OCCASIE! LOUIS CUVEL1ER Notaris CAUDR0N Renc Saye-Clauwaert Notarieele Annoncen Notaris BUYS Notaris MEERT Uitverkoop van Vloeren (onder faktuurprijs) Kleine Aankondigingen Ursus voor afsluitingen in alle hoogten. Gerieflijk Woonhuis MEERS ZAAILAND Bouwgronden, Zaai- en Hooiland Een Werkmanshuis HANDELSHUIS Hofstede met Bouw grond en Boomgaard Perceel Bouwgrond DE KOORNBLOi-lM 16 November 1947 STATIESTRAAT, 28 AALST. Telefoon 1302. LANDBOUWERS, NIJVERAARS, uwe moderne stalen drie- wielkar kipkar op zware en breede luchtbanden, dragende 3.500 kg. Alle- landbouwmachines, speciale Aardappelrooiers, Zaaima« chines, Oogstmachines Fahr, elektrische weideafsluitingen Ursus, Bindkoorden, gereedschappen, moderne stalinricht.ngen. Landbouwmachines en Gereedschappen der bijzonder ste merken aan de laagste prijzen vindt men in het Huis H. HARTLAAN, 54, AALST. TELEFOON 1119. Melkmachines. Ontromers. Boterkarns. Landrollen. Zaai- en Hakmachines. Meststofstrooiers. Schoepers. Eggen. Raapmolens. Wanmolens. Aal- en Turbo- pompen, enz. enz. te Lede. Openbare Verkooping van een te Lede, Steenstraat, 60 te Lede, Keiberg, en te Erpe, Keiberg. De Notaris BUYS te Lede zal openbaar verkoopen Gemeente Lede. 1) Gerieflijk woonhuis met tuin en afhangen te Lede, Steenstraat, nr 60, sektie C nr 1036c, groot 2 aren 50ca. Voorzien van steenput en elektriek- leiding. Onmiddellijke ingebruiktreding. 2) Een perceel meers te Lede, Kei berg, sektie C, nr 680, groot 13 aren 60 ca. In gebruik bij Mr Albert Hoebeeck. Ingesteld 10.000 fr. Gemeente Erpe. 3) Een perceel zaailand te Erpe, Camveld, Keiberg, sektie B nr 496a, groot 8 aren 60 ca. In gebruik bij Mr Albert Hoebeeck. Ingesteld 5.000 fr. Laatste Zitdag Maandag 17 November 1947 te 2 uur namiddag, ter herberg ge houden door Mr Jozef Van Malde- ren, te Lede,-Steenstraat. Openbare Verkoping van te Lede. Notaris BUYS, te .Lede, zal, ter tusschenkomst van zijn ambtgenoot, Notaris CAUDRON, te Erembode- gem. openbaar verkopen Gemeente Lede. Koop 1. Boomgaard geschikt voor bouwgrond, Suikerstraat, groot 6 a. 66 ca. Onmid. ingebruiktreding. Koop 2. 44 a. 14 ca. land. Sui kerstraat, achter koop 1In huur bij MM. Leonard D'Haeseleer en Frans Van Wesemael. Koop 3. 22 a. 30 ca. hooiland, Suikerstraat, achter koop 2. In huur bij Mr Leonard D'Haeseleer. Koop 4. 33 aren beste zaailand, zeer wel geschikt voor bouwgrond, Geesthoek, Suikerstraat, verdeeld in 2 delen de noord-oosthelft nevens Mr Petrus-Alfons Janssens en zuid- westhelft nevens Mr Ach. DeWinne. Beide delen deels in gebruik bij Mr Georges Eeckelaert en deels in huur bij M. Alfons D'Hondt. Koop 5. 28 a. 40 ca. land, nabij de Suikerstraat. In huur bij Mr Frans Triest. Koop 6.16 a. 40 ca. land, nabij de Suikerstraat, palende noord-west de beek. In huur bij Mr Achiel De Winne. Enkele Zitdag Dinsdag 2 December 1947 te 1,30 uur namiddag, te Lede, Bos straat, bij Mr Jozef De Clerck. Openbare Verkoping van met aanhorigheden, boomgaard en grond te Erpe, Kruiskensstraat. Notaris MEERT, te Erpe, zal in het openbaar verkopen Gemeente Erpe. Een woonhuis met aanhorigheden, bij F. X. VAN NUFFEL, C- SAEYS Ce (p.v.b.a.) LEUVENSTRAAT, 30, EREMBODEGEM. Handel in Bouwstoffen (erkend verdeler der S. V. K. Produkten St Niklaas) en vervaardiging van betonartikels. Dnr 930/a, palende noord Alfons Bogaert-Troffaes, oost en zuid de Hovenierstraat en west De Pelsmae- ker-De Vleeschhauwer Melchior de kinderen. Het huis bevatKelder. Gelijkvloers winkel en twee plaat sen, koer en W. C. Ie verdiep drie kamers. 2e verdiep mansarde en grote zolder. Te bezichtigen elke maandag en dinsdag namiddag. Vrij gebruik op 1/12/1947. Koop 2. Een welgelegen hofste de met bouwgrond en boomgaard te Aalst, Kleistraat, nr 11met een op pervlakte van/20 aren 84 ca., geka- boomgaafd en grond, gestaan en ge legen te Erpe, aan de Kruiskensstraat dastreerd sectie F nrs 203/e, 205/f en getekend nr 9, gekadastreerd sectie D 201 /o,_ palende noord de weg en René nrs 594a, 598a en 599a, groot 13 aren 10 ca., palende noord-oost MrAlbert Veldeman, David De Swaef en an dere, zuid-oost de straat en zuid-west Mr Oscar Van de Wiele. Ingesteld 31.000 fr. Verhuurd van maand tot maand aan Mr Camiel D'Herde. Te bezichtigen elke Maandag. Tweede Zitdag Woensdag 19 November 1947 te 3 uur namiddag, ter herberg ge houden door Mr August Nijs, te Erpe, Sevecoot. Openbare Verkoping van een zeer welgelegen te Aalst, Hovenierstraat, 18, van een te Aalst, Kleistraat, 11en een te Aalst, Pieter Daensstraat. Notaris MEERT, te Erpe, zal in het openbaar verkopen Stad Aalst. Koop 1. Een zeer welgelegen handelshuis, gelegen aan de Hove nierstraat, nr 18, met een opper vlakte van 49 ca. gekadastreerd sectie De Wael, oost en zuid; de ijzeren weg Douai-Antwerpen, west de weg. Deze eigendom bevat hofstede met stalling, boomgaard met fruitbomen en bouwgrond. Gans afgesloten met betonplaten. Bewoond door Mr Theop.Schouppe. Verdeeld in 4 loten Lot 1. Hofstede met boom gaard groot 10 aren 75 ca. Lot 2. Bouwgrond groot 4 a. 89ca. Lot 3. Bouwgrond groot 2 a. 68 ca. Lot 4. Bouwgrond groot 2a. 51 ca. Koop 3. Perceel bouwgrond aan de Pieter Daensstraat, met een op pervlakte van 4 aren 90 ca., gekadas treerd sectie D nr 829/e, palende noord Oscar Tibbaut-De Gheest, oost Karei Pannekoek-Van Huffel, zuid Prosper Bellon, west Frans Van Cauter. Zitdag Maandag 1 December 1947 te 3 uur namiddag, ter herberg ge houden door Mr Gustaaf De Wae- geneer, te Aalst, Moorselbaan, 7. TABAKPLANTERS Voor het snijden, drogen en kuisen van uw ta bak, in uw bijzijn en naar keus, wendt u in volle vertrouwen tot de Moderne Tabakkerverij: Eduard Van de Putte, Zijpstraat, 39, Hofstade. Kleine aankondigingen moeten ons toekomen met de betaling ten laatste 3 dagen voor het verschijnen van ons blad. De prijs is gesteld op 10 fr. per 3 regels, en 20 fr. tot 5 regels voor eenmaal te verschijnen. Voor niet- leden wordt de prijs verdubbeld. TE KOOP t Elke week aankomst van een partij prachtige kalfvaarzen en -koei en. Verwisseling van alle vee, Ook runders te bekomen aan matige prij zen, bij Robert Beeckman, Dender- houtembaan, 42, Ninove. Schoone vaars, einde dracht, vrij van tuberculose, bij Adolf Schud- dinck, Suikerstraat, 28, Lede. Twee beste volle vaarzen, bij Jozef Van Hauwermeiren, Korte Breestraat, Lebbeke. Goede melk- en werkkoe, ge vende 12 a 13 kg. melk, 4 weken bij de stier geweest, bij Cesar De Smet,. Schildekenstraat, Smetlede. Schoone beste vaars, einde dracht, bij Stefanus Vermeulen, Ee- gemstraat, Bambrugge. Alle dagen te koop en te bezichti gen, alle soorten koeien, vaarzen en runders, gekalfd en ongekalfd, bij Ru- fin De Putter, Steenweg Ninove naar Okegem, herberg In de Hesp Ninove. Vier drachtige zeugen, bij Pros per Van der Vurst, Dorp, 10, Impe. Beste tweehandse merrie, 3 1/2 jaar oud, zonder gebreken, bij Frans De Dobbeleer, Poel, 237, St Martens- Lennik. Eiken vleeschkuip, zoo goed als nieuw, bij Polydoor Sergeant, (por tier R.U.Z.) De Villanderstraat, 6, Aalst. Draineerbuizen, weidestijlen, holle welfsels, golfplaten, vloeren, faïence, bouwstoffen, bij Van Nuffel, Saeys C1', Leuvestraat, 30, Erem- bodegem. Erkende verdelers der Produkten S. V. K. St Niklaas. Drukkerij DE KOORNBLOEM Zeeberg kaai, Aalst. M.De Hauwere. Studie van Studie van te Eremb-degem. Studie van te Erpe.

De Koornbloem | 1947 | | pagina 8