Notaris BAUWENS Rcné Saey-Clauwaert Huis Louis CUVELIER H'H TELEFOON 4inJ9.LST' Notaris CAUDRON Notaris WAMBACQ welgelegen Eigendom Uit ter hand te koop Hofstede en Land Twee Percelen Meers BUITENGOED Uit ter hand te koop BOUWERS, Oiner De Smet, 10 DE KOORNBLOEM - 12 Juni 194S STATIESTRAAT, 28 AALST. Telefoon 1302. LANDBOUWERS, Hebt ge reeds de maaimachines FAHR en AEBI in werking gezien Doe navraag in uwe dorpen. Daar kunt gij bij geburen en kennissen vernemen welke buitengewone voldoening ze geven op alle gebied. Ook verkrijgbaar hooikeerders en -raken, vetstrooiers, land- traktoren. Alle landmachines. Ursus en weideafsluitingen. ii JïXr+f+r* Maaimachines Pikbinders liVlIiy ff Aardappelrooiers. Allen machines van hoge hoedanigheid. H C l I Zaai- en Hakmachines, OlllipicX ff de beste Belgische Fabricatie. Melkmachines - Ontromers - Karnen - Melkerijkruiken - Filters Alles voor het Landbouwbedrijf en de Hoeve. Notarieële Annoncen (Vervolg van 7de bladzijde.) Met al hetgeen afhangt der brei- fabriek, vastgehecht en rollende of beweegbare mekaniekwerktuigen, machienen en materiaal. Het woonhuis begrijpt Gelijk vloers 2 voorplaatsen, bureel, keu ken, achterkeuken, washuis, stal, re- misie, koolplaats, pomp- en regen water. Verdiep 3 slaapkamers. Kelder. Het fabriek begrijpt Gelijkvloers: grote werkplaats, magazijn en pers plaats. Verdiepruime werkplaats. Chauffage, elektriekseleiding. Materieel 75 handmachienen, 1 Jacquartmachien van 1 m. breed en 24 verschillende dessins, 1 metier automatique, 2 bobijnmolens, 4 dyna mos, 1 presse a vapeur, stiktafel met 6 elektriekse machienen, ascenseur, stopkaartjesmachien, schaafbank, bascule met gewichten, smids met vijs, boormachien, machientafels. Talrijke loketten, etvz. Onmiddellijke ingebruiktreding. Zichtbaar alle werkdagen van 2 tot 5 u. behalve den Zaterdag. Voor inlichtingen nopens machienen zich wenden ten voorschreven huis. Enige Zitdag Maandag 14 Juni 1948, te 3 u. namiddag ter café "Au Comte d'Egmont te Aalst; Grote Markt. Openbare Verkoping van een te Aalst, Moorselbaan, 55. Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal namens wie het behoort openbaar lijk verkopen Stad Aalst. Een groot en welgelegen eigen dom, dienstig voor alle bedrijven, zijnde herenhuis met aanhorigheden en tuin, Moorselbaan 55, groot 9 aren 70 ca. 93 mil., breed aan de straat 12 m. 25 cm. Het bevatGelijkvloers salon, eetplaats, veranda, ingang met trap, spreekkamer, keuken, achterkeuken, tuin. Verdiep 4 slaapkamers en badkamer. Zolder, ruime kelders en waterput. Alle plaatsen zijn voorzien van een verwarmingsradiateur. Onmiddellijke ingebruiktreding. Zichtbaar alle werkdagen op be tamelijke uren, zich wenden bij de portier der fabriek "Saccic,, te Aalst, Hoogevesten. Plan zichtbaar ter studie. Enige Zitdag Dinsdag 15 Juni 1948, te 3 u. namiddag ter café "Hotel des Arcades,, bij Mr. Van den Broeck, te Aalst, Statieplein. Stad Aalst. Bouwgronden, Hoesestraat en Lo- kerenveldstraat, groot 71 aren 2 ca., verdeeld in 4 loten. Voor alle inlichtingen, zich wen den ter Studie, Graanmarkt 11 Openbare verkoping van te Erembodegem, Terjoden. Notaris CAUDRON te Erembo degem zal openbaar verkopen 1. Huis te Erembodegem, Ter joden, Ninovestraat, geschikt voor alle handel en bedrijf, bestaande uit kelder, 3 plaatsen en kelderkamer. Op het half verdiep twee slaapka mers en zolderverders schuur, koe- of paardenstal en stalling met 2 var kenskoten, grote remisieboomgaard en tuin, groot 7 aren 20 cadeels on- verhuurd en deels in huur bij Mr Fr. De Pauw-De Rijck. Onmiddellijke in gebruiktreding van het onverhuurd gedeelte. 2. 34 aren land te Erembode gem, Terjoden, op Arendsveld. De helft in huur bij de medeverzoeker M. Donatus Joseph De Rijckingebruik treding van deze helft na het scheren der vruchten die er thans op wassen de wederhelft in huur zonder schrifte lijk kontrakt bij M. Frans Roggeman. 3. 16 aren 51 ca. land te Erem bodegem, Terjoden. In huur zonder schriftelijk kontrakt bij M. Gustaaf Van Bever. Enkele Zitdag Zaterdag 3 Juli 1948, te 3 uur namiddag, te Erembodegem, Terjoden, Ninovestraat, bij M. Frans De Swaef. Er zal geen tweede zitdag plaats hebben. Studie van te Haaltert. Openbare Verkoping van den naakten Eigendom van te Heldergem. Notaris BAUWENS, te Haaltert, zal met tussenkomst van zijn ambtge noot, notaris DE VUYST te Bors- beke, openbaar verkopen De naakte eigendom (de vruchtge bruikster hiervan is geboren de 4 Juli 1888) van Koop 1. Een perceel meers, te Heldergem, Mergelveld, sektie B, Zuiddeel van nr 417, met een opper vlakte van 24 aren 61 ca. Koop 2. Een perceel meers, ge legen te Heldergem, Weiveld, sektie B, nr 445b, met een oppervlakte van 16 aren 70 ca. Beide percelen zijn gebruikt door de vruchtgebruikster dezer percelen, Mw S. M. Van Wassenhove, Wed. Fr. De Troyer en P. L. De Cooman. Enige Zitdag Donderdag 24 Juni 1948, te 11/2 uur namiddag, ter herberg, gehouden door Mw Wed. Fr. De Troyer en P. L. De Cooman, te Hel dergem, Dorpstraat. Openbare verkoping van een schoon te Lede, Boschstraat, Nrs 39 en 41. De Notaris WAMBACQ te Aalst, zal openbaar verkopen Een schoon buitengoed te Lede, met voorhof, tuin, lochting, boom gaard, hovenierswoning, stallingen en verdere afhankelijkheden, gelegen aan de Boschstraat, N° 39 en 41 (nabij 't Steentjen), met eene gezamenlijke grootte van 1 Ha. 82 aren 30 ca. Het groot huis begrijpt: midden- trap met 9 vensters langs de voorkant, 2 prachtige salons, eetplaats, zitplaats en schotelhuis, kelderkeukens en pro viandkelders. Op het eerste verdiep 5 slaapkamers en kleine kamer kun nende dienen tot badkamer. Op de tweede verdieping drie mansardeka mers en zolders. Het klein huis begrijpt2 beneden- plaatsen en magazijn of garage, kel derkamer en slaapkamers, kelder bakoven. De boomgaard bevat omtrent 200 fruitbomen. Er zijn 4 beste steenput- ten met pomp, 1 in het groot huis en 1 in 't klein, 1 in de lochting en 1 aan de stallingen. Electriciteitleiding. Be woond door de eigenaar Mr Jan Coppens-Gijsens. Vrij gebruik na het scheren der vruchten. Zichtbaar alle dagen in de namiddag. Enkele Zitdag Maandag 14 Juni 1948, te 4 uur nam. ter herberg Café Sportwereld bij Mr Emile De Lom- baert, te Aalst, Statieplein, N° 5. Voor verdere inlichtingen wende men zich tot notaris Wambacq te Aalst, Vooruitgangstraat 11, (Tel. 72) ^Bouwgrond te Aalst, Gentse steenweg, diepte 50 m., breedte naar beliefte, mogelijkheid ook den achtergrond langs de Oude Gent- baan te kopen. Schone bouwgrond te Aalst, Churchilllaan, breedte 13 m. 50 cm. en schone tuin daarachter, groot 13 a. 54 ca. Huis met schuur en tuin te Erem bodegem, Brusselsesteenweg, breed omtrent 13 meters, en met een opper vlakte van 13 a. 20 ca. Schoon woonhuis te Nieuwerker ken, Zeurendries, groot 1 a. 46 ca. Onmiddelijk beschikbaar. Vijf hectaren meers te Welle, pa lende aan de Dender op een breedte van 300 meter. waarom nog cimentvloeren plaatsen, als LI bij ons kunt Ceramieke tegels krijgen vanaf 150 fr. de m2. Faience tegels, 3,25 fr. alle kleuren. Plinten vanaf 5 fr., enz. enz. Statiestraat, nr 102, Haaltert,. GELDLENINGEN aan voordelige interest. Geldplaatsin- gen zekerheid gewaarborgd. Schat tingen, opmeten van eigendommen- Opmaken van doodschulden en ver kavelingen. Kopen en verkopen van eigendommen. Wend U in volle vertrouwen tot S. HAENTJENS, expert-landmeter. Kasteel Van Muy- lem, Gentsche steenweg, 380, Aalst. t Victor DE MUNTER Mevr. Maria Van Hoecke Lid van Redt U Zei ven. Marie Alice Van den Berghe Arthur DE DECKER Johannes-Baptista MERGAN Studie van te Erembodegem. Studie van te Aalst, Vooruitgangstraat 11. (Bewaarder der minuten van Notarissen De Windt en Van Innis) We vernemen uit Wetteren het overlijden van Mijnheer echtgenoot van Men meldt ons uit Sint Antelinks het over lijden van Mevrouw echtgenote van Mr Louis Oscar Duym Lid van Redt U Zelven. Men meldt ons uit Ninove het overlijden van Mijnheer weduwnaar van Mev. Wilhelmina Van den Bossche Men meldt ons uit Aalst het overlijden van Mijnheer echtgenoot van Mevr. Hortentia De Coninck Lid van Redt U Zelven. Aan de getroffen familiën bieden we onze oprechte en kristelijke deelneming.

De Koornbloem | 1948 | | pagina 10