zet vein Bekend dokter verdacht van Feestdagen voor Aalsters buitengewoon onderwijs Aalst stopt wildgroei reklame COMAR SPORT groot - kleinhandel VIDEOFILMS Vakantieregeling vrijdAg Op de sportbladzijde de volledige transfertlijst van Eendracht Aalst niGUCOCL °Lyandek^o, jOVA JULl Onafhankelijk weekblad voor Groot-Aalst Een uitgave van v.z.w. ftalstetse informatie Koolstraat 159 Schoolstraat 43 9300 Aalst s 053/21 25 56 Specialisatie Handbal Voetbal Tennis Ski Een sportzaak met ERVARING. 1 AUTORIJSCHOOL AALST laagste huur: 99 fr. elk genre grootste keusmeer dan 700 films elk systeem Beta, 2000, VHS ROOMIJS EN DIEPVRIESPRQDUKTEN AALSTERSE DIEPVRIESCENTRALE Pech voor Motorklub Hofstade \0 le jaargang - nr. 6 - 2 juli 1982 Maandag 28 juni nam de Aalsterse O.C.M.W .-raad een op zijn minst opmerkelijke beslissing. In de zaak die verband houdt met het klinisch labo van het O.C.M.W.-ziekenhuis (o.i.v. dr. Matthieu) werd aan het Hoger Comité van Toezicht gevraagd op te treden. Tegelijk werd ook dr. Barrez geschorst als direkteur van het ziekenhuis met behoud van wedde; hij wordt ervan verdacht op de hoogte geweest te zijn van de frauduleuze praktijken. Al jaren boekt dit klinisch labo sterke verliezen, wat uniek is in Vlaanderen. Binnen het Aal- sterse O.C.M.W. werd dan ook al lang aangedrongen op een interne reorganisatie, wat even wel steeds op verzet stuitte. Na ondervraging van apotheker-bio loog De Bie (medewerker van dr. Matthieu op het labo) heeft men nu sterke vermoedens van fraude door dokter Matthieu. Deze zou ettelijke malen aan zijn O.C.M.W.-patiënten gevraagd hebben te storten op zijn privé- rekening. Het geschatte bedrag loopt in de miljoenen. Anders gesteld: i.p.v. de patiënten te ontvangen in zijn privé-labo, werd talrijke keren gebruik gemaakt van de O.C.M.W.-in- frastruktuur, zonder dat het O.C.M.W. hiervoor vergoed werd. Merkwaardig is alvast dat een deel van de boekhouding van het labo niet meer vindbaar is. Lees door blz. 3. Een «schoolvoorbeeld van verantwoorde architektuur. (OJ) Wekelijks, op maandag, aanvang lessenreeks wegkode voor het bekomen van rijbewijs auto of brommer. Verzorgde opleiding, alle kategorieën (A, B, D, F), ook met automatische leswagen. Inlichtingen en inschrijvingen H. TALLOEN, Parklaan 93, AALST «21 21 90 053/78 77 35 Freds Videoclub Molendries 21Aalst s- 053/78 'i Zowel de vrije scholen voor Buitengewoon Onderwijs (Levensvreugde en het Don Bosco-instituut) als het rijksinstituut (RIBSO en RLsBO aan de Molendreef) open den tijdens het voorbije weekeinde hun deuren. Wagenwijd, want de barrières tussen validen en geestelijk of lichamelijk minder-validen moeten afgebroken worden. Daar wordt in ai die scholen hard aan gewerkt. Dinsdag 29 juni werd hei parket op de hoogte gesteld, zodat het Hoger Comité van Toezicht zou kunnen optreden. In afwachting van de verdere verloop van het openbaar onderzoek onthouden wij ons van kommentaar. (P.D.) Groothandel Nestor de Tièrestraat 42, Aalst 5? 053/21 43 35 Open 9 U.-12 u. en 14 u.-17 u. zaterdag 9 u.-1 2 u. De heer André Vermeiren uit de Mottandstraat te Hofstade is be stuurslid van de Motorklub BLB. In die hoedanigheid is hij sedert een paar jaar betrokken bij de organisatie van het jaarlijks motorcross eve nement op het terrein Denderland. Telkenjare wordt aan deze manifes tatie de nóidge ruchtbaarheid gegeven o.a. door middel van grote bor den langs de openbare weg. Lees door blz. 2. Precies door die borden is er dit jaar een kink in de kabel geko men. Omdat er voor alles en nog wat vergunningen nodig zijn, deed de heer Vermeiren ook dit jaar hetgeen hij nodig achtte om met de reglementen in orde te zijn. Er werd een aanvraag gericht aan het Ministerie van Openbare Werken, Bestuur der Wegen. De aanvraag werd door dit Bestuur doorgestuurd naar het Kollege van Burgemeester en Schepenen te Aalst, samen met een gunstig advies. Terzelfder- tijd werd ook een afschrift toege zonden aan de sekretaris van de Motorklub te Hofstade. Alles in orde. Uit het ontvangen van dit af schrift leidde de Motorklub af dat alles in orde was want, zo werd geredeneerd, het nummer dat erin voorkomt wordt door het Bestuur der Wegen alleen toegekend als de stad Aalst geen bezwaar heeft tegen die borden. Zich van geen kwaad bewust zijnde plaatsten de organisatoren vier panelen, waarvan één in de nabijheid van de burgemeester woning. Groot was dan ook de verbazing toen de heer Vermeiren toevallig persoonlijk kon vaststellen dat twee politieagenten de borden aan het afbreken waren. Volgens het bestuurslid gebeurde dit op een manier die onnodige schade toebracht aan het dure mate riaal. Het argument dal alles met de toelating in orde was werd van de hand gewezen mei een kort«Bevel van de burgemees ter Alle vier de borden sneu velden. Het bestuurslid was /.eer verbolgen over hel oplreden van de mannen der wel en oimlal hi j ervan overtuigd is dal alles regel matig is, vraagl hij zich in zijp radeloosheid al wal cle ooi/aak is van het misverstand en welke ingrepen er achlei de schennen zijn gebeurd. Niets anders dan modder, een niet milieuvriendelijke sport. (OJ) \j V4. tfj92.0,5® A* oWie< N- M. so on op 4 4" K. 27 onder 20,so 168 Uitzonderlijk zal dit blad niet verschijnen op 9 en 16 juli. Vakan tie, weet je wel. De medewerkers hebben dringend adempauze nodig. Kwestie van nieuwe inspiratie op te doen. Vandaar... We zullen elkaar missen, die twee weekjes, maar op 23 juli zijn we er terug. We verschijnen met een extra-pikkelingnummer, waar mee we in alle Aalsterse brievenbussen springen. Op 30 juli zijn we weer helemaal de oude, met de gewone rubrieken, boordevol aktuele nieuwsjes. Breng de hete of natte zomerweken goed door, niet te lang onder de zonnebank liggen enzorg voor nieuws... Nieuwe Gazet van Aalst

Nieuwe Gazet van Aalst | 1982 | | pagina 1