D _r EDELSLAGER JOSEPH Goede tweede helft bezorgt Eendracht zege van de hoop Hofstade - Gijzegem 1-0 cm Adelaars bedwingt nu ook Rode Roos Nieuw in Groot-Aalst dagelijks SCHAPENVLEES uit eigen kweek SERGANT SPORT ST0RCK SP0RTTR0FEEEN WEMBLEY Eendracht Aalst: individueel Uitsluiting voldoende Johan Casman (Kruis) Zware nederlaag van Post Redaktiewijziging Eendracht Aalst Molenstraat 78 9300 AALST Ze kénnen ni kapot Stickers - Wimpels Karnavalmedailles Bekers Koolstraat 58 Aalst 053-78 77 66 Café Alle feesten tot 120 personen Ook T-Dansants of andere gelegenheden VRIJE KEUZE VAN TRAITEUR Zaal Match van de week MTSA-kompetitie Strafcomitee MTSA Nieuwe Gazet van Aalst 10 december 1982 11 Vanaf heden worden alle berichten verstuurd naar: Roel Van de Plas. Geraardsbergsestraat 44/3, 9300 Aalst. 'O Eendracht Is er In geslaagd de twee punten binnen te rijven bij Boom. De eerste helft speelde men nog krampachtig maar na de rust kreeg men een goed combi nerend Eendracht op het veld. Voorzitter Daeleman toonde zich opgelucht: «Onze spelers hadden duidelijk af te rekenen met een vertrouwenscrisis». hard. We hopen dat Hans nu gaat bewijzen dat hij ook een goed voetbal ler is. In de wedstrijd tegen Boom speelde hij voortreffelijk. \/oor de wedstrijd tegen Overpelt kan men terug rekenen op Mare Steyaert die na twee weken schorsing terug keert. Vier nederlagen op rij kan men niet ineens verwerken. De verdediging acteerde echter bijzonder goed en zo groeide de ploeg naarmate de match vorderde. Luc Limpens die al op zovele plaatsen is uitgespeeld knapte zijn taak als middenvelder formidabel op en Groenendijck werkte terug Yangara die geen te beste indruk naliet zal de plaats moeten ruimen. Waarschijnlijk zal Stallaert in het mid denveld uitkomen en Glazer kan voor aan uitgespeeld worden. Alhoewel men Overpelt met ex-PSV-vedette Willy Van Der Kuylen niet onderschat, rekent Eendracht toch op de volle buit. De eindronde staat nog altijd op het programma alhoewel daarvoor een sterke tweede ronde zal nodig zijn. (JVL) In de eerste afdeling van de zaterdagkompetitie blijft leider Tinne Boys verder uitlopen. Enkel de uitzege van Heizijde bij Camu is het vermelden waard. Er is wel een hevige strijd voor de tweede plaats. De subtoppers Melckenbeeck- vrienden en Espanol deelden in een genietbare partij de punten. In de tweede klasse is de kompetitie maar zes minuten voor tijd bracht heel wat boeiender. De topper Boter- Hans De Schrijver de thuisploeg met hoek-Leeuwerik eindigde onbeslist. een geweldige knal toch op voor- Leider Onder Den Toren won vrij vlot van 't Kloksken en Giwo won nipt van Musica. Excelsior en Bartan maakten er een doelpuntjeskermis van. Breughels won nipt van Jong Timar- cha. Het werd een spannende en boeiende wedstrijd. Beide teams creëerden mooie kansen, maar kwa men moeilijk tot scoren. Rond het kwartier miste Callebaut de kans om de Denderhoutemnaars op voor sprong te brengen. Bij Breughels was men ook gelukkig toen een Jong Timarchaspeler van dichtbij de bal nog overtipte. Na de rust miste Eeman nog een unieke kans voor Breughels, sprong. In de zondagsreeks draaide de topper Real Familial - Sunset eveneens uit op een gelijkspel. Sunset was de betere ploeg tijdens de eerste helft. Jezu Navaro zette de bezoekers op rozen, niet voor lang echter. Enkele minuten later kon Alfred Van Gijseghem de bordjes in evenwicht brengen. Na de rust viel er niet veel meer te beleven. Het leek wel of beide teams tevreden waren met dit ene punt. Adelaars is wel de ploeg van het ogenblik. Nadat men vorige week Real Familial ver sloeg, hield men nu Rode Roos in be dwang. Fietsen-Brommers Moeirselboon 107 - 111 -113 Oilsjt (gelegen rechtover Eendrachtstadion) Disc-jockey ter beschikking. Bredestraaf 78 Aalst Tel. 053/77 13 90 Rode Roos was nochtans de domine rende partij, maar men kon geen enkele doelkans verzilveren. De Ade laarsdefensie verdient wel een bijzon dere vermelding. CJVL) Programma voor 11/12 en 12/12 Zaterdagkompetitie 1e afdeling Kruis - Rayo Espanol Van Belle Simca Boys - Endoka Dalschaert Heizijde - Tinne Boys Van der Veken Camu - Lada Boys De Sutter Cobila's - Blauwe Vlam Van Impe Rode Duivels - Melckenbeeckvr. Floris Heipiasvrij 2e afdeling Royal Sportief - Breughels De Troch Giwo - G.M.I.C. V.D. Eeckhout Parking - Musica Velge Excelsior - Bartan Matthijs Apostelken - 't Kloksken V. Schuylenbergh Leeuwerik - Onder den-Toren Igual Jong Timarcha - Boterhoek Meert Zondagsreeks Sportkring - IJsboerke Garcia 't Duifken - Amapola De Munter Adelaars - Star Boys Dalschaert Sunset - Rode Roos D'Herde Sportief 81 - Real Familial Van Belle Koszen - Nieuwe Wijk Timarcha - Corner Pano - Inno Van De Velde V.D. Veken De Sutter Zaterdagreeksen 1e afdeling Rayo Espanol - Melckenbeeckvr. 2-2 Tinneboys - Simcaboys 4-0 Camu - Heizijde 1-3 Blauwe Vlam - Lada Boys 4-1 Heipias - Cobila's 1-0 Kruis - Endoka 2-3 Rode Duivelsvrij 2e afdeling G.M.I.C. - Royal Sportief 0-0 Giwo - Musica 2-1 Bartan - Parking 7-0 Apostelken - Excelsior 0-10 Onder den Toren - 't Kloksken 4-0 Boterhoek - Leeuwerik 1-1 Breughels - Jong Timarcha 1 -0 Zondagsreeks Inno - IJsboerke 3-1 Sportkring - Amapola 1-1 Star Boys - 't Duifken 0-3 Rode Roos - Adelaars 0-0 Real Familial - Sunset 1 -1 Sportief 81 - Nieuwe Wijk 0-4 Koszen - Corner 1 -0 Pano - Timarcha 0-4 Stand zaterdagreeks 1e afdeling 1Tinne Boys 14/26; 2. Rode Duivels 13/18; 3. Rayo Espanol 14/18; 4. Lada Boys 14/16; 5. Endoka 14/15; 6. Melckenbeeckvr. 14/15; 7. Blauwe Vlam 14/14; 8. Camu 14/14; 9. Cobila's 13/12; 10. Simca Boys 14/11; 11 Heizijde 14/10; 12. Heipias 14/7; 13. Kruis 14/4. Horvat: diende met veel werk op te knappen, maar toonde zich wel zeker op hoekschoppen en hoge ballen. Stallaert: gaf een puike verrichting weg en lijkt nu eindelijk op weg het niveau van de vorige jaren te halen. Van Kemseke: speelde bijzonder goed, kwam een paar keer voortreffelijk tus sen. Desanghere: nam geen risico's en toonde zich erg betrouwbaar. Dierickx: bewees hoe onmisbaar hij wel is op de linkejjaackplaats. Glazer: kwam moeilijk in de match, kwam na de rust meer op het voorplan en maakte ook nog een prachtig doelpunt. Limpens: moest wel even wennen aan zijn nieuwe functie, na de rust speelde Luc verdienstelijk. De Bolle: kwam niet zo goed uit de verf zoals in de vorige wedstrijden. Groenendijck: was de grote figuur bij Eendracht. Hij werkte enorm hard en lag aan de basis van de twee doelpunten. Van Roykreeg weinig steun voor de rust, maar speelde na de koffie erg goed Yangara: werkte terug hard, maar kan moeilijk een doelpunt maken. Hij miste een reus van een kans. (JVL) De derby tussen Hofstade en Gijzegem, die onder ruime belangstelling doorging is uitgegroeid tot een spannend maar sportief treffen. De beide ploegen namen elk één helft voor hun rekening. Gijzegem bewees tijdens de eerste helft niet toevallig vooraan in de klassering te staan. Vereecken miste de kans om de bezoekers op voorsprong te bren gen zijn loo ging over. Verleyen kopte over en Van Nuffel miste ook nog een mooie kans. Het waren de gastheren echter die scoorden. Op een rake counter ingeleid door De Bruyn en prachtig afgewerkt door Ver- geylen. Deze zette twee tegenstan ders in de wind en omspeelde ook nog doelman De Coster. Na de rust had Hofstade licht veldoverwicht maar kon moeilijk kansen creëren. Tijdens het laatste kwartier nam Gijzegem nog enorme risico's, zelfs doelman De Coster ging mee in de aanval, maar de Hofstade-verdediging, goed georgani seerd door Van Geert, bleef overeind. Een gelijkspel ware misschien wel een betere weergave geweest van het spelbeeld, Gijzegem kan deze misstap goed maken volgende week bij leider Op stal, wat echter ook niet van een leien dakje zal lopen. (JVL) 2e afdeling IOnder den Toren 15/23; 2. Giwo 15/21; 3. Leeuwerik 15/20; 4. Boter hoek 15/19; 5. Excelsior 15/19; 6. Bartan 13/15; 7. Musica 15/15; 8. 't Kloksken 14/14; 9. Jong Timar cha 14/13; 10. G.M.I.C. 14/12; II. Apostelken 14/12; 12. Breughels 15/11; 13. Royal Sportief 15/10; 14. Parking 15/0. Zondagsreeks 1. Nieuwe Wijk 15/26; 2. Sunset 15/25; 3. Rode Roos 15/23; 4. Real Familial 15/21; 5. Amapola 15/21; 6. Sportief 81 15/17; 7. Adelaars 14/16; 8. Inno 15/16; 9. Sportkring 15/14; 10. Koszen 15/14; 11IJs boerke 15/13; 12. Star Boys 15/12; 13. 't Duifken 15/9; 14. Timarcha 15/9; 15. Corner 14/2; 16. Pano 15/0. 2 speeldagenJ.P. D'Haese (Giwo), Willy Van Bossuyt (Rode Duivels). 4 speeldagenLuc Van Herreweghe (Heizijde), Joaquim Diaz (Sunset en Rayo Espanol) Wedstrijd Sportief 81 - Sunset: uitslag 0-1 wordt 0-5. Guy Cornand en Luc Corten krijgen een strenge blaam. Het bestuur van Sportief 81 krijgt eveneens een blaam. Wedstrijd Adelaars - Timarchastrenge blaam voor Paul Van Bemten (Timarcha). Wedstrijd Corner - Adelaars: dient herspeeld te worden op 20/2/1983. De wedstrijd kon niet doorgaan omdat Corner niet tijdig over hun uitrusting kon beschikken. J.P. Verhulst, die voor de uitrusting instond, kon echter een politieverslag voorleggen van een ongeluk waarin hij betrokken was. Bartan, IJsboerke en Corner krijgen een blaam wegens gebrek aan organisa tie. (JVL) Amylum zorgde voor de verrassing tegen Post Erembodegem. Post dat vier spe lers moest missen kon tot aan de rust standhouden. Het was zelfs op voor sprong gekomen langs Cardon. Nog voor de koffie kon Luc Nevens gelijkstellen. Wilde, Leunis en Daelemans bezorg den hun ploeg de zege. Somati verloor een punt tegen Bouw De wedstrijd eindigde op een score loos gelijkspel. (JVL) Uitslagen Amylum - Post 5-1 Intercom - Callebaut B 1 -1 Desatex - VVTTA 3-1 Somati - Bouw 0-0 Callebaut A - Honda uitg. Safvrij Programma Saf - Callebaut A Honda - Intercom Callebaut B - Amylum Post - Somati Bouw - Desatex VVTTAvrij Toen Weymeersch foutief gestopt werd, paste de scheidsrechter de zwaarste sanctie toe. Luc Nevens liet de kans niet liggen. Cornelis zette Post volledig schaakmat door twee prachtige treffers. Patrick Cleerbaut lukte zelfs nog een vijfde doelpunt. Het onderonsje tussen de staartploe- gen Intercom en Callebaut B eindigde op een puntendeling. Hugo Coppens bracht zijn ploeg op voorsprong. Na de rust kon Callebaut terugkomen na vrije trap genomen door Schockaert, prachtig ingekopt door Ringoot. Desatex had het niet gemakkelijk tegen VVTTA. Vroeg in de wedstrijd scoorde Jan De Greve voor VVTTA. Na de rust kon een ontketende thuis ploeg de situatie recht zetten. De

Nieuwe Gazet van Aalst | 1982 | | pagina 11