Imnierzeeldreef 31, 9300 AALST - 053-21 66 79 S"6""9 Uitstekende start van Ons Huis Baardegem Kuklos AalstPechpfoeg K.W.B.-Volleybalploegen Wielertoeristen in winterseizoen Topper Somati-Honda onbeslist FRANCIS SUA ET Houten ramen iwi Dealer Delmac PVC en ALU-ramen dubbel glas Voorzetrolluiken voorzetramen Tafeltennis KKSFB Volleybal 14 Nieuwe Gazet van Aalst 29 oktober 1982 82/20/04 del?1. fZÏSVerCl5 'anJare To' Heil des Volkshaar v'Jfyar,9 Bestaan In de St.-Jozefkerk werd door E. H Pastoor haar vlag gewijd. (OJ) De nieuwe kompetitie is slechts een paar weken oud, maar toch kan men nu reeds aanstippen dat Ons Huis Baardegem goede sier zal maken „nL^n« 6 «n "«""inning in eigen huis tegen het nochtans niet té onderschatten BAC Hamme (6-4). Daarna deed men nog beter met een °-1°ie.9e 'je wedstrijd te Baasrode. Hubert Van Langenhove, Gerda derde afdeMng en deel uit van het 'aïor|etenkransje van de In de eerste afdeling bleef het trio die men de meeste kansen op de eindzege toeschrijft nml, Pardaf Kruibeke. Patroti- voli Hamme en Baasrode steeds onge- klopt. Madeion A bood reeds zijn ge loofsbrieven aan in de tweede klasse. Het stuurde Prado Hamme puntenloos huiswaarts. Grembergen dat in dit sei zoen uitstekend debuteerde in de vijfde klasse liet het nu echter afweten teqen KWB Kruibeke. (JVH) De uitslagen Afdeling 1 Patro Hamme (b)-Patro (c) 7-3; Grembergse (a)-Baasrode (a) 0-10' Baasrode (b)-Patro (a) 3-7; Pardaf (a)- Sinaai 9-1 Afdeling IIPatro (d)-BAC Hamme (b) 2-8; Madeion (a)-Prado 9-1; Beveren (a)-BAC Hamme 0-10; Vlierkouter-Leb- beke uitg.; Afdeling IIIKruibeke (d)-Victory 10-0' Lokeren (b)-KWB(a) 4-6; Baasrode (c)- Ons Huis (a) 0-10; BAC (^-Waasmun ster (a) 6-4; Afdeling IV Tr. Sinaai (b)-Patro (e) 2-8; Beveren (b)-Troelant (c) 7-3; KWB (c)- BAC (d) 1-9; Patro (f)-Madelon (b) 3-7. Afdeling V Troelant (e)-KWB (d) 0-10; Grembergse (b)-Kruibeke (e) 3-7; Dynamica (b)-Pardaf (e) 9-1; Waas munster (c)-Kruibeke (f) 2-8: Ons Huis (b)-Troelant (d) 7-3. Mijlbeek kon het niet waarmaken tegen het sterkspelend Appelterre Op een glibberig terrein kende alleen de laatste set een spannend verloop. De eerste twee sets eindigden op 15-2 en 15-10. In de beslissende set liet Mijlbeek een 12-14 voorsprong teloor gaan, zodat men niet eens de eer kon redden. H. Hart hoefde niet eens te spelen om zijn wedstrijd te winnen. Hillegem gaf forfait zonder dat men van zich iets liet horen. Deze houding valt in ieder geval te be treuren. St.-Jan moest nipt de duimen leggen bij Herzele. Het ganse St.-Jan team speelde voortreffelijk. Enkel in de laatste set liet men het afweten. De rou tine van Herzele gaf toen de doorslag. De Setstanden waren als volgt11-15; 15-10; 15-7; 10^15 en 15-8, waaruit men duidelijk kan afleiden dat het een spannende en boeiende match was. Het petanque-kampioenschap «de 1e richt door de wielertoeristen van Den 9 oktober. Niet minder dan 50 deelnemers namen eraan deel. Met de titel van petanque- kampioen als inzet, werd op de 3 over- dekte terreinen van P.C. Apollo, in het kasteel van Terlinden te Aalst, een aan gename en ontspannende wedstrijd ae- leverd. Na een 4 uur durende kamp kenden we volgende uitslag Bij de heren 1.) Leroy Servais; 2.) Cleemput Marcel 3.) Cleemput Roger; 4.) De Strooper Henri; 5.) Van Delsen Wilfried. Bij de dames 1 Schollaert Maria; 2.) De Vos Jeanine; 3.) Verbeke Alfonsine; 4.) Van Der Perre Erna; 5.) Van Den Bremt Francine Bij de jeugd Grote Prijs Paul Hoebeeck», inge- Blok, kende een enorm sukses op 1 De Blezser Maddy; 2.) Bauwens Car men; 3.) Van Den Bremt Gunther; 4.) Ganzeman Bettina; 5 Cleemput Chris Met wedstrijden zoals deze tracht W.T.C. Den Blok kontakt te houden tij dens de winterperiode Dat deze formule de goedkeuring meedraagt van de leden bewijst de talrijke opkomst. Andere aktiviteiten zoals bakschieting, bowling, vogelpik, tafeltennis, kaarting, gerrebolling, dia-projectie en het jaarlijks eetmaal worden in de loop van volgende maanden georganiseerd. Leden betalen steeds 50 fr,, niet-leden 300 fr. en zijn meteen lid van W.T.C. Den Blok. (Zie telkens onze kalenderrubriek "Star ten".) Kuklos kent werkelijk alle tegenslag die men zich kan indenken. Een pechploeg. Voor de wedstrijd tegen Hazareth ontbraken nog steeds drie basisspelers, maar daarbij kwam nog een dubieuze scheidsrechterlijke leiding die bijna steeds in het nadeel van de thuisploeg uitviel. In de eerste set kon Kuklos stand hou den tot 7-9 maar enkele onbegrijpelijke beslissingen van de referee brachten snel een 9-13 op het bord. Kuklos klampte nog aan (vier setballen gered) maar Nazareth maakte met 9-15 toch uit. De tweede set ontbonden de Aalste- naars echter hun duivels. Onder impuls van Renders en De Wilde, aanvallend, en van De Sutter, uitstekend blokwerk, klom men tot een 8-2 voorsprong. Naza reth sprokkelde nog enkele puntjes maar een 15-7 verlies kon men niet meer afwenden. Een derde set verliep ongeveer zoals de eerste. Via 1-5 en 7-14, in de hand ge werkt door arbitrage fouten, kwam Kuk los nog tot 11-14 terug. Het kon de be zoekers echter niet van een 11-15 set winst houden. In de vierde set kon een ontmoedigd Kuklos aanvankelijk toch gelijke tred houden (4-6). De wedstrijdleiding deed nogmaals zijn duit in het zakje voor Nazareth. Voor een dergelijke over macht moesten de lokalen het hoofd buigen met 6-15. Ondertussen blijft Kuklos nog zonder puntenwinst. VK. Aalst bracht het er heel wat beter vanaf. Men moest de eerste set met 11 - 15 laten schieten, maar dan kreeg Lichtervelde in de tweede set van het- zelfe laken een pak. (16-12) De derde set was doorslaggevend. Na- een 3-1 totaaloverwinning. Kangoeroes tenslotte moest het onder spit delven bij Michelbeke. Een klinken de 3-0 nederlaag werd hun deel. (R.G.) ue pioeg van Kuklos Aalst, die met vertrouwen aan de kompetitie begint. (EL) dat VK lange tijd tegen een 9-13 ach terstand had aangekeken kwam men onder impuls van lemans en Sterck langzaam terug. In een zenuwslopende finale behield Aalst de nodige kalmte zo dat met 17-15 het pleit in hun voordeel werd beslecht. In de laatste set hield men het scorebord tot 8-8 evenwicht. Toen stormde de thuisploeg meteen door naar 15-8 en Uitslagen VK. Aalst 3 - Lichtervelde 1 Kuklos 1 - Nazareth 3 Michelbeke 3 - Kangoeroes 0 Wedstrijden voor 30-10-82 Zulte - VK. Aalst Kangoeroes - Evergem Denderhoutem - Kuklos m de gebouwen van he, HRITO, Welvaartstraa, richtte de vriendenkring he, 24Herts,bat in. Deze danspartij kende heel wat sukses. (OJ) Bedrijfsvoetbal Honda slaagde er op de jongste speeldag niet in Somati een voetje te lichten of schoon het tot 0-2 was uitgelopen langs De Landsheer en De Vriendt. Somati was fysisch sterker en kon dan ook terugkomen langs Baeten die tweemaal scoorde. De leiders misten in de slotfase nog enkele kansen, zodat men mag stellen dat elke ploeg een helft voor zijn reke ning nam. En deze wedstrijd op een logisch gelijkspel eindigde. De derby tussen de Wiezenaars eindigde in het voordeel van Callebaut A. Aan de 37' scoorde De Smedt op pas van Van Biesen, na de rust maakte dezelfde De Smedt er 2-0 van. Na een persoonlijke inspanning. Post kende weinig problemen bij Saf. Voor rust scoorde Hedwig Callebaut en daarna zorgden Linhout en De Smedt voor een veilige voorsprong. Bouw won nu ook bij VVTTA. Met deze zege verlaat Bouw de onderste regio nen van de klassering. De Jonge reeds in de derde minuut en Diaz luk ten de doelpunten. Desatex blijft aan genaam verrassen. Nu moest Amylum eraan geloven. Leunis tweemaal en Bomon maakten de zaak rond voor Desatex. Amylum verliest door deze nederlaag aansluiting met de top en zal zich denkelijk moeten tevreden stellen met een ereplaats. Post klopte Callebaut A. Callebaut en Linthout scoorden voor de Erembode- gemnaars. Desatex had het niet breed tegen rode lantaarndrager Intercom. Van Den Abbeele en Leunis waren de doelpuntenmakers voor een niet over tuigend Desatex. Saf verloor opnieuw. Nu diende het de duimen te leggen bij Bouw. De Jonge voor de rust en De Schrijver na de rust legden de 2-0 eindcijfers vast. (J.V.L.) Uitslagen Callebaut A - Callebaut B 2-0 Saf - Post o-3 VVTTA - Bouw 0-2 Somati - Honda 2-2 Desatex - Amylum 3-1 Programma voor 30/10 Post - VVTTA Callebaut B - Saf Intercom - Callebaut A Somati - Desatex Honda - Bouw Amylum vrij. Stand na 8 speeldagen: 1. Somati 8/14, 2. Desatex 8/13 3. Post 7/114. Honda 7/115. Calle baut 7/8, 6. Amylum 8/8, 7. Bouw 7/7, 8. VVTTA 7/5, 9. Callebaut B 7/2 10. Saf 7/111. Intercom 7/0 (J.V L

Nieuwe Gazet van Aalst | 1982 | | pagina 14