Willocx video club ooooooooooo juoooono WEMBLEY jaoooouLXJcarinriuuLa □OQOOC03 ocooooooooooooooc Individueel De stunt van Eendracht Nu Stade Leuven Kamillekes schuift naar voor STORCK SPORTTROFEEEN Eerste thuisoverwinning voor Simca Boys tegen Ladaboys Traiteur Provence SWwK^ÏÏE sa Mocrselbaan 86 Aalst videofilms 100 fr. voor 2 dagen DE BESTE FILMS DE BESTE KWALITEIT Koolstraat 58 Aalst 053/78 77 66 Café Zaal VRIJE KEUZE VAN TRAITEUR MTSA kompetitie Nieuwe Gazet van Aalst 29 oktober 1982 - RedaktieJef Van Hove, q Teqen de verwachting in, maar toch ruim verdiend, won Eendracht in het Olympiastadion. Een stunt kon men het noemen als men weet dat trainer Willy De Vos opnieuw een vertimmerde ploeg tussen de lijnen moest brengen. 'Want liefst vier titularissen met Van San ten, Van de Winckel, Lapage en Cor- nand dienden om diverse redenen noodgedwongen verstek te laten. Men had dan ook de overtuiging dat Een dracht bij Club Brugge aan het kortste eind zou trekken. Maar die «noodploeg» deed meer dan zich verdedigen. En men had alras de overtuiging dat er minstens een punt inzat. Want deze had in de eerste helft reeds meerdere schoten op het Brugse doel afgevuurd. En ook ge scoord. Langs Vermeiren die ook de meest opgemerkte figuur was. Dat de thuisploeg daarna wel langszij kwam kon Aalst niet deren. Men bleef trou wens met dezelfde ijver voetballen. En produceerde niet alleen een gaver aan- valsspel, maar verwerkte ook het mees te doelgevaar. Wat uiteindelijk de zege in de hand werkte. En opnieuw met een treffer uit de laatste lijn. De Bruyn scoor de het winnende doelpunt. Er was ook nog een goede prestatie van doelman Van Geert. Hij kreeg het niet zo kwaad. Maar was altijd bij de pinken om de bal die vaak vanop de zijlijn vaak voor doel werd gezwiept te plukken en klemvast te houden. Trouwens iedereen had zijn Voetbal U.E.F.A.'S aandeel in deze overwinning. Nu staat Eendracht voor thuiswedstrijden tegen A.A. Gent, Harelbeke en Boom. Men kan uit deze toch wel enkele puntjes puren. (JVH) i u h De derde Aalsterse treffer in de maak, Yangara spurtte weg en zijn voorzet naar maat werd door Sergeant tot een doelpunt omgebogen. Sint Jansstraat 5 (Houtmarkt) 9300 Aalst Tel. 053/21.49.38 Over de verrichting die Eendracht weggaf in zijn jongste thuiswedstrijd werd in de loon van deze week nog met heel wat waardering gesproken. Witzwart maakte rauwens ook indruk op de tegenstander die op zijn beurt met lof zwaaide^ En zeker niet ten onrechte. Op het kollektieve vlak speelde Aalst in de loop van dit seizoen Oouwens nooit beter. Vandaar dat het elftal door de bekermatch van 7ondaa te Leuven niet zal gewijzigd worden. Georges Heylens wil in deze kom pekke a'lesthns een ronde verder We moeten ook in de Beker van Belgie naam maken» En naar de volgende ronde doorstoten. Het wordt evenwel geen zacht aekookt eitie Want ook Stade zal er alles opzetten om een nieuw kasnummer op zknbekerproqVamrna te krijgen. Want het is niet denkbeeldig dat een winnaar van dit treffen een topploeg loot. Niettemin indien op hetzelfde niveau als vorige zondag wordt gevoetbald Iteekt er voor Eendracht een niet geringe winstkans in». Aldus de trainer. Vrouwenvoetbal De Aalsterse vrouwenploeg Kamillekes is opnieuw goed op weg om in de huidige kompetitie een prominente rol te spelen. O'sehoon het pech ongenadig blijft toeslaan. In de recente thuiswedstrijd met Eteren maakte ze een goede beurt. Dank zij een puike orgamzatse en ook door entoesiasme en zegedrift. 82/20/10 82/20/11 (gelegen rechtover Eendrachtstadion) Alle feesten tot 120 personen Ook T-Dansants of andere gelegenheden Disc-jockey ter beschikking. Bredestraat 78 Aalst Tel. 053/77 13 90 thuisploeg legde over de ganse wed strijdduur een overwicht, dat bijwijlen zelfs nadrukkelijk was, aan de dag. Ze was sterker in de kombinatie, hield vaak de tegenstander in zijn eigen kamp vast, maar als het er op aankwam die akties af te ronden bleef men gedeeltelijk in gebreke. De voorzetten naar maat die men herhaaldelijk voor het doel gooide rezulteerden slechts in een doelpunt. Vroeg in de match viel die ene treffer. Door een aanval die over drie voeten liep. Het aanknopingspunt was Rosette Van der Stuyft, Christine Van Hende verlengde tot bij Nicole Verhofstadt en deze trapte raak. En daarmee kon men het ook stellen wat de doelpunten betrof. Men mag dus beweren dat echter alles de rekening goedkoop uitviel voor Eke- ren. Anderdeels was de Aalsterse orga- nizatie achteraan opnieuw feilloos. Eke- ren kreeg weinig schietgelegenheden. Waar de Aalsterse opmarsen tevergeefs op een afwerkster wachtten. Door die verdiende overwinning klom Kamillekes naar een gedeelde derde plaats in de puntentabel. Nu komt men in de beker. Met een uitwedstrijd te Borgloon. Die ze ker niet van de poes is. Borgloon maak te nog geen brokken in de kompetitie maar wil verder bekeren. Het wordt dus moeilijk. Temeer daar men naast Greta Van Hauwermeiren ook Veerle De Windt - nieuw meniscusletsel - zal moeten missen. Al deed Nicole Perdaens vorige zondag zeker haar best. JVH Rosette Van der Stuyft aan de beter hand. Een spijtig voorval kenmerkte de ze nochtans sportief betwiste wedstrijd. Bij een kopduel werd Rosette Van der Stuyft zo ernstig aan het hoofd geraakt dat ze naar een ziekenhuis diende te worden overgebracht. Gelukkig was ze maandag reeds aan de beterhand. Maar of ze speelklaar zal zijn voor zaterdag valt sterk te betwijfelen. Kamillekes zal dus opnieuw diep in zijn invalsterspoten- tieel moeten tasten. JVH H0RVATH - Had het niet druk. Maar knapte het weinige werk dat hij kreeg ook nu voortreffelijk op. Bevond zich steeds op de goede plaats om de schoten te neutralize- ren. Is een betrouwbaar doelman, die bovenop zijn verdediging heel wat zelfvertrou wen meegeeft. Organizeerde doeltreffend de laatste lijn. VAN KEMZEKE - Gaf zoals gewoonlijk blijk van een grote werkkracht. Keek niet op een inspanning en stond flink zijn mannetje. Had goede tussenkomsten. DIERICKX - Johan was eens te meer goed zonder op te vallen. Heeft net als Desanqhere en Steyaert de tegenstander vaak de weg naar het doel versperd. Rukte ook nu meermaals op. Een paar keer was de laatste voorzet met gemeten. Hij had net als zijn andere ploegmaats zijn deel in de overwinning. STEYAERT - Knapte heel wat werk op. En liep de tegenstander nauwelijks aan bod komen. Net als Horvath is Mare zeker een aanwinst. En gaat over de ganse wed- strijdduur voluit. Beschikt over een uitstekende fizieke konditie. DESANGHERE - Deed het insgelijks naar behoren. Stoorde vaak de aanvallen van St. Niklaas. Was zeer efficient. LIMPENS - Luc is de speler die zich momenteel in een uitzonderlijke konditie kan verheviqen Hij is eenvoudig niet meer weg te denken uit de basis. Ook nu leverde hg een fel opgemerkte prestatie af. Af en toe nog een schoonheidsfoutje. Een speler met klasse en toekomst. Die op de koop toe nog buitengewoon slagvaardig is. DE BOLLE - Dirigeerde Eendracht naar een uitstekende prestatie. Hij was ontegen sprekelijk de draaischijf van de ploeg. Niet alleen heerste hij in het middenveld maar gaf daarbij de nodige steun aan de aanval. De Bolle heeft nu de laatste twijfelaars overtuigd. SERGEANT - Was uiterst bedrijvig. En lag mede aan de basis van de Aalsterse akties. Hii maakte het de tegenstander uiterst moeilijk. Scoorde in samenwerking met Yangara een prachtig doelpunt. Dat voor Aalst de volledige geruststelling betekende. GROENENDIJK - Zoals altijd zeer slagvaardig. De dijblessure schijnt nu toch tot het verleden te behoren. Hij zette Eendracht op het goede spoor. Groenendijk verzette ook heel wat werk. En doemde ook meermaals in het middenveld op. Deze snelle aanvaller woog net als Van Roy zwaar op de bezoekende verdediging. VAN R0Y - Zonder bepaald op te vallen leverde Geert zeer nuttig werk tussen de lijnen. Hij deed eenvoudig wat van hem werd verlangd. Lanceerde een paar uitste kende prikakties. YANGARA - Kwam aan de start van de match. En heeft die kans ook gegrepen. Yanqara was best in zijn sas. En kreeg uiteraard meerdere "open doekjes". Was de lieveling van de Aalsterse aanhang. De manier waarop hij het derde doelpunt klaar- stoomde getuigde van klasse. J v H Simcaboys vorig jaar nog kampioen maakt geen al te beste beurt. Vorige zater dag zorgde het echter voor de verrassing. Door leider Lada Boys te kloppen. Tinneboys, Rayo Espanol, Endoka en Rode Duivels in mindere mate kon den daarvan profiteren. De tweede afdeling telt momenteel drie leiders. Enkel Onder de Toren liet een steek vallen. Boterhoek en Giwo bleven aan de winnende hand. Giwo had het nochtans niet breed tegen 't Kloksken. In de vierde minuut kopte Mare De Bruyn Giwo evenwel op voor sprong. Dit na puik voorbereidend werk van Walter Aelbrecht. 't Klok sken kon even later gelijkstellen nadat de" Giwo-doelman een slippertje maakte door de bal in de voeten van een bezoekende aanvaller te gooien. Net voor rust kon De Bruyn zijn ploeg terug op voorsprong zetten. Toen Van De Perre de bal in eigen doel devieerde leek de match gespeeld. De bezoekers gaven zich echter niet Uitslagen Zaterdagreeksen 1e afdeling Espanol - Heipias Blauwe Vlam - Endoka Tinne Boys -Camu Rode Duivels - Heizijde Kruis - Cobila's Simca Boys - Lada Boys Melckenbeeckvr. vrij 2e afdeling R. Sportief - Leeuwerik Giwo - 't Kloksken Parking - Excelsior J. Timarcha - Bartan Breughels - Boterhoek G.M.I.C. - O.D. Toren Apostelken - Musica Zondagsreeks Inno - Corner IJsboerke - N. Wijk Amapcla - Real Fam. Star Boys - Rode Roos Pano - Sunset Sportkring - Timarcha 't Du if ken - Koszen Adelaars - Sportief 81 3-1 1-3 2-0 3-3 1-4 3-2 gewonnen. Mare Christiaens kon toch milderen, maar een fantastische Mare De Bruyn stelde de zege veilig. Amapola snoepte nu ook Real Familial een puntje af. Amapola was de betere ploeg maar doelpunten ware er niet bij. Real kwam goed weg toen Pedre- gosa Diaz een prachtkans nipt naast schoot. Vermelden we nog de uitstekende lei ding van Ronny Van Belle. Hij hield de match goed in handen. Nieuwe Wijk kwam ook nu niet verder dan een gelijkspel. IJsboerke dwong een 2-2 onbeslist af. Sunset hield doelpuntjeskermis tegen hekkesluiter Pano en Rode Roos won nipt bij Star Boys. (J.V.L.) Programma voor 30/10 en 31/10 Zaterdagreeksen V afdeling BI. Vlam - Rayo Espanol Van Impe Camu - Endoka V.D. Veken Tinne Boys - Rode Duivels Floris Cobila's - Simca Bays Van Belle Lada Boys - Heizijde Heipias - Melckenbeeckvr. Kruis: vrij. De Sutter Garcia stopgezet 2e afdeling 't Kloksken - Royal Sportief Excelsior - Giwo De T roch Matthijs 1 -6 Parking - J. Timarcha V.D. Eeckhout 4-4 0-5 1-1 2-2 1-0 1-2 1-9 2-0 yelge De Meyst Coppens D'Herde Breughels - Leeuwerik Boterhoek - G.M.I.C. O.D. Toren - Muscica Apostelken - Bartan Zondagsreeks N. Wijk - Inno Real Familial - IJsboerke Rode Roos - Amapola - Star Boys - Pano V. Schuylenbergh Sportkring - Corner Dalschaert Timarcha - 't Duifken Van Belle Koszen - Adelaars V.D. Veken Sportief 81 - Sunset Ftoels V.D. Velde V. Impe D'Herde

Nieuwe Gazet van Aalst | 1982 | | pagina 11