Blauw-Wit-Leeuwerik geschorst na strafschoppen Kaatstornooi Steven en Durmen winnen moeizaam M.T.S.A. Seizoen startte met beker Zorg dat je d'er bij bent Grote verkoop. DE MEESTER Nipt verlies voor Hoké SERGANT SPORT Setokverbond beker Liefhebbersvoetbal f -Ji fcj i i Gewestelijke Bevordering 100 glasramen aan de helft van de prijs 2MF 1250 IMF 995 St. Jorisstraat 14 Aalst of in het atelier Majoor Ch. Claeserstraat 8 Aalst Bekerfinale gewestelijke bevordering Ze kénnen ni kapot Nieuwe Gazet van Aalst - 27 augustus 1982 - 13 Dé topper Blauw-wit-Leeuwerik Lede eindigde in mineur. De wedstrijd liep uit de hand bij het nemen van strafschoppen. Nadat Hugo Korte en Bert Everaert uit strapschop genomen in twee tijden hun ploegen op een gelijke stand brachten; dienden penalties te beslissen over winst of verlies. Alles was tot dan toe sportief verlopen. De herrie begon nadat de doelman van Troch en speler Mare De Sterck kregen Blauw-Wit een strafschop stopte en rood handtastelijkheden tegenover de scheidsrechter Antoine Van De Velde arbiter. Leeuwerik gaat bijgevolg over terecht besliste dat de strafschop dien- naar de volgende ronde, de hergeven te worden. De doelman De wedstrijd Moorselbaan O.C. Aalst was te vroeg vertrokken wat uiteraard kon aan de rust reeds gespeeld zijn. door de reglementen niet toegelaten Moorselbaan speelde fantastisch maar wordt. Op deze beslissing reageerde kon zijn overwicht niet in doelpunten Blauw-Wit erg onsportief. Toen het 16- omzetten. Ceupens miste zelfs een 16 was en het ene incident het andere strafschop. Na de rust speelde een her- opvolgde schorste scheidsrechter Van boren O.C. Aalst Moorselbaan gewoon De Velde de wedstrijd dit na rugge- weg. Een ontketende Van Kelekom spraak met Setokondervoorzitter Fran- skoorde driemaal, De Guffel en Van gois De Nijs. Afgevaardigde Roland De Lisebeth skoorden de overige doelpun- De Sjiepeerekes waren dit weekend aan hun zesde uitgave toe van hun tor nooi. Het werd een geslaagd tornooi. Voorzit ter Jozef Van Neck, de man waarrond het allemaal draait, Frans Van Den Bremt, Roland Beeckman en Gilbert Marcoen waren bijzonder tevreden over het verloop. De reuzebarbecue en de dansavonden waren eveneens een succes zodat het bestuur van deze negen jaar oude karnavalgroep loon naar werken kreeg. De boeiendste wedstrijd was ongetwijfeld de wedstrijd De Poipeplekkers'tegen de Sjiepeere kes, waarin bierprins Goebby en Jef Van Neck zich onderscheidden. Deze wedstrijd werd gewonnen door het or ganiserend team. De Pikante Kastaars eindigden op de ten. Wembley dat niet veltalig aantrad liep een zware nederlaag op bij nieuwkomer Molenboys Opwijk. Voor Opwijk skoor den Beeckman 5 maal, Renneboog, Til ly en Eselens elk tweemaal. De Kocker 2 maal en Bombeeck redden de eer voor Wembley. Groen-Wit Erembodegem haalde het eveneens in de strafschoppen. De Pluim speelde nochtans erg verdienste lijk. Snas kende geen problemen bij Moor- sel Dressel. Het blikte de moedige jon gens uit Moorsel ook in met zware 1 -6 cijfers.(JVL) Programma 28 augustus. Kwartfinale Apostelken - AZ '77 (14 uur). TUL SNAS - Leeuwerik Molenboys Opwijk - Groen Wit (16 uur). O.C. Aalst vrij derde plaats na een fel betwiste lutte tegen de Dompeleers. De discussies volgden elkaar op en er kwam zelfs ru zie van. Coach De Wit liet zich in on gunstige zin opmerken tijdens deze match. De finale werd gewonnen door de Kor- nissesloipers tegen Scheefrecht'oever dat voor de zoveelste maal tweede ein digde. De Kornissesloipers hebben ook het meeste aantal actieve kaatsers in hun ploeg, wat eigenlijk hun overwin ning bewijst. 's Avonds werden de talrijke trofeeën uitgereikt door Prins Jempi. De Toisers ontvingen de prijs voor de Fair-play en de ereprijs Storck ging naar de best verklede Nolly van de groep Weir. Corthals Carine werd eveneens gelau werd dit als meest verdienstelijkste speelster van het tornooi. (JVL) Hoké begon erg sterk aan de wedstrijd. Onder impuls van een verbluffende An- dré Bauwens stond het vrij vlug 3-0 voor. Zele Loïs echter liet niet begaan. Via 5-3 werd het 5-7 in het voordeel van de Zeienaars. Dit dank zij een sterk spelende Franky De Geyter die bijzon der goed was in de terugslag. Bij Hoké vlotte het niet met Luc Coo- man. Deze nochtans begaafde kaatser verkeerde in een off-day. Aan de rust prijkte er dan ook een 7-8 stand op het skorebord Loïs bleef goed presteren en kwam 7-10 voor. Op deze stand werd de aan de knie gekwetste Van Den Bij Steven kon Freddy Van De Velde moeilijk zijn kunnen demonstreren daar Herdersem hem opvallend weinig bal len gaf. Steels was goed in de terugslag en André Steeman speelde een uitste kende wedstrijd aan de koord. De wed strijd eindigde op een 11-15 stand dit Broeck vervangen. Dit jaar is werkelijk een pechseizoen voor Jozef Van Den Broeck. Eind augustus wordt hij geop- pereerd aan de meniscus. We wensen hem het beste toe. Na deze wissel her pakte Hoké zich goed. Invaller Ruyse- veld stond zijn man aan de koord zodat het tenslotte 14 gelijk werd. Het laatste spel verliep zoals de wedstrijd. Het ver liep boeiend en spannend. Er werden geen risico's genomen zodat er dan ook maar eenmaal buiten geleverd werd. Er werd telkens voorzichtig een kaats ge legd en voor iedere kaats werd er dan na een prachtig eindspel. Op 30-40 sloegen de beide teams liefst viermaal naar elkaar terug, het was Chris Jans- sens die tenslotte begaf en de bal bui ten keerde. Zele Durmen nam bij Hoké onmiddellijk het initiatief in handen. Aan de rust ook fel gestreden. Bij 40-40 sloeg Eddy De Man tot aan de koord op. Loïs kreeg de bal voorbij de kaats en won verdiend de beker. Er speelden zich dolle vreug detaferelen af. Spijtig voor de jongens uit Erembodegem dat er een verliezer moest zijn. Vermelden we ook nog de uitstekende organisatie van kaatsklub Terjoden die werkelijk hun steentje bijdroegen tot de bloei van de kaatssport. (JVL). stond het reeds 3-8 voor. Toen zat er nog een driepuntzege in voor de Zeie naars. Na de rust herpakte Hoké zich flink. Romain Vinck en Luc Cooman brachten hun club nog terug tot 10-13. Toen vond Durmen het stilaan welletjes en sloot de wedstrijd af met een. verdiende 10-15 overwinning. Welleweg verloor met nipte 15-14 cij fers bij Puurs. Aan de rust was het 8-5 in het voordeel van Puurs. Na de rust kwamen de Erembodegemnaars nog 10-11 voor, dit onder impuls van een sterk spelende Bal. Puurs liet ech ter niet begaan en won tenslotte ver diend. Volgende week is de kampioen gekend. Steven Moorsel moet zijn laatste wed strijd betwisten op het terrein van Wel leweg, wat zeker geen gemakkelijke karwei zal zijn. Zele Durmen zal het heel waarschijnlijk niet zo lastig krijgen tegen Baasrode. (JVL) De beide leiders hebben het vrij moeilijk gehad. Herdersem bood fel weerstand tegen een goed spelend Moorsels vijftal. Herdersem greep het eerste spel maar stond voor de rest van de wedstrijd in het verlies. Via 1 -*3 werd het 5 - 8 aan de rust. Herdersem was bijzonder goed in de opslag maar in de terugslag was het alleen Gilbert Van Herreweghe die goed draaide. Uitslagen 1/16 finales Rayo Espagnol - Haltvrienden Heizijde - Real Familial Leeuwerik - Timarcha Onder de Toren - Pano Rode Duivels - Camu Parking - 't Kloksken Melckenbeeck - Boterhoek Heipias - Apostelken Excelsior - Sportkring Kruis-Star Boys Adelaars - Bartan Inno - Lada Boys Nieuwe Wijk - Cobilas Amapola - Giwo Rode Roos - Endoka Sunset - Koszen Wedstrijden voor zaterdag 22 en zondag 23.8.82 Eerste afdeling Rayo - Rode Duivels Endoka - Melckenbeeck Tinne Boys - Kruis Camu - Simca Boys Blauwe Vlam - Heizijde (16 u.) Heipias - Lada Boys Haltvrienden - Cobilas Tweede afdeling Royal - Jong Timarcha GIWO - Breugel Parking - GMIC Excelsior - Musica 't Kloksken - Bartan Leeuwerik - Apostelken Boterhoek - Onder de Toren Zondagreeks Inno - Pano IJsboerke - Sportkring Amapola - 't Duifken Star Boys - Adelaars Rode Roos - Sunset Real Familial - Sportief 81 Nieuwe Wijk - Koszen Cormer - Timarcha 5/7 2/1 4/3 3/0 5/0 0/7 4/0 0/2 0/5 2/1 0/2 0/2 5/0 5/1 3/0 5/1 (Meert) (De Sutter) (Van der Veken) (Dherde) (Dalschaert) (V. Schuylenberg) (Boterberg) (Roels) (Coppens) (De Troch) (Van den Eeckhoudt) (Igual) (De Meyst) (Velge) (De Meyst) (De Sutter) (Van Belle) (Dhaese) (Flores Nunez) (Dherde) (Dalschaert) (Van der Veken) Winnaars van dit tornooi: «De Kornissensloiperssamen met Schiefrecht «over» prins Jempi en Scheidsrechter. (O.J.) Formaat 32,5 x 38,5 Tijl Nele, Doedelzakspeler, Drie vrouwen, Veld, Breughel, Kermis, Lange Wapper, Tijl Lamme, de Bokkerijders, De Rijstpapdragers, Knudde, De Vier Heemskinderen, Reinaert. De Vlaamse Leeuw en andere. Formaat 29 x 25,5 De Wagemaker, De Timmerman, De Loodgieter, De Glazemaker, De Mande- maker, en andere. Pikante Kastaars, Dompeleers met supporters. (O.J.) De bekerfinale van de gewestelijke bevordering groeide uit tot een spektakulaire en spannende wedstrijd. De beide ploegen maakten er een ware propagandalutte van. Fietsen-Brommers Moeirselboon 107-111-113 Oilsjt

Nieuwe Gazet van Aalst | 1982 | | pagina 13