Notarieele Annoncen Notaris MEERT Notaris WAMBACQ Notaris BUYS Notaris CAUDR0N Hofstede met Boom gaard, Tuin en Meers WOONHUIS en Bouwgrond PERCEEL LAND BUITENGOED Uit ter hand te koop EIGENDOM Burgershuis en fabriek Goed Zaailand Hofstede met Boom gaard, Kiekenhangaar Goed Zaailand Hofstede&Bouwgrond DE KOORNBLOEM - 29 Mei 1948 Openbare verkoping van Een geriefelijke gelegen te Erpe aan de Hersinck- straat, Nr 10, wijk Hoonegem. Notaris MEERT, te Erpe, zal in het openbaar verkopen Gemeente Erpe. Een gerieflijke hofstede met schuur, stalling en verdere aanhorigheden, boomgaard, tuin en meers, gelegen ter wijk Hoonegem aan de Hersinck- straat, nr 10, gekend ten kadaster sectie B, nrs 89, 101, 90, 102, 103, 100/a, 94/c, 91, 680, met een opper vlakte van 35 aren 60 ca., palende noord, de beek en Pieter Buckens te Aalst, oost, Michel Roelandt en de Hersinckstraat, zuid. De Pauw-Roe- landt Polydoor, Troch-De Sutter Jan en Boelaert Serafien, west, Huyle- broeck-Van Caute Firmin en Schol- laert-Troch Désiré, Deze hofstede bevat 6 beneden- plaatsen, gang, zolder, schuur, stal ling, oven, aardappelkelder, voederij, drie varkenskoten. Verders schone boomgaard met fruitbomen, tuin en meers beplant met 8 canadabomen en 1 wilg. Voorzien van electriciteit en waterput. Opleg voor boom prijs 10.000 frs. Bewoond door de medeverkopers Mr. Camiel en Mevr. Bertha Roe- landt. Te bezichtigen elke Maandag en Donderdag namiddag. Vrij ge bruik op 1 Oktober 1948. De schuur is echter onmiddellijk ter beschikking van de koper. Enkele Zitdag Maandag 7 Juni 1948, te 3 uur namiddag, ter herberg, ge houden door Mr Jules De Wint. te Erpe, Hoonegem. Door woonstverandering. Openbare Verkoping van een schoon en welgelegen te Oordegem, Oude Aardeweg. Notaris WAMBACQ te Aalst, zal openbaar verkopen Gemeente Oordegem Koop 1. Een schoon en welge legen woonhuis met losweg, aan de Oude Aardeweg, 14, met ene grootte volgens meting van 1 aar 59 ca., pa lende aan de straat op ene breedte van 7 meter 70 cm. Begrijpende Voorplaats, grote keuken en schotelhuis, stalling met kelder, twee slaapkamers en zolder, electrici tei tsleiding, pompwater. Bewoond door de eigenaar, Mr Frans Van der] Heyden-De Meyer. Vrij gebruik,?kortelings na de ver koping. Alle dagen zichtbaar. Ingesteld 60.000 fr. Koop 2. Een welgelegen perceel bouwgrond nevens koop 1, groot volgens meting 1 aar 84 ca., nevens de eigendom van Mr Remi Schoc- kaert-Vercruyssen. Breed aan de straat 8 meter. Onmiddelijk beschikbaar. Ingesteld 20.000 fr. Tweede Zitdag Maandag 7 Juni 1948, te 2 uur namiddag, ter herberg van de heer Maurice De Munter, te Oor degem, Oude Heirweg. Openbare verkoping van een te Moorsel, Waver. Notaris W^AMBACQ te Aalst, zal openbaar verkopen Gemeente Moorsel. Een perceel land op «Waver» met een grootte van 24 aren 70 centiaren. Gebruikt door Mr Jozef Cornelis, te Moorsel, Waver. Enkele Zitdag Instel en Toewijs Maandag 31 Mei 1948, te 4 uur namiddag, ter herberg «Café Sportwereld» bij de heer Emiel De Lombaert, te Aalst, Statieplein, 5. Er zal geen tweede zitdag plaats hebben. Voor verdere inlichtingen wende zich tot notaris Wambacq, te Aalst, Vooruitgangstraat, 11. Openbare verkoping van een schoon te Lede, Boschstraat, Nrs 39 en 41. De Notaris WAMBACQ te Aalst, zal openbaar verkopen Een schoon buitengoed te Lede, met voorhof, tuin, lochting, boom gaard, hovenierswoning, stallingen en verdere afhankelijkheden, gelegen aan de Boschstraat, N* 39 en 41 (nabij 't Steentjen), met eene gezamenlijke grootte van 1 Ha. 82 aren 30 ca. Het groot huis begrijptmidden- trap met 9 vensters langs de voorkant, 2 prachtige salons, eetplaats, zitplaats en schotelhuis, kelderkeukens en pro viandkelders. Op het eerste verdiep 5 slaapkamers en kleine kamer kun nende dienen tot badkamer. Op de tweede verdieping drie mansardeka mers en zolders. Het klein huis begrijpt2 beneden- plaatsen en magazijn of garage, kel derkamer en slaapkamers, kelder bakoven. De boomgaard bevat omtrent 200 fruitbomen. Er zijn 4 beste steenput- ten met pomp, 1 in het groot huis en 1 in 't klein, 1 in de lochting en 1 aan de stallingen. Electriciteitleiding. Be woond door de eigenaar Mr Jan Coppens-Gijsens. Vrij gebruik na het scheren der vruchten. Zichtbaar alle dagen in de namiddag. Enkele Zitdag Maandag 14 Juni 1948, te 4 uur nam. ter herberg Café Sportwereld bij Mr Emile De Lom baert, te Aalst, Statieplein, N° 5. Voor verdere inlichtingen wende men zich tot notaris Wambacq te Aalst. Vooruitganqstraat 11, (Tel. 72) Bouwgrond te Aalst, Gentse steenweg, diepte 50 m., breedte naar beliefte, mogelijkheid ook den achtergrond langs de Oude Gent- baan te kopen. Schone bouwgrond te Aalst, Churchilllaan, breedte 13 m. 50 cm. en schone tuin daarachter, groot 13 a. 54 ca. Huis met schuur en tuin te Erem- bodegem, Brusselsesteenweg, breed omtrent 13 meters, en met een opper vlakte van 13 a. 20 ca. Schoon woonhuis te Nieuwerker- ken, Zeurendries, groot 1 a. 46 ca. Onmiddelijk beschikbaar. Vijf hectaren meers te Welle, pa lende aan de Dender op een breedte van 300 meter. Bij uitscheiding van bedrijf Vrijwillige openbare verkoping van een uiterst welgelegen dienstig voor alle bedrijf te Aalst, Arbeidstraat, Nr 31. De notaris BUYS te Lede zal openbaar verkopen Stad Aalst. Een welgelegen eigendom, dienstig voor alle bedrijf met grond en alle verdere afhangendheden te Aalst. Arbeidstraat, Nr 31, sektie A Nr 2022-v3 en deel van ex Nr 2022-w3, groot 2 aren 12 ca. 21 dc-a. Voorzien van gas- en elektriekleiding, stadswa- ter, 2 citernen (regenwater) en pomp water. Ingebruiktreding 3 maanden na de toewijzing. Verdeeld in 2 loten alsvolgt Lot 1 zijnde het nieuwgebouwd woonhuis met grond en afhangen groot 93 ca. 90 dca. Slechts ingesteld 100.000 fr. Lot 2 begrijpende een hangar met inrijpoort, stal en grond, zijnde een uiterst welgelegen perceel bouw grond, met te gebruiken gebouwen, breed aan de straat 7 m. 85 cm., groot 1 a. 18 ca. 31 dca. Slechts ingesteld 79.000 fr. Tweede en Laatste Zitdag Maandag 7 Juni 1948. te 2 uur namid. ter herberg genaamd «Klein Gent», gehouden door Mr Albert Gijselinck te Aalst, Vlaande- renstraat: Voor alle verdere inlichtingen en inzage van het plan, wende men zich ter stujflie van Notaris Buys te Lede. Tel. Aalst 904. Bij verandering van woonst Vrijwillige openbare verkoping van een schonen eigendom, begrijpende te Lede, Statieweg, Nr 19. De Notaris BUYS te Lede, zal openbaar verkopen Gemeente Lede. Een schonen eigendom, begrijpen de burgershuis, fabriek, hof en alle verdere afhandheden te Lede, Statie- weg, Nr 19, sektie F ex nr 794-E, groot 4 aren 85 ca. Voorzien van elektriekleiding (licht en drijfkracht), pomp- en regenwater. Onmiddellijke ingebruiktreding. Thans bewoond door de eigenaar Mr Stanislas Bekaert. Enige Zitdag Maandag 7 Juni 1948, te 5 ure nam. ter herberg In Sers- kamp gehouden door Mr Victoria Buyse te Lede, Rammelstraat. Vrijwillige openbare verkoping van een perceel te Wanzele, "De Gevels,,. De Notaris BUYS te Lede zal ter tussenkomst van zijn ambtgenoot Meester NACHTERGAELE, No taris te Londerzeel, openbaar verko pen Gemeente Wanzele. Een perceel goed zaailand te Wan- zele, De Gevels», enige sektie Nr 327-d, groot 33 aren. In gebruik bij M. Ed. Van Leuven. Enige Zitdag Donderdag 3 Juni 1948, te 2 uur nam. ter herberg gehouden door Mr Jules Van Cauter, te Wan zele, Bredestraat. Om uit onverdeeldheid te treden Vrijwillige openbare verkoping van een gerieflijke en Lochting te Lede, Keiberg, Nr 10, en een perceel te Erpe, Cornveld of Camveld. Gemeente Lede. 1) Ene gerieflijke hofstede met boomgaard, kiekenhangaar, lochting en afhangdheden te Lede, Keiberg, Nr 10, sektie C Nrs 655-a, 655-d, 657-b, 656-c en ex Nr 656-d, groot 31 aren. Verdeeld in 2 loten a) Lot 1zijnde de hofstede met boomgaard, lochting en afhangen, groot 17 aren 40 ca. b) Lot 2zijnde oud woonhuis, thans dienstig als kiekenhangaar, met inrijpoort, schuur, varkenskoten en boomgaard, groot 13 a. 60 ca. Inge bruiktreding met 1 November 1948. Gemeente Erpe. 2) Een perceel goed zaailand te Erpe, Cornveld of Camveld, sektie B, Nrs 494-aen 494-b, groot 30 a. 40 ca. In gebruik bij de kinderen Raman. Enige Zitdag Dinsdag 8 Juni 1948, te 5 ure nam. ter herberg «De Hertog van Brabant», gehouden door Mejuf. Paula De Waele, te Lede, Statie. Openbare Verkoping van op de scheidingslijn van Aalst en Erembodegem. Notaris CAUDRON, te Erembo degem, zal openbaar verkopen Een welgelegen hofstede, zeer wel geschikt voor bouwgronden, groot volgens meting 30 aren 31 ca. De gebouwen der hofstede en tuin op Erembodegem, Heuvel, verdeeld in 4 kopen of bouwgronden, samen groot 14 aren 80 ca. De tuin en land op Aalst, Oude Aardeweg, verdeeld in 5 bouwgron den waarvan 4 met een breedte van 6 meter aan de straat en samen groot 15 aren 51 ca. Laatst in gebruik geweest bij de medeverzoekster Mevr. Jozef Van der Stricht-Sonck en thans onge- (Zie vervolg lOt bladzijde le kolom). Studie van te Erpe. Studie van te Aalst, Vooruitgangstraat 11. (Bewaarder der minuten van Notarissen DeWirdten Van Innis) Studie van te Lede. Studie van te Erembodegem.

De Koornbloem | 1948 | | pagina 9