AZZ C.ZBAM Geslaagd voetbalfeest te Baardegem Lodderoigen winnen korfbalfornooi A.K.V. SCHOONMAAKBEDRIJF Leopoldlaan 164 - 9300 AALST Nieuwe Gazet van Aalst - 13 augustus 1982 - 13 Bij de Vlugge Jongeren staat men klaar voor het komende seizoen. Tijdens het tussenseizoen werd het terrein volledig gedraineerd en herzaaid. De kantine kreeg een flinke beurt en de plannen voor een nieuwe installatie liggen klaar. Voor dit alles dient er echter zaad in het bakje te komen. Daarom werd naar jaarlijkse gewoonte een voetbalfeest ingericht. Zaterdag traden de jongste Vlugge Jongeren aan. De miniemen verloren hun wedstrijd met zware 0-13 cijfers tegen het sterke S.K. Opwijk. De knapen deden het nadien al heel wat beter en verloren met 3-4 tegen hetzelfde S.K. Opwijk Het veteranentornooi werd een sukses. S. Moorsel won vrij vlot van S.K. Lebbeke met 3-0. Baardegem stuurde Nijverseel met 3-1 verlies huiswaarts. De Kocker skoorde tweemaal en Lissens maakte het derde doelpunt. De finale Moorsel-Baardegem werd een keihard duel. Dit treffen eindigde onbeslist. De strafschoppen beslisten over winst of verlies. Moorsel haalde het tenslotte met 3-4. Lissens en Janseghers misten voor de thuisploeg. Zondagvoormiddag wonnen de scholieren hun wedstrijd met 3-1 van Mazenzele. De reserven presteerden heel wat minder. Ze gingen de boot in met 6-1 cijfers tegen Baasrode. Het eerste elftal speelde de laatste match van het feest. Deze wedstrijd telde tevens mee voor de beker van de Denderstreek. Tijdens de eerste helft was het in derde provinciale uitkomende Baasrode te sterk voor de Baardegemnaars. De Vlugge Jongeren konden wel verzachtende omstandigheden inroepenenkele spelers waren vermoeid aan de aftrap verschenen. Deze jongens hadden zich voordien afgsloofd in de reuze feesttent, dit alles ten voordele van de qg veteranen uit Baardegem. (OJ) club. Na de rust verscheen er echter een ander Baardegem tussen de lijnen. Men kampte voor iedere bal en kwam nog terug tot 2-3. Van Cauter en Van Pulver waren de doelpuntenmakers. Mare Dierick en keeper Joostens speelden een uitstekende partij. (JVL) 11*1*1 MIS msa* Het eerste elftal van V.J. Baardegem. (OJ) De knapen van Baardegem. (OJ) EENIEDERS PROBLEEM BEL NU VOOR HET TE LAAT IS!!! Uw vertegenwoordiger: ARMAND VAN HAUWERMEIREN tel. 053/70.42.13 VERSTOPTE DAKGOTEN Uitslagen schiftingen. Matotten - Toerebiejoekes 13-4 Tettemouchen - Sjiepeerekes 3-6 Toisers - Eirg 2-7 Lodderoigen - Destereers 9-6 Dompeleers - Pijpeplekkers 3-1 Snottebellen - Ja Watte Jong 3-2 Toerebiejoekes - Tettemouchen 2-6 Matotten - Sjieperekens 8-5 Toisers - Destereers 2-14 Eirg - Lodderoigen 7-11 t Pijpeplekkers - Ja Watte Jong 0-10 Vreugde bij de Sjeeperekes na het eerste punt in de verlengingdit werd ge- Dompeleers - Snottebellen 0-6 scoord door Dehaes Andrien. (OJ) Deelnemende Kamavalgroepen en supporters verenigd op de foto. (OJ) Vorig weekend richtte het A.K.V. een korfbaltornooi in voor kamavalgroepen. Men koos korfbal speciaal omdat er geen enkele groep bevoordeligd kon zijn. Niemand heeft een korfbalspeler in zijn rangen, vele groepen hebben wel voetballers of basketbalspelers in hun midden zodat korfbal de oplossing was. De regels werden tamelijk goed aangepast. Een scheidsrechter die officieel in de korfbalkompetitie leidt verzekerde ons dat de hoofdregels gerespecteerd werden. Dit initiatief werd ook genomen om de kamavalgroepen financieel wat te helpen. De verschillende groepen zorgden voor drankgelegenheid en eetgelegenheid. De winnaars van het tornooi wonnen 5.000 fr., terwijl iedere deelnemende groep 2.000 fr. plus een waardebon van 1.000 fr., geschonken door ijzerwaren De Geyter, in ontvangst mocht nemen. De meeste kamavalgroepen hadden voor de gelegenheid een sportplunje aangetrokken. De Troisers hadden als enige groep een karnavalkledij aangetrokken Tijdens de schiftingen waren de wedstrijden Lodderoig tegen de Destereers en Matotten tegen Sjieperkens de spannendste wedstrijden. De Destereers behaalden de hoogste skore door de Toises te verslaan met 2 -14. Voor de derde en de vierde plaats was de stand na de reglementaire tijd 4-4 gelijk. De Matotten dienden tenslotte de duimen te leggen in de strafworpen. De Sjeeperkens waren bijzonder gelukkig met deze zege. De finale werd een boeiend kijkstuk. Na de reglementaire tijd stonden de Loddeoigen en de Snottebellen 9-9 gelijk. Toen de stand na verlenging 11- 11 gelijk was. dienden strafworpen de winnaar aan te duiden. De Lodderoigen haalden het tenslotte toen Jacques Rudy zijn strafworp lukte. De organisatoren waren na afloop tevreden. Het blijft niet bij deze ene organisatie. Volgende week neemt een minivoetbaltornooi plaats in de Binnenstraat, dit ook tussen kamavalgroepen, later zal ook nog een kaatstornooi plaatsnemen Deze aktiviteiten zijn bijzonder interessant voor onze Aalsterse groepen, zo wordt de dode periode op een aangename en sportieve wijze doorgemaakt. (JVL) I /2 Finale Matotten - Lodderoigen 11-12 Snottebellen - Sjeeperkens 7-2 3e en 4e plaatsMatotten Sjeeperkens 4-4 (0-1strafworpen. Finale Lodderoigen - Snottebellen 11 - II (1-0) strafworpen. De twee finalisten. Zittend, De Snottebellen en staand, de Lodderoeigen samen met de Heren scheidsrechters. (OJ) Een Lodderoeig en een snottebelle springend om de bal (OJ)

Nieuwe Gazet van Aalst | 1982 | | pagina 13