St.-JORIS Elf ploegen aan de start te Aalst Beker van de Denderstreek M.T.S.A. Kwaliteitsramen en Buitendeuren aan Fabrieksprijzen Moorselbaan 78 Aalst Uitslagen tornooi Sk. Aalst AZ'77 verplettert Apostelken kompetitie Bedrijfsvoetbal Schaal Buxy E. Nieuwerkerken 5 - Edixvelde 2 Uitslagen Beker van de Denderstreek Jeugdploegen Finale Sk. Erembodegem 5 - Tk. Meldert 1 Uitslagen Beker van de Denderstreek Finale E. Aalst 12 - Sk. Aalst 1 Wapens Munitie 12 Nieuwe Gazet van Aalst 3 september 1982 Zaterdag wordt ook de kompetitie in het bedrijfsvoetbal op gang gefloten. In het Gewest Aalst nemen elf ploegen deel. Een nieuweling in de bijt is Desatex die op de openingsdag ai direkt aan een test wordt onderworpen. Het moet immers het ervaringrijke Callebaut (a) in de ogen kijken en zal dus direkt weten waar het aan toe is. Post Erembodegem dat opnieuw een grote promi nente rol zal spelen krijgt het al gemakkelijk met een thuiswedstrijd tegen Callebaut (b). S.A.F.-Somati en V.V.T.T.A.-Amylum zijn evenwichtige wed strijden. V V. Bouw moet met een zege kunnen debuteren in eigen huis met Intercom als gast. CJVH). Het programma 15 u.Post - Callebaut (b) 14 u.V.V.T.T.A.-Amylum 15 u.Callebaut (a)-Desatex 15u.30 Bouw-Intercom. 15 u.S.A.F.-Somati Honda: vrij. St.-Gillis Dendermonde 2 Baardegem 1 Ondanks het feit dat de thuisploeg kon uitlopen tot 2 - 0 bleef Baardegem de aanvalstorm roeren. Vlak voor rust kon Van Cauter dan ook de logische aan sluitingstreffer scoren Na de hervatting kreeg men een evenwichtig spelbeeld te zien en de beide verdedigingen bleven de baas over de aanvallers. Enkele wenkende kansen konden niet meer be nut worden. Herdersem 4 Wieze 4 Tijdens de aanvangsfaze was Wieze onbetwistbaar de betere ploeg. Dit re sulteerde in een 0 - 1 voorsprong doch voor de rust kon Matthijs nog gelijkma ken. Op een prachtig getrapte hoek schop van Berckens kopte Hendrickx de 2 - 1 binnen. Dit was voor de bezoe kers het sein om het initiatief weer in handen te nemen. Het ging zelfs in één ruk naar 2-4. Conditioneel bleek Her dersem ijzersterk zodat Matthijs nog tweemaal kon scoren en aldus een ge lijkspel voor de plaatselijken in de wacht sleepte. Baasrode 4 TK. Meldert 0 Zware nederlaag voor Thor dat in alle spelonderdelen de mindere was van de plaatselijken Een weinig hoopgevend resultaat voor de nakende competitie. Opstal 3 Gijzegem 1 Verdiende nederlaag voor de bezoekers die bij de rust tegen een 1 - 0 achter stand aankeken. Via Verleyen kon men, nadat de plaatselijken tot 2 - 0 waren uitgelopen, de aansluitingstreffer netten. Gijzegem dat op zoek trok naar de ge lijkmaker liep op een scherpe counter van Opstal die de eindcijfers vastlegde. Vermelden we wel nog dat bij Gijzegem twee titularissen ontbraken; met name Serpentier en Verspeet E. Meldert 4 Buggenhout 3 De bezoekers namen een voorsprong van 0 - 2 doch voor de rust kon Crits nog tegenscoren (1 - 2). Het derde Buggen- houtse doelpunt leek de thuisploeg vleugels te geven. Een ontketend Een dracht trok niet alleen op zoek naar de gelijkmaker, maar zelfs naar de onver winning. Via Crits, Van Herreweghen en Van Mol kwamen de 4 - 3 cijfers dan ook op het bord. Heldergem 2 Erembodegem 2 Sportieve wedstrijd die echter een onge lukkig verloop kende. Langs beide zij den diende immers een speler afge voerd en naar het ziekenhuis gebracht Sk. was op voorsprong gekomen via Casier doch even later lukte de thuis ploeg de gelijkmaker. Een uitblinkende Albert Van Der Weeën scoorde voor de bezoekers de tweede treffer Erembo degem kon echter de overwinning niet vasthouden doch het moreel van trainer en spelers staat op het zenith voor de aanstaande competitie Schr. Moorse! 2 Doggen Erembodegem 2 Guns zorgde ervoor dat Schroevers kon gaan rusten met een 1 - 0 voorsprong. Een prachtig afstandschot van De Coo- man bracht Doggen weer langszij. Luc Van Impe werkte halfweg de tweede periode een hoekschop prachtig af (2 - 1Callebaut bracht echter met geweldi ge knaller de bordjes opnieuw in even wicht. Goed resultaat voor Moorsel dat op het einde zelfs met 10 man diende verder te spelen Sk. Aalst 2 Schellebelle 1 Verdiende overwinning voor de thuis ploeg die op voorsprong kwam via Ver- bestel De plaatselijke doelman De Coo- man liet zich dan op een fout aangaande de vierpassenregel betrappen Van de ze gelegenheid maakten de bezoekers gebruik om de gelijkmaker te netten. Een kwartier voor het einde kon Leroy, na pas van Van Royen, de overwinning Miniemen Eendr. Nieuwerkerken 1 - Wieze 0 Wils Hofstade 0 - Eendr. Aalst 9 Schr: Moorsel 1 - Sparta Appels 4 Knapen Eendr. Nieuwerkerken 7 - Wieze 0 Eendr. Aalst 6 - Sparta Appels 0 Schr. Moorsel - Red Star Opdorp 10 Scholieren Sk. Erembodegem 8 - Wils Moorsel 0 Wils. Hofstade 5 - Sk. Aalst 0 Baardegem 4 - Sparta Appels 2 E. Aalst 5 - E. Nieuwerkerken 1 Knapen 7" en 8e pl.Erpe 16 - Herdersem 1 5® en 6® pl.E. Aalst 10 - Sk. Aalst 1 3® en 4® pl.Gijzegem 6 - Terjoden 0 Reeds na 5' kon de Erembodegemse aanhang juichen. Peter Cooman werkte een schitterende 1 -2 beweging af met een schuiver onder de Mel- dertse doelman. Het waren vooral de rood-witte SK. jongens die het spel bleven dicteren. Op de 12' verspeelde Tony Boel de bal aan Dirk Cooreman die er met een sublieme lob 2-0 van maakte. vastleggen. Vermelden we nog dat Gits, na herhaaldelijk zwaar te zijn aange trapt, terecht werd uitgesloten wegens natrappen. Hofstade 1 St.-Lievens-Houtem 3 Evenwichtige partij ondanks de ruime overwinning van de bezoekers. Houtem liep tot 0 - 3 uit vooraleer Roels kon te genscoren Bij Hofstade ontbrak nog wel titularisdoelman Meuleman wat meteen een flinke slok op de borrel scheelde. Wils. Moorsel 9 Fc. Denderleeuw 1 Doelpuntenfestival voor Moorsel dat bij de rust reeds met 4 - 1 leidde. Via Van Waeyenbergh (2 maal) en Wim Deneef (2 maal). Na de koffie zorgden Troch, Van Hauwe. Van Mulders (2 maal) en Van Moerzeke ervoor dat de dubbele forfaitcijfers bijna op het bord kwamen Gelukkig kon Denderleeuw nog even de «eer» redden. (R.G.) Reeks A St. Gillis Dendermonde 2 - Baardegem 1 Sk. Herdersem 4 - Wieze 4 Baasrode A - TK. Meldert 0 Eendr. Opstal 3 - Gijzegem 1 Eendr. Meldert 4 - Buggenhout 3 Reeks B Sp. Heldergem 2 - Sk. Erembodegem 2 Schr. Moorsel 2 Doggen Erembodegem 2 Wils. Moorsel 2 - FC Denderleeuw 1 Reeks D Sk Aalst 2 - Schellebelle 1 Wils. Hofstade 1 - St. Lievens-Houtem 3 Drie minuten later scoorde Uytter- sprot in twee tijden nadat de bezoe kende doelman diens schot niet had kunnen klemmen. Langs Meldertse kant puilde vooral Van Stichelen erg gevaarlijk uit. Het was trouwens voor noemde speler die op slag van rust een strafschop kon benutten (3-1 In de tweede spelperiode nam Erem bodegem opnieuw het initiatief in han den. Zo kon Uyttersprot op de 40' de 4-1 cijfers laten optekenen. Deze voorsprong leek ruim voldoende zodat Sk. de teugels vierde. Dit bood Mel dert de gelegenheid om meer in de wedstrijd te komen. Hierbij toonde Van Stichelen zich opnieuw langs zijn gevaarlijkse zijde. Een attente doel man Lefèvre hield echter zijn netten van verdere schending gevrijwaard. Het was Uyttersprot die via een schit terende solo op links het vijfde Erem bodegemse doelpunt scoorde (RG). Miniemen: 5® en 6e plaats Sk. Erembodegem 3 - Terjoden 2 3e en 4e plaats E. Aalst B 5 - Herdersem 0 E. Aalst, onder leiding van de kundige trainers Eddy De Waegeneer en Dirk Baeyens, heeft er tegen stadsgenoot Sk. een ware happening van gemaakt. De eerste kans kwam er nochtans voor de oranje-groenen toen doelman De Windt losweg naast de bal trapte. Hij herstelde echter vliegensvlug zijn foutje. Vanaf dat moment was het al Eendracht wat de klok sloeg. Op de 14 kon Coppens een mooie aanval afronden en twee minuten later ver dubbelde Ruysseveldt, na een solo op links, de stand. Van Laeke en De Buck waren de smaakmakers in een collectief goed georganiseerd Eendracht. Het waren trouwens beide voornoemde spelers die de stand uitdiepten van De Buck, de forfaitcijfers op het bord schieten (5-0). Na de appelsientjes ging het recital E. Aalst verder. In de 1al miste De Buck een strafschop, een misstap die hij in een tijdsspanne van vijf minuten goed maakte. Als een volleerd balartiest soleerde hij door de verdediging van Sk en scoorde een valse hattrick (8-0). Met deze overwinning heeft Nieuwer kerken niet alleen de schaal Buxy ingepikt, maar ook een zeker verwach tingspatroon voor de nakende compe titie geschapen. In deze qua tempo hoogstaande partij, zeker in de eerste spelperiode, kon den de plaatselijken hun overwicht in doelpunten concretiseren. Yvan De Bosscher opende het «festival» met een pracht van een schot dat via de deklat in doel verdween. Moens en De Petter besloten daarna elk op hun beurt een aantal goed gestructureer de aanvallen (3-0). Nogmaals De Bos scher zorgde ervoor dat Eendracht probleemloos kon koffie slurpen. Even Uitslagen zaterdagreeksen 1e afdeling Rayo Esp. - Rode Duivels 2/2 Endoka - Melckenbeekvr. 1/3 Tinne Boys - Kruis 5/2 Camu - Simca Boys 1/1 Blauwe Vlam - Heizijde 3/1 Heipias - Lada Boys 1 /5 Haltvrienden - Cobila's 1 /11 2' afdeling Royal Sportief - Jong Tim. 1 /O Giwo - Brueghels 3/0 Programma voor 4/9 en 5/9 Melckenbeekvr. - Rayo Esp. Simca Boys - Tinne Boys Heizijde - Camu Lada Boys - Blauwe Vlam Cobila's -Heipias (terrein E.) Rode Duivels - Haltvrienden Endoka - Kruis (terrein D) Brueghels - Royal Sportief G.M.I.C. - Giwo Musica - Parking Bartan - Excelsior Onder Den Toren - Leeuwerik Boterhoek - Jong Timarcha 't Kloksken - Apostelken Sportkring - Inno 't Du if ken - IJsboerke Adelaars - Amapola (terrein E) Sunset - Star Boys Sportief 81 - Rode Roos Koszen - Real Familial Timarcha - Nieuwe Wijk (terrein C) Pano - Corner Op dat ogenblik lieten de bezoekers even stoom af wat Smet de gelegen heid bood om met een prachtige lob bal de eer te redden (8-1 Nogmaals Coppens, De Bruin, Van Laeke en Lamin brachten de dubbele Apostelken diende de wedstrijd met amper negen spelers aan te vatten. Later kwam er wel nog een tiende man opdagen, maar Apostelken kon de katastrofe niet vermijden. Nadat het met 1 -0 leidde werd het met 3-9 cijfers ingeblikt. Ronny Verleyen was de grote figuur bij AZ'77. Hij scoorde liefst viermaal. Danny Meert 2 maal, Emiel De Rop, 'Luc Hillewaere en Daniel Dooremont scoorden de ove rige doelpunten. Voor Apostelken red den Erauw, De Backer en Willockx de eer Snas-Leeuwerik werd een fel betwiste partij. Aan de 25' bracht Pascal De Sterck Tijl 1 -0 voor, wat toen ruim ver diend was. Na de rust kreeg men een ander spelbeeld, en het was Leeuwe rik dat gelijkmaakte langs Hugo Korte. voor rust milderde Rottiers nochtans vanop vrijschop (4-1). Na de hervatting bleken beide teams goed geïnspireerd. Dit was wellicht voor een deel te wijten aan de (hete) weersomstandigheden maar ook aan het aantal doorgevoerde wisselingen. William Van Impe leek met het tweede bezoekende doelpunt Edixvelde nog even moed te geven. Toen De Bos scher zijn hattrick rond maakte was langs beide kanten het vet van de soep. De wedstrijd sleepte zich van dan af moeizaam naar het einde. E. Nieuwerkerken bewees echter paraat te zijn (R.G.). Parking - G.M.C.C. 3/9 Excelsior - Musica 1/2 't Kloksken - Bartan 0/2 Leeuwerik - Apostelken 0/2 Boterhoek - Onder den Toren 2/1 Zondagreeks Inno - Pano -j/o IJsboerke - Sportk. 1/1 Amapola - 't DUifk. 2/1 Star Boys - Adel. 2/2 Rode Roos - Sunset 2/2 Real Fam. - Sport. 2/0 Nieuwe W. - Koszen 2/0 Corner - Timarcha 3/5 Garcia Meert De Sutter Van Impe V.D. Veken Dalschaert FLoris Coppens Igual Van Den Eeckhout De T roch Matthijs De Meyst Velge Garcia De Sutter Floris Van Belle V.D. Velde Boterberg h D'Haese Roels cijfers op het bord (12-1). Een zware nederlaag voor Sk. die ech ter niet als een vernedering mag opge vat worden. Daarvoor was de tegen stander te goed (R.G.). De strafschoppen beslisten tenslotte over winst of verlies. Tijl Snas haalde het uiteindelijk met 6-5 cijfers. Nieuwkomer Molenboys Opwijk plaatste zich eveneens voor de halve finales. Na een boeiende wedstrijd klopte het Groen-Wit met 2-1 cijfers. Renneboog scoorde de beide doel punten voor de thuisploeg. Karei De Greve maakte het doelpunt voor Groen-Wit. De wedstrijd werd uitste kend geleid 'door debuterende scheidsrechter Roland Bossaerd. Programma voor 4/9. Halve finales Beker Heenronde O.C. Aalst-AZ'77, 15 u,, terr. Osbroek Tijl Snas - Molenboys Opwijk, 15 u., terr. Rozendreef. Bouwers Verbouwers Allemaal uitgelezen HOUTSOORTEN aan BETAALBARE PRIJZEN I I GELEVERD en GEPLAATST gratis opmeting en bestek FRANCIS SMET Immerzeeldreef 31 - Aalst tel. 21.66.79 Tijdens de kwartfinales van de setokbeker dienden de finalisten van vorig sei zoen reeds tegen elkaar te spelen. Wat op papier een erg spannende wedstrijd zou worden, liep uit op een doelpuntjeskermis.

Nieuwe Gazet van Aalst | 1982 | | pagina 12