Starten Nieuwe Zeebergbruggen ten vroegste in 1986 Op stap met burgemeester-beenhouwer ELFI EDDY 21 08 88 Verzekeringen Van den Hauwe Kinderschoenen TAXI DAG EN NACHT Vlaanderenstraat 15b 9300 AALST 053/21 71 45 Financial and Organizational Consultants 37e kermis V.S.-Hofstade Als de Dender stinkt snuif je het ook langs de Nieuwe Gazet van Aalst 6 Nieuwe Gazet van Aalst 10 september 1982 anders gaan leven). Vrijheidsstraat 44, 9300 Aalst Tel. 053/21.35.34 Een unieke wille bruidswagen Ceremonie Bediening gratis 053/i Moorselbaan 328 AALST 82/15/27 Een aantal belangrijke investeringswerken wordt voor het arrondissement 'Aalst in het vooruitzicht gesteld voor de eerstvolgende vijf jaar. In antwoord op een vraag van volksvertegenwoordiger Van Wambeke gaf de minister van Openbare Werken een overzicht, waaruit het volgende. Rijksweg 60, vak Aalst-Dendermondede aanleg van het vak Hofstade tot ring Dendermonde; raming 200 miljoen frank. Wat de waterwegen betreft, wordt de modernisering van de Dender op 1.350 ton voorzien vanaf de sluis te Erembodegem tot aan de Schelde. Deze wer ken moeten uit hydraulisch oogpunt uitgevoerd worden van stroomafwaarts naar - opwaarts. Vooraf moeten echter de werken in het arrondissement Dendermonde voltooid worden vooraleer een aanvang te nemen in het arron dissement Aalst. De bepaalde beschikbare budgettaire middelen laten met toe in de komende vijf jaar grootscheepse profielverruimingswerken aan de Dender in nee arron dissement Aalst uit te voeren. Men zal er zich beperken tot het herbouwen van een aantal bruggen, ondermeer de Zeebergbruggen en de Sint- Annabrug qte Aalst, beide geraamd op 90 miljoen frank en die ten vroegste in 1986 kunnen geprogrammeerd worden. (A.D.B.) Kuituur in een stad is véél meer dan een ongebruikte betonnen ruïne in de Molenstraat Slem op uw kandidaat ANDRE-EMIEL BOGAERT kandidaat nr 16 op lijst 10 CVP Voorstander van een Aalsters kuituurleven op maat van de mens Parklaan 29 A, Bus 1, 9300 AALST 82/15/24 82/15/21 Als U niet kunt slapen, probeer dan cale of boekhoudkundige aard die eens warme melk met honig. Zijn het echter problemen van fis- Li wakker houden, bel dan naar F.O.C. 053/78.98.31 De 37e kermis van de Verenigde Straten van Hofstade zit er weer op. Alles beqon met de prijskaarting van vrijdagavond. Het werd een succes met 76 deelnemers en uiteindelijk ging Clement De Swaef met de eerste plaats lopen qevolgd door Liebrecht Margriet. De aangekondigde verrassing was natuurlijk bruin brood met kop. De topdag van de kermis is de zaterdag. Reeds voer de middag werd iedereen wakker geschud door kanongebulder om de tweede ker- misdag in te zetten. tussen gekende en zeer begeerde «waterwild» en de aanstelling van de nieuwe wijkburgemeester. Het was, zo zie hij zelf, met een krop in de keel dat de burgemeester 1981Oscar De Schepper, zijn taak overdroeg aan zijn opvolger. Andrê Brondeel nam met veel genoegen en fierheid de taak over, waarna de respektievelijke echt genoten bij het eerbetoon werden betrokken. De derde dag begon kalm want pas om 11 uur kwam er leven in de brouwerij met bakschieten en kaar ten. Om 20 uur was er het 2e groot bal met Combo Louis Lind en zangeres Annie Francois. De kinderen, meer dan zestig en van buiten de wijk ook, liepen er kort na de middag ongeduldig bij want zij wisten dat er speciaal voor hen een attractie was voorzien. Ze amuseerden zich bij zonder goed met de clown-goochelaar Piko die zelf onder de indruk was van de geestdrift bij zijn publiek. Het zater dagavondbal werd opgeluisterd door het orkest The Swinging Band met charmezanger Elvin Star. De feesttent liep stilaan vol en de avond kon ge slaagd genoemd worden. Wijkburgemeester. Nog twee zaken moesten die zaterdag afgehandeld worden, nl. de verkoop van het onder- De maandag is telkens een bijzondere dag want om 10 uur gaan de mannen op stap. Na een stevige maaltijd, gra tis aangeboden door de burge meester-beenhouwer, zette de groep zich in beweging. Waar naartoe Op stap natuurlijk In de groep vielen een paar mannen op van wie ieder jaar iets bijzonders wordt verwacht. Dit jaar werd op ludieke wijze het onderwerp «krisis» uitgebeeld. Om 15 uur verga derden de vrouwen aan de koffietafel. Met koffie, gebak en een druppeltje ging het er tijdens de gezelschaps spelen gezellig aan toe. Tijdens het sluitingsbal werd de gratis tombola getrokken met prijs voor iedereen. Aldus verliep de 37e kermis van de Verenigde Straten van Hofstade. Naar traditie met veel volk, zonder moeilijk heden, met leute en plezier voor de ganse buurt en de vele sympathisan ten van Hofstade en elders. Immers, de kermis van de V.S.-Hofstade met de tent in de H. Consciencestraat groeit en bloeit dank zij de inzet en de ijver van een flinke ploeg medewer kers onder voorzitter André De Lauw. (A.D.B.). Vrijdag 10 september Vanaf 19 30 u Mikisshop (in Mikisklub. Nieuwbeekstr. 45) met ruime keuze in dranken en konserven, prachtig kristal, fijn handwerk, leuk speelgoed en nieuw aardewerk uit Bulgarije, USSR. Tsjechoslowakije, Hongarije.. 20 u. in Vrouwenhuis (De Ridderstr. 23) info-a«ond «Agalev en de vrouwenpro blematiek». 20 u in Netwerk (De Ridderstr. 28)kwis o.l.v. «Palugama». 20 30 u vooropening antiekbeurs in 't Apostelken (Apostelstr. 1door Kubl (Kuituur, Ontspanning, Sport, Inspraak) met toespraak van dhr. R. Ruys (prov. voorzitter Verbond voor Heemkunde Oost-Vlaanderen). Zaterdag 11 september Vanaf 19.30 u. Mikisshop (zie 10/9) Van 10 tot 22 u.eifde Antiekbeurs van KOSI (15 exposanten uit de streek) 20 u^^Netwerk Tejater 80 herneemt de produktie «Ververs», die vorig sei zoen wegens barslecht weer weinig belangstelling kon oogsten. Toeqanq 140 fr. Over een arbeidsongeval, in het Oilsters... Vanaf 19.30 u. in 't Klubken (in Mikisklub)bieravond met 11 soorten bier plus volkssoelen 14 u. jeugdatelier Klakson werkt rond «dieren» in Driesleutelstr. 53. Zondag 12 september 14 u. Aalsterse pony- en paardenkoers aan Zijpbeekstr. (org.PW-Jongeren i.s.m. Vl-Brabants Renponyverbond; t.v.v. kieskampagne PVV-Jongeren), toe- qanq80 fr. 10 tot 13 u. en 15 tot 22 u antiekbeurs in 't Apostelken (zie hoger). 20 u.theater 80 brengt in Netwerk «Ververs» (140 fr.) 9 tot 17 u.Internationale windhondententoonstelling in Keizershallen. (org.. Stedelijk Comité voor Vrijetijdsbesteding i.s.m. Koninklijke Belgische Windhon- ffu^aan café 't Hoeksken. Spinnersstr. 22 vertrek fietstocht 60 km. (org. W.T.C. Den Blok) Woensdag 15 september 19.30 Nationaal PVV-voorzitter spreekt in de Graaf van Egmont, Grote Markt 1 Nadien mosselfestijn, (org.PW Aalst-Centrum en PW-Jongeren). 19.45 u. gebedsmoment in Jebron. Donderdag 16 september 20 u. in Begijnhofkerk 2e luisteravond rond Franciscus met Kare! Verleye over «Franciscus, een heilige voor de mensheid op weg naar 't jaar 2000». 75 tr. deelname in de kosten, (org.Jebron) Vrijdag 17 september 20 u. in Stedel. Trefcentrum (Driesleutelstr. 51)ontmoetingsavond rond «onder wijs», meer bepaald alternatieven daarin. M.m.v. De Weide, de Steinerscholen en het «kleine iedereen en overal schoolke (kiosk)». Inkom vrij. (org.beweging

Nieuwe Gazet van Aalst | 1982 | | pagina 6