BOREFI Notaris BUYS Dirk Martenstraat, 31t AALST Notaris MEERT Notaris BRECKP0T Bouwgronden en Land Burgershuis en fabriek Hofstede met Boom gaard, Kiekenhangaar Goed Zaailand WINKELHUIS Goed Zaailand AALST. Hofstede met Boom gaard, Tuin en Meers Een perceel LAND Een Hofstede EEN FABRIEK met Woonhuis DE KOORN BLOEM - 12 Juni 1948 Notariële Annoncen (Vervolg van 8e bladzijde). Openbare verkoping van Zeer Schone te Kerksken. De notaris Charles DE VUYST, te Borsbeke, zal namens de Heren Henri en Marcel Van den Eynde, ter herberg van Mr Frans Van den Stor- me, te Kerksken op Dinsdag 22 Juni 1948, te 4 uur namiddag, openbaar verkopen met het houden van één enkelen zitdag Gemeente Kerksken. Koop 1. Perceel bouwgrond, gelegen te Kerksken Beekstraat, ge kend ten kadaster sectie B nr 446/a3 met een oppervlakte van 17 aren 19 ca. 12 dcm. Verdeeld in twee de len van ieder 8 aren 59 ca. 56 dcm. In gebruik bij Mr Van Vaerenbergh. Koop 2. Perceel bouwgrond, gelegen te Kerksken aan de Geer- aardsbergsche steenweg, gekend ten kadaster sectie B nr 446/y met een oppervlakte van 12 aren 7 ca. 24 dcm. Verdeeld in 2 delen van ieder 6 aren 3 ca. 62 dcm. Onmiddellijk vrij. Koop 3. Een perceel land gele gen te Kerksken op Kerkland of Biest, gekend ten kadaster sectie B nr 830d, met een oppervlakte van 8 aren 80 ca. In gebruik bij Mr. Alf. Droeshout. Koop 4. Een perceel land gele gen te Kerksken, Haeren of Wijn gaard, gekend1 ten kadaster sectie B 852a met een oppervlakte van 16 a. 80 ca. In gebruik bij Mr Alf. Droes hout. Bij verandering van woonst Vrijwillige openbare verkoping yan een schonen eigendom, begrijpende te Lede, Statieweg, Nr 19. De Notaris BUYS te Lede, zal openbaar verkopen Gemeente Lede. Een schonen eigendom, begrijpen de burgershuis, fabriek, hof en alle verdere afhandheden te Lede, Statie- weg, Nr 19, sektie F ex nr 794-E, groot 4 aren 85 ca. Voorzien van elektriekleiding (licht en drijfkracht), pomp- en regenwater. Onmiddellijke ingebruiktreding. Thans bewoond door de eigenaar Mr Stanislas Bekaert. Ingesteld 276.000 fr. Laatste Zitdag Maandag 21 Juni 1948, te 5 ure nam. ter herberg In Sers- kamp gehouden door Mr Victorin Buyse te Lede, Rammelstraat. Om uit onyerdeeldheid te treden Vrijwillige openbare verkoping van een gerieflijke en Lochting te Lede, Keiberg, Nr 10, en een perceel te Erpe, Cornveld of Camveld. Gemeente Lede. 1) Ene gerieflijke hofstede met boomgaard, kiekenhangaar, lochting en afhangdheden te Lede, Keiberg, Nr 10, sektie C Nrs 655-a, 655-d, 657-b, 656-c en ex Nr 656-d, groot 31 aren. Verdeeld in 2 loten a) Lot 1zijnde de hofstede met boomgaard, lochting en afhangen, groot 17 aren 40 ca. b) Lot 2zijnde oud woonhuis, thans dienstig als kiekenhangaar, met inrijpoort, schuur, varkenskoten en boomgaard, groot 13 a. 60 ca. Inge bruiktreding met 1 November 1948. Gemeente Erpe. 2) Een perceel goed zaailand te Erpe, Cornveld of Camveld, sektie B, Nrs 494-aen 494-b, groot 30 a. 40 ca. In gebruik bij de kinderen Raman. Laatste Zitdag Dinsdag 22 Juni 1948, te 5 ure nam. ter herberg «De Hertog van Brabant», gehouden door Mejuf. Paula De Waele, te Lede, Statie. Om uit onverdeeldheid te treden Openbare verkoping van Een nieuwgebouwd met Bouwgrond te Wanzele, Kouter, 4, en een perceel te Erpe, Erondegemkouter. i Notaris BUYS te Lede, zal open baar verkopen Gemeente Wanzele. Koop 1. Een nieuwgebouwd winkelhuis, dienstig voor alle bedrijf, boomgaard en alle verdere afhan gendheden te Wanzele, Kouter 4, enige sektie Nrs 243, 244-a en 244b, groot 22 aren 6 ca. Verdeeld in 2 loten alsvolgt a) Lot 1 zijnde het winkelhuis met boomgaard en afhangen, groot 11 a. 12 ca. 30 da. Onmiddellijk ingebruik treding. b) Lot 2 zijnde bouwgrond groot 10 aren 93 ca. 70 da. Onmiddellijke ingebruiktreding. Gemeente Erpe. Koop 2. Een perceel goed zaai land te Erpe, Erondegemkouter, sek tie D nr 601, groot 16 a. 86 ca. 80 da. In gebruik bij Mr Frans Bauwens. Enige Zitdag Donderdag 24 Juni 1948, te 2 1/2 ure nam. ter zittingzaal van het Vredegerecht te Aalst, Kapelle- straat. BOREFJ p. v. b. a., voorheen gevestigd te EREMBODEGEM, Hogeweg, 37, is zo vrij U te melden dat het kantoor overgebracht werd naar (op 3 minuten van Station en Markt.) Als voorheen blijven wij tot Uw dienst voor alle inlichtingen, raad of hulp inzake BELASTINGEN, BOEKHOUDING, SOCIALE WETTEN, en andere aangelegenheden of moeilijkheden. Onthoudt dus goed het adres.: SPREEKUREN Maandag en Donderdag van 9 tot 12 uur en van 14 tot 19 uur. Andere dagen op afspraak. p. v. b. a. Dirk Martenstraat, 31, landt. Te bezichtigen elke Maandag en Donderdag namiddag. Vrij ge bruik op 1 Oktober 1948. De schuur is echter onmiddellijk ter beschikking van de koper. Ingesteld 100.000 fr. Laatste Zitdag Dinsdag 22 Juni 1948, te 3 uur namiddag, ter herberg, ge houden door Mr Jules De Wint, te Erpe, Hoonegem. Openbare verkoping van Een geriefelijke gelegen te Erpe aan de Hersinck- straat, Nr 10, wijk Hoonegem. Notaris MEERT, te Erpe, zal in het openbaar verkopen Gemeente Erpe. Een gerieflijke hofstede met schuur, stalling en verdere aanhorigheden, boomgaard, tuin en meers, gelegen ter wijk Hoonegem aan de Hersinck- straat, nr 10, gekend ten kadaster sectie B, nrs 89, 101, 90, 102, 103, 100/a, 94/c, 91, 680, met een opper vlakte van 35 aren 60 ca., palende noord, de beek en Pieter Buckens te Aalst, oost, Michel Roelandt en de Hersinckstraat, zuid, De Pauw-Roe- landt Polydoor, Troch-De Sutter Jan en Boelaert Serafien, west, Huyle- broeck-Van Caute Firmin en Schol- laert-Troch Désiré, Deze hofstede bevat 6 beneden- plaatsen, gang, zolder, schuur, stal ling, oven, aardappelkelder, voederij, drie varkenskoten. Verders schone boomgaard met fruitbomen, tuin en meers beplant met 8 canadabomen en 1 wilg. Voorzien van electriciteit en waterput. Opleg voor boomprijs 10.000 frs. Bewoond door de medeverkopers Mr. Camiel en Mevr. Bertha Roe- Openbare Verkoping van te Mere, Hoefstraat, wijk Nederhof. Notaris MEERT, te Erpe, zal in het openbaar verkopen Gemeente Mere. Een zeer goed perceel land gelegen aan de Hoefstraat, wijk Nederhof, gekadastreerd sectie A nr 1018, groot 15 aren 80 centiaren, palende noord de straat, oost Baeyens-Coppens Re- mi, zuid Lievens-Cooreman Domien en west de erven Clement Ruyssinck. allen te Mere. Gebruikt door de medeverkopers. Enkele Zitdag Maandag 14 Juni 1948 te 3 uur namiddag, ter herberg ge houden door de heer René Van der Meersch, te Mere, Koutergatstraat, 1 (vroeger Beek).— N. B. Er zal slechts één zitdag gehouden worden. Openbare verkoping van Boomgaard en aanhorigheden te Erpe, Hoonegem. De notaris MEERT te Erpe, zal in het openbaar verkopen Gemeente Erpe. Een hofstede met boomgaard en aanhorigheden gelegen te Erpe, wijk Hoonegem, gekadastreerd sectie B nrs 662/C, 663 en 664 met een opper vlakte van 20 aren 40 ca., palende noord Fr. De Boeck te Erpe, oost Dom. Roelandt-Huylebroeck, Wed. Theophiel De Middeleer-Temmer man, de erven Matheus De Boeck en Basiulius Van Asselt-De Rouck, zuid de weg en de beek, west Frans De Boeck, Gustaaf Janssens-Schockaert, Wed. en kinderen en Ph. Van de Sype-Wauters. Bewoond geweest door Mr Ber nard Edmond D'Hooge. Vrij gebruik onmiddellijk. Zitdag op Maandag 21 Juni 1948, te 2 uur nam. 'ter herberg gehouden door Wed. Alfons De Swaef te Erpe, Gentse steenweg Nr 8. N. B. Er zal geen tweede zitdag plaats hebben. Studie van te Aalst. Openbare Verkoping van te Erembodegem, Hoogeweglll. Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal namens wie het behoort open baarlijk verkopen: Gemeente Erembodegem. Een elektriekse breifabriek met woonhuis, garage, 2 poorten, tuin beplant met fruitbomen, te Eembo- degem, Hoogeweg 111, groot 19 a. (Zie vervolg lO' bladzijde 1' kolom). Stud ie van te Lede. Belastingschuldigen Studie van te Erpe.

De Koornbloem | 1948 | | pagina 9