DE CLIPPELE Notaris BUYS Notarieele Annoncen Percelen WEILAND ZAAILAND BOOMGAARD Bouwgrond, Zaailanden, Meers en Bos( WOONHUIS Welgelegen Woonhuis met Tuin( Gerieflijk Woonhuis WOONHUIZEN. Zaailanden Meers Studie von Notaris Kattestraat, 9, Aalst. (Tel. 24256). Openbare verkoop van VIJF UITSTEKEND GELEGEN te Nieuwerkerken (dicht bij de kerk) tussen de Maaldreefstraat en de Kantonstraat, één blok uitma kend (grotendeels geschikt voor bouwgrond). Notaris Jean de CLIPPELE, te Aalst, zal met tussenkomst van zijn ambtgenoot, notaris Jean VAN DEN BOSSCHE, te Herzele, namens wie het behoort, openbaar verko pen Gemeente Nieuwerkerken. Koop 1. Een perceel weiland ge legen op «Kerkveld», ten kadaster bekend onder sectie A, nr 621/A, groot volgens meting 62 a 40 ca. Pa lende aan de Maaldreefstraat met een breedte van 72,30 m. Koop 2. - Een perceel weiland ge legen op «Kerkveld», ten kadaster bekend onder sectie A, nr 622/A, groot volgens meting 72 a 30 ca. Pa lende aan de Maaldreefstraat met een breedte van 47,10 m. Koop 3.-Een perceel weiland ge legen op «Kerkveld», ten kadaster bekend onder sectie A, nr 627/A, groot volgens meting 71 a 60 ca. Pa lende aan de Maaldreefstraat met een breedte van 42,35 m. Koop 4. - Een perceel gelegen op «Kerkmeers», ten ka daster bekend onder sectie A, nr 620/A, groot volgens meting 24 a 50 ca. Palende aan de Kantonstraat met een breedte van 27,40 m. Koop 5. - Een perceel weiland ge legen op «Kerkmeers», ten kadaster bekend onder sectie A, nr 623/A, groot volgens meting 75 a. Palende aan de Kantonstr. met een breedte van 24,70 m. Zie grondplan op plakbrieven. In pacht gehouden Kopen 1 en 2 door Mr Bernard Braem, Koop 3 door Mr Julien Van de Wiele, ko pen 4 en 5 door Mw Wwe Necke- broeck, allen te Nieuwerkerken. Enige Zitdag woensdag 13 november 1957, te 14 u., te Nieuwerkerken, Dorp straat, 36, ter herberg De Aan komst gehouden door Mr Achiel Van Impe. Openbare verkoping van goede percelen te Baardegem, op Eerdegemkou- ter Langeveld en Kapelle- kouter (Baardegemstraat) en een goed perceel. zeer geschikt als BOUWGROND te Baardegem, aan de Statiestraat. Notaris J. DE CLIPPELE, zal na mens wie het behoort, ten over staan van de heer Vrederechter van het Kanton Aalst, en met de pleegvormen der wet van 12 juni 1816, openbaar verkopen Gemeente Baardegem Koop 1. Een goed perceel zaai land gelegen op Eerdegemkou- ter gekadastreerd sectie B, num mers 19/E 36 38/d en 40 groot 56 a 50 ca palende of gepaald heb bende noord oost Mr. Karei Cau- dron-Van Nieuwenborgh zuid oost Mr. Advokaat Christiaan Ca- lewaert Mr Petrus Heyvaert-De Clercq en Mr. Petrus De Clercq. zuid-westMr. Karei Van Rossem- Vermoesen noord-west de C.O.O Baardegem en de Erven Redant- Van Langenhove. Gebruikt door Mr. Paul Moens en Mr. Frans Van Ransbeeck. Verdeeld in vier loten: Lot 1 Sectie B, nr. 19/E groot 17 a 50 ca. Lot 2 Sectie B, nr. 36 groot 13 a 70 ca. Lot 3 Sectie B, nr. 40 groot 14 a. Lot 4 Sectie B, nr. 38/d groot 11 a 30 ca. (Voor nadere inlichtingen en in zage van het kadastraal plan zich wenden ter studie van Notaris de Clippele te Aalst, Kattestraat, 9). Koop 2. - Een perceel zaailand gelegen op Langeveld gekadas treerd sectie B, nr. 201/c, groot 20 a; palende of gepaald hebbende noord oost de Baardegemstraat zuid-oost Mr. Jan Van den Bossche- Dierickx ,- zuid-west Mr. Frans Van den Bossche-Pollijn ,- en noord-west Mr. Petrus Heyvaert-De Clercq. Ge bruikt door Mr. Jozef Van Lan genhove. Koop 3. Een goed perceel zaai land gelegen op Kapellekouter gekadastreerd sectie B, nr. 216/L/2; groot 19 a 20 ca palende of ge paald hebbende noord-oost Mevr. Wed. Achiel Wijns Pollijn en Mr. Petrus De Block-Joostens zuid oost Mr. Karei Beeckman-Verdoodt zuid-west de Baardegemstraat,- en noord-west Mej. Francisca Kiel- baey. Gebruikt door Mr. Jozef Van Langenhove. Koop!4.-Een goed en zeer wel gelegen perceel boomgaard, uit stekend geschikt voor bouwgrond, gelegen op Pachtersbossen aan de Statiestraat; gekadastreerd sec tie A, nr. 118/c, groot 22 aren 40 ca. Gebruikt door Mr. Petrus Beeck- man. Verdeeld in vijf loten. Zie grondplan op plakbrieven. Lot 1 groot 6 a 44 ca. Lot 2 groot 2 a 73 ca. Lot 3 groot 2 a 80 ca. Lot 4 groot 3 a 71 ca. Lot 5 groot^ó a 18 ca. Enkele zitdag donderdag, 14 november 1957, te 2,30 uur nam. te Aalst, Kapelle straat, ter zittingzaal van het Vre degerecht. Studie van te Lede. Om uit onverdeeldheid te treden. Vrijwillige openbare verkoping van gerieflijke te Hofstade, Dendermondsesteen- weg, Biesterveld.Eeckhauterenberg en Susbossen. Notaris BUYS te Lede, zal open baar verkopen Gemeente Hofstade. Koop 1. - Een perceel gerieflijke bouwgrond te Hofstade, Dender- mondsesteenweg, sektie A deel van ex nrs 838,839 en 845, groot volgens meting 21 a 13 ca. Palende of ye- paald hebbende langs voren aan de Dendermondsesteenweg, langs de ene kant en langs achter aan Mr Jozef Pannekoek, en langs de andere kant aan Mw We Jozef Emiel Van Cromphout-Daelman en finderen. In gebruik bij de mede verkoper Mr Michel De Croock. Koop 2.— Een perceel goed zaai- and te Hofstade, Biesterveld, sektie A deel van ex Nr 926 d, groot vol gens meting 20 a 35 ca. Palende of gepaaid hebbende N. aan de Mo lenstraat en aan de ijzerenweg Aalsl-Dendermonde, O. Mr Fran- ciscus Albertus De Smet Bonnae- rens, Mr Carolus Louis Boeykens Coppens en consoorten en aan Mr Severin Jozef Verdoodt-Caudron en consoorten, Z. aan zelfde heer Verdoodt en consoorten en W. aan Mr Jozef Pannekoek. In gebruik bij de medeverkoper Mr J. De Croock. Koop 3. - Een perceel goed zaai land te Hofstade, Eeckhauteren- berg, sektie A Nr 858 c, groot vol gens titel 14 a 59 ca. Palende of ge paald hebbende volgens kadaster N. Mr Frans Verhaegen Daelman, O. Mr Jozef Pannekoek, Z. Mr Ivo Bernardus Huybens Van Hauwer- meiren en W. de kinderen Ivo Van Hauwe-Uyttendaele en aan Mr Frans Verhaegen-Daelman. In ge bruik bij de medeverkoper Mr Michel De Croock. Koop 4. Een perceel meers te Hofstade, Susbossen, sektie B Nr 184, groot volgens titel 23 a 90 ca. Palende of gepaald hebbende vol gens kadaster N. Mr Albertus Leo- poldus Moens en aan Mr Achiel Camiel Moens-Daelman enkinde- ren, O. de weg en daarover aan de beek, Z. aan Mr René Achiel Van den Hauwe-Van Gijseghem en W. Mr Omer Alf. Redant-Van Cromp- hout. In gebruik bij de medeverko per Mr Michel De Croock. Koop 5.-Een perceel bos te Hof stade, Susbossen, sektie B nr 186, groot volgens titel 21 a 80 ca. Be plant met circa 48 bomen. Palende of gepaald hebbende volgens ka daster N. Mej. Maria Leontina Muylaert, O. Mr Omer Alf. Redant- Van Cromphout, Z. zelfde heer Re- dant, aan Mr Michel De Croock en aan Mr Achiel Camiel Moens-Dael man en W. Mr Albert Moens Vel- deman, Mej. Louise Virginie Bes sems en Mr Omer Alfons Redant- Van Cromphout. Onmiddellijke in- gebruiktreding. Enige Zitdag maandag 18 november 1957, te 2 uur nam. ter herberg gehou den door Mr Achiel Blondeel te Hofstade, Zijpstraat, nr 1. Voor alle verdere inlichtingen en inzage der plans, wende men zich ter studie van notaris Buys, te Lede, Kasteeldreef, 44. Tel. Aalst 249.04. Om uit onverdeeldheid te treden vrijwillige openbare verkoping van een Welgelegen Goed Geschikt voor Handelshuis, met Hof te Lede, Rosselstraat, nr. 19 Notaris BUYS te Lede zal open baar verkopen Gemeente Lede. Een welgelegen woonhuis, goed geschikt voor Handelshuis, met hof en alle verdere afhangendheden te Lede, Rosselstraat, nr 19, sektie E nr 259 q, groot volgens kadaster 4 a 10 ca en volgens titel 3 a 99 ca. Begrijpende Beneden grote voor plaats dienstig als winkel, keuken achterkeuken, stalling, W.C. en hof. Boven drie slaapkamers en zolder. Voorzien van elektrieklei- ding, pomp en regenwater. Ver huurd aan Mr Eduard Adams- Van Geert. Enige zitdag dinsdag 19 november 1957, te 2 u 's nam. ter herberg genaamd In Serskamp gehouden door Mej. Maria Buyse te Lede, Ram melstraat, 6. Voor alle verdere inlichtingen wende men zich ter studie van no taris Buys, te Lede, Kasteeldreef, 44. Tel. Aalst 249.04. Vrijwillige openbare verkoping van een dienstig voor alle bedrijf, te Serskamp, Schoolstraat, nr 12. Notaris BUYS te Lede zal open baar verkopen Gemeente Serskamp. Een welgelegen woonhuis, dien stig voor alle bedrijf, met tuin en alle verdere afhangendheden te Serskamp, Schoolstraat, nr 12, sek tie D nrs 72 u en 72 v, groot 13 a 33 ca 14 da. Begrijpende Beneden gang, 2 plaatsen, kelder, keuken, W.C., grote inrijpoort dienstig als garage voor 2 auto's of autokamion, 5 m. op 8 m., grote hangaar 21 m op 5 m., achtergebouw met 2 werkplaat sen en zolder, kleine stal inciment- steen, en grote hof. Boven 2 slaap kamers en zolder. Voorzien van elektriekleiding en leiding van drijfkracht, 2 steenputtenen regen water. Thans bewoond door de ei genaar Mr Albert Van Durme. In- gebruiktreding 4 maanden na de toewijzing. Enige Zitdag maandag 25 november 1957, te 2 u. nam. ter herberg gehouden door Mr Albert Rottiers, te Wanze- le, Bredestraat. Voor alle verdere inlichtingen wende men zich ter studie van no taris Buys, te Lede, Kasteeldreef, 44 Tel. Aalst 249.04. Vrijwillige openbare verkoping van een met Tuin en Boomgaard, te Lede, Heiplasweg, nr 16. Notaris BUYS te Lede zal open baar verkopen Gemeente Lede. Een gerieflijk woonhuis met tuin, boomgaard en alle verdere afhan gendheden te Lede, Heiplasweg, nr 16, sektie F nr 149-h en deel van ex nr 150-h, groot volgens titel en volgens meting 9 a 60 ca. Begrijpende Beneden gang, 4 plaatsen, kelder, grote garage, koestal, schuur, varkenskoten, bak oven, tuin en boomgaard beplant met 14 fruitbomen Boven 5 slaap kamers en grote zolder. Voorzien van elektriekleiding, pomp- en re genwater. Laatst bewoond door de eigenaar Mr Camiel Roelandt. On middellijke ingebruiktreding. Te bezichtigen 's maandags van 2 tot 5 u. namiddag. Enige Zitdag dinsdag 26 november 1957, te 2 u. nam. ter herberg genaamd In Serskamp gehouden door Mej. Maria Buyse te Lede, Ram melstraat, 6. Voor alle verdere inlichtingen en inzage van het plan, wende men zich ter studie van notaris Buys te Lede, Kasteeldreef, 44. Tel. Aalst 249 04. Om uit onverdeeldheid te treden. Openbare verkoping van Twee gerieflijke te Lede, Heiplasweg, nrs 6 en 8, Staatsbaan van Lede naar Wichelen en Lange Weestraat. Notaris BUYS te Lede, daartoe in rechte benoemd, zal openbaar ver kopen Gemeente Lede. Koop 1.— Een gerieflijk woonhuis (Zie vervofo 7' bladz. 1' kolom)

De Koornbloem | 1957 | | pagina 6