Electrische Broeierij en Kwekerijen Remory Albert René Saey-Clauwaert Notaris BUYS Notaris MEERT De Maaimachines "VIKING,, zijn aangekomen Huis Louis CUVELIER H HAT!ï^gN54if,fST Notaris WAMBACQ Voorde (0. VI.) Alles op aanvraag. Kleine Aankondigingen PLANTEN bekomen Uitge- Uit ter hand te koop Zaailand en Meers Schone HOFSTEDE Uit ter hand te koop Perceel LAND Welgelegen Hofstede 9 DE KOORNBLOEM - 24 April 1948 STATIESTRAAT, 28 AALST. Telefoon 1302. MODERNE LANDBOUWERS, BeschikbaarAMERIKAAN- SCHE LANDTRAKTOREN en alle landmachines, steeds verkocht met langdurende waarborgalle WEIDEAFSLUITINGEN. Voor de laatste nieuwe DUITSCHE TWEEPAARDSpikbinders FAHR wordt er nu een inschrijvingslijst geopend. Notarieële Annoncen (Vervolg van 8de bladzijde.) 17 ca. In gebruik bij M r Van d. Vurst. Deel 4Groot bij meting 21 aren 29 ca. In gebruik bij Mr. P. Cobbaut. Koop 2. Perceel land te Erpe, Groten Boskauter, aan den steenweg Gent-Brussel, groot 14 aren 40 ca. In gebruik bij Mr Ed. Cobbaut. Koop 3. Perceel land te Erpe, Boschveld, groot 15 a. 70 ca. In ge bruik bij Mr Emile Ottoy. Gemeente Nieuwerkerken. Koop 4. Perceel land te" Nieu werkerken, Doorenveld, groot 21 a. 30 ca. In gebruik bij Mr. K. Vermoe- sen. Enige Zitdag Maandag 3 Mei 1948 te 2 uur namiddag, ter herberg van Mr Alf. Christiaens, te Erpe, Vijf Huizen, Gentsche steenweg. Stad Aalst. Woonhuis met aanhorigheden, Moorselbaan 309, groot 1 aar 85 ca. Bouwgrond, Hoesestraat, groot 18 aren 78 ca., breed aan de straat, 20 meter 50 cm. Bouwgrond, Hoesestraat, groot 18 aren 50 ca., breed aan de straat, 20 meter. Bouwgrond, Lokeren veldstraat, groot 21 aren 60 ca-, breed aan de straat 20 meter. Bouwgrond, Lokerenveldstraat, groot 12 aren 14 ca., breed aan de straat 11 meter 80 cm. Voor alle inlichtingen, zich wen den ter Studie, Graanmarkt 11 te Lede. Om uit onverdeeldheid te treden. Vrijwillige Openbare Verkoping van een perceel goed te Lede, Ledezijde. Notaris BUYS, te Lede, zal open baar verkopen Gemeente Lede. Een perceel goed zaailand en meers met waterpoel te Lede, Lede zijde, sektie D Nrs 238a, 238b en 239, groot 48 a. 30 ca. Beplant met 23 bomen. Ingebruiktreding met Kerstdag 1948. Enige Zitdag Maandag 26 April 1948 te 2 uur namiddag, ter herberg ge houden door Mr Maurice De Rick- Lalmant, te Impe, Dorp, Pauvrette- straat. Vervaardigd uit het beroemde Zweedse staal zijn deze machines licht en onverslijtbaar. Sinds 30 jaar aan de spits in kwaliteit. Ze zijn te bezichtigen in onze magazijnen. Zaai- en Hakmachines SIMPLEX Ursus voor afsluitingen. Alle landbouwmachines. Door Sterfgeval Openbare verkoping van een met Boomgaard en Land te Erpe, Edixvelde, en LAND te Mere. Notaris WAMBACQ te Aalst, zal openbaar verkopen Gemeente Erpe. Koop 1Een welgelegen hofste de met lochting en boomgaard op Edixvelde, aan de Bosveldstraat, nr. 3 en 5, met ene grootte van 37 a. 60 ca. Begrijpende. Tweewoonstzes benedenplaatsen, stallingen, schuur, kelder, electriciteit, pompput. Bewoond door Mijnheren Albert en Emile De Pauw. De boomgaard en een deel der ge bouwen zijn niet verhuurd en onmid dellijk beschikbaar. Koop 2. Een perceel land te Erpe, Edixvelde, met ene grootte van 17 a. 70 ca. Gebruikt door Mr Camille Laureys. Vrij gebruik met Kerstdag 1948. Koop 3. Een perceel land te Mere, Boskauter, groot 16 a. 90 ca. Gebruikt door Mr Camille Laureys. Vrij gebruik met Kerstdag 1948. Enkele Zitdag Woensdag 12 Mei 1948, te 2 uur namiddag, ter herberg van Mr. Philemon Laureys, te Nieuwer kerken, Molenstrraat, nr. 45. Bouwgrond te Aalst, Gentse steenweg, diepte 50 m., breedte naar beliefte, mogelijkheid ook den achtergrond langs de Oude Gent- baan te kopen. Schone bouwgrond te Aalst, Churchilllaan, breedte 13 m. 50 cm. en schone tuin daarachter, groot 13 a. 54 ca. Huis met schuur en tuin te Erem- bodegem. Brusselsesteenweg, breed omtrent 13 meters, en met een opper vlakte van 13 a. 20 ca. Schoon woonhuis te Nieuwerker ken, Zeurendries, groot 1 a. 46 ca. Onmiddelijk beschikbaar. Telefoon NINOVE 238. Vanaf half Maart wekelijks dui zenden kuikens, Witte Legh., Rh. Isl. Red en andere rassen. Kuikens stammen af van bloedonderzochte vrijlopende 2jarige hen nen. Worden gesextof ongesext afgeleverd. Vrachtvrij thuis gebracht. Stel Uw aanvraag niet langer uit. 't Is in Uw voordeel. wijk Kruisken Notaris MEERT te Erpe, zal in het openbaar verkopen-: Gemeente Erondegem. Een zeer goed perceel land, gele gen aan de Sportstraat, gekadastreerd sectie A, nr 554/B, groot 13 aren 90 ca., palende noord, Mr Julien De Wolf-Blondeel, oost, Jules Van Den Steen, zuid, de Sportstraat en west, de Wwe Constant Ediers-Raes. Gebruikt door Mr Petrus Blondeel. Zitdag Dinsdag 4 Mei 1948, te 3 uur namiddag, ter herberg In den Bareelgehouden door Mr Gustaaf Uyttendaele, te Erondegem, Gentse Steenweg. N. B. Er zal slechts een zitdag gehouden worden. Openbare verkoping van een gelegen te Erondegem, Sportstraat, Openbare verkoping van te Mere, wijk Broeck, gelegen aan de grote baan van Aaigem, dienstig voor alle bedrijf. De Notaris MEERT te Erpe, zal in het openbaar verkopen Gemeente Mere. Een zeer welgelegen Hofstede, wijk «Broeck», aan de grote baan van Aaigem, met inrijpoort, dienstig voor alle bedrijf, gekadastreerd sectie A nummer 1304/d en 1304/e, met een oppervlakte van 9 aren 30 centiaren. Palende noord Philemon Bombeke- De Schutter, oost de baan naar Aai gem, zuid zelfde baan, en west Ric hard Fl.-Meckebroeck en AlidaRaes. Deze hofstede bevatvijf plaatsen, goede kelder en grote zolder. Ruime schuur, aardappelkelder, koolkot, koeistal, varkenskoten en bakoven. Verders moestuin en boom gaard in volle opbrengst. Voorzien van electriciteit en pompwater. Bewoond door de heer Edmond Pollaert. Zitdag Maandag 26 April 1948, te 2 uur namiddag, ter herberg ge houden door de heer Victor De Sae- deleer, bijgenaamd «De Zwarte» te Mere Broeck. TE KOOP t Beste rood-bonte koe, 4e kalf, 8 maand dracht, wegende 700 kg., bij Rob. Vinck, Moorselbaan 202, Aalst. Landbouwers, voor uw aanko pen van prachtige Hollandse volle en gekalfde vaarzen en koeien, wendt U tot Petrus Van Nuffel, Geldhofstraat, 81, Aalst. Liefhebbers van prachtige kalf- vaarzen, komt U overtuigen zeker koopt U, want er is keus en gerief voor ieders beurs. U vindt beste mun ten en runders voor de weide. We krijgen een goed voorjaar. Wendt U vandaag nog bij Robert Beeckman, Denderhoutembaan, 42, Ninove Telef823. Hoeveelheid witloofzaad, eigen gewin, beste soort, bij Livinus Bour geois, Dorpstraat 29, Burst. Bij vermindering van bedrijf,, maaimachine met piktoestel, bij Wed. Roelandts-Souekuet, Restert, Nieu werkerken. Matige prijs. Eenden, ganzen en kiekens, bij Robert Lemaire, Nekkensput 5, Pol- lare. Alle soorten planten te beko men, ook tomatenplanten, bij Maurits Beeckman-Van Nuffel, Dr André Goffaertsstraat (Ajuinveld), Aalst. Dorsmolen met binder, 2 ban den, alsook mazoutmotor, 12 PK., al les in goede staat, bij Cesar De Cor- te. Groenstraat, Lede. BOERENGAST gevraagd, te be vragen ten burele van het blad on der A.A. GRAZING. - Bij Wed. Maes- schalck, Oostdorp, Mere, is ongeveer 1 Heet. goed boomgaardgras af te grazen dit seizoen. plante tabak- en tomaatplanten, ook alle soorten groenteplanten, beste soorten, bij Kamiel Van den Berghe, Boschveld, 3, (einde Binnenstraat) Aalst, Tel. 1587. Studie van Studie van te Erpe. Studie van te Aalst, Vooruitgangstraat 11. (Bewaarder der minuten van Notarissen De Windt en Van Innis)

De Koornbloem | 1948 | | pagina 10