FRANS JANSEGERS BENOIT DE SMEDT Eendracht Aalstindividueel Noodverdediging liet steken vallen Slechts een speelhelft genietbaar Kamillekes - VelJ PONTWEG 57 9390 HERDERSEM-AALST tel. 053/77.51.34 AUTOBANDEN WflLILY Tel. 053/77 82 36 PERFECTE BEDIENING - VEILIG THUIS Stationsplein 7 9300 AALST Nieuwe Gazet van Aalst 19 november 1982 11 RedaktieJef Van Hove, Asserendries 118, Aalst, Tel. 21.76.29. E. Aalst - Diest. Hans Groenendijk neemt Coomans op de korrel. Sandri tracht de bal uit zijn baan te halen. (EL) Ekonomisch en fiskaal raadgever Verzekeringen Financiële verrichtingen CONTINENTAL UNIROYEL MICHELIN open 8-12 u en 13- 18 u. zaterdag 8-12 u en 13 - 15 u.30 De specialist die zelf monteert. Gratis montage - de beste prijzen. Parklaan 24 - 9300 Aalst 053/77.33.77 DENK AAN UW SNEEUWBANDEN H0RVATH Kon misschien wel het tweede doelpunt verhinderd hebben, maar had goede tussenkomsten en was zeer attent. Van Kemseke was onbetwistbaar de beste verdediger, vastberaden won hij veel duels. Limpens speelde op een voor hem ongewone plaats, had het soms moeilijk met de mandekking, maar Luc was zeker verdienstelijk. Sergeantwas in het zelfde geval als Luc. Hij acteerde soms wat onzeker, maar men kon hem zeker geen gebrek aan ijver verwijten. Cornelis heeft zich ingespannen, maar maakte een onnodige strafschopfout. Stallaerthaalt het niveau van de vorige seizoenen nog niet. Misschien is het een vertrouwenskwestie, hij heeft toch in het verleden bewezen het te kunnen. Glazereen aangename verrassing op het middenveld. Hij speelde gewoonweg formidabel, scoorde twee prachtdoelpunten en speelde enorm goed samen met Eddy De Bolle. Keek ook niet op een inspanning. De Bolle behoorde terug tot de uitblinkers. Hij organiseerde voortreffelijk de ganse Eendrachtploeg, en was de motor. Groenendijck werkte terug enorm hard. Was tijdens de tweede helft een geweldige steun voor het middenveld. Hij scoorde meerdere bezoekende aanvallen. Hij miste evenwel een paar kansen. Yangara speelde goed mee en lukte een prachtig vluchtschot dat op haast mira- kuleuze wijze door Coomans gered werd. Van Roy maakte een prachtig doelpunt en bood zijn medespelers nog enkele mooie kansen aan. Muylaerthad de tijd niet om zich in te spelen, kreeg voor zijn eerste tussenkomst een boeking. (J.V.L.) Vrouwenvoetbal tweede klasse Een nederlaag tegen F.C. Diest die uiteraard hard aankwam voor Een dracht. Omdat men de winst zomaar een paar keer uit de hand gaf. Het is echter zo dat de thuisploeg nood gedwongen met een noodverdediging in het veld moest. Een onuitgegeven laat ste lijn omdat Dierickx, Steyaert en De- sanghere ontbraken. Een verdediging die vooral door de afwezigheid van Stey aert als het ware werd onthoofd. Deze werd na de wedstrijd voor het grootste gedeelte aansprakelijk gesteld voor het puntenverlies. Het is wel zo dat er op-be paalde momenten een gebrek aan con centratie in dit ploegenonderdeel te be speuren was en dat ook de organizatie mank liep. Men kon die spelers echter bezwaarlijk een gebrek aan inzet toe schrijven. En in het begin niet vermoe den dat Eendracht een klapper zou moe ten inkasseren. Er heerste echter na de kampwisseling onzekerheid. En dan ze ker naar het einde toe. Spanning in ver band met die uitslag was ook een van de voornaamste ingrediënten. Terwijl de liefhebbers van doelpunten zeker aan hun trekken kwamen. Hierbij werd onom stotelijk bewezen dat het geld dat men bij Eendracht over de balk gooide om Ro bert Glazer in zijn rangen te krijgen zeker goed belegd is. Glazer was een van de markantste figuren zoniet de markantste. En kruidde zijn uitstekende wedstrijd met twee doelpunten 18 karaat bovenop. Men heeft ook kunnen kijken op een hard zwoegende Hans Groenendijk. Die ber gen werk verzette en zowel voor als ach teraan te vinden was. Groenendijk heeft zeker de profmentaliteit. Ging tot het uiterste toen hij er geplaagd door kram pen bijviel. Jammer voor die twee buiten landers werd het geen overwinning. Nu rijst de vraag meteen of de trainer dat uitstekend spelende middenveld met Glazer. De Bolle en Groenendijk in stand zal houden. Jammer ligt ook binnenkort de vroegere speler van Feyenoord er uit voor boekingen. In de eerste speelhelft, die meest genietbaar was, werd ook over de inzet beslist. Kamillekes won met het kleinste verschil omdat het van een viertal kansen die het verwierf er één kon benutten waar de tegenstander er niet toe kwam doeltreffend af te werken. Ofschoon deze ook een paar keer zeker niet ongevaarlijk doorstootte. Vrouwenvoetbal. Het B-elftal van Kamillekes. de toekomst van de Aaisterse vrou- wenploeg. Na de kampwisseling was het vet van de soep. De kombinaties kwamen moeilijk uit de verf en men moest ook de gasten laten komen. Al goed dat Trees Van Geert in uitstekende dag verkeerde om de toegang tot het doel meermaals af te grendelen. Want toen diende de thuis ploeg meer aan de afweer te denken dan aan aanvallen Na de eerste speelhelft de betere te zijn geweest verloor deze immers haar kohesie en kon ze nog nau welijks eên vloeiende aktie in mekaar steken. Het kon niet ontkend dat Aalst voor de rust de betere was. Het dwong toen betere kansen af. Het spelverloop was in het voordeel en het was ook dan dat de zege voor mekaar werd gebracht. In het kwartier legde Ann Eeckhout de basis van het volle winstopleverende doelpunt. Nicole Verhofstadt had er ook een brede voet in en Veerle De Wint rondde deze goede aktie zegevierend af. Daarna was er nog een schot van Ann Eeckhout die de bezoekende doelwacht- ster boven de dwarsligger duwde en even later had ze een uitzonderlijke re- fleks bij een goed geplaatste bal van Veerle De Wind. Kamillekes kon dus op dat ogenblik zijn voorsprong verantwoor den Bij de rust werd Anneke Van den Eeckhout door Danielle Ghesquiére ver vangen. Maar in deze periode had Ka millekes het zeer moeilijk. En kreeg de match omzeggens nooit meer onder con trole. En mocht van geluk spreken dat Veldeman ook toen met de afwerking overhoop lag en dat Trees Van Geert voor een doeltreffende Van'den Neu- bufferzone zorgde. De ploeg Brenda Van den Eeckhout - Ingrid Van den Neucker - Marina Van Belle - Nicole Ver hofstadt - Anneke Van der Eecken (40e min. Danielle Ghesquiére) - Trees Van Geert - Kristine Van Hende - Veerle De Wint - Ann Eeckhout - Marie Anne Van der Steene - Ghisele Ghesquiére. (J.V.H Vrouwenvoetbal 2e Nationale. Het elftal van Kamillekes Aalst dat door een 1-0 zege tegen Veldegem nog steeds aansluiting heeft met de top wan de puntenta- bel.

Nieuwe Gazet van Aalst | 1982 | | pagina 11