ANJA St.-JORIS Willocx video club Beker Denderstreek Doggen Erembodegem wil resultaten Thor Meldert als middenmotor S.K. Feesten te Herdersem inzet van een seizoen vol vraagtekens Moorselbaan 78 Aalst Moorselbaan 86 Aalst DE BESTE FILMS DE BESTE KWALITEIT Uitslagen Kalender Kalender Beker Denderstreek Jeugdploegen Uitslagen Jeugdploegen REKLAAM - REKLAAM -REKLAAM 'De specialist in Dameskleding Herenhemden KM van m. 36 tot m. 43 299,- Dameskleedjes tot m. 54 399,- Wapens Munitie 12 - Nieuwe Gazet van Aalst - 27 augustus 1982 In 't kort - In 't kort - In 't kort - In 't kort - 'In 't kort - In 't kort Sk. Erembodegem 0 Wils Moorsel 0 Prima partij van beide ploegen die ech ter faalden in de afwerking. In de eerste helft was het vooral de bezoekers die het meest aan bod kwamen via Van Moerzeke. Na de hervatting klommen de gastheren op een technisch hoger peil wat resulteerde in een doelpunt. Dit werd echter niet gevalideerd. Voor de twee doelmonden situeerden zich nog ettelijke gevaarlijke standjes doch geen van beiden vond nog de weg naar de netten. Valentino's Overmere 0 Sk. Aalst 0 De bezoekers domineerden het geheel van de wedstrijd doch konden dit niet konkretiseren in doelpunten. Er kwa men vooral kansen langs Spaendonck en Leroy doch de plaatselijke doelman kon het gevaarkeren. Enkele mes scherpe counters noopten de Aalsterse verdediging wel tot voorzichtigheid. De blanko eindscore is echter wel de juistp uitslag. Fc. Oordegem 0 Wils. Hofstade 0 De Boskamp-boys blijken van week tot week beter op elkaar ingespeeld. Een gelijk opgaande partij in de eerste pe riode en een meer duidelijker overwicht voor de bezoekers in de tweede helft. Reeks A KAV Dendermonde 0 - Sk. Herdersem 1 Baardegem 3 - Eendr. Opstal 2 TK. Meldert 3 - Red Star Opdorp 1 Wils. Gijzegem 8 - Sk. Lebbeke 0 Boonwijk 4 - Eendr. Meldert 3 Reeks B St. Denderleeuw 0 - Schr. Moorsel 2 Sk. Erembodegem 0 - Wils Moorsel 0 Fc. Doggen 3 - Sk. Welle 1 Reeks D Valentino's Overmere 0 - Sk. Aalst 0 Oordegem 0 - Hofstade 0 Telkens om 16 u. Reeks A St. Gillis Dendermonde Herdersem - Wieze 17 i Baasrode - TK. Meldert Eendr. Opstal - Gijzegem Eendr. Meldert - Buggenhout Ook hier bleven de kannonnen echter onmondig. Hofstade heeft toch bewe zen voor de nakende competitie klaar te zijn. Doggen Erembodegem 3 Sk. Welle 1 Ondanks het feit dat de bezoekers bij de rust met 0-1 voorstonden is Doggen toch aan een ruim verdiende overwin ning geraakt. In de 60' kon Veldeman voor de plaatselijken een strafschop be nutten. Vooral Callebaut bleek in de tweede periode onhoudbaar. Op de 70' knalde hij vanop links een loeier naar doel die de bezoekende doelman enkel kon afweren. Een goed gevolgde De Maght duwde binnen (2 -1). Octaaf van der Biest legde tenslotte de eindcijfers vast. St. Denderleeuw 0 Schr. Moorsel 2 Verdiende overwinning voor Schroevers die werd vastgelegd door Mare De Vol der en Dirk Janssens De bezoekers creëerden het meeste doelgevaar en het was een goede plaatselijke doel man die zijn netten van verdere averij kon behoeden Boonwijk 4 E. Meldert 3 Èendracht kon de aan de rust verwor- ven voorsprong van 1-3 niet in handen houden. Na op achterstand geplaatst te zijn scoorde Van Herreweghen twee maal terug. Mare Beeckman diepte de stand zelfs nog uit. Na de koffiepauze verschenen de bezoekers met lome benen op het veld wat Boonwijk toeliet de zege alsnog te behalen. TK. Meldert 3 Opdorp 1 Flauwe wedstrijd waarbij enkel de doel puntenmakers in de kijker liepen. De Leeuw scoorde tweemaal, het twee de doelpunt zelfs via strafschop, en De Vis nette de derde goal. Opdorp, vorig jaar op één na laatste plaats in vierde provinciale, liet geen enkele noemens waardige actie noteren. 3 Opstal 2 De bezoekers kwamen het eerst op voorsprong doch langs Ronny Van Cauter werd de stand in evenwicht her steld. Roland Van Den Brempt en Louis Van Pulver maakte het verschil nog groter doch in de slotfase kon Opstal nog even terugkeren. Zeker een verdiende overwinning voor Baardegem omwille van het veldover- wicht en de gecreëerde doelkansen. Dendermonde 0 Herdersem 1 Ondanks het feit dat Herdersem geen al te sterke partij afleverde mag er op de overwinning niets afgedongen worden. Louis De Cock, de beste speler op het terrein, was dan ook de logische doel puntenmaker. Na de rust ruimde Hanselaer de plaats voor Brauw, die duidelijk nog conditie mist, en hield Chris Janssens voor de bezoekers de kleinste score op het bord. Baardegem Heldergem - Sk. Erembodegem Schr Moorsel - Doggen Erembodegem Wils. Moorsel - Fc. Denderleeuw Reeks D Sk. Aalst - SOS Schellebelle Hofstade - St. Lievens Houtem Eendr. Nieuwerkerken - Wieze Hofstade - Eendr. Aalst Schr. Moorsel - Sparta Appels Knapen Eendr. Nieuwerkerken - Wieze Eendr. Aalst - Sparta Appels Schr. Moorsel - Red Star Opdorp Scholieren 28 augustus Sk. Erembodegem - Wils Moorsel Hofstade - Sk. Aalst Baardegem - Sparta Appels Eendr. Aalst - Eendr Nieuwerkerken zat. 14 u. zat. 14 u. zat. 14 u. zat. 15.30 u. zat. 15 u. zat. 15.30 u. zat. 15 u. Terrein Sk. Aalst op zaterdag 27 augustus om 18.30 u. Miniemen Wieze 4 - Eendr. Nieuwerkerken 4 Eendr. Aalst 10 - Hofstade 0 Sparta Appels 4 - Schr. Moorsel 1 Scholieren Wils Moorsel 0 - Sk. Erembodegem 7 Sk. Aalst 2 - Hofstade 1 Knapen Wieze 0 - Eendr. Nieuwerkerken 6 Sparta Appels 0 - Eendr. Aalst 9 Red Star Opdorp 9 - Schr. Moorsel 0 Sparta Appels 6 - Baardegem 0 Eendr. Nieuwerkerken 1 - Eéndr. Aalst 2 Evenals de naaste gebuur, SK. Erembodegem, willen de Doggen dit jaar de stap in de richting van 3e provinciale wagen. Ondervoorzitter Walter D'Hauwe noemde het kampioenschap wel geen absolute nood zaak maar een eventuele promotie is zeker welgekomen. «Als je onze investeringen bekijkt dan zou je gerust kunnen zeggendie mannen moeten losweg de titel spelen. We hebben inderdaad niet minder dan zeven nieuwelingen aangetrokken die, naar we hopen, een duidelijke verster king betekenen. Zo kwamen Jozef Callebaut (Mere), Noel Callebaut (Schendelbeke, Patrick De Cooman (Id- dergem), Guy Veldeman (Geraardsber- gen), Geert Van Hoorde (Wils. Moorsel) Octave Van Der Biest (Kelle) en Chris- tiaan Roobaert (Edingen) onze rangen vervoegen. De spelers die ons verlieten werden tot het strikte minimum herleid. Patrick Poepe ging naar Edixvelde en Geert Suys naar SK. Welle. Trainer Frans Degreve krijgt dus een ruime kern ter zijner beschikking. Al deze aankopen betekenen echter niet dat we onze jeugd verwaarlozen. Geleidelijk aan inpassen in het kader van het eer ste elftal is ook een opdracht voor onze oefenmeester. De eerste trainingsses sies zijn prima verlopen evenals onze voorbereidende wedstrijden. Daarom gaan we van start met een gezonde ambitie geschraagd op een zeker rea lisme. Een plaats in de top-drie is de doelstelling maar indien er meer uit de bus valt zullen we het niet links laten liggen». De bestuursploeg, die ongewijzigd bleef, onder leiding van ere-voorzitter Omer Baeyens en voorzitter Willy Goedvinck wacht met spanning de na kende competitie af. Vooral de start zal belangrijk zijn. Met positieve resultaten stijgt immers het moreel zodat het vertrouwen in eigen kunnen aangewakkerd wordt. Dergelij ke ploegen vormen dan een bijna niet te nemen hindernis op het parcours naar de titel. Daarom hopen ze bij Dog gen Erembodegem op dergelijke wijze een barrage te kunnen ontwijken. (R.G.) TrainerFrans Degreve. Nieuwe spelers Jozef Callebaut (Fc Mere) Noel Callebaut (Schendelbeke) Patrick De Cooman (Iddergem) Guy Veldeman (Geraardsbergen) Geert Van Hoorde (Wils. Moorsel) Octave Van Der Biest (Fc Kelle) Christiaan Roobaert (Edingen) Vertrokken Patrick Poepe (Edixvelde) Geert Suys (Sk. Welle) In tegenstelling tot vele andere clubbesturen blijft men bij Thor Meldert eerder langs de voorzichtige kant aangaande de aspiraties voor het komende voetbalseizoen. Dit was ook te merken aan de transferwind die niet zo heel hard door de Meldertse rangen waaide. Enkel Daniël De Nijs (Asse Ter Heide) en Marc Van De Winkel (Eendracht Meldert) kwamen de rangen versterken. De afvloeiing van spelers daarentegen Caudron, Meert, Van Den Steen geschiedde op een veel intensere basis Janssens en Van Hoefs. "Daarom Zo vertrokken onder meer Luc Maes naar Berlare, Alain Spaens naar gebuur Eendracht Meldert en Jean De Smet naar Asse Ter Heide. Norbert Van Den Dungen, vorig jaar nog een zeer gewaardeerde kracht lijkt de shoes definitief aan de wilgen gehangen te hebben. Op de eerste oefenstónden van trainer Jean De Meyer was hij alvast niet aanwezig. Waar Thor wel mee in de pas loopt van talloze verenigingen betreft inbreng van de eigen jeugdspelers. Voor de aanstaande competitie wordt alvast gerekend op jongens zoals een J. Marcoen - Van Holder Hoveniersstraat 30, 9300 Aalst Tel. 053/70.23.57 Derde provinciale D S.K. Herdersem, dat Stefan De Wolf definitief liet vertrekken naar Dender monde, en nu diens broer Jan naar F.C. Denderleeuw voor één jaar laat vertrek ken, staat voor een seizoen vol vraagtekens. Het broederpaar De Wolf had, ondanks hun jeugdige leeftijd hun naam gegrift in een ploeg als Herdersem. En niet iedereen bleek akkoord met het verdwijnen van dergelijk beducht broeder paar. iedereen kan gemist en vervangen worden, doch het kan van het goede wat te veel zijn. Doch een ploeg moet verder En als inzet van het komende seizoen geeft S.K. Herdersem zijn S.K. fees ten. Reeds vorige woensdag werd aangevangen met deze jaarlijkse festi viteiten. Er is een juniorstornooi, dat hedenavond zijn vervolg kent met aftrap te 18.30 u. Zaterdag 28-8-82 vervolgt men te 14 en te 15 u. Zondag 29-8-82 gaat om 14 u. de troosting en om 15 u de finale door Na die finale is het nog niet gedaan met voetbal. Dan komt de topper voor deze S.K feesten. Namelijk de derby tegen gebuur en pas gepromoveerde F.C. Wieze. Aftrap te 17 u. alleszins een geldige test voor de nieuwkomers bij S.K. De feesten gaan dit jaar gepaard met de opening van een nieuw tweede ter rein, dat door hard werken van be stuur en spelers in orde gekomen is. Dat dergelijk projekt diep in de klub- kas gezeten heeft, hoeft geen betoog. Daarom wordt dan ook iedere sympa thisant verwacht op die S.K. feesten van aanstaande zaterdag en zondag. Men kan er in familie een gezellige namiddag doorbrengen, want er is niet alleen voetbal. Op zaterdagnamid dag vanaf 17 u., en zondagmiddag vanaf 12 u. kan men er terecht om aan demokratische prijzen te eten. Op het menu steak met salade en frie ten a 225 fr. Mosselen speciaal bereid met frieten a 175 fr. en de niet te ver smaden stoverij aan 140 fr. Ook de 'moeders "-soep is zeker niet te ver smaden. Ingewijden kunnen u zulks bevestigen. En dit alles kan natuurlijk overgoten worden met een pittige fles koesteren wij ook geen titelpretenties. Het integreren van "Zelfgeboetseerde" talenten is voor ons, op dit ogenblik, veel belangrijker dan het nastreven van een zo goed als onbereikbaar kampioenschap. Persoonlijk zie ik een tiende plaats zeker en vast binnen onze mogelijkheden. Veel hangt natuurlijk af van de seizoenaanhef. We moeten onmiddellijk twee gereputeerde tegenstanders in de ogen kijken. Wanneer er uit deze confrontaties geen puntgewin gepuurd wordt dan vrees ik dat de koppies omlaag zullen gaan. De morele weerbaarheid van die jonge gasten is immers nog niet zo sterk als van een meer ervaren speler. Ik ben er echter rotsvast van overtuigd dat wij de dans der degradatie zullen ontsprin gen", aldus secretaris Van de Maele. Het probleemkind bij Thor wordt wellicht de aanval, maar hoeveel ploegen, zelfs in 's lands hoogste afdeling, zijn niet in hetzelfde bedje ziek Het bestuur doet ook een oproep tot de supporters om de club door dik en dun te blijven steunen. Men heeft natuurlijk als voornaamste handicap dat de thuiswedstrijden voor een groot deel samenvallen met deze van Eendracht Aalst, Gelukkig spelen de Eendrachters nu ook vaak op zaterdagavond zodat de mogelijkneia open blijft om de "dorpssquadra" op zondag eveneens te volgen. Thor wil dus bescheiden van stapel lopen zodat eventuele klappen minder hard aankomen. Getuigt deze manier van werken niet van een zeker realisme TrainerJean De Meyer. Nieuwe spelers Daniel De Nijs (Asse Ter Heide), Marc Van De Winkel (Eendracht Meldert). Verkochte spelers :Luc Maes (Berlare) Alain Spaens (Eendracht Meldert), Jean De Smet (Asse Ter Heide). Norbert Van Den Dungen (gestopt wijn of een stevige pint bier. Het hoog tepunt van de S.K. feesten wordt ongetwijfeld opnieuw het S.K. bal op zaterdagavond vanaf 22 u. De muzi kale omlijsting is in handen van de D.J. Ronny en Hugo en de inkomprijs bedraagt 50 fr. (A.V.H.)

Nieuwe Gazet van Aalst | 1982 | | pagina 12