De beste Eendagskuikens! BREUKEN René Saye-Clauwaert "VIKING» Pikbinders REMORY ALBERT, Voorde Et. Hugo BAEYENS Kleine Aankondigingen AtDumonceau Prachtige Eigendom Telefoon Ninove 238» 1 Juni 1947 DE KOORNBLOEM mm i STATIESTRAAT, 28 AALST. Telefoon 1302. LANDBOUWERS, NIJVERAARS, uwe moderne stalen drie- wielkar op zware en breede luchtbanden, dragende 3.500 kg. De stortkar met afneembaren bak, met openlegbare wanden, met of zon der hooiladders, zijn onmiddellijk beschikbaar. Ook beschikbaar moderne maaimachines met en zonder moter op autobanden, alsook alle machines. Bindkoorden en gereedschappen. voor gevallen oogst zijn de beste. Vraag heden nog inlichtingen. Zaaimachines Simplex Levering voor het seizoen. In voorraad alle Landbouwmachines der best gekende merken. URSUS VOOR AFSLUITINGEN. Huis Louis CUVELIER, H. Hartlaan, 54, AALST tel. 1119 Notarieele Annoncen (Vervolg) Landbouwgebouwen bestaande uit: aardappelkelder, poort, schuur, paar denstal voor 2 paarden, bakoven, koestal met voederij voor 7 koeien, varkenskoten, kalverenstal met hop- hast, kiekenkot. Voorzien van pompwater en elec- triciteit. Het geheel is afgesloten met hagen en hekken. Bewoond door Mr Jozef Segers. Vrij gebruik 6 maand na verkoop. Enkele Zitdag Dinsdag 24 Juni 1947 te 3 uur namiddag, ter herberg ge houden door Mr Theophiel De Leeuw te Moorsel, Populierstraat. Openbare Verkoping van een bestaande uit Burgershuis, Tuin, Boom gaard, Magazijnen en Bouwgronden, dienstig voor alle bedrijf, gelegen te Lede, Statieweg, nr 36. De Notaris MEERT, te Erpe, zal namens wie het behoort in het open baar verkopen Gemeente Lede. Een prachtige eigendom, bestaan de uit nieuwgebouwd burgershuis met nieuwgebouwdé magazijnen, tuin, boomgaard en bouwgronden, gelegen te Lede, Statieweg nr 36, gekend ten kadaster sectie F nrs 791/Len791/M met een oppervlakte volgens kadas ter van 24 aren 70 ca. en volgens me ting 23 aren 58 ca. Verdeeld in 5 loten met gebeurlijk recht van samenvoe ging. Lot 1/ Perceel bouwgrond met een oppervlakte van 1 aar 89 ca., breedte aan de straat van 5 meter. Lot 2. Perceel bouwgrond met een oppervlakte van 1 aar 89 ca., breedte aan de straat van 5 meter. Deze twee loten zijn onmiddellijk vrij. Lot 3. Burgershuis met losweg,tuin en boomgaard, met een oppervlakte van 14 aren 64 ca. Het huis heeft een breedte aan de straat van 9,50 m. losweg inbegrepen. Het huis bevat kelder op het ge lijkvloers 4 plaatsen en gang 4 slaapkamers en zolder. Verders pomp- en regenwater, electriciteit en gaz. Heel het gebouw is sterk en nieuw gebouwd. Opleg voor boomprijs 6.000 fr. Vrij gebruik 6 maand na verkoping. Lot 4. Deel nieuwgebouwd maga zijn met tuin met een hebbende een breedte aan de straat van 6,65 m. en een oppervlakte van 2 aren 58 ca. Vrij gebruik 6 maanden na de verkoping. - §Hf gg Loten 4 en 5 zijn voorzien van een ruime inrijpoort. Alle dagen te be zichtigen van 2 tot 6 uur. Tweede Zitdag Donderdag 5 Juni 1947 te 3 uur namiddag, ter herberg ge houden door den heer Henri Topke, te Lede, Statieplein. B1 Maaimachines 1 en 2 paarden Pikbinders Hooikeerders Veldsproeiers 14 rangen Schoepers 7 en 9 tanden Weideeggen verstelbare eggen Aankuilploegen 850 Zaaimachientjes 1 rij 850 Hakmachientjes 1 rij 400 Zaaimachien 7 rijen 4900 Bineuse 3 rangen beten 4500 Vetstrooibak gegalv. 250 Beerpompen 1350 Basculan 200 kg. 1375 Vertinde Melkkruiken 420 Viggeneetbakken 460 Electrische Broeierij 45.000 ejeren. Eigen hoenderparken met 1200 kweekdieren. Kuikens van gecontrolleerde Witte Leghorns en Rhode Islands van extra afstamming, vrijloopend en bloed- onderzocht. Ongeëvenaarde kwaliteit. Honderden tevreden kliënten. Gesext of ongesext naar keus. Kuikens worden thuis gebracht of franco verzonden doorheen gansch België. Wij aanvaarden alle reparaties Gewaarborgde machines Erembodegem-T er joden Magazijnen Statie Haaltert. TELEFOON 673 AALST. TE KOOPT Beste vaars, laatste maand dracht, bij kinderen Van Gyseghem. Hammestraat, 18, (H. Hart) Aalst. Schoone vaars, laatste maand Boven dracht, bij Jozef Servranckx, steenweg Vilvoorde, 58, Perk. Alle soorten vee. kalfvaarzen, koeien, alsook runders voor de weide; verwisseling van alle vee, bij Con stant Sterck, Brul 65, Haaltert. Tel. Aalst N° 1757. Beste vaars, einde dracht, bij breedte aan de Camiel Casteels, Bussegem, 4, Vlier- zele. straat van 6,65 m. en oppervlakte van 2 aren 58 ca. Vrij gebruik 6 maanden 4 schoone vaarzen van 8 maand na de verkoping. tot einde dracht, waarvan een puike Lot 5. Deel nieuwgebouwd maga- stamboekvaars, bij Alois De Graeve, zijn met stal voor 4 paarden en tuin, Borrekent, Denderhoutem. Beste jonge vos-bonte koe, 2de kalf, einde dracht,alsook beste hlauw- witte vaars, 6 1 /2 maand dracht, bij Valeri Abbeloos, Alf. Van de Made straat, Erembodegem. Elke week aankomst van een partij prachtige kalfvaarzen en -koei en. Verwisseling van alle vee, Ook runders te bekomen aan matige prij zen, bij Robert Beeckman, Dender- houtembaan, 42, Ninove. Beste goedgekeurde stier, keus van 2, 1 jaar en 16 maand oud, beide beste afstammelingen. Zich wenden René Bauwens, Hekkergemstraat, 1, Schellebelle. Alle dagen te koop en te bezichti gen, alle soorten koeien, vaarzen en runders, gekalfd en ongekalfd, bij Ru- fin De Putter, Steenweg Ninove naar Okegem. herberg In de Hesp Ninove. Nest schoone yiggens, bij Ho- noré Cool, Prinsdaal, Bambrugge. Partij stroo, bij de kinderen René Vermoesen, Broekstraat, 2, St Job, Aalst. In okkazie te koop, maaimachine 1 paard, gansch vernieuwd, zeer ma tige prijs, bij Louis Cuvelier, H. Hart laan, 54, Aalst. Weidestijlen, holle welfsels, golfplaten, vloeren, faience, bouw stoffen, bij Van Nuflei, Saeys C Leuvestraat, 30, Erembodegem. Drie dorschmachines 1 Raze van 100 zakken per dag. 1 Raze van 80 zakken 1 Ransone van 100 zakken alsmede 1 Tracteur Massey-Har- ris 16-28 P.K., gemonteerd op rups banden van achter en volle banden van voor. 1 tracteur Fordson 22 H.P. op luchtbanden. 1 tracteur Buldog Lanz 15 P.K. op volle banden. Te zien bij M. Sliepers, Leuven- sche straat, Ottenburg. Ppr n voor iedereen, kleine in- VJLjLiU trest. Zakenkantoor Van den Eeckhaut Adh., Landgoed De Etting Erondegem. Telef.Burst 191. LANDBOUWERS, voor uwe beirstukken, alle grootten, alle leng ten, (oud en nieuw hout) het nieuwste model kraan, de grootste keus, de minste prijs. Ook herstellingen van allen aard, wendt U in verrouwen tot de Waschmachienenfabriek FRAMA, Moorselbaan, 221. Aalst. Planfan Gitgeplante tabak- en i IdlllLJl. tomaatplanten, alsook alle groenteplanten, beste soorten, bij Camiel Van den Berghe en kinderen, Boschveld, 3, (einde Binnenstraat) Aalst. Telefoon 1587. FIRMA GESTICHT IN 1885 Drukkerij «DE KOORNBLOEM» Zeebergkaai Aalst. M. De Hauwere. Behandeling door het dragen dag en nacht van onze nieuwe geperfection- neerde breuktoestellen zonder vee- ren noch elastieken BREUKLIJDERS L Loopt het gevaar van verknooping niet. Wendt U in volle vertrouwen tot de oude I Verschillende Belgische en Fransche brevetten Onmiddellijke verlichting volkome^ ophouding. Traps gewijze vermindering tot vol komen verdwijning van de ergste breuken en doorzakkingen. Zak king en verplaatsing der maag, nieren, baarmoeder. Water- en aderbreuken, verwaarloosde gevallen, hervalling na operatie. De specialist, voorzien van alle toestel len, ontvangt kosteloos van 10 tot 13 uur te AALST den eersten Zaterdag van iedere maand Hotel du Comte de Flan- dre (Station). BRUSSEL ten zetel der firma alle Woensdagen en Donderdagen van 9 tot 17 uur en den derden Zondag der maand van 9 tot 13 uur, RUE DE LA MEU- SE, 65-67, (bij Leopold II en Jubellaan). Vóóroorlogsche kwaliteit. Wettelijke Prijzen.

De Koornbloem | 1947 | | pagina 8