RODE KRUIS d;ubbele kans NATIONALE LOTERIJ Paardenprijskamp voor vaarzen en gekonfroleerde koeien. Landbouwschool Kleine Aankondigingen SUPER TRANCHE van het 129.948 loten 72 miljoen F te verdelen. Trekking op 20 juli te Oostende flifiiiMir riiiiiT DE KOORNBLOEM 18 juli 1964 Uitslag te Aalst op 4 juli. Gewestelijke Prijskampen Oudenaarde. Hebben 't officieel erkend diploma van Landbouwtechnicus behaald Wij bieden onze hartelijke ge lukwensen aan allen die met suc ces aan deze proeven deelnamen. KOOP - Allerbeste vaars, wit-rood, re kening 17 juli, bij Remi Claessens, Babbelaarstraat, 83, Hofstade. - Twee beste kalfvaarzen, wit- rood, rekening 10 en 21 juli, bij Re mi Baert, Oud Smetlede, 16, Oorde- gem. Te koop met waarborg in okkasie Zaaimachien 1,25 m, 1,60 m en 1,75 m Meststofstrooiers van soorten, Braakmachienen alle maten en mo dellen, Ploegen, Hooiers, Raken, enz. Et. VAN HOECKE, machienen, LEUPEGEM, Tel. 055/31729. - Beste werkpaard voor alle werk, bij Marcel Vermeir, Aalsterse dreef, Meldert. - Beste merriepaard, 26 maand oud, bij De Buyst Frans, Puttestraat, Velzeke. - Twee jarig zwaar croisèpaard, ruin, bij Coppens Jules, Hoog 15 A, Bavegem. Te koop voor rekening van kliënt, pikbinder Mac Cormic snede 1,50 m in goede staat, kan dienen, voor paarden of tractor, bij Oscar De Groote, Hoogstraat 1, Herzele. - Hooi, stro en beten, bij Adolf Van Sinay, Hof te Blakmeers, He- kelgem. - Dorsmachien met elektrische motor, kuiser en binder, zo goed als nieuw, bij Maurits Van Bever, Me- restraat, 7, Nieuwerkerken. - Beste driejarige merrie en een tweejarige ruin, beiden landbouw- rijpaard, bij Henri Van den Haute, Bieënhof, Ninove. Tel. 054/31435. - Beste zware croisé-merrie, vijf jaar oud, keus van twee, bij Petrus De Rouck, Keppestraat, 23, Erembo- degem. - Partij groen bladkoolzaad, ei gen gewin, bij Omer Van Hauwer- meiren, Kortenhoekstraat, 19, Hof stade. - Grote hoeveelheid gepikdorst stro, op het veld, alsook zaaima- machine «Simplex» 1,75 m., bij Paul Bolangier, Gentse steenweg, 442, Aalst. - Motorsproeier als nieuw, met vat van 300 lit. en 10 m. darm, als ook handvatsproeier van 100lit. Be vragen Dom. Modest Van Asse- laan, 24, Erembodegem. - 1 hectare en 40 aren beste rog ge op struik of gebeurlijk stro ervan en een pikbinder «Deering», bij Gilbert Coopman, Riemeer, 99, Wi chelen. Totale opruiming (wegens ziekte) Moorselbaan 276, AalstAlle da gen na 5 uur van wat er nog rest in magazijn. Zoals riemen, 1 zwierder, 1 wasmachien (wisselstukken), hof- banken, melkstoelen, koorden, re pen, ijzerscharen, gereedschap, enz dit alles aan speciale prijzen. Neemt de gelegenheid te baat, het is de moeite waard. TE KOOP Alle soorten paarden- getrekken en rijzadels. Gareelma kerij: De Pelsmaeker Willy, Ninove straat, Nr 4, Haaltert. (bij de statie). loten loten loten loten van van van van 60 120 300 540 loten loten loten loten loten 2.400 loten 6.000 loten 120.000 loten 400 loten van van van van van van 6.000.000 1.000 000 750 000 500.000 100.C00 50.000 20.000 10.000 5000 2.000 600 220 van van F F F F F F F F F F F F als troostprijs PRIJS VAN HET BILJET 200 F. - 1/10 22 F. 1e kategorie merriën zuigelingen 1e prijs Van Buggenhout Henri, Aai gem 2e prijs De Winne Edmond, Lede 3e prijs Van Melckebeke Ro ger, Ninove 4e prijs Cobbaut Mo dest, Outer. 2e kategorie, hengsten, zuigelingen 1e prijs Vlassenbroek Jan, Idegem 2e prijs De Decker Frans, Voorde 3e kategorie, merriën, jaarlingen 1e prijs Reygaerts Jozef, Burst 2e prijs Eeckhout Etienne, Idegem 3e prijs Cobbaut Modest, Zonnegem 4e prijs Van Buggenhout Henri, Aai gem. 4e kategorie, hengsten, jaarlingen 1e prijs Cobbaut Modest Zonne gem 2e prijs Schouppe Jozef, Aai gem. 5e kategorie, tweejarige merriën 1e prijs Cobbaut Modest, Zonnegem - 2e prijs Wauters Jozef, Aspelare 3e prijs Van de Wiele Julien' Nieuwer- kerken 4e prijs Cobbaut Modest Zonnegem 5e prijs De Winne Omer Lede. 6e kategorie, driejarige merriën 1e prijs Cobbaut Modest, Zonnegem 2e prijs Eeckhout Etienne, Idegem 3e prijs Cobbaut Modest, Zonnegem - 4e prijs Provez Rafaël, Schendelbeke 5e prijs Schouppe Jozef, Aaigem 6e prijs Uyttersprot Gustaaf, Moor- sel. 7e kategorie, ongeprimeerde merriën 4 jaar en meer. 1e prijs Van Melckebeke Roger, Nino ve 2e prijs Cobbaut Modest, Outer 3e prijs Van der Fraenen Frans, Denderleeuw 4e prijs Cobbaut Mo- dst, Zonnegem 5e prijs Kindermans Petrus, Herdersem 6e prijs De Win ne Edmond, Lede 7e prijs Van de Wiele Julien, Nieuwkerken 8e prijs Cobbaut Modest, Outer. 8e Kategorie merriën geprimeerde op staatsprijskampen 4e jaar en meer. 1e prijs Meirsschaut Odilon, Vlierzele 2e prijs Van Buggenhout Henri, Aai gem 3e prijs idem 4e prijs Schouppe Jozef, Aaigem 5e prijs De Decker Frans, Voorde 6e prijs Van Buggenhout Henri, Aaigem. Buiten wedstrijd Vlassenbroeck Jan Idegem met Diane van Idegem. Landbouwrijpaarden 9e kategorie, merriën en ruinen zonder tanden 1e prijs Bayens Gerard, Okegem 2e en 3e prijs idem 4e prijs Van den Storme, Denderhoutem - 5e prijs Schouppe Frans, Liedekerke - 6e prijs Van Neck Albert, Aalst 7e prijs Wauters Jozef, Aspelare 8e prijs Cobbaut Modest, Zonnegem 9 prijs Vinck René, Aalst 10e prijs Rey- gaert Jozef, Burst 11e prijs Schoup pe Frans, Liedekerke 10e kategorie merriën en ruinen met tanden 1e prijs D'Haese Willy, Hofstade 2e prijs Geeroms Gustaaf Denderhou tem 3e prijs Bayens Gerard, Oke gem, 4e prijs Van den Bossche G. Aaigem, 5e prijs Matthijs Leon, Hofstade 6e prijs De Windt Kamiel Erondegem 7e prijs De Winne Lu- cien, Hofstade 8e prijs Van der Haegen Remi, Aalst 9e prijs De Windt Kamiel, Erondegem 10e pr. Bastiaens Benoit, Aalst, 11e prijs De Windt Kamiel, Erondegem 12e prijs Reygaerts Jozef, Burst 13e Schouppe Frans, Liedekerke 14e prijs Vinck René, Aalst 15e prijs idem. Verdienstelijkste paard Meirschaut Odilon, Vlierzele met Frie da van Paepegem. Uitslagen van de examens Hogere Secundaire Technische Af deling. Met onderscheiding Van den Hau te Etienne van Ninove, Haerts Antoine van Nazareth, Van Muyllem Gerard van Outer, De Vuyst Rafael van Bors- beke, De Vliegher Richard van Steke- ne, Prové Michel van Schendelbeke. Op voldoende wijze De Vrieze Jo zef van Eine, Lenaerts Jan van Sint- Niklaas, Willen Eric van Etikhove, Ver- hoeyen Eric van Kruishoutem, Van Hyfte Wilfried van Eeklo, Boelens Ste fan van Lembeke, Mattheeuws Mare van Hansbeke. Lagere Secundaire Technische Af deling. Hebben het officieel erkend be kwaamheidsdiploma behaald Met grote onderscheiding Van Der Looven Alex van Nazareth. Met onderscheiding Brondeel Et. van Ressegem, De Cuyper Michel van Lokeren, Christiaens Denis van Ze veren, Viaeminck Eric van Zeveren, De Vos Rafaël van Ouwegem, Verhasselt Louis van Ternat, Demeulemeester Jo zef van Kaster. Op voldoende wijze Aelvoet An toine van Vinkt, Bogaert Luc van Sint- Maria-Lierde, Van Der Linden André van Mater, De Vuyst Etienne van Aai gem, Versnick Hugo van Ressegem, De Braeckeleer Theo van Ophasselt, De Cock Daniël van Zevergem, Moens Guido van Berlare, Van Laethem Luc van Oetingen, Marist José van Etik hove. Hebben het officieel erkend be kwaamheidsgetuigschrift bekomen Van Der Taelen Willy van Sint-Ante links, Van Wymeersch Marc van Etik hove. Lagere Secundaire Beroepsafdeling. Hebben het officieel erkend be kwaamheidsbrevet behaald Met grote onderscheiding Reynaert Remi van Welden, De Cubber Herman van Everbeek. Met onderscheiding Vandeputte Sylvain van Paulatem, Verstockt Willy van Steenhuize-Wynhuize, Vijl Paul van Sint-Blasius-Boekel, Dekens An dré van Kester, Van Hamme Roger van Oetingen, Van Doorselaere Mar cel van Velzeke. Op voldoende wijze Baert Martin van Petegem-Oud., Dhondt Etienne van Huise, De Clercq Pierre van Etik hove, De Clerck Jean van Machelen a/Leie. Alle vaarzen en koeien welke naar de gewestelijke prijskamp komen moeten 10 dagen op voorhand inge schreven worden. Echter niet met een geel kaartje zoals voor de stie renkeuringen. Een speciaal inschrij vingsformulier zal tijdig door het bu reel rechtstreeks aan de kwekers worden gestuurd. Syndicaat WETTEREN Overmere, dinsdag 18 augustus om 9 uur, 5.000 F toelage Syndicaat ZOTTEGEM Welden, dinsdag 25 augustus om 15 uur, 4.000 F toelage. 2 2 2 2 120 de voor nummers de biljetten welke op 1 cijfer benaderen welke een groot lot

De Koornbloem | 1964 | | pagina 5