St.-JORIS Dag der drawns Post dient Honda eerste nederlaag toe Tinne Boys verplettert Rayo Espanol Moorselbaan 78 Aalst SERGANT SPORT ^FPH Herdersem 2 - Sk. Aalst 0 Tweede helft onbeslissend Edixvelde rehabilliteert zich STRAFKOMITE MTSA Wapens Munitie LUCIEN VAN NIEUWENBERG Nieuw in Groot-Aalst dagelijks SCHAPENVLEES uit eigen kweek rnri Q| A PCD If) tUtLuLAuEli JU Molenstraat 78 Otr n 9300 AALST MATCH VAN DE WEEK Derde provinciale D 12 Nieuwe Gazet van Aalst 19 november 1982 Bedrijfsvoetbal Op de laatste speeldag van de heenronde is er geen enkele ploeg meer zonder nederlaag. Honda kon de gevaarlijke Postklip niet omzeilen. Het was nochtans de meest aanvallende ploeg, maar Post hanteerde met sukses de tegenaanval. Nog voor de rust kwamen de Erembo- degemnaars 2-0 voor langs De Smedt en De Pauw. Hoe Honda ook nog aan drong de wederoptredende doelman De Neef deed get feilloos en begaf slechts in de slotminuten. Toen lukte Guns het eerreddend doelpunt. Bouw had niet veel problemen met Callebaut (b). Diaz en Ganzeman brachten Bouw op 0-2 wenst. Maes trapte na de koffie terug de spanning in de match. De Schrijver en Diaz zorgden tenslotte voor een riante zege. Amylum had het moeilijk tegen een fel van zich afbijtend Saf. Luc Nevens kon in de slotminuten scoren en dat was voldoende voor de zege. Callebaut (A) won verrassend bij Somati. Somati was nochtans niet onverdienstelijk. Voor de rust strafte Aldo De Smedt echter twee flaters in de Somativerdediging af. Toen Van Biesen even na de koffie nog een terugspeelbal onderschepte was de match gespeeld. VVTTA speelde hek kensluiter Intercom weg. De Greve werd de grote figuur van de match. Hij scoorde driemaal en was de spelbepa ler. Moock en De Decker lukten de overige doelpunten. Coppens redde de eer van Intercom. (J.V.L.) Uitslagen Post - Honda 2-1 Callebaut B - Bouw 1 -4 Intercom - VVTTA 1-5 Amylum - Saf 1-0 Somati - Callebaut A 0-3 Desatex vrij. Stand IPost 10/17; 2. Honda 10/15; 3. Desatex 10/15; 4. Somati 10/14; 5. Callebaut A 10/13; 6. Amylum 10/11; 7. Bouw 10/9; 8. VVTTA 10/8; 9. Callebaut B 10/3; 10. Saf 9/3; IIIntercom 9/0. Leider Tinne Boys maakte er een doelpuntjeskermis van tegen concurrent Rayo Espanol. Espanol kwam nochtans 0-1 voor. Tinne Boys herpakte zich echter snel en kwam voor de rust nog 4-1 voor langs De Pauw, Peter Perreman en Dirk Perreman (2). Voor volgende spelers was de uitsluiting voldoende Cornelis Huybrechts (Simca Boys), Robert Everaert (Nieuwe Wijk), Dirk Meuleman (Onder den Toren). Worden geschorst vanaf 20/11 Voor 3 speeldagen Farjiala Abderazeck (Heipias). Voor 7 speeldagen Patrick Dobhechi (Adelaars en 't Kloksken). Voor 10 speeldagen August Brusselman (bestuurslid en speler Heizijde). Voor 3 jaarReginald Roelandt (Adelaars). Volgende wedstrijden werden omgezet in forfaitcijfers Royal Sportief - Leeuwerik, uitslag 0-2 wordt 0-5 FF. 't Kloksken - Adelaars, uitslag 5-0 blijft 5-0 FF. Sunset - Adelaars, uitslag 1 -0 wordt 5-0 FF., de scheidsrechter was niet bij machte de wedstrijd verder te zetten. Heipias wordt veroordeeld de kosten te betalen, zijnde 652 fr. G.M.I.C. (2e maal), Royal Sportief (behalve de heer Ravijts, voor zitter) kregen een blaam wegens gebrek aan organisatie. Fietsen-Brommers Ze kénnen ni kapot Moeirselboon 107 - 111 -113 Oilsjt FOURREUR - TECHNIEKER ALLERLEI BONTWERKEN Nestor De Tièrestraat 47-49 9300 AALST Tel. 053/21 84 87 82/22/29 Na de koffie speelde de leidersploeg Rayo gewoon weg. Rudy Perreman lukte nog een hattrick en Schouppe zorgde voor het achtste doelpunt. Met deze zege telt Tinne Boys nu vijf pun ten voorsprong. In de tweede afdeling verliest leider Boterhoek van Bartan, dat terug de forme te pakken heeft. Onder den Toren komt nu alleen aan de leiding na een nipte uitzege bij Apostelken. In de zondagsreeks wonnen alle kop- ploegen hun match. Sunset had niet veel moeilijkheden bij Timarcha. Aan de rust prijkte er reeds een 0-4 stand op het bord. Jesus Navaro, Luc Luwaert en Pedro Revera (2) zetten hun club op rozen. Na de koffie zorg den Pedro Revera en Luc Luwaert voor zwaardere cijfers. Nieuwe Wijk won vlot bij 't Duifken en Real Familial won nipt van Sportkring. Rode Roos kende ook al niet veel pro blemen met Inno. Star Boys klopte IJsboerke in een aangenaam en span nend treffen. Pierre Van Vaerenbergh schoot zijn ploeg in de 12' op voor sprong. Star Boys was ook in de tweede helft de betere ploeg. Patrick Van Eeckhout drukte dit overwicht dan ook uit met een prachtdoelpunt. (J.V.L.) Bekeruitslagen Nieuwe Wijk - Heizijde 2-2 (Nieuwe Wijk geplaatst) Star Boys - 't Kloksken 0-3 Rode Roos - Giwo 2-1 Onder den Toren - Bartan 2-3 Leeuwerik - Melckenbeeckvr. 0-3 Rode Duivels - Sunset 0-0 (Rode Duivels geplaatst) Apostelken - Sportkring 2-2 (Sportkring geplaatst). Lada Boys geplaatst. Uitslagen Zaterdagreeksen 1e afdeling Tinne Boys - Rayo Espanol Camu - Melckenbeeckvr. Blauwe Vlam - Kruis Heipias - Simca Boys Rode Duivels - Endoka Cobila's - Lada Boys Heizijde vrij. 2e afdeling Royal Sportief - Parking Breughels - Excelsior G.M.I.C. - 't Kloksken Leeuwerik - Musica Bartan - Boterhoek Giwo - Jong Timarcha Apostelken - O.D. Toren Sk. Aalst heeft een nederlaag geleden die het enkel aan zichzelf te wijten had. In de eerste helft waren de oranje-groenen doorlopend in het offensief maar echt doelgevaar kon het niet verwekken. Eéns werd de plaatselijke doelman echt bedreigd. Op deze spelfaze was hij gevloerd, maar toen bracht de paal redding. Voor de rest een steriel overwicht waarbij de aanvallers Spaenoghe en Verbestel nooit op degelijke wijze wer den aangespeeld. Aalst trad met slechts twee spitsen aan om het verwachte eanvalsgeweld van Herdersem te kunnen indijken. Maar aanvankelijk gaf de thuisploeg het initiatief zomaar uit handen en waarschijnlijk had trainer-speler Van Royen daar niet op gerekend. En SK speelde meer behoudend. Na de koffie kwam de thuisploeg dan wel. Anné, in de eerste periode goed geschaduwd door Van Oudenhove, stak de lont aan. De Aalsterse verdedi ging, die onder een bestendige druk stond, had geen verhaal tegen de doelpunten van Frank Hanselaer en Louis De Cock. Naar het einde van de partij stelden de bezoekers alles in het werk om de aansluitingstreffer te lukken. Een secure Herdersemdefensie, waarin Lambrecht toch niet in zijn gewoon doen was, liet zich echter niet meer verschalken. De uitstekende start die Sk. Aalst nam in deze kompetitie lijkt nu weggeebt. Men puurde uit de laatste vijf wedstrij den slechts drie punten. Hopelijk komt er voor de ploeg van voorzitter Ver- moesen spoedig een gunstige kente ring. RenaatGITS Zondagsreeks Rode Roos - Inno Star Boys - IJsboerke Real Familial - Sportkring 't Duifken - Nieuwe Wijk Corner - Adelaars Timarcha - Sunset Amapola - Pano Koszen - Sportief '81 Programma voor 20/11 en 21/11 Zaterdagreeksen 1* afdeling Endoka - Rayo Espanol D'Herde Melckenvr. - Tinne Boys Dalschaert Kruis - Camu Meert Simca Boys - Blauwe Vlam Floris Heizijde - Heipias Van Impe Cobila's - Rode Duivels De Sutter Lada Boys vrij. 2e afdeling Royal Sportief - Giwo Garcia Parking - Breughels Van Belle Excelsior - G.M.I.C. V.D. Veken Musica - 't Kloksken V.D. Eeckhout Leeuwerik - Bartan V. Schuylenbergh Boterhoek - Apostelken Coppens Jong Timarcha - O.D. Toren DeTroch Zondagsreeks hnno - Star Boys Van Belle IJsboerke - Amapola V.D. Veken Sportkring - Rode Roos Roels Real Familial - 't Duifken V.D. Velde Adelaars - Nieuwe Wijk D'Herde Sunset - Corner De Sutter Sportief 81 - Timarcha Garcia Pano - Koszen Boterbergh Vierde provinciale Edixvelde heeft te Oordegem sportief weerwraak genomen voor de nederlaag die het vorige week in eigen huis opliep tegen Vlierzele. De thuisploeg mocht met windvoordeel van start gaan doch kon daar geen gebruik van maken. Het was slechts door een strafschop dat deze op voorsprong kwam. Een gevleide stand met het evenwichtige spelbeeld als maatstaf. Na rip mat trnkkpn riP hpjnpkers alle te zetten' Te9en z'in sterk schot had Na de rust trokken de bezoekers al e de Moorse|Se doe|man geen verhaal. aanvallende registers open. Op hun a 8-1 1-1 3-1 0-1 3-0 0-3 8-0 0-0 3-1 1-1 1-2 1-1 1-2 4-0 2-0 2-1 1-4 0-5 FF. 0-6 4-2 1-2 beurt gesteund door de wind werd Oordegem willens nillens in verdedi ging teruggedrongen. Via Verbestel kwam Edixvelde dan ook verdiend langszij. De thuisploeg was vanaf dat ogenblik de mindere tegen de geest driftige gasten. Er werden legio kan sen geschapen, o.a. langs Baeten, maar een sublieme lokale doelman verhinderde een afstraffing. Hij diende zich nochtans een tweede maal gewonnen te geven telkens na een poging van Hakim. Ruim ver diende zege van een kollektief knap spelend Edixvelde. Sk. Erembodegem heeft tot na de rust moeten wachten om Schroevers Moorsel op de knieën te krijgen. Voor dien was er ook een overwicht maar de kanonnen waren slecht gericht. De tweede helft bood hetzelfde spelbeeld maar nu waren de aanvaller(s) wel bij de pinken. Een uitstekende Jean- Pierre Dusong scoorde een zuivere hattrick. Na drie hoekschoppen op een rijtje kon hij bij een slecht ontzette bal van dichtbij intrappen. Op de 70' creeërde hij zelf een opening door zomaar eventjes drie man voor schut Tien minuten later zette hij, na een halve omhaal opnieuw de netten bol. Een glunderende trainer Bellon die hoopt dat zondag de supporters- schare opnieuw met doelpunten wordt verwend. In een evenwichtige partij hebben Doggen en Baardegem de punten ver deeld. In de eerste vijfenveertig minu ten waren het vooral de bezoekers die een toonaangevende rol speelden. De thuisploeg kan de laatste paar weken echter bogen op een uitstekende Vel- deman. Als vrije verdediger organi seert hij zijn defensie op een uitste kende manier. De bezoekende aanval lers beten dan ook hun kiezen stomp op dit hechte sluitstuk. In de tweede periode waren het de gastheren die de aanvalsklok luiden. Dit resulteerde tenslotte in een strafschop die de Dogse doelman Van Den Berghe, ech ter niet kon verzilveren. Ondanks alles betekent dit gelijkspel toch de zesde opeenvolgende wed strijd zonder nederlaag voor Doggen Erembodegem. Wilskracht Hofstade tenslotte wist eveneens, na een 0-0 gelijkspel, op één puntje beslag te leggen bij Welle. Derde provinciale Niet minder dan vier drawns, uit vijf wedstrijden werden zondag genoteerd. De leiders uit Nieuwerkerken waren gelukkig met de halve inzet te Eist verwor ven. Aanvankelijk namen deze het initiatief en schiepen doeirijpe kansen via Wellekens en De Bosscher. Het was echter Danny Steenhoudt die de score opende. In de tweede speelperiode ging een geestdriftig Eist op zoek naar de gelijkmaker. De gasten gaven een doeltreffende repliek, maar op de 71' dien den deze zich toch gewonnen te geven. Aanvoerder De Cubber had Van Hove op gepaste wijze vrijgespeeld en deze liet de kans niet onbenut. Eist ging nog op zoek naar een tweede roos doch Nieuwerkerken liet zich niet meer verrassen. Herzele en Terjoden gooiden het ins gelijks op een gelijkspel. Niet alleen wat de score betrof, maar de 1-1 was de juiste verhouding onder alle opzichten. Voor de rust was de match gelijkop- gaand zonder reeël doelgevaar. Pas na de koffie werd het meer geani meerd. Omdat Terjoden naar voor sprong klom via een strafschop omge zet door Meert. Dit doelpunt schudde Herzele wakker. En op de 67' wist men langs De Blanc de verdiende gelijkmaker te netten. Herzele rook de mogelijkheid op de overwinning maar pogingen van o.a. De Blanc en Ler- mingnaux werden van de doellijn gekeerd. TK. Meldert werd door een uitste kende Schellebelse doelman D'Hauwe van de zege gehouden. De bezoekers kwamen op voorsprong toen Van Geem zijn eigen portier mis leidde en Devis rustig kon intikken. Na de rust poogde de thuisploeg Meldert in verdediging te drukken maar het jonge TK team liet zich niet van de wijs brengen. Enkele scherpe counters zorgden ervoor dat Schellebelle op zijn hoede bleef. Het was bij deze dat D'Hauwe zijn ploeg overeind hield. Tegen het spelbeeld 'in wist de thuis ploeg dan toch langszij te komen door een kopbaldoelpunt van Verheue. Voor W. Moorsel kon de wedstrijd te Grembergen niet beter starten. Een eerste kans leverde al meteen een doelpunt op. Een hoekschop werd door de Grembergse achterspeler Van Cauwenbergh in eigen doel verlengd. De thuisploeg nam dan het heft in han den. Moorsel kon echter tot de rust deze krappe voorsprong beveiligen. In de tweede helft werd de druk van de thuisploeg nog groter. Het doelpunt viel echter aan de overzijde. Door Van Waeyenbergh. Grembergen speelde nu alle aanvallende troeven uit, met vier spitsen. Dit leverde dan ook resul taat op. Via Catrysse op de 76' en Van Mele op de 82' wist het één puntje uit de brand te slepen.

Nieuwe Gazet van Aalst | 1982 | | pagina 12