Rene Saye-Clauwaert Nótarieele Annonccn Notaris CAUDRON Notaris MEERT DE GHEEST Kleine Aankondigingen Bouwgronden, Zaai- en Hooiland Een Handelshuis HANDELSHUIS Hofstede met Bouw grond en Boomgaard Perceel Bouwgrond Landbouwmachines Louis Cuvelier DE KOORNBLOiiM 23 November 1947 STATIESTRAAT, 28 AALST. Telefoon 1302. LANDBOUWERS, NIJVERAARS, uwe moderne stalen drie- wielkar kipkar op zware en breede luchtbanden, dragende 3.500 kg. Alle landbouwmachines, speciale Aardappelrooiers, Zaaima- chines, Oogstmachines Fahr, elektrische weideafsluitingen Ursus, Bindkoorden, gereedschappen, moderne stalinricht.ngen. Openbare Verkoping van te Lede. Notaris BUYS, te Lede, zal, ter tusschenkomst van zijn ambtgenoot, Notaris CAUDRON, te Erembode- gem. openbaar verkopen Gemeente Lede. Koop 1. Boomgaard geschikt voor bouwgrond, Suikerstraat, groot 6 a. 66 ca. Onmid. ingebruiktreding. Koop 2. 44 a. 14 ca. land, Sui kerstraat, achter koop 1In huur bij MM. Leonard D'Haeseleer en Frans Van Wesemael. Koop 3. 22 a. 30 ca. hooiland, Suikerstraat, achter koop 2. In huur bij Mr Leonard D'Haeseleer. Koop 4. 33 aren beste zaailand, zeer wel geschikt voor bouwgrond, Geesthoek, Suikerstraat, verdeeld in 2 delen de noord-oosthelft nevens Mr Petrus-Alfons Janssens en zuid westhelft nevens Mr Ach. DeWinne. Beide delen deels in gebruik bij Mr Georges Eeckelaert en deels in huur bij M. Alfons D'Hondt. Koop 5. 28 a40 ca. land, nabij de Suikerstraat. In huur bij Mr Frans Triest. Koop 6. 16 a. 40 ca. land, nabij de Suikerstraat, palende noord-west de beek. In huur bij Mr Achiel De Winne. Enkele Zitdag Dinsdag 2 December 1947 te 1,30 uur namiddag, te Lede, Bos straat, bij Mr Jozef De Clerck. Openbare Verkoping van met inrijpoort, te Erpe, Gentse Steenweg, nr 20 wijk Ster re Notaris MEERT, te Erpe, zal in het openbaar verkopen Een zeer welgelegen handelshuis, met inrijpoort, ook dienstig voor café, gelegen aan de Gentse Steenweg, wijk Sterre, getekend nr 20, met een oppervlakte van 3 aren. Het huis bevatkelder, grote voor plaats, kelderkamer, grote zolder. Verders varkensstal, paardenstal, schuur en tuin. Voorzien van electri* citeit en water. Vrij gebruik onmiddelijk. Zitdag Dinsdag 2 December 1947, te 3 uur namiddag, ter herberg ge houden door de heer Theophiel Cor- thals, te Erpe, Gentse Steenweg nr 18, wijk Sterre. Openbare Verkoping van een zeer welgelegen te Aalst, Hovenierstraat, 18, van een te Aalst, Kleistraat, 11en een te Aalst, Pieter Daensstraat. Notaris MEERT, te Erpe, zal in h^t openbaar verkopen Stad Aalst. Koop 1. Een zeer welgelegen handelshuis, gelegen aan de Hove nierstraat, nr 18, met een opper vlakte van 49 ca. gekadastreerd sectie D nr 930/a, palende noord Alfons Bogaert-Troffaes, oost en zuid de Hovenierstraat en west De Pelsmae- ker-De Vleeschhauwer Melchior de kinderen. Het huis bevatKelder. Gelijkvloers winkel en twee plaat sen, koer en W. C. Ie verdiep drie kamers. 2e verdiep mansarde en grote zolder. Te bezichtigen elke maandag en dinsdag namiddag. Vrij gebruik op 1/12/1947. Koop 2. Een welgelegen hofste de met bouwgrond en boomgaard te Aalst, Kleistraat, nr 11met een op pervlakte van 20 aren 84 ca., geka dastreerd sectie F nrs 203/e, 205/f en 201/o, palende noord de weg en René De Wael, oost en zuid de ijzeren weg Douai-Antwerpen, west de weg. Deze eigendom bevat hofstede met stalling, boomgaard met fruitbomen en bouwgrond. Gans afgesloten met betonplaten. Bewoond door Mr Theop.Schouppe. Verdeeld in 4 loten Lot 1. Hofstede met boom gaard groot 10 aren 75 ca. Lot 2. Bouwgrond groot 4 a. 89ca. Lot 3. Bouwgrond groot 2 a. 68 ca. Lot 4. Bouwgrond groot 2a. 51 ca. Koop 3. Perceel bouwgrond aan de Pieter Daensstraat, met een op pervlakte van 4 aren 90 ca., gekadas treerd sectie D nr 829/e, palende noord Oscar Tibbaut-De Gheest, oost Karei Pannekoek-Van Huffel, zuid Prosper Bellon, west Frans Van Cauter. Naklank over Sint Martens Jaarmarkt te Aalst. Wij hebben met genoegen bestatigd dat de machines welke wij aldaar tentoonstelden de algemeene goedkeuring der landbouwers oogstten. In ,het bijzonder werd opgemerkt ONZE DRIEWIELKAR OP LUCHTBANDEN. welke licht, zeer sterk en handig gemaakt is, geschikt om de meest kieskeurigen te bevredigen. Deze kar werd volledig door ons ontwor pen en gebouwd in ons eigen werkhuis, wat zeker een stevige waar borg betekent. Wij danken dan ook van harte al onze klanten voor de belangstelling en zorgen er steeds voor het BESTE MATERIAAL voort te bren gen en te verkopen. H. Hartlaan, 54 AALST Telefoon i 1119 Zitdag Maandag 1 December 1947 te 3 uur namiddag, ter herberg ge houden door Mr Gustaaf De Wae- geneer, te Aalst, Moorselbaan, 7. Om uit onverdeeldheid te scheiden. Notaris Ferdinand DE GHEEST zal ten overstaan van den heer Vre derechter des kantons Aalst, en met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, in het openbaar verkoopen Gemeente Wichelen. Koop 1Een schoon en welge legen woonhuis met aanhoorigheden, boomgaard en land. Hulststraat, nr 10, sectie B nr 741 K, N, O, en P, groot 26 aren 80 centiaren. Verhuurd van maand tot maand aan den heer Cyriel De Taey. Ingesteld 125.000 fr. Koop 2. Een perceel land als- voren op 't Rot, sectie B nr 192, groot 21 aren 10 ca. Ingesteld 31.000 fr. Koop 3. Een perceel land als- voren op't Rot, sectie B, nrs 191 en 190, groot 40 aren 80 ca. Koopen 2 en 3 in gebruik bij dame wed. Pieters. Ingesteld 71.000 fr. Koop 4. Een perceel land alsvo- ren op Knappeveld, sectie B nr 1696, groot 19 aren 50 ca. In gebruik bij den heer Jozef Van Hauwermeiren. Ingesteld 8.000 fr. Koop 5. Een perceel land en bosch alsvoren op Knappeveld, sectie Bnr 1680c, 1680den 1680e, groot te zamen 44 aren 60 ca. Verdeeld in 3 loten lot 1 langs den noordkant den kadastralen num mer 1680c, groot 17 a. 50 ca. Ingesteld 8.000 fr. Lot 2 langs den oostkant den ka dastralen nummer 1680d, groot 11 aren 60 ca. Ingesteld 8.000 fr. Lot 3 langs den westkant den ka dastralen nummer 1680e, groot 15 aren 50 centiaren. Ingesteld 8.000'fr. In gebruik bij dame wed. Pieters en de heer Frans De Taey. Tweede Zitdag Donderdag 27 November 1947 te 2 uur namiddag, ter zittingszaal van het Vredegerecht, te Aalst, Ka- pellestraat. TE KOOP Elke week aankomst van een partij prachtige kalfvaarzen en -koei en. Verwisseling van alle vee, Ook runders te bekomen aan matige prij zen, bij Robert Beeckman, Dender- houtembaan, 42, Ninove. Kalfvaars, rekening einde der maand, bij Emiel Baeten, Kam, Hel- dergem, Tel. Burst 41. Nest schoone viggens, bij A. Van Langenhove, Meldert, Klaar- haag. Bij uitscheiding van bedrijf, beste merrie 3 jaar oud, Brabants ras, bij Omer De Croock (Hoek) Gijsegem. Beste ruin, achttien maand oud, van geprimeerde ouders, bij Moens Maurice, Dorp, Wieze. Bij vermindering van bedrijf,- treemkar in goede staat, Kren Geerts, Migrodries, Schoonaarde. Landbouwers, voor uw aan planting van Canada plantsoenen, een enkel adres De Troyer Alfons, Steenw. Denderleeuw. Kankervrije variëteiten, laagste prijzen, prima kwaliteit. Alle dagen te koop en te bezichti gen, alle soorten koeien, vaarzen en runders, gekalfd en ongekalfd, bij Ru- fin De Putter, Steenweg Ninove naar Okegem, herberg In de Hesp Ninove. Draineer buizen, weidestijlen, holle welfsels, golfplaten, vloeren, faïence, bouwstoffen, bij Van Nuffel, Saeys C'e, Leuvestraat, 30, Erem- bodegem. Erkende verdelers der Produkten S. V. K. St Niklaas. TABAKPLANTERS Voor het snijden, drogen en kuisen van uw ta bak, in uw bijzijn en naar keus, wendt u in volle vertrouwen tot de Moderne Tabakkerverij: Eduard Van de Putte, Zijpstraat, 39, Hofstade. FRUITBOOMEN Alle hoe veelheden in hoog en laagstam op geselecteerde E. M. onderstammen voor intensieve aanplantingen. Waar borg van soortechtheid. KWEEKERIJEN A. GOVAERT ZOON. Wolfgat, 14 SERSKAMP. HEBT U reeds een abonnement aangeworven voor ons blad Drukkerij «DE KOORNBLOEM' Zeebergkaai, Aalst. M.De Hauwere. Studie van te Eremb-degem. WTWI1I, F Studie van te Erpe. Studie van Meester Notaris te Aalst, Rooseveltlaan 17, Tel. 194. .y.

De Koornbloem | 1947 | | pagina 8