Viking Maaimachines Rcné Saey-Clauwaert Notaris BRECKPOT Huis Louis CUVELIER H'H TELEFOON4!m.LST' Notaris BL0MMAERT Aandacht 225 fr* Cam» Van den Bossche VETVLEKKEN. WOONHUIS en Zaailanden Schone Hofstede HOOI' EN NAGRAS EEN FABRIEK met Woonhuis Ursus afsluitingen Onze specialiteit» welgelegen Eigendom Uit ter hand te koop Landbouwalaam DE KOORNBLOEM - 29 Mei 1943 STATIESTRAAT, 28 AALST, Telefoon 1302. LANDBOUWERS, Hebt ge reeds de maaimachines FAHR en AEBI in werking gezien Doe navraag in uwe dorpen. Daar kunt gij bij geburen en kennissen vernemen welke buitengewone voldoening ze geven op alle gebied. Ook verkrijgbaar hooikeerders en -raken, vetstrooiers, land- traktoren. Alle landmachines. Ursus en weideafsluitingen. Notarieële Annonccn (Vervolg van 7de bladzijde.) bruikt. Onmiddel. ingebruiktreding. Enkele Zitdag Zaterdag 12 Juni 1948 te 9 uur voormiddag, ten Gemeente huize, te Erembodegem. Openbare Verkoping van te Erembodegem en Welle. Notaris CAUDRON, te Erembo degem, zal ter tussenkomst van zijn ambtgenoot, notaris MOYERSOEN te Aalst, openbaar verkopen Koop 1. Woonhuis met afhan gen en grond te Erembodegem, Ka- pellestraat nr 21, groot 7 aren 80 ca. Begrijpende kelder, op gelijkvloers, gang, 2 benedenplaatsen, stalling, (bakhuis en pomphuis) boven, 2 slaap kamers en zolder. Verders moestuin en boomgaard, het alles uitgemaakt met platen. Voorzien van bakoven, pompwa ter en electriek. Bewoond door Mr Raymond Bo- dart zonder schriftelijke voorwaar den. Koop 2. Een perceel zaailand te Erembodegem, Eckerspoel sektie A, nr 3079/c, groot 17 aren 20 ca. Gebruikt door Mr Louis Roelandt te Erembodegem. Koop 3. Een perceel zaailand te Welle, «Zes Bunder», sektie A, nr 390/a, groot 32 aren 40 ca. Gebruikt door Mr Frans Bruyland te Erembodegem, medeverkoper. Enige Zitdag Vrijdag 4 Juni 1948, te 3 uur namiddag, ter herberg ge houden door Mr Jozef Van Vaeren- bergh, te Erembodegen aan de Statie. N. B. Er zal maar één zitdag gehouden worden. Studie van te Aalst. Openbare verkoping van een met Boomgaard te Meldert en Moorsel, Koesteert. De notaris BRECKPOT te Aalst, zal namens wie het begoort, open- baarlijk verkopen Gemeente Meldert en Moorsel. Koop 1. Schoon en welgelegen hofstede met woonhuis, schuur, stal lingen, remisie, inrijpoort, koer, tuin en grond te Meldert en Moorsel, Koesteert, groot 14 aren, breed aan de steenweg van Moorsel naar Mel dert 38 meter 73 cm. Verdeeld in 4 delen Deel 1 Woonhuis bevattende drie kelders en 5 woonplaatsen, koer, stal lingen, groot 4,a. i8 ca., breed aan de steenweg 14 meter 80 cm. Ingesteld 80.000 fr. Deel 2Partij stallingen en koer, groot 3 aren 20 ca., breed aan de steenweg 10 meter 95 cm. Ingesteld 30.000 fr. Deel 3Schuur met inrijpoort en koer, groot 2 aren 70 ca., breed aan de steenweg 12 meter 98 cm. Ingesteld 25.000 fr. Deel 4Remisie, stallingen, koer en tuin, groot 3 aren 92 ca., breed aan de weg 11 meter 94 cm. Ingesteld 30.000 fr. Gemeente Meldert. Koop 2. Perceel boomgaard, allerbest geschikt voor bouwgronden, rechtover koop 1, voorhoofde der Kammestrraat en de steenweg naar Klaarhaag, groot 53 aren 82 ca. Verdeeld in 14 delen Verscheidene ingesteld 5.000 fr. Al deze goederen in gebruik ge weest door de Kinderen De Gols. Onmiddellijk ingebruiktreding. Plans der verdeling zichtbaar ter studie. Laatste Zitdag Maandag 7 Juni 1948, te 3 ure nam. ter herberg «In de Kor- tewagen», bij Mr V. Van Brempt, te Moorsel, nabij de Groenstraat. Venditie van te Wanzele. Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal op: Maandag 31 Mei 1948, te beginnen te 2 u. namiddag open baarlijk verkopen 42 kopen schoon en goed hooigras, wassende op meersen te Wanzele aan den Watermolen. De wachter Ad. Wijnant te Smet- lede is met den aanwijs gelast. Gewone voorwaarden en komp- tante betaling. Openbare Verkoping van te Erembodegem, Hoogeweglll. Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal namens wie het behoort open baarlijk verkopen: Gemeente Erembodegem. Een elektriekse breifabriek met woonhuis, garage, 2 poorten, tuin beplant met fruitbomen, te Eembo- degem, Hoogeweg 111, groot 19 a. Met al hetgeen afhangt der brei fabriek, vastgehecht en rollende of beweegbare mekaniekwerktuigen, machienen en materiaal. Onbetwistbaar de beste. Vraag heden nog inlichtingen. Zaai- en Hakmachines 44 SIMPLEX Hooikeerders Hooiharken Gecombineerde Keer der-hark. op korten tijd leverbaar. Voor alle landbouwmachines, het beste adres Het woonhuis begrijpt Gelijk vloers 2 voorplaatsen, bureel, keu ken, achterkeuken, washuis, stal, re misie, koolplaats, pomp- en regen water. Verdiep 3 slaapkamers. Kelder. Het fabriek begrijpt Gelijkvloers: grote werkplaats, magazijn en pers plaats. Verdiep ruime werkplaats. ChaufFage, elektriekseleiding. Materieel 75 handmachienen, 1 Jacquartmachien van 1 m. breed en 24 verschillende dessins, 1 metier automatique, 2 bobijnmolens, 4 dyna mos, 1 presse a vapeur, stiktafel met 6 elektriekse machienen, ascenseur, stopkaartjesmachien, schaafbank, bascule met gewichten, smids met vijs, boormachien, machientafels. Talrijke loketten, enz. Onmiddellijke ingebruiktreding. Zichtbaar alle werkdagen van 2 tot 5 u. behalve den Zaterdag. Voor inlichtingen nopens machienen zich wenden ten voorschreven huis. Enige Zitdag Maandag 14 Juni 1948, te 3 u. namiddag ter café "Au Comte d'Egmont te Aalst, Grote Markt. Openbare Verkoping van een te Aalst, Moorselbaan, 55. Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal namens wie het behoort openbaar lijk verkopen Stad Aalst. Een groot en welgelegen eigen dom, dienstig voor alle bedrijven, zijnde herenhuis met aanhorigheden en tuin, Moorselbaan 55, groot 9aren 70 ca. 93 mil., breed aan de straat 12 m. 25 cm. Het bevatGelijkvloers salon, eetplaats, veranda, ingang met trap, spreekkamer, keuken, achterkeuken, tuin. Verdiep 4 slaapkamers en badkamer. Zolder, ruime kelders en waterput. Alle plaatsen zijn voorzien van een verwarmingsradiateur. Onmiddellijke ingebruiktreding. Zichtbaar alle werkdagen op be tamelijke uren, zich wenden bij de portier der fabriek "Saccic,, te Aalst, Hoogevesten. Plan zichtbaar ter studie. Enige Zitdag Dinsdag 15 Juni 1948, te 3 u. namiddag ter café "Hotel des Arcades,, bij Mr. Van den Broeck, te Aalst, Statieplein. Studie van Stad Aalst. Bouwgronden, Hoesestraat en Lo- kerenveldstraat, groot 71 aren 2 ca., verdeeld in 4 loten. Voor alle inlichtingen, zich wen den ter Studie, Graanmarkt 11 te Idegem. Bij uitscheiding van bedrijf Openbare verkoping van te Smeerhebbe. De Notaris L. BLOMMAERT, verblijvende te Idegem, zal ten ver zoeke en ter hofstede van Mr Nestor Pessemier-De Clercq, landbouwer te Smeerhebbe, aan de grote steen weg, openbaarlijk te koop aanbieden Gemeente Smeerhebbe-Vloerzegem. LANDBOUWALAAM, zoals 2 driewielkarren, zaai- en maaimachien, (dit met piktoestel), hooischudder, dubbele- en enkele ploeg, eggen, 2 houten en 1 ijzeren arduinen rolder, wanmolen, does, raapmolen (Rapide), beervat, viggen-ren, grote reek, sleepketen, zwingen, aanschijnen, fruitladder, en verders allerhande klein gerief. Op Woensdag 2 Juni 1948, te 1 ure namiddag, ter voormelde hofstede. Gewone voorwaarden. Comptante betaling. Voor een modern armbanduurwerk van de duurste tot de goedkoopste zijn en blijven vakkundig gewaarborgd. Regulateurs, pendulen in Bern-Born en Westminster. Specialiteit in verlovingsringen en trouwringen in goud, 18 karaat- Graveren kosteloos. Uurwerkmaker, Houtmarkt» 14, AALST. GELDLENINGEN aan voordelige interest. Geldplaatsin- gen zekerheid gewaarborgd. Schat tingen, opmeten van eigendommen. Opmaken van doodschulden en ver kavelingen. Kopen en verkopen van eigendommen. Wend U in volle vertrouwen tot S. HAENTJENS, expert-landmeter. Kasteel Van Muy- lem, Gentsche steenweg, 380, Aalst. Vetvlekken op de kleederen zijn gemakkelijk te verwijderen, zonder dat ze een spoor nalaten. Gebruik daarvoor DETEX. Te verkrijgen in onze magazijnen. Drukkerij DE KOORNBLOEM Zeebergkaai, Aalst. M.De Hauwere.

De Koornbloem | 1948 | | pagina 10