Moby Dick Elckerlyc Immerzeeldreef 31, 9300 AALST 053-21 66 79 Winst voor Okapi Home In Okapi Home-In - Fleurus 80-79 Wie van de drie y Spannend Hopeloos zwak vertoon van BBC. The Tower Tien dolle minuten F RA N C I S S M ET Dealer Delmac pvc en ALU-ramen - dubbel glas Zonnewering Voorzetrolluiken voorzetramen Dendermondse Steenweg 3 Tel. 053/78.60.48 Dagelijkse aanvoer van verse vis, Kreeften, mosselen, zeevruchten Bereide schotels Ït-ANTOM Brood banketbakkerij Noordstraat 36, Aalst Tel. 053/21.24.92 Nieuwe Gazet van Aalst 19 november 1982 13 Eerste nationale Dat er wel beterschap was in de prestaties van de belgen werd reeds bewezen in Cointe te Luik. Men rekende dan ook op een zege aan huis tegen Fleurus. Een kollektief sterk begin met een 8 Op 13 shotprestatie bracht Okapi 18-10 voor. Met mooie nummertjes doeltreffend besloten werd het langs Graziano zelfs 30-18 na amper 11' zuivere speeltijd. Okapi-Fleurus. De nieuwe Amerikaan van Okapi, Graziano, debuteerde met een zege. (EL) (zeshoek) Aalst SPIJSHUIS RESTAURANT Onze specialiteiten Tournedos Steaks Scampis Vistong St -Antoon Kikkerbilleties Pontstraat 21AALST Uitg. Firmin KENNIS-DE TROCH 053-77 18 83 - Privé 70 51 96 S^V^Saoa«nu De Okapizaal zinderde, doch dan liep plots alles minder geolied. Drie balver liezen brachten Fleurus terug tot 32- 24. Door een nieuwe bevlieging langs Schorreel werd het 40-25. Opnieuw balverlies 40-30, maar Elias schonk toch nieuwe hoop. Rust 45-34. Een schitterende eerste helft van Okapi, ietwat bezoedeld door liefst negen bal verliezen. Een 3 op 3 van Graziano in de beginfaze van de tweede helft doet de zaal ontploffen want Okapi leidde met 56-40. De bezoekende coach beval een manpress. Deze kreeg de steun van de scheidsrechters. Dit was duidelijk te merken in de foutenver- houding. Een in zone verdedigend Okapi kreeg meer fouten dan het pres sende Fleurus. Toevallig waren de twee scheidsrechters twee Walen Het werd 56-45 en vierde fout voor Minnebo. 63-55 en vierde overtreding Graziano. Langs Marion en Robert kwam Fleurus terug tot 63-61 na 13'. Het zelfvertrouwen wankelde bij de Aalstenaars. Doch Famaey en ook Graziano bleven kalm. Het werd 67- 61Scheidsrechter Francaoeur loopt de omheining stuk en bezeerde zich, doch komt na een paar minuten hin kend terug. Net op tijd om Jimmy Gra ziano een technische fout aan te sme ren. Onderuit gelopen bij het uitvoe ren van een smash, bleef de Aalsterse Amerikaan even aan de ring hangen, om een ergere val te voorkomen. De dade Suttle gaat vrijuit. Graziano krijgt een technische fout en mag dan ook naar de bank. De Waalse scheids rechters hebben het nog maar eens «geflikt» Langs Schotsmans kwam Fleurus weer op 73-71. Minnebo en opnieuw Famaey zorgden voor 79-73. Nog amper 1te spelen. Twee opeen volgende Aalsterse balverliezen en Defort en Yanga brachten nieuwe hoop in de Waalse harten, 80-79. 11 voor tijd leed Mare Minnebo nieuw bal verlies maar via een springbal kon hij zijn fout goedmaken en kon de wed strijd uitgedribbeld worden. Meteen een tweede seizoenzege voor Okapi. Volgende zaterdag weer een topper van formaat aan de Burchtstraat met Okapi Home In-Toptours Aarschot. Alleen de bezoekende Tom Kropp is al een verplaatsing waard. BBC. Okapi Home-In: Famaey 20, Graziano 18, Elias 22, Schorreel 10, Minnebo 10. (A.V.H.) Beloften Okapi Home-In Fleurus70-64 Okapi had het niet gemakkelijk teg en een agressief spelend Fleurus. De bezoekers trokken onmiddellijk het ini tiatief naar zich toe en dit resulteerde in een 14-24 stand na 10 min. Groen wit wist zich echter tijdig te hervatten en Philips bracht zijn ploeg tot 24-26 in de 14 min. Het bleef echter span nend en met de rust was alles nog mogelijk: 32-34. Ook in de tweede helft begonnen de bezoekers het sterkst en konden weer een kleine kloof slaan: 38-46 na 5 min. Toen kwam echter Okapi's scoremachine definitief op gang en via een uitste kende Schellinck plaatste het een 14- 0. De ontredderde bezoekers probeer den bij 60-52 nog een ultieme press, maar konden de Aalsterse beloften nooit meer echt bedreigen. Voor Okapi: Thijs G. 7; Schellinck D. 18; De Neef D. 6: Lievens L. 6. Philips C. 22; Van Impe P 5-; V.D. Bosch P 6. Verhoeven T Hellinckx Y. en Van Den Driessche L. (Tejo) Van de kompetitiestop willen wij gebruik maken om een overzicht en nabe schouwing te geven over wat achter de rug ligt. De kanshebbers, BBC. De Hoorn, BBC. Sint Antoon en BBC. Olfit maakten het waar. De Hoorn nog ongeslagen, zal uit bet beste vaatje moeten tappen op de laatste speeldag van de heenronde, woensdag 8.12, een Sint Antoon aan ban den te kunnen leggen. De Hoorn bleef immers niet van tegenslag gespaard. Het verloor in het duel met Oifit, Ronny Veillefon, die weken onbeschikbaar blijft. kwetsten tijdig kan recupereren. Hugh's met dezelfde ploeg als vorig Daarna verloor het zijn andere vleugel speler, Patrick Van der Speeten. Door een klein ongeval doet hem toch ook een paar weken van het veld zal hou den. Nochtans bleef De Hoorn met de routine van Van Keer, De Schaepdrij- ver, Huylebroeck, met Van Stichel, Thijbaert, Roosen en Van Wambeke het doen in deze kompetitie. Zodat de handicap goed is opgevangen. Runner-up Sint Antoon heeft met de komst van de in de B.B.B.B. ge schorste Guido Bieseman de ver wachtingen ingelost. Het falen van Guido lag aan de basis van de neder laag tegen Olfit. Een Olfit, dat steeds tot de top behoort doch die tegen De Hoorn nu minder als ploeg speelde, maar het bij individuele nummertjes hield. De komst van Edwin Schorreel betekende een versterking. Wie van de drie zal het uiteindelijk worden Sint-Antoon, tenzij De Hoorn zijn ge- Volledige stand na zeven speeldagen 1De Hoorn 2. Sint Antoon 3. Olfit 4. Borghmans 5. Hugh'sVilla 6. Torenhof Roelandt Sport 7. De Nachtwacht 8. Cockpit Zorba 9. Den Beiaard 10. Snoepertje Kerkvliet 11Terlinden 12. De Klok seizoen scheert hoge toppen, maar kan niet altijd op zijn basisploeg beroep doen. En dat is jammer. Toren hof, ex-Opel, verloor de toppers. Tegen Hugh's met één punt, tegen Olfit met twee. Ook Borghmans was aan een herop standing bezig. De Nachtwacht en Cockpit zitten zowat in dezelfde boot. Deze komen moeilijk aan een zege, ~maar doen niettemin vlijtig voort. Cockpit komt zeker en vast terug met Jacques Rasschaert opnieuw op het terrein. Den Beiaard speelt voor wat het'wadrd was. Nieuwkomer 't Snoe"-' pertje betaalt leergeld. De Klok, nu nog verzwakt door de schorsing van Praet, zal waarschijnlijk met de rode lantaarn opgescheept worden. Terlin den heeft nu meer klasse in huis, doch schiet fysisch te kort. 7 7 0 649 416 14 7 6 1 590 355 12 7 6 1 539 448 12 7 5 2 455 439 10 7 5 2 527 513 10 7 4 3 593 469 8 7 3 4 409 424 6 7 3 4 409 424 6 7 2 5 374 451 4 7 1 6 348 538 2 7 0 7 346 515 0 7 0 7 425 657 0 Eerste provinciale In het klubblad van BBC. The Tower, kon men van de hand van voorzitter Roger Leemans lezen, dat de huidige stand van zaken het koilektieve werk is van de spelers, de coach en het bestuur. Maar verrassend werd een minder soepel draaiend The Tower in de nederlaag geduwd. De bezoekers namen onmiddellijk het initiatief en liepen 2 - 9 uit na 5'. The Tower zou zich echter hervatten Doch wat hen zondagavond bezielde mag Joost weten Het afstandsschot faalde volkomen en men bleef volharden in de boosheid. In de ganse 40' kwam geen enkele Tower-speler eigenlijk on der de bezoekende ring. Were Di liep verder uit tot 6-17. Dan greep coach Van Miegroet even in Hij opteerde voor een press. Deze slaagde maar half maar leid de anderzijds toch tot menig bezoekend balverlies. Daarvan konden D'Herdt en De Smedt profiteren om de thuisploeg tot 18-21 terug te brengen aan de 15'. Dan stopte de press Terug in zone nam Were Di opnieuw het initiatief 20 - 28. maar een korte bevlie ging van De Troyer en Heyvaert zorgden toch voor 26 - 28 rustcijfers. The Tower scheen er dus bovenop. Na in de aan- valsfaze van de wedstrijd een povere 3 op 20 shotprestatie weggegeven te heb ben deed The Tower nu nog slechter en haalde gedurende 8' een 0 op 14. Langs Verbraeken kon Were Di 26 - 38 uitlopen Meteen was de wedstrijd gespeeld. Een nieuwe plaatselijke pressing bracht nu geen aarde aan de dijk, en toen De Troyer bij een 39 - 57 stand na 17' uit viel voor foutenlast. was het lot van The Tower reeds lang bezegeld Van der Borght vanop de vrijworplijn en D'Herdt slaagden er alleen nog in de eindstand wat aanschouwelijker te maken. BBC. THE TOWER De Smedt 4 De Schaepdrijver7 Heyvaert 4 D'Herdt 14 De Troyer 12 Van Langenhove 2 Van der Borght 5. (A.V.H.) Zaalvoetbal - tweede nationale Comar Sport Aalst - Knokke 5 - 3 De Aalsterse zaalvoetballers hebben een verdiende overwinning behaald. Door uitstekend voetbal slaagde Comar Sport er in om in de eerste helft heel wat kansen te scheppen. In de afwerking kon het wel wat beter dan de 2 - 0 voorsprong, die op het bord stond bij de rust. Toen achtte men de schaapies op het Eerst was het Van Caneghem. die Co mar voorsprong bezorgde en na 20' kon Van Vijle deze verdubbelen Onmiddellijk na de rust scheen Comar naar een in drukwekkende zege te stevenen Langs Van l ierde en De Jaegher werd het 4 - 0 Beker van de Denderstreek voor jeugdploegen De achtste finales die het in kader van de Beker van de Dendei streek worden gespeeld gaven volgende uitslagen voor de ploegen van Groot-Aalst Scholieren Appels-E Aalst 3-1F C Wieze-W Hofstade 2-2. S K Erembode- gem-ST Denderleeuw 3-2. Kadetten Welle-E Aalst 1-11. Denderhoutem-Nieuwer kerken 5-0 (ff) Miniemen Nieuwerkerken-Dendermonde 7-4. E Aalst-Lutterzele 7-0 Op 25-12 (Kerstdag) worden de kwartfinales gespeeld Het programma voor de ploegen van Groot-Aalst is als volgt Scholieren F C Wieze-S K Erembodegem. S K Welle-E Aalst Kadetten Denderhoutém-E Aalst Miniemen Sp Appels-E Aalst droge Men ging voorzichtiger spelen Daarvan profiteerden de bezoekers om tot 4 - 2 terug te komen In de laatste minuten speelde Comar dan zoals iedere supporter het kan verwachten Snel. oor deelkundig en goed kombinerend Langs Van Vijle werd het 5 - 2 Globaal een zeer goede wedstri|d met kansen bij de vleet doch met twee knappe doelmannen Philippe De Winne die inviel bi Comar liet rich op geen enkel foutje betrappen In ziin dubbele ontmoeting met Fortuna Lokeren heeft de Comar B ploeg twee maal zwaai uitgehaald Aan huis weid gewonnen met 10 - 2 en in Lokeren werd het 3 - 7 De uitblinker m deze twee wed strijden was ongetwijfeld sponsor Pirk Wellekens die liefst 15 van de 17 doel punten voor zijn rekening nam Daarmee schijnt Dirk zowat ziin topprestaties des tijds bij S K Aalst te evenaren H

Nieuwe Gazet van Aalst | 1982 | | pagina 13