LILT LliUiLLiXUilrlxiJL Kwaliteitsramen en Buitendeuren aan Fabrieksprijzen STORCK SPORTTROFEEEN Lucien Cosijn-Goossens Eerste verSiespunt voor Palace Piasvissers hengelen met sukses in Duitsland I Koolstraat 58 Aalst 053/78 77 66 Nieuwe Gazet van Aalst 15 oktober 1982 15 Maatschappijen, lokaalhouders en besturen, de verkopingen en talrijke ten- Redaktie Huqo De Wolf tel 77 81 60 toonstellingen starten weldra, stuurt mij uw programma's zodat wij ze tijdig kunnen publiceren. Voorlopige kampioenschappen 1982 van «De Nieuwe Bond» Gijzegem Algemeen kampioen 1Alfons Van Landuyt, Gijzegem 2. Maur. Janssens, Gijzegem Kampioen oude duiven: 1Paul De Smedt, Herdersem 2. Paul Aelbrecht, Denderbelle Kampioen jaarlingen 1Emiel Van Eetvelde, Oudegem 2. Maur. Janssens, Gijzegem Kampioen jonge duiven: 1Frans Van der Jeught, Mespelare. 2. Alb. De Troch, Gijzegem De definitieve lijst en de asduiven vol gen later alsook de datum van de kam pioenenviering. Quiévrain Oude (35) 1Leon Speckaert, Aalst; 2. Leon Speckaert; 3. Rudy De Smet; 4. Jan Ammerijckx; 5. Rudy De Smet; 6. Frans Philips; 7. Ottoy' en zoon; 8. Alb. De Coninck; 9. Jan Verleysen; 10. Leon Speckaert, Aalst. Jonge (155) 1Victor Van Hespelgem; 2. Viviane Verstraeten, Aalst; 3. Gust. Vder Steen, Aalst; 4. Flor. Meert; 5. Gust. Vder Steen; 6. Louis Cornelis, Aalst; 7. Em. Van Damme, Aalst; 8. Victor Van Hespelgem; 9. Victor Clocheret, 10. Kam. De Grom; 11. B. Buyl; 12. Rudy De Smet; 13. Jozef Morna, Aalst; 14. Rudy De Smet; 15. Joz. Podevijn, Aalst; 16. Frans Philips; 17. Ach. De Petter, Welle; 18. Rudy DeSmet, 19. Ben. Buyl; 20. Willy Van Nuffel; 21Ben. Buyl; 22. Flor. Meert; 23. Flor. Meert; 24. Flor. Meert; 25. Ben. Buyl. Quiévrainbond Moorsel Lessen van zondag 10 oktober 1982 Oude (11) 1Jozef Lowies; 2. Henri Verdoodt, Lebbeke; 3. Rene van Biesen; 4. Gust. Uytersprot. Jaarlingen (7) 1. Jozef Lowies; 2. Roger Ruysberg; 3. Roger Ruysberg. Jonge (36) 1.Clem. Van Biesen, Lebbeke; 2. Jozef Lowies; 3. Clem. Van Biesen; 4. De- Meersman en zoon; 5. Patr. Van Biesen; 6. Roger Ruysberg; 7. Alb. De Neve; 8. Roger Ruysberg; 9. Xaver De Witte; 10. Patr. Van Bie sen; 11Xaver De Witte; 12. Frans De Wnif Segers; 6. Gust. Uytersprot, Moorsel; 7. Leo Segers, Buggenhout; 8. Leo Segers; 9. Mare. Peirlinck; 10. Leo Segers; 11Frans Van Malder, Mel- dert; 12. A. Van Lembergen; 13. Mare. De Block, Meldert; 14. Leo Segers, Buggenhout; 15. Frans Ael brecht, Opwijk; 16. A. Buyl, Meldert; 17. Ivo Van Lembergen. Opwijk: 18. Jan Aelbrecht, Buggenhout; 19. Jeanine Plas, 20. Gust. Uyter sprot, Moorsel. Zondag 17 oktober, 2de grote T.V.-vlucht. Bij de inkorving van de vlucht op 31 oktober voor de liefhebbers gratis mosselen. «Rap zijn wint» Quiévrain Oude (37) 1Frans Aelbrecht, Opwijk; 2. Mare Fieremans, Baardegem; 3. A. Van Lembergen; 4. Gust. Van Ransbeeck, Buggenhout; 5. Gust. Van Rans beeck; 6. A. Van Lembergen; 7. A. Van Lembergen; 8. Mare Fieremans; 9.Gust. van Ransbeeck; 10. Frans Aelbrecht, Opwijk. Jaarlingen (32) 1Leo Segers, Buggenhout; 2. Leo Segers, Buggenhout; 3. Mare Fiere mans, 4. A. Van Lembergen; 5. Ivo Van Lembergen, Opwijk; 6. Hugo Michiels, Buggenhout; 7. A. Van Lem bergen, 8. Hugo Michiels; 9. A. Van Lembergen; 10. Leo Segers, Buggen hout. Jonge (118) 1Leo Segers, Buggenhout; 2. Leo Segers; 3. Ivo Van Lembergen, Opwijk; 4. Leo Segers, 5. Leo «Door Eendracht Groot» Erembodegam Quiévrain Oude (14) 1Louis Neulandt, Moorsel; 2. Theo Willems, Moorsel; 3. Gust. Uyter sprot, Moorsel; 4. Louis Neulandt; 5. Cam,. De Grom. Jaarlingen (9) 1Jos Clauwaert, Moorsel; 2. Jos Clauwaert; 3. André De Coninck, Moorsel; 4. Maur. Hereman, Moorsel. Jonge (101) 1Louis De Wever, Moorsel; 2. Joz. Van Vrekkem, Aalst; 3. Alf. Beeck- man, Moorsel; 4. Alf. Beeckman, Moorsel; 5. Gust. De Witte, Moorsel; 6. Joz. Van Vrekkem, Aalst; 7. Jozef Callebaut, Moorsel; 8. Jozef Calle- baut; 9. Jozef Callebaut; 10. Louis De Witte, Moorsel; 11Verhasselt en zonen, Moorsel; 12. Jules Van Geit; 13. Alf. Beeckman, Moorsel; 14. Alf. Beeckman; 15. Marcel Ballieu, 16. Joz. Callebaut, Moorsel; 17. Maur. Hereman, Moorsel; «De Vriendenkring» «Quiévrainbond» Moorsel Lessen van zaterdag 9 oktober 1982 Oude (15) 1Gust. Uyttersprot; 2. Gust. Uytter- sprot; 3. Jozef Lowies; 4. Roger Ruysberg; 5. Roger Ruysberg. Jaarlingen (11) 1Jozef Lowies; 2. Roger Ruysberg; 3. Roger Ruysberg; 4. Roger Ruys berg. Jonge (15) 1. Jozef Lowies; 2. Roger Ruysberg; 3. Clem. Van Biesen, Lebbeke; 4. Clem. Van Biesen;5. Roger Ruys berg. Bouwers Verbouwers Allemaal uitgelezen HOUTSOORTEN aan BETAALBARE PRIJZEN I I GELEVERD en GEPLAATST gratis opmeting en bestek I FRANCIS SMET Immerzeeldreef 31 - Aalst - tel. 21.66.79 Dit weekeinde werden in het lokaal «Rap zijn wint» te Baardegem reeds enkele late jongen verkocht van Frans Aelbrecht, plaatselijk kampioen bij de oude duiven 1982. 18. Frans Raas, Moorsel; 19. Louis Vercauteren, Moorsel; 20. Mare Abbeloos; 21. Louis Neulandt, Moor sel; 22. Verhasselt en zoon, Moorsel; 23. Verhasselt en zoon; 24. Jef. Cal lebaut, Moorsel; 25. G. De Witte, Moorsel. «De Toekomst» «Land van Aalst» Aalst DUIVENSPORTARTIKELEN DUIVENVOEDERS VOGELZADEN TROFEEËN Kwalestraat 16 9541 Erpe-Mere (Bambrugge) Tel. (053) 62.25.93 Quiévrain Oude en jaarlingen (54) 1P. Uytersprot, Moorsel; 2. Louis van Biesen, Moorsel; 3. Gebr. Coore- man, Moorsel; 4. L. Van Biesen, Moorsel; 5. L. Van Biesen; 6. Gust. Borms, Aalst; 7. Louis van Biesen; 8. Gebr. Cooreman, 9. G. Van Bie sen, Lebbeke; 10. G. Van Biesen Jonge (315) 1Pierre Van Royen, Moorsel; 2. Pierre van Royen; 3. L. Van Biesen, Moorsel; 4. Jozef van Biesen, Mel dert; 5. Jean Spittaels, Baasrode; 6. Frans De Wolf, Lebbeke; 7. Gebr. Cooreman, Moorsel; 8. Alf. van den Steen, Moorsel;9. Jozef van Biesen, Meldert; 10. Gebr. Cooreman, Moor sel; 12. Frans Vder Straeten, Moor sel; 13. E. L. Mertens, Lebbeke; 14. Joz. Van Biesen; 15. Roger Van de Keer; 16. Jan Tackaert, Dender- monde; 17. Gebr. Cooreman, Moor sel; 18. Joz. Callebaut; 19. Gust. Sterck, 20. E. en L. Mertens; 21. Pierre van Royen, Moorsel; 22. Gebr. Cooreman; 23. Gebr. Coo reman; 24. E. en L. Mertens, Leb beke; 25. Gust. Borms, Aalst Er gebeurt in Aalst 16 blz. méér dan wat je dacht Golfbiljartfederatie Aalst Moorsel oerde van de ranglijst in de erereeks heeft Palace, in eigen huis dan nog, een puntje atgesnoept. Een eerste verliespunt voor Palace, dat aan de lei ding wordt bijgehaald door Turbo Cars dat zonder problemen over De Leeuw- kens kwam. Moorsel bezorgde de lijsttrekker heel wat kopbrekens. Het begon wel goed voor Palace met Huylebroeck en Van den Borre, die hun beurt wonnen van Struelens en Van Houdt. Maar Van Harck, De Meyst en Monsieur brach ten de stand op 2-3. Door van respek- tievelijk Lanno, Melkenbeek en Vol- ckaert te winnen. Men kon dan ook de spanning snijden. Francois De Backer redde tenslotte zijn ploeg van een eerste nederlaag. Hij versloeg in de ultieme met De Boeck. Cosmos mocht zijn eerste zege inschrijven. Dank zij Moens, Baeyens, Van den Steen en Van Rossem. De eerste punten waren dus binnen- schot. Peirlinck en Serlippens zorg den voor de 2-4 eindstand. Hand in Hand kwam in de uitwedstrijd bij Schoonaarde aan de leiding, langs Rosbach. Dauwe klopte daarna Steen- haut. Maar daarmee was de kous af voor Schoonaarde. Met Van der Lin den, Hereman, Steenhaut en De Rouck gingen de bezoekers regel recht op de zege af. In de A-reeks maakte Parksken vlug komaf met Cos- mos (b). De Gols, Mertens, Van Hauwe, De Koninck, Maroy en Bis schop maakten het half dozijn rond. Met wisselende kansen verliep Moor sel (b)-Palace Cb). Roels bracht het eerste punt aan voor de bezoekers. Doch de repliek kwam van Janssens en De Meyst (2-1). Bauwens en Lee mans en Peter De Backer namen alle twijfels weg. In de B-reeks was Faber (b) slechts een hapje voor de leider Johny Boys (b). Het werd immers 1 -5. Die cijferverhouding kwam tot stand langs De Wuffel, Bouckenhooghe, Herremans, Freddy Bouckenhooghe en Michiels. De Sutter alleen slaagde er in tegen te scoren. Hand in Hand verdedigde met sukses en met punten van Pots, Greygelman, Buyl en Lan- noy zijn derde plaats. Vervaecke en Van Oudenhove schonken Hand in Hand eens uitzicht op de zege maar alle illusies werden snel weggevaagd. JVH. Uitslagen 9/10 Erereeks Schoonaarde A - Hand in Hand A 1 -5 Scotsing A - Cosmos A 2-4 Turbo Cars A - LeeuwkensA 5-1 Palace A - Moorsel A 3-3 Zandmannetjes A - Welkom A 3-3 Corso A - Koszen A 0-6 Reeks A Johny Boys A - Faber A 3-3 Cosmos B - Parksken A 0-6 Leeuwkens B - Turbo Cars B 1 -5 Moorsel B - Palace B 2-4 Welkom B - Zandmannetjes B 1 -5 Koszen B - Krijt op Tijd A 0-6 Reeks B Faber B - Johny Boys B 1-5 Hand in Hand B - Schoonaarde B 4-2 Sportvrienden A - Hand in Hand C 5-1 Kasseist. A - King Boys A 1 -5 Zandmannetjes C - Corso B 2-4 Parksken B - Sportvrienden B 4-2 Wedstrijden van 16/10 Erereeks Koszen A - Zandman. A Welkom A - Palace A Moorsel A - Turbo Cars A Leeuwkens A - Scotsing A Cosmos A - Schoonaarde A Hand in Hand A - Corso A Reeks A Zandman'. B - Koszen B Palace B - Welkom B Turbo Cars B - Moorsel B Parksken A - Leeuwkens B Faber A - Cosmos B Krijt op Tijd A - Johny Boys A Reeks B Corso B - Hand in Hand B Hand in Hand C - Parksken B Schoon. B - King Boys A Scotsing B - Kasseist. A Zandman. C - Sportvr. A Sportvr. B - Faber A VrijJohny Boys B. Hengelen Aalst telt momenteel een vijftal maatschappijen die de hengelsport beoefenen. Een sporttak, die, het kan niet ontkend, de jongste jaren een zekere opgang maakte. En een gekende vorm van ontspanning en vrijetijdsbesteding is. Een van die Aalster- se klubs nml. «De Piasvissers» heeft ook reeds in het buitenland roem geoogst. Deze maatschappij die om en bij de zeventig leden telt was onlangs nog te gast in het Duitse Ludenscheid en Schwerte waar om een wisselbeker, die al eigendom was van onze stadsgenoten, te strijden. Een moeilijke opdracht tegen een keurkorps van Duitse hengelaars. Maar de Aalstenaars brachten deze tot een goed einde. En de prachtige trofee mocht opnieuw mee naar Aalst. De Piasvissers zijn ook de vier voudige Aalsterse kampioenen. Maar ze hebben de faam van onze stad in het buitenland hoog gehouden. Vorige zaterdag was het feest. Er werd inderdaad een nieuwe vlag ingehuldigd. En voor die gelegenheid was een rondgang gepland met het «Klein Muzieksken» van Gijzegem. Dat er de stemming inhield. In dit weekblad zal ook de toekomst de nodige aandacht en ruimte worden besteed aan de volkse sport. (JVH)

Nieuwe Gazet van Aalst | 1982 | | pagina 15