ver koopen I Gemeente Nieuwerkerken. Een woonhuis met schoone schuur, drogen kelder, groote en kleine stal, var kenskot, bakoven en hof met fruitbco- men, alles in zeer goeden staat, gelegen ter wijk Laar, aan de Haaltertstraat, sectie C, nummers 11 IE en 110C, groot volgens titel 3 aren 7 centiaren en vol gens kadaster 2 aren 40 centiaren. Laatst bewoond door dame weduwe Diocysius Mertens. Onmiddellijke ingebruiktreding. Inoesteld 12.(00 fr. Laatste Zitdag: Woensdag 29 October 1941, om 2 ure namiddag, ter herberg "In Sint Rochus„ gehouden door den heer Jozef Tas, te Nieuwerkerken, Laar. Openbare Verkooping van een prachtigen te Nieuwerkerken, Dorp, Kwalestraat. De Notaris MEERT te Erpe, zal namens wie het behoort, openbaarlijk verkoopen Gemeente Nieuwerkerken. Een bijzonder welgelegen handelshuis met ruime inrijpoort, kunnende dienen voor alle bedrijven, gelegen ten voor hoofde aan de Kwalestraat, Dorp, ge kend ten kadaster sectie B, num, 58g, 58h en deel van 58k, met eene grootte volgens meting van 7 aren 87 ca. 10 ma. Palende van voren den steenweg; van achter dame de verkoopstervan den eenen kant den heer Pros. De Vleesch- houwer en van den anderen kant den heer Jean De Schutter. Bevattende het huis gekend onder naam van Zaal Valentino, met ruime keldersgroote herbergplaats, salons, keuken, achterkeuken, koolkot, W C., inrijpoort van 2 m. 80 breedte, koer feestzaal ter lengte van 26 meters op 13 meter breedte beplanten hof. Verders 4 slaapkamers, lijnwaadplaats en zolder. De gebouwen onlangs opge richt in zeer goederi staat van onderhoud zijn voorzien van electriciteit, pomp- en regenwater. Bewoond door de eigenares Mevrouw Weduwe Felix Van Boven- Lievens. Kortelings ingebruiktreding. Ingesteld 206.C00 fr. Laatste Zitdag; Maandag 3 November 1941, om 3 ure stipt namiddag, ter herberg In het Klein Gent te Aalst, Vlaan- derenstraat. De kooper zal vermogen hebben over te nemenEen uitnemend goed verzorgd groot Orgel merk Mortier met al de benoodighedentafels, stoelen en al de herberggerieven. Lot 6. Land grcot 3 a. 09 ca. Lot 7. Land groot 3 a. 07 ca. Kortelings ingebruiktreding. Enkele Zitdag Donderdag 13 November 1941, om 3 uur namiddag te Aalst, Kapelle straat ter Zittingszaal van het Vredege recht. Openbare Verkooping van De Notaris DE VIS te Aalst, zal openbaar verkoopen S'ad Aalst. Een blok allerschoonsten bouwgrond gelegen te Aalst aan de Breedestraat en aan de Noordstraat, sectie A ex num mers 651 en 652A. Verdeeld in 12 loten als volgt Lot 1. 4 a. 98 ca. grond aan de Breedestraat met een breedte van 17.9m. Lot 2.la. 50 ca. grond aan de Breedestraat met een breedte van 5,50m. Lot 3. la. 54 ca. grond aan de Breedestraat met een breedte van 5,50m. Lot. 4. la. 92 ca. grond aan de Breedestraat, met eene breedte van 6 m. Lot 5. 2 a. 56 ca. grond aan de Breedestraat, met eene breedte van 8 m. Lot 6. Ia. 07 ca. grond aan de Noordstraat, met eene breedte van 5 m. Lot 7. la. 07 ca. grond aan de Noordstraat, met eene breedte van 5 m. Lot 8. la. 07 ca. grond aan de Noordstraat, met eene breedte van 5 m. Lot 9. la. 07 ca. grond aan de Noordstraat, met eene breedte van 5 m. Lot 10. 1. a. 05 ca. grond aan de Noordstraat, met eene breedte van 5 m. Lot 11.— 1 a. 05 ca. grond aan de Noordstraat, met eene breedte van 5 m. Lot 12. 1 a. 25 ca. grond aan de Noordstraat, met eene breedte van 6 m. Binnen kort Ingebruiktreding. Laatste Zitdag Vrijdag 24 Oktober 1941, te 4 uur namiddag ter herberg gehouden door Constant Van Nieuwenborg te Aalst, heek der Breedestraat en Jan Bylstraat. Openbare Verkooping van Een schoon en MODERN te Aalst, Korte Zoutstraat Nr. 27. (in het Centrum der Stad.) De Notaris DE VIS te Aalst, zal openbaar verkoopen Stad Aalst. Een schoon handelshuis, (thans Café Emile) gestaan en gelegen te Aalst, Kor te Zoutstraat Nr. 27., paiende van de eene zijde aan Mr. George Van de Put te, van de andere zijde Mr. Leonard Po- devyn. Dit huis begrijpt: Moderne Café, eet plaats, keuken, trapzaal, koer. Op het eerste verdiep twee schoone slaapkamers. Op het tweede verdieptwee schoone slaapkamers. Verder zolder en groote kelder. Verlicht met gaz en electriek. Voorzien van Stads- en putwater. Bewoond door M. E. De Waegeneer. Kortelings ingebruiktreding. Enkele Zitdag Woensdag 22 Oktober 1941, om 4 ure namiddag ter te verkoopen herberg "Café Emile„ gehouden door Mr. Emile De Waegeneer te Aalst, Korte Zoutstraat. Openbare Verkooping van een nieuwgebouwd en welgelegen te Aalst, Varkensmarkt, nr 2. De Notaris DE VIS, te Aalst, zal j openbaar verkoopen Een nieuwgebouwd en goedgelegen handelshuis te Aalst, Varkensmarkt, nr 15, sektie A nr 64IA, groot 1 aar 10 ca. palende van de eene zijde Mr Prosper De Neve, van de andere zijde Mr Van Looken-Van den Hauwe. Deze eigendom begrilpt Winkelplaats 3,50 X 3 m. Coiffeurssalon voor heeren 3,50 X 5. Coiffeurssalon voor damen 3,50 X 4. Trapzaal 3,50 X 4 m. met bergplaats onder den trap. Keuken 3,50 X 4 m. Stal, koer en hot. Voorzien van stadswater. Verlicht met elektriek. Op het eerste verdiep 2 slaapkamers en badkamer. Op het tweede verdiep 2 slaapkamers. Bewoond door de eigenaar Mr Jan Podevyn. Kortelings ingebruiktreding. Laatste Zitdag Donderdag 16 Oktober 1941, te 4 uur namiddag te Aalst, Varkens markt, ter herberg De Klokkenbol gehouden door heer Frans Smekens. Openbare verkooping van'een te Moorsel. De Notaris DE VIS te Aalst, zal na mens wie het behoort openbaar ver koopen Een beste perceel land gelegen te Moorsel, op den Beuk, sectie D, num. 622 met eene grootte van 14 aren 18 ca. palende noord Cl. Louis De Wever, oost Wed. Leacder Htyndrickx, zuid de familie De Hert, west Paul De Clippel. In gebruik bij Mr. Fidelus Pieters. Kortelings ingebruiktreding. Enkele Zitdag Vrijdag 24 Oktober 1941, om 4 ure namiddag ter herberg van Mevr. Wed. Philemon De Blok, te Moorsel, Dorp. Openbare Verkooping van te Moerzeke, Blanckaert en Leegoverdijk en een te Hamme, Kleinbroeck. De Notaris Jules VERNIMMEN te Moerzeke, zal, met tusschomst van den Notaris Albert DE VIS te Aalst, open baar verkoopen Koop 1. Een zaailand te Moerzeke, Blancqaert, ten kadaster bekend sectie A deel van nr 937, groot 32 aren 26 ca. Palende noord aan de kinderen Ber nard Van Straeten oost aan koop 2 zuid aan den slootwest aan Mr Mizael Van Gcyte-De Sitter en aan Mr Dokter Van de Matle. Koop 2. Een zaailand te Moerzeke, Blancqaert, ten kadaster bekend sectie A deel van Nr 937, groot 32 aren 26 ca., palende noord aan de kinderen Bernard Van Straeten. oost aan koop drie, zuid aan den sloot, west aan voorgaanden koop Eén. Koop 3. Een zaailand te Moerzeke, Blancqaert, ten kadaster bekend sectie A deel van Nr 937, groot 32 aren 26 ca., palende noord aan de kinderen Bernard Van Straeten, oost aan M. Robert Boel, zuid aan den sloot en west aan voor gaanden koop twee. Koopen 1, 2 en 3 vormen een blok beste zaailand en zijn in gebruik bij Mr. Polydoor Peelman-De Decker te Moer zeke, Castel. Koop 4. Een zaailand te Moerzeke, Leegoverdijk, aan de Overdijkstraat. ten kadaster bekend sectie B deel van Nr. 43, groot 34 aren 55 ca., palende noord aan notaris Van Assche te Mo lenbeek, oost aan volgende koop 5, zuid aan de Overdijkstraat en west aan Mev. Joris Vermeire te St. Niklaas. Koop 5-— Een zaailand te Moerzeke, Leegoverdijk, aan de Overdijkstraat, ten kadaster bekend sectie B deel van nr 43, groot 34 aren 55 ca. Palende noord aan Mr Notaris Van Assche oost aan Mw Alice Vertongen te Hamme; zuid aan de Overdijkstraat en west aan voorgaanden koop vier. KOMT TE VERSCHIJNEN: Talrijke modellen voorzien voor ver anderingen Juist stefverbruik aangeduid. Ongeëvenaarde patronen. Dit prachtig blad onklopbaar onder alle oogpunten, klopt alle records van volksgelkfdheid. Overal verkrijgbaar. Zending Franco na ontvangst van 7 fr. op postrek. 3875.76 of postzegels HERBILLON, 48, Broek straat, Btussel. Koopen vier en vijf zijn in gebruik bij Mr Jan Bosl te Mozrzeke, Blosmenstr. Koop 6. Een meersch te Hamme, Kleinbroeck, nabij het Palingshuis, ten kadaster bekend sectie D, nrs 43/c en 44/a, groot 34 aren 50 ca. Palende noord en oost aan Mevrouw Philemon Vermeire zuid aan de Wate ring Grootbroeck "Co'put en west aan Mr Juliaan De Veilde-De Witte en aan Mevr. Philemon Vermeire. In gebruik bij Mr. Louis Wauman te Hamme, Kleine Moerheide. Op te leggen boomprijs 800 fr, Eenige Zitdag Maandag 27 Oktober 1941, om 3 uur namiddag, te Moerzeke, Dorp plaats, ter herberg van Mr Abel Ost. Voor plans en inlichtingen, zich wen den tot de Notarissen-verkoopers. -- --g— i I II Ml IIII 1 Bill HI II m. Waarom lilden aan HQQEPPJitJ MlCRMNB TANDttjN GRIEP RHEUMATIEK zenuwkoortsen PIJN DER MAANDSTONDEN ai, de Wonderbare BRUINE POEDERS ia Apotkeu DE POORTERS SINT- NIKLAAS-WAAS U aofeabükkeltk. tomiti tcksdtilk* 0> dooa im I porden b *M Da drtedubbak deo, ?J pcada» h 10.00 Te veekrflgea m aOe goede Apotheken oi vrachtvrij regen Gebrutifc m rm U tub noott ge«n andere «eer gebruiken De oorzaak van rheumatiek is urine zuur dat niet geregeld wordt afgevoerd en kleine kristallen vormt, welke steeds onaangename en soms vreeselijke pijrrsn verwekken. Lugano-zouten zullen U van dit urine zuur bevrijden, de kleine kristallen oplossen en aan Uw bloed de gewenschte vloeibaarheid terugschenken. Vergeet niet dat te dik bloed het urinezuur weerhoudt, dat de oorzaak is van rheü- matiek. Niet alleen zijn Lugano-zouten geheel onschadelijk, maar zij werken ook op zeer zachte wijze en zijn zeer doelmatig. Zij bestaan uit 7 verschillende, zeer goed gedoseerde zouten en zullen Uw nieren, lever en darmen reinigen en Uw bloed zuiveren, zoodat gij U verjongd en veel gezonder zult voelen. Probeer ze onmiddellijk en gij zult opgetogen zijn over de verkregen uit slagen. Lugano-zouten zijn verkrijgbaar tegen den prijs van 22 frank per fleschje en van 39.75 per pak van twee fleschjes in alle apotheken en hij Sobelpha, 95, Sinte-Clarastraat, te Brugge, die ze U door haar apotheker zal doen toestu ren, zonder de minste onkosten voor U, K.9 Zuiver bloed is gezondheid! Onzuiver bloed is ziekte. Allen zouden wij ons geregeld moeten ontgiften door ons te bevrijden van al de giften en afvalstoffen, die zich in het bloed hebben opgehoopt tengevolge van een onvoldoende werking of een zwakte van de nieren, de lever, de blaas of de darmen, en die niet normaal werden afgevoerd. TEGEN Huidziekten Bloedbederf Leveraandoeningen Verstopping Rheumatiek Stoornissen in den bloedsomloop Stoornissen van de wissel jaren NEEM Werden in juiste, oordeelkundige verhouding vereenigd in Saniflorine. Sommige dezer zui veren en wasschen het bloed; andere verwij deren de congestie uit de lever en bevorderen de galafscheidingandere maken de verstopte nieren vrij; andere nog geven zachtjes nieuwe stuwkracht aan de traagwerkende darmen andere ten slotte werden bij het mengsel ge voegd om er een aangenamen smaak aan te geven. Saniflorine bewerkt aldus de groote schoon maak van het organisme het behoudt of herstelt het in goede gezondheid. Een groot pak Saniflorine bevat 90 dosissen en kost 22 fr., dit is nog geen 25 centiem per dag. Verkrijgbaar in alle apotheken cf bij SOBELPHA, 95, Sinte- Clarastraat. te Brugge. T.1

De Koornbloem | 1941 | | pagina 3