Willy ALLOO Willocx video club Eendracht Aalst -V.W. Hamme 4-0 Jeugdkompetitie REKEN A»». Bruno Cooman scoort zevenmaal voor post Willy Bellon«Moeizame maar verdiende overwinning». Eendracht Aalst - St. Niklaas 1-0 E. Aalst 1 - Vigor Hamme 1 ZEKER IS ZEKER l Moorselbaan 86 Aalst DE BESTE FILMS DE BESTE KWALITEIT GOEDE RAAD VEILIGHEID ERVARING VERTROUWEN ook UW kandidaat voor de gemeenteraad van Aalst. Iemand die u na de verkiezingen OOK KENT Nieuwe Gazet van Aalst 10 september 1982 11 Provinciale juniores De wedstrijd tegen V.W. Hamme leverde niet te veel problemen op voor onze Aalsterse juniores. Na amper acht minuten lukte De Smedt een eerste doelpunt. Nadat de thuisploeg enkele kansen verkeek, stootte Jannick Van Vaerenbergh toch door en De Smedt was er terug als de kippen bij om af te werken. Na de rust kreeg men hetzelfde spel- 3.0 Van nadat hij een drietal tegen beeld, een onmondig Hamme en een sterk spelend Aalst dat mits een betere afwerking en wat geluk aan spraak kon maken op een meer afge tekende zege. De talentrijke Franky Triest maakte er standers in de wind zette. Het was de frele Wim Eeckhout die de eindcijfers vastlegde met een krachtig schot. Rudy De Wolf die ingekomen was voor Jannick Van Vaerenbergh lukte nog een vijfde treffer, maar deze werd op In het jongste weekeinde ging de kompetitie voor jeugdclubs en jeugdhuizen van start. Veertien ploegen zijn van de partij. Tien Twen (Ninove), Pilaartje (Dender- monde) en Tanu (Aalst) vielen weg. Deze ploegen konden het niet meer opbrengen iedere week in kompetitie uit te komen. Igrek is de enige nieuw komer. Deze ploeg is eigenlijk het jonge elftal van Ipsilon. Deze jonge formatie won zijn eerste wedstrijd tegen Eureka. Vaandeldrager van het jeugdvoetbal is ongetwijfeld Tijl. Ook dit jaar wordt deze club getipt als kam pioen. Efsee, Bosveld en Tuf-Tuf strijden meestal voor de ereplaatsen. Voor de uitschieter zorgde ongetwijfeld Pallie ter. Het"won met afgetekende cijfers van Twentien. Voor volgende week staat een topper op het programma. Bosveld - Tijl kan immers als dusdanig worden aanzien. (J.V.L.) onbegrijpelijke wijze afgekeurd voor handspel. Na deze wedstrijd kunnen we stellen dat deze ploeg, die voorna melijk bestaat uit derdejaars- en laat stejaars junioren een sterk kollektief geheel vormt, en dat dit team rijp is om voor de titel te kampen. Tenminste als men gevrijwaard kan blijven van bles sures. Wat tijdens deze wedstrijd al niet het geval was. Eendracht verloor naar het einde toe Wim Eeckhout, die een tamelijk ernstige enkelkwetsuur opliep. (JVL) Uitslagen Spokuon - Tuf-Tuf 1-6 Terlinden - St. Joris 1 -0 Twentien - Pallieter 1-5 Bosveld - Efsee 1-1 Neidrop - Ipsilon 6-3 Igrek - Eureka 2-1 Programma voor 12/9 Igrek - Tuf-Tuf (Osbroek B) Zenith - Terlinden (F.C. Moerstr. D'Monrie) Efsee - Twentien (Osbr. A) Pallieter - Ipsilon (vrijdag, Beukenhof) Eureka - St. Joris (Osbroek C) Spokuon - Neidrop (Hofstade-V.Hoof) Bosveld - Tijl (Zandberg) Verg. A1223 Ninove 054/33 23 43 LATA NMBS Telex 11541 053/77 40 84 Bedrijfsvoetbal Post Erembodegem maakte er een doelpuntenkermis van tegen Callebaut (b). ntirui 1 ti f fr'Uil.Hi.* mm a, msi rui fHM'L'L'H yVlSUJT} imtn utxjr J {tiras êsmi Bruno Cooman scoorde liefst zeven maal. Deze prestatie zal dit seizoen nog moeilijk geëvenaard worden. Zeven doelpunten scoren in één wed strijd is niet niets. Hedwig Callebaut 2 x en Lucien De Smedt 3 x maakten de overige doelpunten. SAF kon het niet waarmaken tegen Somati. Aan de rust stonden de bezoekers reeds 0-1 voor. Dit na een doelpunt van Mare Baeten. Na de rust verdubbelde Luc Erauw Somati's voorsprong. Net voor affluiten werd een derde doelpunt van Somati niet gesolideerd wegens flagrant buiten spel. Amylum haalde het afgetekend van VVTTA, Patrick Rubbrecht 2 x Rudy Van Der Stockt, Louis huyssinck uit strafschop, Weymeersch, Paul De Graeve en Rottiers waren de auteurs van de doelpunten. Bouw versloeg Intercom met nipte 1-0 cijfers. Van Den Bremt scoorde de winninggoal. Keeper Van Goethem speelde zich in de kijker. Hij stopte een elfmetertrap. (JVL) Vierde Provinciale H R. Lebbeke - Sk. Erembodegem: 0-1 E. Aalst - V. Hamme (prov. scholieren. Hierbij wordt het tactisch geleuter nog ondergeschikt gemaakt aan de spon tane inventiviteit van de spelertjes. Een zekere ploegdiscipline moet er heersen maar ze mag niet omgevormd worden tot een dwingend keurlijf. Dat heeft de trainer van Aalsterse scholie- Het elftal van E. Aalst dat bevredigend debuut maaKte. kopstoot maar de bezoekende doel man kon het leder alsnog uit zijn doel- ren, Walter Van Den Bossche, goed begrepen. Hij liet zijn discipelen vrankweg hun kans gaan wat voor beide doelen menig hachelijk standje teweeg bracht. Aalst als aanvallende partij. Hamme als counterend geheel. Het waren de plaatselijken die het vlak ranselen. Niet voldoende echter om een hernemende-De Wolf het sco ren te beletten (1-0). Met dergelijke score werd hét verfrissende spuitwa ter genuttigd. Vlak na de herneming kon Hamme de gelijkmaker zetten. Een voorzet van Guido Verbeeck werd door Naudts langs de Eendracht portier geplaatst (1-1). De thuisploeg bleef de aanval opzoe ken daarbij goed gebruik makend van de flanken. Vooral Alain Blanckaert en Vincent Podevijn waren hun recht streekse tegenstrever de baas. Beide elftallen kregen nog enkele wenkende kansen doch deze werden niet meer benut. (R.G.) Willy Bellon, de trainer van Sk. Erembodegem, was tevreden met de kleine zege die zijn rood-witten behaalden. In de eerste periode hebben wij zeker niet goed gespeeld. Ik geef dat gerust toe. Er zijn echter verschillende oorza ken. Eerst en vooral heb ik de ploeg tactisch sterk moeten wijzigen. Casier kon namelijk niet aantreden wegens beroepsbezigheden en ik moest pion nen verschuiven. Je zag duidelijk dat het geheel niet zo vlot draaide als in de oefenwedstrijden. Tijdens de rust heb ik dan opnieuw enkele plaatswijzigin gen doorgevoerd en dit bleek meteen de oplossing. Via Van Buggenhout zijn we dan ook aan het verdiende doelpunt geraakt. Die Arsenal-score konden we tot het einde vasthouden. Het was vooral de overschakeling van verdediging naar aanval die niet hon derd procent verliep. De bal moest teveel tussenstations afleggen vooral eer hij in de frontlijn terecht kwam. Ook de zenuwachtigheid en de grote hitte hebben hun ondermijnend werk wel verricht», aldus Bellon. Er deed zich een jammerlijk incident voor in de loop van de wedstrijd. De Gendt diende met een beenbreuk afgevoerd te worden. In volle inspan ning, zonder tegenstander, struikelde hij door een oneffenheid op het ter rein. Dergelijke kwetsuren, die een onbe- schikbaarheid van meerdere weken of maanden tot gevolg hebben, trekken natuurlijk een lelijke streep door Willy's rekening. Hopelijk blijft zijn ploeg van verdere tegenslagen gespaard zodat men op de ingeslagen weg kan verder gaan. (R.G.) E. Aalst - St. Niklaas (prov. knapen). Het elftal van E. Aalst dat de openingswedstrijd won. Provinciale knapen De knapen van Eendracht Aalst begonnen uitstekend aan hun kompetitie. Trai ner Eddy Everaert toonde zich bijzonder tevreden over de vooruitgang die zgn ploeg de jongste weken maakte. Tijdens de oefencampagne verloor Eendracht nog tegen Snas met 3-5 cij fers, nadat men aan de rust leidde met 3-2. Deze nederlaag was vooral te wij ten aan de aanpassingsperiode die de eerstejaarsknapen nodig hadden. Drie vierden van de huidige knapen- ploeg kwam vorig jaar uit bij de miniemen. De overgang van twee naar drie trainingen per week en de over gang van 2 x 25 naar 2 x 35 min. betekent voor deze jonge spelers een grote verandering. De wedstrijd tegen St. Niklaas gaf aan dat onze Aalsterse knapen aan de top kunnen meedraaien. Tijdens de eerste helft kon St. Niklaas nog gelijke tred houden, maar na de rust was het al Eendracht wat de klok sloeg. Het was na een doorbraak van Bart De Lathou wer, die samen met Franky Eeckhout aangeworven werd voor twee jaar bij Herzele, dat Eendracht zijn enige tref fer lukte. Een reuzedoelman zowel let terlijk als figuurlijk verhinderde nog enkele gemaakte doelpunten, zodat St. Niklaas er goedkoop vanaf kwam. (JVL) JeugdvoetbalProvinciale Scholieren Leuke wedstrijd tussen twee ploegen die met duidelijk aanvallende bedoelingen in het veld gekomen waren. Dergelijke jeugdwedstrijden zijn eigenlijk een ver ademing voor de toeschouwers. eerst op voorsprong kwamen. Een hoekschop in de 20' van de eerste helft kwam op het hoofd van Wim De Wolf. Deze plaatste een krachtige

Nieuwe Gazet van Aalst | 1982 | | pagina 11