Etabl. Hugo BAEYENS aan de spits met kwaliteit en prijs. Beschikbare Ontsmettingsstoffen Zaaihaver Rechtskundige Dienst WILT GE Zijn ook in magazijn Wisselstukken van alle machines Waschmachines, houten en koperen, alle modellen. Droogers, wringers, kookketels. Zaaimachines, alle grootten, alle modellen. Hakmachines en bineusen. Vetstrooiers, vetbakken. Wanmolens, aardappeltrieurs. Turbine-aalpompen en hand-aalpompen. Botervaten, en botervatkneders. Sproeitoestellen, hydrophorgroepen. Zaagmachines. Maaimachines een en twee paarden. Hooikeerders en rakels. Ploegen, aankuilploegen, weideeggen. Aardappeluitroeiers, raapmolens. Beervaten, houten en metalen. Afroomers, basculen, kneders. Motoren, riemen, enz. Wij aanvaarden alle reparaties. EREMBODEGEM (TERJODEN) (MAGAZIJNEN STATIE HAALTERT) TELEFOON673 AALST. Aba vit - Ceresan - Fusariol voor-de ontsmetting van alle zaaigranen en zaaizaden. Amasil - Silozuur voor het bewaren der groenvoeders. Atomal - Formax mierenverdelgers. Blazolringen-Forbiat tegen de kool- vlieg. Brassicol tegen het wegrotten van ajuin en salade. Cuperit - Cuprasit - Nosperit- Nos- prasit - Koperpap koperhoudende ontsmettingsmiddelen. Cortox - Morkit kraaienafweermid- delen. Grodyl tegen de graankalanders. Helos en Zelio (pasta en korrels) tegen ratten en muizen. Hedit en Herbit tegen onkruiden op paden. Kalkarsenaat en Loodarsenaat te gen alle vretende insecten. Limavit - Pecotot slakkendooders. Lepit-Gaspatronen tegen veldmui zen en woelratten. Mitoxy goed middel tegen de motten. Rupsenlijm voor de bescherming der fruitboomen. Sinaphit nikotinehoudend ontsmet tingsmiddel. Solbar - Soltex voor fruitboomen en druivelaars. Terbolan het radikaalste ontsmet tingsmiddel der stallen. Gesarol tegen schadelijke insecten in land- en tuinbouw. Senetox tegen onkruid in veld vruchten. Nog een kleine partij zaaihaver is beschikbaar. Wie er nog noodig heeft, aarzelt niet zijn aankoopen te doen. Onze rechtskundige dienst houdt zijn zitdagen in ons lokaal "De Koorn- bloem Groote Markt, Aalst, den 2" en 4n Zondag van elke maand van 9,30 tot 12 uur. Eerstkomende zitdag: Zondag 27 April. Alle dagen te koop en te bezichti gen, alle soorten koeien, vaarzen en runders, gekalfd en ongekalfd, bij Ru- fin De Putter, Steenweg Ninove naar Okegem, herberg In de Hesp Ninove. Sproeitoestel «Vermorel», 20 K druk, met alle benoodigdheden, bij Hubert Baert, Nievel, 20, Meldert. 2.000 oude dakpannen, bij Jozef De Saedeleer, Dorp, Aaigem. Bij sterfgeval1 driewielkar, 1 wagen, in goeden staat; alsook hooi, stroo en mutsaard, bij Wed. Van Vaerenbergh-De Wever, Lange- straat, 55, Hekelgem. Een welgelegen hofstede, ook irt x i j. dienstig voor handel, gelegen te Lede, MCWC Aankondigingen Steentje. Te bevragen, Beekstraat, 1, Aalst. TE KOOP Gekeurde stier van geprimeerde ouders, bij Henri Van den Haute, Biënhof, Ninove. Beste jonge koe, 3e kalf, zwart wit, rekening 27 Mei. bij Jozef D'Hoye, Broekstraat, 64, Mere. Merrie drie jaar, ook verwisse ling twee jonge werkvaarzen op de hand, einde drachtkalfvaarzen, kalf- koeien, stieren, runders, munten; ver wisseling aan- en verkoop van kre dietbons, Gustaaf Lammens, Hoog straat, 87, Hofstade (O. VI.) Telef. 1012 Aalst. Runders, bij Adolf Perman, Denderweg, 2, Welle. Alle soorten vee, kalfvaarzen, koeien, alsook runders voor de weide; verwisseling van alle vee, bij Con stant Sterck, Brul 65, Haaltert. Tel. Aalst N° 1757. Bij uitscheiding van bedrijf een aardappeluitrooier, 1 ploeg, 1 aal- pomp, 1 maaimachien en een eg, alles in goeden staat, bij Aloïs Govaert, Breedestraat, 53, Wanzele. (Lede). Elke week aankomst van een partij prachtige kalfvaarzen en -koei en. Verwisseling van alle vee, Ook runders te bekomen aan matige prij zen, bij Robert Beeckman, Dender- houtembaan, 42, Ninove. Weidestijlen, draineerbuizen, golfplaten, vloeren, faience, bouw stoffen, bij Van Nuffel, Saeys Cie, Leuvestraat, 30, Erembodegem. Planton Vanaf begin Mej ujt_ ridlllul. geplante tabak- en to- maatplanten, alsook alle groenteplan- ten, bij Camiel Van den Berghe en kinderen, Boschveld, 3, (einde Bin nenstraat) Aalst. KUIKENS van gewaarborgde afstamming, en bloedonderzochte hennen, niet belicht, vrij loopende, aan de laagste prijzen, eveneens haantjes tegen spotprijs op 24 April en 8,15 en 22 Mei, bij Alfons Ver- moesen, Vijver, 7, (nabij de statie) Lede. LANDBOUWERS, voor uwe beirstukken, alle grootten, alle leng ten, (oud en nieuw hout) het nieuwste model kraan, de grootste keus, de minste prijs. Ook herstellingen van allen aard, wendt U in verrouwen tot de Waschmachienenfabriek FRAMA, Moorselbaan, 221. Aalst. KIEKENKWEEKERS - VET MESTERS, voor Uwe kuikens van eenden, witte leghorns, R. I. R. enz. wendt II in volle vertrouwen tot de Moderne Broeierij Kweekerij A. Ver- eecken-Blondeel, Serskamp. inlichtingen bekomen over Het opmaken van doodschulden, huwcontracten en verkavelingen Koopen en verkoopen van eigen dommen Schattingen en opmeten van lande rijen, brand en ongevallen Geldleeningen en geldplaatsingen, Wend U in volle vertrouwen tot S. HAENTJENS, expert-landmeter. Kasteel Van May- lem, Gentsche steenweg, 260, Aalst. Drukkerij «DE KOORNBLOEM' Zeebergkaai Aalst. M. De Hauwere. HUBA .ülJj

De Koornbloem | 1947 | | pagina 8