Voor uw uurwerken Ontsmettingsstoffen Rene Saye-Clauwaert LOUIS CUVELIER H' HAtelefoon4i'ii^ALST' Notaris Fr. Moyersocn Notaris CAUDR0N Notaris BUYS Kleine Aankondigingen Notaris MEERT Cam, Van den Bossche Ursus voor afsluitingen in alle hoogten. Openbare Verkoping Gerieflijk Woonhuis MEERS Z AA IL A N D Bouwgronden, Zaai land, Weide en Bossen Een Werkmanshuis 8 DE KOORN BLOEM 9 November 1947 STATIESTRAAT, 28 AALST. Telefoon 1302. LANDBOUWERS, NIJVERAARS, uwe moderne stalen drie- wielkar kipkar op zware en breede luchtbanden, dragende 3.500 kg. Alle landbouwmachines, speciale Aardappelrooiers, Zaaima- chines, Oogstmachines Fahr, elektrische weideafsluitingen Ursus, Bindkoorden, gereedschappen, moderne stalinricht.ngen. Landbouwmachines en Gereedschappen der bijzonder ste merken aan de laagste prijzen vindt men in het Huis Melkmachines. Ontromers. Boterkarns. Landrollen.] Zaai- en Hakmachines. Meststofstrooiers. Schoepers.J1 Eggen. Raapmolens. Wanmolens. Aal- en Turbo- pompen, enz. enz. Notarieële Annoncen (Vervolg van 7de bladzijde). 1343a, 1343b en 1344, met een geza menlijke grootte van 29 aren. Te verdeelen in 3 loten Lot 1 A 1343a, groot 7 a. 20 ca. Lot 2 A 1343b, groot 7 a. 20 ca. Lot 3 A 1344, groot 14 a. 60 ca. In gebruik bij Frans Van den Bos sche, Aaigem. Koop 3. Een perceel land, gele gen te Aaigem, ter wijk Volckaert, gekend ten kadaster sectie A nrs 1429b en 1429c, met een gezamenlij ke oppervlakte van 16 aren 80 ca. In gebruik bij Mr Polydoor Mat- thys, Aaigem. Koop 4. Een perceel meersch, gelegen te Haaltert, ter wijk Haalter- se meersch, gekend ten kadaster sec tie C nummer 1045c, meteen grootte van 16 aren 60 ca. In gebruik bij Po lydoor Matthys, te Aaigem. Koop 5. Een perceel land, gele gen te Haaltert, Theunisborre, ge kend ten kadaster sectie C nummer 68a, met een grootte van 13 aren 30 ca. In gebruik bij Frans Van den Bossche. van HANDELSHUIS met INRIJ POORT te Impe, Nieuwstraat, N° 7, met erneven liggenden bouwgrond, sectie B Nr. 155/L en deel 155/K groot 11 a. 59 ca. BegrijpendeBene den winkel, voorplaats, 2e plaats, keuken, achterkeuken, kelder, garage, varkenskot, stal, washuis met oven, W.C. en hof. Boven 4 schone slaapkamers en zolder. Voorzien van pompwater en elektriekleiding. Bewoond door medeverzoeker Mr Albert Meuleman. Ingesteld 213.009 fr. Tweede Zitdag Maandag 10 November 1947 te 2 uur nam., ter herberg gehouden door Mr E. De Landsheer, Dorp Impe. Openbare Verkooping van een te Lede, Steenstraat, 60 te Lede, Keiberg, en te Erpe, Keiberg. De Notaris BUYS te Lede zal openbaar verkoopen Gemeente Lede. 1Gerieflijk woonhuis met tuin en afhangen te Lede, Steenstraat, nr 60, sektie C nr 1036c, groot 2 aren 50ca. Voorzien van steenput en elektriek leiding. Onmiddellijke ingebruiktreding. 2) Een perceel meers te Lede, Kei berg, sektie C, nr 680, groot 13 aren 60 ca. In gebruik bij Mr Albert Hoebeeck. Ingesteld 10.000 fr. Gemeente Erpe. 3) Een perceel zaailand te Erpe, Camveld, Keiberg, sektie B nr 496a, groot 8 aren 60 ca. In gebruik bij Mr Albert Hoebeeck. Ingesteld 5.000 fr. Laatste Zitdag Maandag 17 November 1947 te 2 uur namiddag, ter herberg ge houden door Mr Jozef Van Malde- ren, te Lede, Steenstraat. Koop VII. 9 aren 80 ca. land, Denderland, Polder, In huur bij Mr Petrus Verhagen. Koop VIII. 31 aren 10 ca. wei land op Varent; opleg voor boom- prijs 2.500 fr. In huur bij Mr Prosper Hendrickx. Ingebruiktreding met Kerstdag 1948. De afsluiting wordt niet medeVerkocht. Kopen IX tot en met XIII zijn vijf bossen. Polder, met een respectieve lijke grootte van 7 aren 80 ca.; 13 aren 40 ca.; 22 aren.9 aren 86 ca.; 21 aren 64 ca.allen in reftie en on middellijke ingebruiktreding. Enkele zitdag Zaterdag 15 November 1947, te 1 u. namiddag, bij Mr Pierre Van Driessche, Meerschdries, Erembode- gem. Er zal geen tweede zitdag plaats hebben. Openbare Verkoping van te Erembodegem. De Notaris CAUDRON, te Erem bodegem zal openbaar verkopen Gemeente Erembodegem. Koop I. Bouwgrond op Res- schebeke, groot 17 aren, verdeeld in 6 delen van ongeveer gelijke grootte. In huur bij Mr Prosper Hendrickx. Onmiddellijke ingebruiktreding. Koop II. 35 aren 67 ca. land op Varent, achter de hofstede van Mr Prosper Hendrickx, verdeeld in 3 de len van gelijke grootte. In huur bij MM. Theophiel De Mossenau en Prosper Hendrickx en Albert Verley- sen. Van het deel in huur bij Mr Hendrickx. Ingebruiktreding met Kerstdag 1948. Koop III. 12 aren 60 ca. land, Kleistraat. In huur bij Mr Prosper Hendrickx. Ingebruiktreding met Kerstdag 1948. Koop IV. 17 aren 20 ca. land, nabij Resschebeke, In huur bij Mr Prosper Hendrickx. Ingebruiktreding met Kerstdag 1948. Koop V. 29 aren 70 ca. land, Resschebeke, Landstuk. In huur bij MM. Albert Meert en Prosper Hen drickx. Ingebruiktreding van het deel in gebruik bij Mr Hendrickx, met Kerstdag 1948. Koop VI. 19 aren land, Land- stuk. In huur bij Mr Jean De Wit. Kleine aankondigingen moeten ons toekomen met de betaling ten laatste 3 dagen voor het verschijnen van ons blad. De prijs is gesteld op 10 fr. per 3 regels, en 20 fr. tot 5 regels voor eenmaal te verschijnen. Voor niet- leden wordt de prijs verdubbeld. TE KOOP t een Openbare Verkoping van met aanhorigheden, boomgaard en grond te Erpe, Kruiskensstraat. Notaris MEERT, te Erpe, zal in het openbaar verkopen Gemeente Erpe. Een woonhuis met aanhorigheden, boomgaard en grond, gestaan en ge legen te Erpe, aan de Kruiskensstraat getekend nr 9, gekadastreerd sectie D nrs 594a, 598a en 599a, groot 13 aren 10 ca., palende noord-oost MrAlbert Veldeman, David De Swaef en an dere, zuid-oost de straat en zuid-west Mr Oscar Van de Wiele. Ingesteld 31.000 fr. Verhuurd van maand tot maand aan Mr Camiel D'Herde. Te bezichtigen elke Maandag. Tweede Zitdag Woensdag 19 November 1947 te 3 uur namiddag, ter herberg ge houden door Mr August Nijs, te Erpe, Sevecoot. Meer dan 100 nieuwe modellen 1947 Gewone en luxe. Vakkundige waarborg. De schoonste keus in brillen, juwelen, goud en zilver. Minder dan officiële prijzen. Uurwerkmaker, Houtmarkt, 14, AALST. Elke week aankomst van partij prachtige kalfvaarzen en -koei en. Verwisseling van alle vee, Ook runders te bekomen aan matige prij zen, bij Robert Beeckman, Dender- houtembaan, 42, Ninove. Alle dagen te koop en te bezichti gen, alle soorten koeien, vaarzen en runders, gekalfd en ongekalfd, bij Ru- fin De Putter, Steenweg Ninove naar Okegem, herberg In de Hesp Ninove. Allerbest zwaar ruinpaard, 3 jaar oud, zonder gebreken. Men ver wisselt ook voor slachtpaard, bij Petrus De Rouck, Keppestraat, 21, Erembodegem. Nest schoone viggens, bij Karei Caudron, 55, Kerkstraat, Hekelgem. Door uitscheiding van bedrijf aan spotprijzen te koop 2000 sterke gezonde kanadaplantsoenen, 10.000 haagplanten en alle soorten fruitbo men op beste onderstammen. Boom kwekerij wed. Camiel De Troyer, Erpe. Draineerbuizen, weidestijlen, holle welfsels, golfplaten, vloeren, faïence, bouwstoffen, bij Van Nuffel, Saeys Cle, Leuvestraat, 30, Erem bodegem. Erkende verdelers der Produkten S. V. K. St Niklaas. TABAKPLANTERS Voor het snijden, drogen en kuisen van uw ta bak, in uw bijzijn en naar keus, wendt u in volle vertrouwen tot de Moderne Tabakkerverij: Eduard Van de Putte, Zijpstraat, 39, Hofstade. pCT JA voor iedereen, kleine in- uLLL» trest. Zakenkantoor Van den Eeckhaut Adh., Landgoed De Etting Erondegem. Telef. Burst 191. ALLE tegen ziekten en plagen in land- en tuinbouw, zijn te verkrijgen in de magazijnen Redt II Zeiven en bij onze zaakvoerders. Drukkerij «DE KOORNBLOEM» Zeebergkaai, Aalst. M.De Hauwere. Studi ie van te Aalst, Statiestraat, 23. Studie van te Eremb-degem. Studie van te Lede. Studie van te Erpe.

De Koornbloem | 1947 | | pagina 8