Voor uw uurwerken René Saye-Clauwaert "VIKING» Pikbinders Notaris Fr, Moyersoen Cam, Van den Bossche DAGHEEST Kleine Aankondigingen GELD SaESJÊTvl: Et. Hugo BAEYENS WOONHUIZEN een perceel Land 60 kopen Schoon HOOIGRAS EIGENDOM DE KOORNBLOEM 15 Juni 1947 STATIESTRAAT, 28 AALST. Telefoon 1302. LANDBOUWERS, NIJVERAARS, uwe moderne stalen drie- wielkar op zware en breede luchtbanden, dragende 3.500 kg. De stortkar met afneembaren bak. met openlegbare wanden, met of zon der hooiladders, zijn onmiddellijk beschikbaar. Ook beschikbaar moderne maaimachines met en zonder moter op autobanden, alsook alle machines. Bindkoorden en gereedschappen. voor gevallen oogst zijn de beste. Vraag heden nog inlichtingen. Zaaimachincs Simplex Levering voor het seizoen. In voorraad alle Landbouwmachines der best gekende merken. URSUS VOOR AFSLUITINGEN. Huis Louis CUVELIER, H. Hartlaan, 54, AALST tel. 1119 Notarieele Annoncen (Vervolg) Lot 2. Een woonhuis aan het Beekpad Nr. 4, (nabij de Hoogstraat), met een grootte van 6 aren 21 ca.; begrijpende twee benedenplaatsen, kelderkamer, pomphuis, stal, kelder, zolder, pompwater. Bewoond door Mijnheer Alfons Temmerman-Schockaert. De koper kan een gedeelte van de tuin en boomgaard onmiddelijk in ge bruik nemen. De boomgaard heeft 5 grote note laars, 5 kriekelaars en 7 andere fruit bomen. Enkele Zitdag Donderdag 19 Juni 1947, te 2 uur namiddag, ter herberg van Mijnheer Henri Blondeel, te Hofsta- de, Dendermondse Steenweg. Openbare Verkoping van drie welgelegen te Aalst, Geeraardsbergsestraat, 99 en te Nieuwerkerken, Kwalestraat,99 en Kwalestraat, 8, en te Nieuwerkerken, Driesveld. De Notaris WAMBACQ, te Aalst, zal openbaar verkopen Koop 1. Een welgelegen han delshuis, te Aalst, Geeraardsbergse straat, Nr. 99, met een grootte van 40 centiaren. BegrijpendeWinkelplaats, keu ken en koer, twee slaapkamers, zol der, kelder, gas, electriciteit, stadswa- ter. Bewoond door Mijnheer Jozef Boc- qué-Meganck. Koop 2. Een woonhuis met in rijpoort te Nieuwerkerken, Kwalestr. Nr. 99, met een grootte van 4 aren 50 ca. Begrijpende vier benedenplaatsen en kelderkamer, twee magazijnen, schuur, en paardenstal, drie slaapka mers, zolder, kelder, electricitreit en pompwater. Bewoond door de medeverkoper Mr Alfons Vinck en MM. Jean Van der Gucht en Raymond Laurent. Vrij gebruik kortelings na verko ping. Koop 3. Een welgelegen han delshuis, zijnde thans herberg en velo- winkel, te Nieuwerkerken, Kwalestr. Nr. 8, met een grootte van 1 a. 20 ca. Begrijpende Herbergplaats, velo- winkel, keuken, werkhuis en stal, vier slaapkamers, zolder, kelder, electrici teit en pompwater. Bewoond door Mr C. V. d. Gucht. Koop 4. Een perceel land, te Nieuwerkerken, Driesveld; met een grootte van 13 aren 80 ca. Gebruikt door Mr Achiel Lievens. Enkele Zitdag Vrijdag 27 Juni 1947, te 3 uur namiddag, ter herberg van Wed. Odilon De Schutter, Sint Job straat, (nabij de Kapel), te Aalst. Openbare Veiling van zich bevindende in het beluik van 't kasteel Ronsevaal te Aalst, Brus selsteenweg op Maandag 16 Juni 1947, te 9 uur voormiddag. Men vergadert Gestjensweg, aan de vijver van 't Kasteel. Gewone voorwaarden. Gerede be taling. met een breedte aan de straat van 6 m. 50 cm. in het midden. Lot 3, groot 5 a. 10 ca. 4 tma, met een breedte van 7,80 m., daarin be grepen de los gelegen langsheen de eigendom van de heer Verleyzen- Blommaert. Ingesteld 10.000 fr. Voor verder beschrijf zie bijzonde re plakbrieven. Twede Zitdag Maandag 16 Juni 1947 te 3 uur namiddag, ter herberg van de heer Oscar De Bruycker, te Aalst Er- pestraat, nabij de Oude Gentbaan. Meer dan 100 nieuwe modellen 1947 Gewone en luxe. Vakkundige waarborg. De schoonste keüs in brillen, juwelen, goud en zilver. Minder dan officiële prijzen. Uurwerkmaker, Houtmarkt, 14, AALST. Alle dagen te koop en te bezichti gen, alle soorten koeien, vaarzen en runders, gekalfd en ongekalfd, bij Ru- fin De Putter, Steenweg Ninove naar Okegem, herberg «In de Hesp» Ninove. Weidestijlen, holle welfsels, golfplaten, vloeren, faience, bouw stoffen, bij Van Nuffel, Saeys 6 C", Leuvestraat, 30, Erembodegem. Ganzen- en eendenkuikens, beste rassen, bij Robert Lemaire, Neckers- put, 5, Pollare. Motor Moës 13-15 H.P., dienstig voor gemaal dorsen, bij Ghislain Torrekens, watermolen, Wanzele (Lede). Boerenwagen of oogstwagen met stelling, als nieuw, en zware drie- wielkar, bij Goeman Benoit, Oom, Heldergem. Acht dagwrnd hooigras, bij Boeykens Prosper, Geldhofstraat, 34, LANDBOUWERS, voor uwe bcirstukken, alle grootten, alle leng ten, (oud en nieuw hout) het nieuwste model kraan, de grootste keus, de minste prijs. Ook herstellingen van allen aard, wendt U in verrouwen tot de Waschmachienenfabriek FRAMA, Moorselbaan, 221. Aalst. den Eeckhaut Adh., Landgoed De Etting Erondegem. Telef. Burst 191. Om uit onverdeeldheid te scheiden. Openbare Verkoping van een welgelegen en Bouwgrond te Erpe, St Apoloniastraat. De Notaris DEGHEEST, te Aalst zal in het openbaar verkopen Gemeente Erpe. Koop 1. Een eigendom, wezende een tweewoonst met aanhorigheden en land, aan de Ste Apoloniastraat nr 4, sectie B, nr 187—b en c, groot vol gens meting 14 aren 42 ca. 67tma. Het deel gebruikt door den heer Alfons Podevijn bevat voorplaats, achterplaats, V/.C., stai, bergplaats, kamer en zolder. Voorzien van pomp water en electriekleiding. Het deel gebruikt door den heer Cyrille Temmermans bevat keuken, kelderkamer, kelder. Op het verdiep kamer en zolder. De andere plaatsen, zoals keuken, 2 kamers, stal, schuur, op het verdiep: kamer en zolder, W. C., zijn onmid dellijk beschikbaar. Koop 2. Een perceel bouwgrond aan de Ste Apoloniastraat, sectie B, nr 188-e en deel van nrs 188-F en 189-C, met een grootte volgens me ting van 13 aren 77 ca. 23 tma. Onmiddellijke ingebruiktreding. Verdeeld in 3 loten Lot 1, groot 4 a. 35 ca. 61 tma., hebbende een breedte ter straat van 6 m. 50 cm. nevens koop 1. Lot 2, groot 4 a. 31 ca. 58 tma., Kleine aankondigingen moeten ons toekomen met de betaling ten laatste 3 dagen voor het verschijnen van ons blad. De prijs is gesteld op 10 fr. per 3 regels, en 20 fr. tot 5 regels voor eenmaal te verschijnen. Voor niet- leden wordt de prijs verdubbeld. TE KOOP Alle soorten vee, kalfvaarzen, koeien, alsook runders voor de weide; verwisseling van alle vee, bij Con stant Sterck, Brul 65, Haaltert. Tel. Aalst N° 1757. Vaars, laatste maand dracht, voortkomend van geprimeerde ouders en aangenomen in het stamboek, keus van twee, bij Frans Wynant, Outer. Beste vaars, einde dracht, bij Van der Meersche Adolf, Vrijdag markt, 17, Lede. Elke week aankomst van een partij prachtige kalfvaarzen en -koei en. Verwisseling van alle vee, Ook runders te bekomen aan matige prij zen, bij Robert Beeckman, Dender- houtembaan, 42, Ninove. Jaarlingstier, alsook zware res- sortkar, draagvermogen 1500 kg., bij Valerie Schouppe, Landries, Aaigem. Wekelijksche aankomst van vaarzen en koeien, gekalfd en onge kalfd, ook verwisseling van alle vee, bij Petrus Vermeulen, Opsmeer, Impe.- Nest viggens, bij Daelman Ach., Biest, 2, Hofstade. Beste trekhond, bij Alfons Bie- seman. Boschkant, 46, Herdersem. Beste merriepaard, «croisée», 7 jaar oud, bij Verleysen Jan, Kerk straat, 134, Welle. Maaimachines 1 en 2 paarden Pikbinders Hooikeerders Veldsproeiers 14 rangen Schoepers 7 en 9 tanden Weideeggen verstelbare eggen Aankuilploegen 850 Zaaimachientjes 1 rij 850 Hakmachientjes 1 rij 400 Zaaimachien 7 rijen 4900 Bineuse 3 rangen beten 4500 Vetstrooibak gegalv. 250 Beer pompen 1350 Basculan 200 kg. 1375 Vertinde Melkkruiken 420 V iggeneetbakken 460 Wij aanvaarden alle reparaties Gewaarborgde machines Erembodegem-T er joden Magazijnen Statie Haaltert. TELEFOON 673 AALST. Drukkerij DE KOORNBLOEM Zeebergkaai Aalst. M. De Hauwere. 8 Studie van te Aalst, Statiestraat, 23. Studie van Meester w Notaris te Aalst, Rooseveltlaan 17, Tel. 194.

De Koornbloem | 1947 | | pagina 8