Notarieclc Annoncen R. BAUWENS WOONHUIS Van Wymersch Zaai- en Weilanden Notaris BUYS Woonhuis met Lochting, Boomgaard en Land Woonhuizen met Tuin en Boomgaard Goede Zaailanden en Meers Huismeubelen en Mobilaire Voorwerpen BURGERSHUIS. Landbouwmachienen en Landbouwalem, Uit de hand te koop G. CAUDRON Uit de hand te koop DE KOORNBLOEM 4 maart 1961 (Vervolg van 6e bladzijde). Onmiddellijke ingebruiktreding. Te bezichtigen de zondag en vrij dag namiddag van 2 tot 4 uur. ZITDAG: dinsdag 7 maart 1961, te 2 1/2 uur namiddag, ter herberg gehouden door de heer Jan Van Aken-Biesemans, te Merchtem, Var- kensmarkt. Voor alle inlichtingen zich wen den ter studie. Studie van Notaris te Haaltert. Tel. Aalst 245.34 Openbare verkoping van een BOUWGROND en TUIN te WELLE, Terjodenstraat en Spoorwegstraat. Notaris BAUWENS voornoemd, zal openbaar verkopen Koop 1. - Een goed gelegen en gerieflijk woonhuis met koestal, schuur, verdere bijgebouwen en erve te Welle, Kapellekenshoek, Terjodenstraat, nr 24, Sie B deel van nr 25/S2, groot 4 a 65 ca. Het huis bevat4 benedenplaatsen, 2 slaap kamers, zolder, kelder, verders, steenput met pomp electriciteit ovenkot. Vrij kort na toewijs. Koop 2. 5 a 67 ca BOUWGROND met kiekenhangaar, te Welle, ne vens koop 1, aan de Spoorwegstr. aldaar breed 14 m, Sie B deel van nrs 25/S2 en 25/T2. Koop 3. - 16 a 90 ca tuin te Welle, nevens en ten oosten van koop 2, Sie B deel van nr 25/T2. Voor de verdeling, zie plan op de plakbrieven of raadpleeg voor noemde notaris. Kopen 2 en 3 zijn onmiddellijk vrij. Al deze kopen zijn bewoond en gebruikt door d/h Victor De Wolf Maesschalck. Enige Zitdag Zaterdag 11 maart 1961, te 2 u. nam., ter herberg, gehouden door Mevr. Wed. De Man te Welle, Statiestraat. Er zal geen 2de zitdag worden gehouden. Studie van Notaris te Oordegem (Tel. Wetteren 79.06.26) Openbare verkoping van te Erondegem en Vlierzele. Notaris VAN WYMERSCH, te Oordegem, zal openbaar verkopen Gemeente Erondegem. Koopl. - Een perceel weiland, wijk't Zijp, sectie A, nrs 791, 792, 792-a2, 792-b2, en 794, groot volgens kadaster 28,80 aren en volgens me ting 30,60 aren. Palende noord Cy- riel Focquet, oost Laurent Focquet en zuid en west de erven Sylvain Eeckhout-Van Caelenberg en Al- bert Schockaert. Ingesteld 36.000 fr. Koop 2. - Een perceel weiland, op 't Zijp, sectie A nrs 777, 777-2, 778 en 783, groot volgens kadaster 38,70 aren en volgens meting 40,42 aren. Palende noord Laurent Focquet, oost René De Vos en E. H. Jozef Schockaert, zuid de erven Peeters en west Frans Van der Gucht-Emiel Erauw en Georges Focquet. Ingesteld 25.000 fr. Beide percelen zijn in gebruik bij Valery Roelandts te Vlierzele. Gemeente Vlierzele. Koop 3. Een perceel zaailand op Strijmeersch, sectie C, nrs 140 en 141, groot volgens kadaster 26 aren. Palende noord en west de erven Osselaer-Van der Heyden, oost Leo Janssens Van Leuven en zuid Wed. Focquet-De Deyn. In gebruik bij Mr A. Focquet te Vlierzele. Ingesteld 36.000 fr. Laatste Zitdag voor Toewijs: maandag 6 maart 1961, te 3 u. namiddag, ter herberg, De Bareel te Vlierzele, Strijmeers. Voor verdere inlichtingen en in zage der plans wende men zich ter studie. Studie van te Lede Om uit onverdeeldheid te treden. Vrijwillige openbare verkoping van een GERIEFLIJK te Smetlede, Briel, nr 16. Notaris BUYS te Lede zal open baar verkopen Gemeente Smetlede. Een gerieflijk woonhuis met loch ting, boomgaard, land en alle ver dere afhangendheden te Smetlede, Briel, nr 16, sektie A Nrs 455-a en 457 a, groot volgens meting 25 a 39 ca. Begrijpende Beneden 3 plaatsen, schotelhuis, stal, schuur, varkenskoten, lochting, boomgaard beplant met 16 fruitbomen en land. Boven zolder. Voorzien van elek- triekleiding en steenput. Het huis met lochting en boomgaard on middellijke ingebruiktreding. Het land verhuurd aan Mr Joseph Cop- pens. Verdeeld in 2 loten als volgt Lot 1 begrijpende het woonhuis met deel lochting, boomgaard en land, groot 13 a 46 ca. Lot 2 begrijpende deel lochting, boomgaard en land, groot 11 a 93 ca. Loten 1 en 2 samen ingesteld 157.000 fr. Tweede en Laatste Zitdag maandag 13 maart 1961, te 2 uur nam. ter herberg Oude Keet (bij Roste Mon), gehouden door Mw We René Venneman te Smetlede, Dorp. Voor alle verdere inlichtingen wende men zich ter studie van no taris Buys te Lede, Kasteeldreef, 44. Tel Aalst 249.04. Om uit onverdeeldheid te treden. Openbare verkoping van TWEE WELGELEGEN te Wanzele, Bosstraat, nrs 4 en 6, en te Wanzele, De Gevels en Beekveld. Notarissen BUYS te Lede en MEERT te Erpe, beiden daartoe in rechte benoemd, zullen met de pleegvormen der wet van 12 juni 1816 openbaai verkopen: Gemeente Wanzele. Koop 1. Een welgelegen woon huis met tuin, boomgaard en alle verdere afhangendheden te Wan zele, Bosstraat, Nr 6, enige sektie Nrs 670-d en 671-d en deel van Nr. 671-c, groot volgens meting 8 aren 43 ca. Begrijpende Benedengang, voorplaats, kamer, keuken, kelder, ovenkot, voederij, koestal, hangar, tuin en boomgaard. Bovendrie slaapkamers en zolder. Voorzien van elektriekleiding en steenput. Laatst bewoond door wijlen Mr C. A. De Vuyst. Onmiddellijke inge bruiktreding. Koop 2. - Een welgelegen woon huis met tuin, boomgaard en alle verdere afhangendheden te Wan zele, Bosstraat, Nr 4, enige sektie Nr 670 c en deel van Nr 671 c, groot volgens meting 12a86ca. Begrij pende Beneden vier plaatsen, kelder, W.C., schuur, stallingen, tuin en Boomgaard. Boven drie slaapkamers en zolder. Voorzien van pompwater. Onmiddellijke in gebruiktreding. Koop 3. - Een perceel goed zaai land met landweg, te Wanzele, De Gevels, enige sektie Nrs 342, 343 en 347-a, groot volgens meting 71 a 81 ca. Palende of gepaald hebben de volgens kadaster ten W. aan de Gevels rede, ten N. aan Mr R. Van der Meersche, ten O. aan Mr Ph. Roels en aan Mr M. J. Van Leuven en ten Z. aan Hr A Pr. Van Leuven. In gebruik bij Mr J. Melkenbeke. Verdeeld in twee loten als volgt Lot 1 groot volgens meting 28 a 73 ca. Lot 2 groot volgens meting 43 a 08 ca. Koop 4 Een perceel goed zaai land te Wanzele, Beekveld, enige sektie Nr 427 a, groot 30 a 90 ca. Palende of gepaald hebbende vol gens kadaster ten O. aan Mr O. En- gelbert Brondeel, en aan de Com missie van Openbare Onderstand te Gent, ten Z. aan Mr P. Roels, ten W. aan zelfde Heer P. Roels en aan de Kerkfabriek te Wanzele en ten N. aan de beek. In gebruik bij Mr J. Melkenbeke. Koop 5. - Een perceel goede meers te Wanzele, Beekveld, enige sektie Nr 436-a, groot 18 a 70 ca, beplant met circa 20 bomen. Palen de of gepaald hebbende volgens kadaster ten N. en ten O. aan Mw We E. Cumont en kinderen, ten Z. aan de Commissie van Openbare Onderstand te Wanzele en ten W. aan de rede en daarover aan de Commissie van Openbare Onder stand te Wanzele en aan Mr P. Roels. In gebruik bij Mr J. Melken beke. Enige Zitdag donderdag 9 maart 1961, te 2,30 u. nam. ter zittingzaal van het Vredegerecht, te Aalst, Kapel- lestraat. Voor alle verdere inlichtingen en inzage der plans wende men zich ter studies van Notarissen Buys te Lede, Kasteeldreef, 44. Tel. Aalst 249.04 en Meert, te Erpe, Vijf Huizen, l.Tel. Aalst 241.22. Om uit onverdeeldheid te treden. Openbare verkoping van ENE PARTIJ te Wanzele, Bosstraat, nr 6. Notarissen BUYS te Lede en MEERT te Erpe, zullen namens wien het behoort, op donderdag 9 maart 1961, te 8 u. voormiddag ten sterfhuize van wijlen de Heer Cyr. Aug. De Vuyst, openbaar verkopen Ene partij huismeubelen en mo bilaire voorwerpen bestaande uit Leuvense stoof, kassen, tafels, stoe len, spiegels, porte-manteau, bed- dens met toebehoorten, kleerkas- sen, lavabo, nachttafel, koffers, feu- continu, elektrisch vuurtje, stoven mansvelo, schouwgarnituren, ver schillende uurwerken, lusters, kof fie-servies, tassen, glazen, lepels vorken, koffie-lepeltjes, ladders kruiwagen, ketels, planken hout brandhout, kleine hoeveelheid huiskolen, enz., te veel om te mei den. Gewone voorwaarden. Komp tante betaling. Vrijwillige openbare verkoping van een gerieflijk en welgelegen te Aalst, Maanstraat, Nr 24. Notaris BUYS te Lede zal open baar verkopen Stad Aalst. Een gerieflijk en wegelen Bur gershuis met magazijn, grond en alle verdere afhangendheden te Aalst, Maanstraat, Nr 24, sektie B Nr 416-X-3, groot 80 centiaren. Begrijpende Beneden: gang, sa lon, eetplaats, keuken, kelder, ma gazijn, koer, en W.C. Boventwee slaapkamers en zol der. Voorzien van Stadswater en regenwater, gaz- en elektrieklei ding. Thans verhuurd aan Mw We Vereecken-Van de Velde. Te be zichtigen de dinsdag en zaterdag in de namiddag. Enige Zitdag Maandag 20 maart 1961, te 3 uur 's nam. ter herberg ge naamd In het Paviljoen gehou den door Mr Alexis Cammu te Aalst, Grote Markt. Voor alle verdere inlichtingen wende men zich ter studie van No taris Buys te Lede. Kasteeldreef, 44 Tel. Aalst 249,04. Openbare Verkoping van ene partij en ene GROTE Hoeveelheid Voederbeten en Brandhout te Lede, Groenstraat, Nr 13. Notaris BUYS te Lede, zal namens de Heer Paul De Corte, op Vrijdag 17 Maart 1961, te één uur 's namiddags te Lede, Groenstraat, nummer 13, openbaar verkopen Ene partij landbouwmachienen en landbouwalem bestaande uit Tractor Fordson, een veldauto (Jeep), grote en gewone autokar, pikmachien, zaaimachien, bineuze, wanmolen, twee dubbele ploegen en een enkele ploeg, ijzeren egge en weide-egge, kettingen, aardap pelketel, gaffels, rieken, spaden en allerlei klein landbouwgerief, grote fruitladder, ene grote hoeveelheid voederbeten en ene grote hoeveel heid brandhout enz... te veel om te melden. GEWONE VOORWAARDEN KOMPTANTE BETALING. Goede bouwgronden te Lede, Maarschalk Montgommerystraat. Studie van Notaris te Erembodegem, Hogeweg, 6 Telefoon Aalst 211.05. - SINT GILLIS DENDERMON- DE onlangs gebouwd Burgershuis (Zie vervolg 8e bladzijde I' kolom). HniiiyumBHHH

De Koornbloem | 1961 | | pagina 7