Groen Wit ontfutselt Snas eerste punt SERGANT SPORT BENOIT DE SMEDT Real Familial wint genietbare topper Honda overtuigend winnaar Afgetekende zege kopploegen Patro Herdersem knoopt aan met zege €§nilM AUTOBANDEN MTSA kompetitie Nieuwe Gazet van Aalst 15 oktober 1982 13 Liefhebberssport Setokvoetbalverbond Tijdens de vierde speeldag leden alle kopploegen puntenverlies. Leider Snas kwam niet verder dan tot een gelijkspel tegen Groen Wit, dat zelfs tweemaal aan de leiding kwam langs Van Eygem en De Backer. Bart Eelbode bracht zijn ploeg twee maal terug. Naar het einde van de wedstrijd toe kon de leider een terecht toegekende strafschop niet benutten. Doelman J.P. De Smedt stopte deze strafschop en redde voordien enkel gemaakte doelpunten De topper Leeuwerik-Arendzonen werd gekruid met liefst tien treffers. Voor de thuis ploeg scoorden Cocquyt, De Koker. Corte en Pensaert. AZ'77 won ver diend door Meert (2), Dooremont (27, Verleyen E. en Redant. Wembley zetten een verrrassing neer bij OC. Aalst. Aan de rust luidde de stand reeds 0-1 in het voordeel van een uitstekend spelend Wembley. Een krasselend O.C.C kon niet verhinde ren dat Wembley verder uitliep. De Man, De Kooker en Cornand waren de doelpuntenmakers. Vermelden we nog de uitstekende leiding van ref. Van Goethem. Apostelken versloeg De Pluim met doelpunten van Deshom mes en De Backer. De spanning bleef tot in de laatste minuten. Toen begaf de laatste lijn van De Pluim Moorsel- baan behaalde zijn eerste zege van het seizoen. De Gendt, Van De Plas, Ceuppens en Anné scoorden voor de thuisploeg. Dressel beperkte de schade langs De Vuyst, Rubbrecht en Van Der Biest. Blauw Wit kende geen problemen met Opwijk. Van Goethem, Tembuyser, de gebroeders Wauters en D'Herde verdeelden de doelpun ten. Van Der Straeten kon de eer red den voor het zwakke Opwijk (J.V.L.). 2-0 5-1 4-3 0-3 4-6 2-2 Uitslagen Apostelken - De Pluim Opwijk - Blauw WiT Moorselbaan - Dressel O.C. Aalst - Wembley Leeuwerik- - AZ'77 Snas - Groen Wit Programma voor 16/10 Dressel - Leeuwerik Blauw Wit - De Pluim Wembley - Groen Wit AZ'77 - Apostelken O.C. Aalst - Moorselbaan Opwijk - Snas Stand na vier speeldagen: 1. Snas 7; 2. AZ'77 6; 3. Leeuwerik 6; 4. Blauw Wit 5; 5. Apostelken 5 6. O.C. Aalst 5; 7. Groen Wit 4 8. Wembley 3; 9. Moorselbaan 3 10. Dressel 2; 11De Pluim 1 12. Opwijk 1 Fietsen-Brommers Ze kénnen ni kapot Moeirselboon 107-111 -113 Oilsjt CONTINENTAL fllEM UNIROYEL MICHELIN open 8-12 u en 13- 18 u. zaterdag 8-12 u en 13 - 15 u.30 De specialist die zelf monteert. Gratis montage - de beste prijzen. Parklaan 24 - 9300 Aalst - 053/77.33.77 DENK AAN UW SNEEUWBANDEN Liefhebberssport In de hoogste afdeling van de zaterdagkompetitie haalden de toppers slechts een punt. Espanol verloor de halve inzet tegen het niet zo hoog gekwoteerde Cobila's. De topmatch Melckenbeeckvrienden-Lada Boys eindigde eveneens op een drawn. De gastheren kwamen op voorsprong langs Uytendaele. Lada Boys kwam terug langs Van Den Eede, maar aan de 45ste minuut bracht Uytendaele de leidersploeg weer op voorsprong. De Schenckel zorgde tenslotte voor het billijk gelijkspel. Twee doelpunten van Emiel Gallee werden wegens buiten spel niet goedgekeurd. In de tweede afdeling neemt Onder den Toren, dat met ruime cijfers won, de leiding. Maar Bartan heeft nog een match tegoed. Jong Timarcha zorgde voor fel verweer tegen Musica. Het kwam zelfs op voorsprong langs Arijs die met een schuiver de bezoekende doelman sloeg. Na een geharrewar kon Dirk Philips met een kopbal gelijk stellen. Carlos De Troch leidde deze sportieve wedstrijd in goede banen, dit onder het waakzaam oog van de heer Kiekens die met nazicht was belast. De topper in de zondagreeks werd een genietbare partij. Na amper tien minu ten spel stond Familial reeds op 2-0 winst. Dit op doelpunten van De Bruyn en Van Gijseghem. Danny Matthijs speelde de bezoekende verdediging op een hoopje en ronde prachtige af. Alsof dit alles nog niet genoeg was trof Meer nog raak vanop vijfentwintig meter. Na de rust kreeg men een gans ander spelbeeld. Onder impuls van een uitstekende Van De Maele kwam Rode Roos terug. Galle en Schorreel maakten de roos voor de Rode Roos. Een derde doelpunt zat er echter niet meer in. MTSA-kompetitie Sportkring-Sportief 81 werd een doel- puntenrijk duel. Reeds in de derde minuut kwamen de gasten aan de lei ding. Roland Pétre scoorde met een prachtig afstandschot. De thuisploeg kwam terug langs Leemans die met een fikses kopbal de bezoekende doelman kansloos liet. Niettegen staande Sportkring de meest aanval lende ploeg was, kwam het bezoe kende elftal tweemaal op voorsprong langs Raymond De Smedt. De gasthe ren bleven aanklampen en sloegen terug langs De Man en Herman. Ten slotte schonk deze laatste de thuis ploeg nog een onverhoopte overwin ning. (J.V.L.) Uitslagen Zaterdagreeksen 1e afdeling Rayo Espanol - Cobila's Tinne Boys - Heipias Blauwe Vlam - Camu Melckenb. - Lada Boys Simca Boys - Rode Duivels Kruis - Heizijde 1-1 9-1 1-1 2-2 1-3 1-1 2e afdeling Royal Sportief - Onder den Toren 0-4 Giwo - Boterhoek 0-2 Leeuwerik - Parking 3-0 't Kloksken - Excelsior 3-2 Breughels - Apostelken 1-1 Jong Timarcha - Musica 1-1 Bartan - G.M.I.C. uitg. Zondagsreeks Koszen - Inno 1-2 Timarcha - IJsboerke 0-2 Amapola - Corner 3-0 Star Boys - Nieuwe Wijk 1 -6 Real Familial - Rode Roos 4-2 Sportkring - Sportief 81 4-3 Adelaars - Pano 7-1 't Duifken - Sunset 0-1 Programma voor 16/10 en 17/10 Zaterdagreeksen 1e afdeling Heipias - Endoka (V. Schuylenbergh) Tinne Boys - Blauwe Vlam (Roels) Camu - Rode Duivels (D'Herde) Cobila's - Melckenb.vr. (V.D. Eeckh.) Lada Boys.- Kruis (Dalschaert) Heizijde - Simca Boys (Meert) Rayo Espanol vrij. 2e afdeling Boterhoek - Royal Sport. (Van Belle) Leeuwerik - Giwo (Coppens) 't Kloksken - Parking (De Sutter) Excelsior - J. Timarcha (Velge) Bartan - Musica (Garcia) O.D. Toren - Breughels (Matthys) Zondagsreeks Inno - Timarcha (V. Schuylenbergh) Corner - IJsboerke (De Sutter) Nieuwe Wijk - Amapola (V.D. Veken) Real Familial - Star Boys (Dalschaert) Rode Roos - Pano (V. Belle) 9u.30 Koszen - Sportkring (D'Herde) Sportief 81 - 't Duifken (D'Haese) Sunset - Adelaars (Van Impe). (J.V.L.) Bedrijfsvoetbal De belangrijkste partij Amylum-Honda werd op overtuigende wijze gewonnen door de bezoekers. Aan de rust was de stand reeds 0-3 in het voordeel van een goed combinerende Hondaploeg. Marc Van De Hauwere was de grote bewerker van die zege. Hij scoorde liefst driemaal. Eric Lambrecht deed de rest. Hierdoor komt Honda teore- tisch mee aan de leiding. De andere koploper Somati had het moeilijker dan verwacht met hekkensluiter Inter com. Somati kwam op voorsprong langs De Pues op voorzet van Moeren hout. Na de kampwisseling kwam Intercom verrassend op gelijke hoogte langs Herssens. Tien minuten voor tijd lukte Erauw een tweede doelpunt voor de zwakke leidersploeg. Dit na goed voorbereidende werk van Bae- ten. Desatex kende geen problemen met Callebaut B. Huylens, Leunis, De Wilde (2) en Boumon zorgden voor de forfaitscore. Callebaut A schijnt zich na een zwakke start te rehabiliteren. Nu werd Bouw puntenloos huiswaarts gestuurd. De Wiezenaars hadden wel een strafschop nodig om op voor sprong te komen. Van Goethem liet die enige kans niet onbenut. Na de rust zorgden De Smedt en Ringoot voor een riante zege. Het duel tussen de ploegen onderste regionen was spannend. Toen ieder een meende dat SAF zijn tweede puntje van het seizoen zou behalen trof Jan De Greve raak. Met deze zege neemt VVTTA een plaats in bij de mid denmaters. Uitslagen Callebaut - Bouw Saf - VVTTA Amylum - Honda Somati - Intercom Desatex - Callebaut B Post vrij. Programma voor 16/10 Post - Callebaut A Intercom - Desatex Amylum - Somati Bouw - Saf Honda - VVTTA Callebaut B vrij. 3-0 0-1 0-4 2-1 5-0 Jeugdvoetbal Afgelopen speeldag werd een maat voor niets. Vooral dan aan de top. Tljl hield doelpunteskermls tegen een niet voltallig Ipsilon. Tuf Tuf kende ook al niet veel proble men met Pallieter. Het won met forfait- cijfers. Bosveld-Eureka werd een harde partij, met naar het einde toe zelfs een onsportief Eureka, dat nog numeriek in de minderheid kwam wegens een rode kaart. Twentiers bood fel weerstand aan Terlinden, maar puntenwinst was er evenwel niet bij. Uitslagen Tuf Tuf - Pallieter 5-0 Twentiers - Ter Linden 0-2 Zenith - St. Joris 0-0 Efsee - Spokuon 2-0 Tijl - Ipsilon 13-1 Bosveld - Eureka 1-0 Igrek - Neidrop 1-6 Programma voor 17/10 St. Joris - Tuf Tuf (V. Hoof) Pallieter - Ter Linden (Osbr. B) Twentiers -Igrek (Osbr. C) Zenith - Spokuon (D'monde) Efsee - Tijl (Zandberg) Ipsilon - Bosveld (Beukenhof) Eureka - Neidrop (Osbr. A) Stand na vijf speeldagen 1. Tijl 11 p.; 2. Tuf Tuf 11 p.; 3. Nei drop 8 p.; 4. Efsee 8 p.; 5. Ter Linden 8 p.; 6. Bosveld 7 p.; 7. Ipsilon 7 p.; 8. Pallieter 5 p.; 9. Spokuon 5 p; 10. Zenith 5 p.; 1St. Joris 5 p.; 12. Eureka 3 p.; 13. Igrek 2 p.; 14. Twentiers 1 p. (J.V.L.) Katholieke Sportfederatie Herdersem herpakte zich afgelopen weekeinde flink. Het kwam noch tans op achterstand. Na de rust stelde Patro echter orde op zaken. Frans De Prez, Luc Van Holsbeeck en Chris De Witte namen de. doel punten voor hun rekening. De handbalploeg E. V Aalst die naar een ereplaats streeft. Patro kende nog pech. Het vierde doel punt werd niet gevalideerd. Hoké Erem- bodegem won opnieuw. Na een span nende en fel betwiste partij versloeg het een sterk spelend Zwijnaarde. Voor de rust diende Hoké het initiatief aan de be zoekers te laten. Enigszins tegen de gang van het spel in kon De Nil, Hoké op voorsprong brengen Na de rust legde Van Den Borre de zege vast. Even voor tijd kon Zwijnaarde de eer redden uit vrij schop. Het B-elftal van Herdersem ver loor onverdiend bij Fonteintje. Fonteintje kwam nogal gelukkig op voorsprong. Patro vond het gaatje niet. Het creëerde nochtans een heleboel kansen, doch deze werden opvallend gemist. Vermel den we nog dat de leiding zeker niet Pa tro gezind was. (JVL) Qf SLAGER M5UGW OfSUfiCft •01 SLAGER OI SUG» D£ Sl\«f Of SlAG*

Nieuwe Gazet van Aalst | 1982 | | pagina 13