BOREFI Notarieele Annoncen Notaris BUYS Notaris MEERT Dirk Martenstraat, 31t AALST Notaris BRECKP0T Notaris CAUDR0N Burgershuis en fabriek Hofstede met Boom gaard, Kiekenhangaar Goed Zaailand WINKELHUIS Goed Zaailand AALST, Hofstede met Boom gaard, Tuin en Meers Een Hofstede welgelegen Eigendom EEN WOONHUIS Uit ter hand te koop Hofstede en Land DE KOORNBLOEM - 19 Juni 1948 9 te Lede. Bij verandering van woonst Vrijwillige openbare verkoping van een schonen eigendom, begrijpende te Lede, Statieweg, Nr 19. De Notaris BUYS te Lede, zal openbaar verkopen Gemeente Lede. Een schonen eigendom, begrijpen de burgershuis, fabriek, hof en alle verdere afhandheden te Lede, Statie- weg, Nr 19, sektie F ex nr 794-E, groot 4 aren 85 ca- Voorzien van elektriekleiding (licht* en drijfkracht), pomp- en regenwater. Onmiddellijke ingebruiktreding. Thans bewoond door de eigenaar Mr Stanislas Bekaert. Ingesteld 276.000 fr. Laatste Zitdag Maandag 21 Juni 1948, te 5 ure nam. ter herberg In Sers- kamp gehouden door Mr Victorin Buyse te Lede, Rammelstraat. Om uit onverdeeldheid te treden Vrijwillige openbare verkoping van een gerieflijke en Lochting te Lede, Keiberg, Nr 10, en een perceel te Erpe, Cornveld of Camveld. Gemeente Lede. 1) Ene gerieflijke hofstede met boomgaard, kiekenhangaar, lochting en afhangdheden te Lede, Keiberg, Nr 10, sektie C Nrs 655-a, 655-d, 657-b, 656-c en ex Nr 656-d, groot 31 aren. Verdeeld in 2 loten a) Lot 1zijnde de hofstede met boomgaard, lochting en afhangen, groot 17 aren 40 ca. b) Lot 2zijnde oud woonhuis, thans dienstig als kiekenhangaar, met inrijpoort, schuur, varkenskoten en boomgaard, groot 13 a. 60 ca. Inge- bruiktreding met 1 November 1948. Gemeente Erpe. 2) Een perceel goed zaailand te Erpe, Cornveld of Camveld, sektie B, Nrs 494-aen 494-b, groot 30 a. 40 ca. In gebruik bij de kinderen Raman. Laatste Zitdag Dinsdag 22 Juni 1948, te 5 ure nam. ter herberg «De Hertog van Brabant», gehouden door Mejuf. Paula De Waele, te Lede, Statie. Enige Zitdag Donderdag 24 Juni 1948, te 2 1/2 ure nam. ter zittingzaal van het Vredegerecht te Aalst, Kapelle- straat. Gentse steenweg Nr 8. N. B. Er zal geen tweede zitdag plaats hebben. Om uit onverdeeldheid te treden Openbare verkoping van Een nieuwgebouwd met Bouwgrond te Wanzele, Kouter, 4, en een perceel te Erpe, Erondegemkouter. Notaris BUYS te Lede, zal open baar verkopen Gemeente Wanzele. Koop 1. Een nieuwgebouwd winkelhuis, dienstig voor alle bedrijf, boomgaard en alle verdere afhan gendheden te Wanzele, Kouter 4, enige sektie Nrs 243, 244-a en 244b, groot 22 aren 6 ca. Verdeeld in 2 loten alsvolgt a) Lot 1 zijnde het winkelhuis met boomgaard en afhangen, groot 11 a. 12 ca. 30 da. Onmiddellijk ingebruik- treding. b) Lot 2 zijnde bouwgrond groot 10 aren 93 ca. 70 da. Onmiddellijke ingebruiktreding. Gemeente Erpe. Koop'2. Een perceel goed zaai land te Erpe, Erondegemkouter, sek tie D nr 601, groot 16 a. 86 ca. 80 da. In gebruik bij Mr Frans Bauwens. BOREFI p. v. b. a., voorheen gevestigd te EREMBODEGEM, Hogeweg, 37, is zo vrij U te melden dat het kantoor overgebracht werd naar (op 3 minuten van Station en Markt.) Als voorheen blijven wij tot Uw dienst voor alle inlichtingen, raad of hulp inzake BELASTINGEN, BOEKHOUDING, SOCIALE WETTEN, en andere aangelegenheden of moeilijkheden. Onthoudt dus goed het adres SPREEKUREN Maandag en Donderdag van 9 tot 12 uur en van 14 tot 19 uur. Andere dagen op afspraak. p. v. b. a. Dirk Martenstraat, 31, Openbare verkoping van Een geriefelijke gelegen te Erpe aan de Hersinck- straat, Nr 10, wijk Hoonegem. Notaris MEERT, te Erpe, zal in het openbaar verkopen Gemeente Erpe. Een gerieflijke hofstede met schuur, stalling en verdere aanhorigheden, boomgaard, tuin en meers, gelegen ter wijk Hoonegem aan de Hersinck- straat, nr 10, gekend ten kadaster sectie B, nrs 89, 101, 90, 102, 103, 100/a, 94/c, 91, 680, met een opper vlakte van 35 aren 60 ca., palende noord, de beek en Pieter Buckens te Aalst, oost, Michel Roelandt en de Hersinckstraat, zuid, De Pauw-Roe- landt Polydoor, Troch-De Sutter Jan en Boelaert Serafien, west, Huyle- broeck-Van Caute Firmin en Schol- laert-Troch Désiré, Deze hofstede bevat 6 beneden- plaatsen, gang, zolder, schuur, stal ling, oven, aardappelkelder, voederij, drie varkenskoten. Verders schone boomgaard met fruitbomen, tuin en meers beplant met 8 canadabomen en 1 wilg. Voorzien van electriciteit en waterput. Opleg voor boomprijs 10.000 frs. Bewoond door de medeverkopers Mr. Camiel en Mevr. Bertha Roe- landt. Te bezichtigen elke Maandag en Donderdag namiddag. Vrij ge bruik op 1 Oktober 1948. De schuur is echter onmiddellijk ter beschikking van de koper. Ingesteld 100.000 fr. Laatste Zitdag Dinsdag 22 Juni 1948, te 3 uur namiddag, ter herberg, ge houden door Mr Jules De Wint, te Erpe, Hoonegem. Openbare verkoping van Boomgaard en aanhorigheden te Erpe, Hoonegem. De notaris MEERT te Erpe, zal in het openbaar verkopen Gemeente Erpe. Een hofstede met boomgaard en aanhorigheden gelegen te Erpe, wijk Hoonegem, gekadastreerd sectie B nrs 662/C, 663 en 664 met een opper vlakte van 20 aren 40 ca., palende noord Fr. De Boeck te Erpe, oost Dom. Roelandt-Huylebroeck, Wed. Theophiel De Middeleer-Temmer man, de erven Matheus De Boeck en Basiulius Van Asselt-De Rouck, zuid de weg en de beek, west Frans De Boeck, Gustaaf Janssens-Schockaert, Wed. en kinderen en Ph. Van de Sype-Wauters. Bewoond geweest door Mr Ber nard Edmond D'Hooge. Vrij gebruik onmiddellijk. Zitdag op Maandag 21 Juni 1948, te 2 uur nam. ter herberg gehouden door Wed. Alfons De Swaef te Erpe, Studie van te Aalst. Openbare Verkoping van een te Aalst, Moorselbaan, 55. Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal namens wie het behoort openbaar lijk verkopen Stad Aalst. Een groot en welgelegen eigen dom, dienstig voor alle bedrijven, zijnde herenhuis met aanhorigheden en tuin, Moorselbaan 55, groot 9aren 70 ca. 93 mil., breed aan de straat 12 m. 25 cm. Het bevatGelijkvloers salon, eetplaats, veranda, ingang met trap, spreekkamer, keuken, achterkeuken, tuin. Verdiep 4 slaapkamers en badkamer. Zolder, ruime kelders en waterput. Alle plaatsen zijn voorzien van een verwarmingsradiateur. Onmiddellijke ingebruiktreding. Zichtbaar alle werkdagen op be tamelijke uren, zich wenden bij de portier der fabriek "Saccic,, te Aalst, Hoogevesten. Plan zichtbaar ter studie. Ingesteld 240.000 fr. Laatste Zitdag Dinsdag 29 Juni 1948, te 3 u. namiddag ter café "Hotel des Arcades,, bij Mr. Van den Broeck, te Aalst, Statieplein. Openbare Verkoping vaii te Aalst, Bergemeerschestraat. Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal namens wie het behoort open baarlijk verkopen: Stad Aalst. Een woonhuis met uitgemuurde koer, hof en medegaande grond, Ber gemeerschestraat, 42, groot 1 aar 53 ca. Bewoond door Mr L. Schoon. Enige Zitdag Woensdag 30 Juni 1948, te 3 uur namiddag ter café bij Mr Oct. De Bruyn, O. L. Vr.plaats, te Aalst. Schone hofstede te Meldert en Moorsel, Koesteert, begr. schuur, stal lingen, remisie, inrijpoort, boomgaard, groot Maren. Openbare verkoping van te Erembodegem, Terjoden. Notaris CAUDRON te Erembo degem zal openbaar verkopen 1. Huis te Erembodegem, Ter joden, Ninovestraat, geschikt voor alle handel en bedrijf, bestaande uit kelder, 3 plaatsen en kelderkamer. Op het half verdiep twee slaapka mers en zolderverders schuur, koe- of paardenstal en stalling met 2 var kenskoten, grote remisie; boomgaard en tuin, groot 7 aren 20 cadeels on- verhuurd en deels in huur bij Mr Fr. Zie vervolg 10* bladzijde 1' kolom). Studie van Studie van te Erpe. Belastingselwldigen Studie van te Erembodegem.

De Koornbloem | 1948 | | pagina 9