Setoklaureaten op het schavotje Danny D' Herdt werkloos Moorsel Steven verplettert S.K. Welleweg WEMBLEY Moorsel Steven nadert tot op oen pont van Zele Dunnen .,x Kaatsen - Bevordering Café Zaal Alle feesten tot 120 personen Ook T-Dansants of andere gelegenheden VRIJE KEUZE VAN TRAITEUR V.C. Kangoeroes Nieuwe Gazet van Aalst -18 juni 1982 - 13 Het seizoen zit er terug op voor onze Setokploegen. Het Setokverbond bestaat liefst 26 jaar. Het voorzitterschap wordt reeds 15 jaar waargenomen door Roger Van Goethem, die nog steeds met veel entoesiasme zijn verbond leidt. Hij wordt bijgestaan door ondervoorzitter Franpois De Nijs en sekretaris Antoine Van de Velde. met de prijs als sportiefste ploeg. De Ledenaars kregen hiervoor de ereprijs Senator O Van Den Broeck Als sportiefste speler kwam Glenn Van Goethem uit de bus voor Johan Van Vooraf werd de kalender bekend gemaakt van de bekerwedstrijden en de kompetitiewedstrijden voor het vol gend voetbalseizoen. Er vallen een paar belangrijke wijzigingen te note ren. Tripoli en Ocarina vedwijnen wegens ontbinding van hun bestuur. Ze worden vervangen door Molenboys Opwijk en F.C. Partan die op het Aal- sterse Beukenhof zullen aantreden. Voorzitter Van Goethem was bijzonder tevreden over het verloop van het afgelopen seizoen De kompetitie kende een sportief en spannend ver loop. Ze werd afgesloten met een waardig kampioen Tijl Snas en een waardige bekerhouder AZ '77. Deze twee klubs domineerden het seizoen 1981-'82. Het zag er lange tijd naar uit dat AZ 77 kampioen zou worden, maar een inzinking na de winterstop werd hen fataal.De diverse laureaten werden dan gelauwerd. Tijl Snas ont ving als Setokkampioen de luxebeker ereprijs O. Van Den Broeck, die tevens op deze vergadering aanwezig was. Arendzonen kregen de luxebe ker volksvertegenwoordiger W. Van Renterghem. De 2de plaats was voor Apostelken die de ereprijs staatsse- kretaris L. Waltniel ontving. Leeuwe rik, winnaar van de troosting won de ereprijs Minister O.W.L. Olivier. Ten slotte ontving V.K. Wembly de ereprijs minister N. Kuituur Poma als vierde geplaatste Leeuwerik werd bedacht De Velde, Jean-Pierre De Wolf en Ignace Ledegen die op gelijke hoogte eindigden. Glenn kreeg hiervoor een gouden medaille De spelleiders van de bekerfinale Jozef Borms, Antoine Van De Velde, Freddy Everaert en Odilon Anne werden eveneens bedacht met een medaille De vergadering werd afgesloten met een toespraak van Senator Van Den Broecke die het opnam voor de lief- hebberssporten. De mensen van het Setokverbond wenste hij nog vele mooie voetbaljaren toe. Hij eindigde met het werk van Van Goethem nog eens speciaal in de verf te zetten, wat volgens ons wel eens mocht gebeu ren. (JVL) S.K. WELLEWEG was geen partij voor het sterke Moorsel Steven. Steven startte gewoonweg schitterend. Op een minimum van tijd stond het 5-0 voor. Steven was al in kermissfeer met die vlugge voorsprong, maar Welleweg kwam mooi terug tot 6-5. De rust werd bereikt met een 8-5 stand. Tijdens de tweede helft stond er geen maat meer op een sterk spelend Moorsel. Vooral Freddy Van De Velde keerde alle ballen over die hij kreeg. Deze klein-midden behoort tot de beste keerders van de reeks. Bij 13-6 haalde Welleweg hun ze vende spel wat betekende dat de Erem- bodegemnaars nog een punt uit de brand konden slepen. Dit punt haalden ze vooral dank zij een goed spelende Willy De Wageneer. Bij Moorsel was men wel wat ontgoocheld dat men geen driepuntenzege verworven had. HOKE kon het niet waarmaken tegen Puurs. Puurs stond meteen 0-3 voor. Hoke keerde terug tot 3-3. De rust werd bereikt met een 7-8 stand, dit na een erg spannend scoreverloop. Na de rust (gelegen rechtover Eendrachtstadion) Disc-jockey ter beschikking. Bredestraat 78 Aalst Tel. 053/77 13 90 Bij BBC. Osiris is zowat ie vaste kern gevormd voor het nieuwe seizoen. Beeds in een vorige uitgave gaven wij, de nieuwkomers van de Aalsterse derde nationaler weer. Van de vertrekkers was echter neg geen nieuws. Ondertussen zou daar verandering in gekomen zijn. Chris Vercruysse heelt een onderkomen gevonden bij Waasmunster, doch wat het met Aalstenaar Danny 0' Herdt zal worden, is voorlopig nog een vraagteken. Danny, die gekend is als een voortref felijk speler, en daarenboven ook als klubspeler een onvervangbare kracht is, zit tot op heden zonder afnemer. Nadat hij de kleuren verdedigde van Black Boys, ging hij over naar BBC. Osiris. In de afgelopen jaren bewees bij de groen-witte klubs heel wat diensten. Wisselende goede wedstrij den af met zeer goede, doch gezien de huidige konstitutie van Osiris, werd hij op de transfertlijst geplaatst. Hij kreeg een aanbieding van Juventus Zotte- gem, doch Danny zelf wilde korter bij huis spelen. Zijn betrachting gaat in de richting van eerste provincialer BBC. The Tower Aalst. Een klub, die na een zwak seizoen het toch klaar speelde, gezien een ongekende inzet om zijn plaats in de provinciaal hoogste afdeling te vrijwaren. Alle maal gemakkelijker gezegd dan gedaan. Osiris is immers een derde klasse-ploeg en de eisen ven derge lijke ploegen ligt wel iets hoger, dan een provinciaals klubje kan betalen. Wij laten even de Osiris-bestuurslui aan het woord «Danny heeft ons vele diensten bewezen, en wil nu naar The Tower. Wij zijn graag bereid aan zijn wensen te voldoen, en hebben daar om een meer dan redelijke prijs op zijn hoofd gesteld». Die prijs is nochtans te hoog voor The Tower. «Om die redenen hebben wij de oranje-witte klub gemak van beta ling voorgesteld Toen iedereen dacht dat de zaak op die manier tot een goed einde zou komen, kregen wij een afge vaardiging van The,Tower op bezoek. Zij gingen niet akkoord, en deden er bovenop een nieuw onaanvaardbaar voorstel, zodat de zaak in de doofpot zit». «Nog niet helemaal» beweert de nieuwbakken voorzitter, Roger Lee mans. «Reeds twee maanden heb ik voortdurend kontakt met Danny D' Herdt. Wij zijn rond met de speler, en de eis van Osiris valt nog te bepraten. Het ligt in onze bedoeling The Tower hogerop te brengen, zodat Aalst naast Okapi, Osiris, nog een derde klub in nationale krijgt. Voor ons is seizoen 82-83 een unieke gelegenheid om daarin te slagen. Met Baasrode en Falco gaan de twee sterkste provin ciale klubs naar nationale. Anderen als Vovka, Dendermonde, Were' Di, Silaba, en anderen kunnen wij aan, zulks bewezen wij verleden seizoen reeds met een halve ploeg. Nu met Yves Van Langenhove erbij, moeten wij nog één man onder de ringen heb ben, om naar de top te mikken. Danny is voor ons de geschikte partij, en wij leggen ons niet bij de omstandighe den neer. Integendeel wij zullen er voor werken, dat Danny volgend sei zoen onze kleuren zal verdedigen». Hoe de desbetreffende speler zelf denkt over een eventuele transfert, is heel kort. Hij wil per sé naar The Tower. «Daar met één, maximaal twee trainingen per week, kan ik nog zo'n 4, 5 seizoenen meedraaien. Komt het niet tot een overeenkomst tussen beide partijen, dan stop ik met basket bal Hopelijk zijn dit woorden van het eerste ogenblik; want het zou spijtig zijn, moest een speler als Danny D' Herdt waaraan iedere basketmin- nende Aalstenaar zoveel plezier beleefd heeft, verloren gaan voor het spel van bord en ring. (A.V.H.) maakte Erembodegem Hoke terug ge lijk. maar Puurs begon zodanig goed te spelen dat ze meteen een kloof sloe gen 8 - 12. Onder impuls van de sterk spelende keerders Eddy De Man en Pierre Rin- goot kwam Hoke terug tot 11-12. De thuisploeg nog steeds sterk gehandikapt door de afwezigheid van hun gekwetste achterman Jozef Van Den Broecke, viel toen helemaal stil. Puurs won dan ook verdiend met 11-15 cijfers. Gijzegem bracht er werkelijk niets van terecht bij Zele Loïs. dat nochtans ook geen reuzedoder is. Wanneer men maar in staat is van twee spelen op te halen bij Zele Loïs is men rijp voor degradatie. Herdersem wisselt de goede prestaties af met de mindere. De mannen uit Her dersem lijken nu toch wel op weg naar een rehabilisatie. Er werd vlot gewonnen van Hamme St.-Anna met 15-8 cijfers. Bij Herdersem speelde Philipe Marcoen een uitstekende partij. (DVL) Het afgelopen weekend deed Moorsel Steven een gouden zaak. Steven haalde het zonder moeilijkheden met zware 15-4 cijfers van een zwak Baasrode. Terwijl Zele Durmen nipt won met 15-13 cijfers van Wellenweg. Dit betekent meteen dat Steven een punt goedmaakt van hun achterstand. Aan de rust was het te Baasrode reeds 0-8. Steven vestigde een klein re- kord door de eerste helft af te haspelen in 35 min. Baasrode moet wel in een bijzonder zwakke dag geweest zijn. Nochtans waren de mannen van Moorsel met een bang hart afge reisd naar Baasrode, daar deze voor enkele weken de leiders nog geklopt hadden. De koordspelers lagen aan de basis van deze vlotte overwinning. Luc Beeckman en Jan Van Den Broecke waren werkelijk in hun dagje. Hoké Erembodegem won de topper tegen Moerzeke Kastel met 15-12 cij fers. Men begon erg sterk aan de wed strijd. Het werd meteen 6-2 in het voor deel van de lokalen. Kastel kwam kwam echter sterk terug en leidde met 7-8 aan de rust. Jozef Van Den Broecke speelde een erg goeie eerste helft. Kastel bleef doorgaan en leidde op een bepaald mo ment met 9-11Onder impuls van Eddy De Man en André Bauwens kwam Hoké langszij 11-11. Uiteindelijk won Hoké de wedstrijd dan verdiend met 15-12 cijfers van een uitgeblust Kastel. S.K. Welleweg bood fel weerstand bij de leiders Zele Durmen. Het werd een erg spannende wedstrijd. Het begin werd gekenmerkt door een igenaardig spel. Arthur Rooseleer leverde driemaal na elkaar en evenveel keer keerden de lei ders over. Toch won Arthur nog zijn spel op 40-40. Aan de rust was de stand 8-7 in het voordeel van de Zeienaars S.K. V.C. Kangoeroes Aalst vraagt Trainer- Coach voor Damesploeg - 3e Provinciaal. Kontakt op te nemen met sekretaris Paul Van Renterghem, Bin nenstraat 333, 9300 Aalst of voorzitterProsper Van Calenbergh, Houtmarkt 5, 9300 Aalst - tel. 053/ 70.50.98 Welleweg liet na de rust een paar steken vallen wat hen de nederlaag kostte. BAL en De Wageneer waren de meest ver dienstelijke spelers. Over gans de wed strijd eindigden liefst 12 spelen op 40 gelijk. Wat bewijst hoe spannend de wedstrijd verliep. Gijzegem won ook nog eens een wed strijd. Het werd terug een middelmatige wedstrijd. Aan de rust was het wel al 28 in het voordeel van Gijzegem. Er zat een driepuntenzege in, maar op het beslis sende moment lieten het een paar spelers afweten zodat men tenslotte met 11-15 cijfers won bij Hamme St. Anna. Herdersem bewees terug de goede forme te pakken te hebben. Het stuurde Opstal met 15-9 cijfers naar huis. In de aanvangsfase leidde Herdersem zelfs met 6-2 cijfers. Toen zat er zelfs een driepuntenzege in. Aan de rust was het 8-6 in het voordeel van de thuisploeg. Herdersem speelde een goede tweede helft en won verdiend met 15-9 cijfers. Chris Janssens was terug de blikvanger. Deze jonge achterman, hij is pas acht tien, slaagde er terug in een viertal bal len over teikeren. Van op die plaats moet men het toch maar kunnen. Volgende week moet Herdersem naar Welleweg. Het belooft een spannende wedstrijd te worden (JVL)

Nieuwe Gazet van Aalst | 1982 | | pagina 13