Willocx video club WEMBLEY Eendracht langszij door goedkope strafschop Onbeslist gevleid voor Kamillekes Eerherstel videofilms 100 fr. voor 2 dagen Hofstade houdt Lutterzele in bedwang Nieuwerkerken wint derby en Aalst opnieuw in verlies Voetbal. Tweede klasse Vrouwenvoetbal Voetbal U.E.F.A.'S Moorselbaan 86 Aalst DE BESTE FILMS DE BESTE KWALITEIT Café Alle feesten tot 120 personen Ook T-Dansants of andere gelegenheden VRIJE KEUZE VAN TRAITEUR Vierde Provinciale Derde Provinciale Zaal Uitslagen 12 Nieuwe Gazet van Aalst 15 oktober 1982 Redaktie: Jet Van Hove, Asserendries 118, Aalst, Tel. 21.76.29. Bij de rust leidde S.V. Oudenaarde met 0-1. De S.V. voorzitter Broe- ckaert, steeds sportief en innemend, daalde met ons de trappen van de tribune af naar de ontvangstzaal. En liet zich plots ontvallen dat zijn ploeg de volle inzet nog lang niet op zak had. «Het draait hier vandaag uit op een ge lijkspel. Scheidsrechter Van Volcem gooit het meestal op een drawn» aldus de voorspelling van de heer Broeckaert. En hij kreeg nog gelijk ook. Eendracht dat tot in de 88e minuut de nederlaag in de ogen had moeten kijken «kreeg» toen een strafschop. In het Aalsterse slot- offensief dat te ongeordend liep om doeltreffend te zijn, kreeg Kans Groe nendijk plots de bal toegespeeld van Sergeant. Vanuit ongeveer het midden veld spurtte hij het strafschopgebied binnen. Werd wel even gehinderd door een paar tegenstanders, maar liet zich vakkundig vallen. Een schrille fluittoon. En ja penalty. Eerst konsternatie en dan woede in de bezoekende rangen. De ref werd een paar keer onder heftig protest heen en weer geschud. Maar de felle contestatie werd weggewuifd En na een paar minuten kon Geert Van Roy aan de elfmeterstip En joeg doelman De Jae- gher, die over de ganse wedstrijd onbe rispelijk keepte, de verkeerde kant op. En wentelde een Aalsterse nederlaag die bijna anderhalfuur in de lucht hing, af. Over die zware sanktie werd nader hand nog fel nageboomd. De onbevoor oordeelde kijker was van oordeel dat ref Van Volcem Aalst deze penalty cadeau deed. Voor Oudenaarde dat zich totdan- toe de ziel uit het lijf had gespeeld een trieste ontknoping. De gasten hadden naast atletische ook karakteriële eigen schappen getoond. En gaven blijk van een fisische overgave en een groot loopvermogen. Het werd het eerste half uur niet te na gesproken geen hoog staande maar wel een bitsige kamp. Wellicht had de wedstrijd een andere richting kunnen uitgaan indien Een dracht de twee uitgespeelde kansen van het eerste kwartier had benut. Glaser miste zijn eerste kompetitiedoelpunt voor zijn nieuwe klub door van dichtbij de bal naast de staander te schuiven. En even later schoot Groenendijk de bal pardoes tegen de goed uit zijn doel ge komen De Jaegher aan. In het kwartier kwam Oudenaarde dan aan de leiding toen Siau de rebound van Hinderijckx tot een doelpunt omhoog. En daarna tornde Aalst tevergeefs op tegen een sterke af weer. Na de rust bleef S.V. kranig van zich afbijten. En nog slechts een schot vertrok van een Aalsterse voet. De kei van Luc Limpens zoefde slechts luttele centimeters naast de staander. Wat niemand meer verwachtte gebeurde dan toch. Toen de Aalsterse aanhang, waar van er reeds meerdere het terrein had den verlaten, aan een tweede home ne derlaag dacht trad de ref op als redder in nood. Zeggen we nog dat ondanks het Aalsterse overwicht Oudenaarde nog een drietal keer gevaarlijk prikte. Al met al toch een aannemelijke uitslag als men rekening houdt met het veld- overwicht dat Aalst over haast de ganse partij opbracht. (JVH) Eendracht Aalst - S. V. Oudenaarde. Van Roy trof raak vanop de elfmeterstip. De enige keer dat de bal door het doelvlak van Oudenaarde vloog. En de Aalsterse nederlaag was afgewenteld. Na de overwinning bij DW Brugge, die alhoewel met de kleinste cijfers uitgedrukt, toch verdiend was, meende men Kamillekes gelanceerd. In de wedstrijd met Namêche zouden de supporters dan op doelpunten getrakteerd worden. Want de Waalse meisjes hadden zich tot dan toe moeilijk kunnen doorzetten en bengelden in de onderste regionen van de ranglijst. De vooruitzichten waren dus voor Kamillekes gunstig. Ook voor een positieverbetering. Maar men beleefde een nieuw dieptepunt Het rezultaat was graatmager. Het scorebord werd immers niet eens aangeboord. En de brilscore kon men zelfs gevleid noemen voor Aalst. Het werd haast bestendig in het nauw gedreven door een slagvaardige tegenstander. Een geluk dat Brenda Van den Eeckhout, die voor het eerste sedert weken opnieuw haar vertrouwde plaats van doelwachtster innam, in goe de doen was. Zoniet was Namêche met de beide punten gaan lopen. Alleen de verdediging speelde op haar gewoon peil. En men moest Ann Eeckhout naar het middenveld overhevelen om de be zoekende aanvallen met enig sukses te kunnen storen. De afwezigheid van Gre ta Van Hauwermeiren werd fel aange voeld Gelukkig re'dde de B ploeg de eer Deze was aan haar eerste overwinning toe. En dan nog tegen Zultse. Deze jon geren lieten een stevige indruk en kruid den hun goede verrichting met drie doel punten. Van Hilde De Neve. En nu maar hopen dat bij Yvetoise uit een ander vaatje wordt getapt. Voor deze partij moet men echter de zussen Ghesquière missen. Wat een verzwak king van de laatste lijn betekent. (JVH) Na de pandoering van Cercle Brugge heeft Eendracht zich gerehabili teerd. Die frappante nederlaag was dan toch niet te diep in de kuiten gekropen. Want het replieceerde met een uitzege bij K.V. Mechelen. Eendracht kon die 1 -2 winstcijfers best verantwoorden en in het Mechelse kamp was er ook niemand die er aan dacht de overwinning-te beknibbelen. De bal werd nu heel wat beter rondgetikt dan de week voordien. Alhoewel men opnieuw een met geringe handikap moest torsen. Noch Lapage noch Van Santen twee voorname pionnen op het schaakbord van trainer Willy De Vos konden aantre den. Men kon echter beroep doen op Marc Vermeiren, die de verdediging ge stalte gaf en ook organizeerde. Men kon ook rekenen op Marc Van Oost die als laatste man best aan zijn trekken kwam en de tegenstanders veelal de weg naar de muit versperde. Door het inbrengen van Van Oost kon Peter De Vos op zijn vertrouwde linksachterplaats spelen. Zodat de laatste lijn er alleszins toch sterker voorkwam. Eendracht kruidde zijn goede prestatie met twee fraaie doelpunten. Waaraan telkens een knap pe opbouw voorafging. De Bondt zette het op het goede spoor. En daarna trof De Bruyne van nochtans een moeilijke hoek raak. K.V. had een strafschop no dig om de eer te redden. In het vooruit zicht van de wedstrijd van zondag tegen Antwerp kan Witzwart deze overwinning best gebruiken. Antwerp behoort trou wens tot de kopvliegers. En wordt dus zeker een test. (JVH) (gelegen rechtover Eendrachtstadion) Disc-jockey ter beschikking Bredestraat 78 Voor het begin van de competitie was men in de bestuurskringen van Schroevers Moorsel tevreden met een rol in de middenmaat. Dit blijkt nu zelf geen haalbare kaart meer te zijn. Na twee zware nederlagen werd men opnieuw in het verlies geduwd in de wedstrijd met Appels De thuisploeg, die bovenin meedraait en een geduchte klant zal zijn voor de titel, vond viermaal de weg naar de netten. Hofstade haalde een verdiend gelijkspel op het terrein van Lutterzele. Zo schuift Wilskracht stilaan op naar een top positie. Een zekere regelmaat kan de ploeg van Boskamp zeker met ontzegd worden. Zeven punten met een gemid delde van zeven doelpunten voor en evenveel tegen. Doggen Erembodegem haalde het met het kleinste verschil van Welle. De be zoekers die vorig jaar een vooraan staande rol speelden konden het in deze partij helemaal niet waar maken Een verdiende overwinning voor de plaatse lijken die zo langzamerhand uit de onderste regionen wegschuiven. Iddergem en Baardegem deelden de punten. Een collectief sterke bezoe kende ploeg nam aanvankelijk het initi atief in handen. Naar het einde van de partij schuwden beide teams enigszins de aanval uit schrik voor de derde en beslissende treffer. Op het terrein van Schoonaarde kon ook Sk. Erembo degem weer met de overwinning aan knopen. De provinciale juniores van E. Aalst die een uitstekend seizoen tegemoet gaan. (foto D.P.) Dat Nieuwerkerken een ernstige aanspraakmaker is op de titel in derde provin ciale C bleek nogmaals in de wedstrijd tegen Ede. Het werd een verdiende over winning voor de Eendrachters die het grootste deel van de partij de initiatiefne mers waren. Nog vóór de rust was men erin geslaagd een voorsprong op te bouwen via De Boschere en De Saedeleer. Vooral in de tweede speelhelft liet men vloeiend en constructief samenspel bewonderen. Er kwamen nog ver scheidene kansen die een hogere score zeker zouden gewettigd hebben. Aalst Tel. 053/77 13 90 Een secure bezoekende verdediging wist op zijn beurt wel raad met de spo radische tegenaanvallen en wanneer Van Der Biest met een derde doelpunt Nieuwerkerken op rozen schoot, was meteen het entoesiasme van de thuis ploeg verdwenen W. Moorsel heeft in een gelijkop- gaande wedstrijd Heikant een puntje afhandig gemaakt. Na amper 7' waren de plaatselijken al op voorsprong gekomen langs De Neve. Deze voor sprong was wel gewettigd vermits Wilskracht gevaarlijker was. In de tweede speelperiode had men de tegenslag dat het bezoekende doel punt zo vlak na de koffie viel. De Tweede Nationale: E. Aalst - Oudenaarde 1-1 Tweede Prov. B: E Meldert - Wieze 0-0 Derde Prov. C Ede - Nieuwerkerken 4-2 Heldergem - Terjoden 1-3 Derde Prov. D Boonwijk - Sk Aalst 1-0 Schellebelle - Herdersem 1-1 Haasdonk - TK Meldert 1-1 W Moorsel - Heikant 1-1 paars-witten moesten zich een her stellen van deze klap. Naderhand namen ze opnieuw het iniatiatief maar de winnende treffer kon men niet meer scoren. Sk. Aalst heeft een tweede nederlaag moeten slikken. In een barslechte wedstrijd, in de hand gewerkt door lamentabele terreinomstandigheden en een zwakker scheidsrechter, ver dienden geen van beide ploegen de volle buit. Boonwijk kon op een eerder gelukkige wijze de winstgevende tref fer aantekenen. Sk. had twee uitge sproken kansen via Leroy, te zwak be sloten. en Van Der Straeten dip een felle kopbal net naast de paal stuurde. De jonge Meldertse ploeg heeft een verdienstelijk gelijkspel bij Haasdonk weggesleept. Onmiddellijk na de rust kwam men op voorsprong via' De Vis maar amper één minuut later was de thuisploeg al langszij. De gastheren gingen op zoek naar de winnende goal maar een puike verdediging hield TK. overeind. Herdersem tenslotte deelde eveneens de punten Schellebelle speelde een uitstekende wedstrijd en voor de rust kwam men op voorsprong. Vereecken zette een strafschop om. Een misser van de plaatselijke doelman liet in de tweede helft toe dat Henderickx de 1- 1 op het bord kon trappen.

Nieuwe Gazet van Aalst | 1982 | | pagina 12