DUIVENHOEKJE AALSTERS «UITJE» DE GEELKUIF Duivenliefhebbers 2 3% 13 11 II Nieuwe Gazet van Aalst 10 december 1982 15 Redaktie Hugo De Wolf, tel. 77.81.60 Via de bestuursleden van uw maatschappij zijn er formulieren te verkrijgen om uw gespeelde prijzen en kampioenschappen in onze krant te publiceren, eventueel voorzien van een foto. Deze formulieren worden ingevuld terugbezorgd aan uw maatschappij die verder zorgt voor verzending naar H. DE WOLF L edebaan 87, 9300 Aalst. De algemeen kampioen en keizer en «De Snelle Reizigers» Op 2° Kerstdag 26 december richt de duivenliefhebbersmaatschappij «De Toekomst» hun 13e feest voor gehandicapte kinderen uit Aalst en omstreken in. Het feest gaat door in de zaal F.F.R. te Aalst, 26 december, om 14 uur. Programma 1De Staf Permentier-show met Rod Sainclair, Anneke Roland, Robbie Chapman, Linda Meyer, Salvador Diaz en het Combo-orkest van Jean Mic key. 2. Rond 16 u., koffie met koeken. 3. Prachtige tombola. 4. Uitreiking van een geschenk aan ieder aanwezig gehandicapt kind. «Eendracht» Algemeen kampioen en keizer 1983: P. Van Langehove en zoon, Lede. Kampioenen oude duiven Herman Rut- saert, Lede; Remi De Wilde, Aalst. Asduif: Herman Rutsaert, Lede. Kampioen jaarlingen Petrus Rasschaert, Schoonaarde; Herman Goevaert, Aalst. Asduif: Petrus Rasschaert. Kampioenen jonge duivenRaoul Dejonckheere, Aalst; Hugo De Wolf, Aalst. Asduif: Hugo De Wolf. «Eerlijk en Vrij» Vogelhandel Bloemenhandel Steenweg op Aalst 386 WELLE Tel. 053-66.38.91 «Door Eendracht Groot» Erembodegem Kampioenen Quiévrain en Noyon Algemeen kampioen: Van Cauter-Plas, Van de Steen Gust., Aalst. Oude duiven Jan Dehaese, Aalst; Theo Bruylandt; G. De Maeseneer, Moorsel; Rich Roe- landt, Aalst; Mare Abbeloos; Frans Cornelis, Aalst. Asduiven Jan Dehaese, Fr. Cornelis, Aalst. Jaarlingen Henri De Kerpel, Moorsel, Willy Jans- sens, Aalst; Desiré Lidegen; Robert Van den Bremt, Aalst; Frans Schelf hout; Jozef van Roy. AsduivenHenri De Kerpel, Serafien Janssens, Aalst. Jonge duiven Verhasselt en zoon, Aalst; Louis Buc- qué, Aalst; Richard Visard, Aalst; Armand van Biesen, Albr. Van den Steen en dochter, Maur. Schockaert, Aalst. AsduivenVerhasselt en zoon. Gust. Van den Steen. Alle soorten vogels - EXOTEN - KANARIES - PAPEGAAIEN - ARAS - KAKETOES - BEOS - AMAZONES Diverse kooien voor vogels en andere toebehoren Alle soorten zaden voor vogels - kippen enz... Bloemen - plantgoed - planten Ruime keuze van verse snijbloemen Open alle dagen van 9 u. tot 20 u. - Woensdag gesloten Op zondag open tot 17 u. De Eendracht-kampioenen jaarlingen. (OJ) Liefhebbers, houd deze data vrij «De Snelle Duif», Erembodegem, 11 december 1982, Rijksmiddelbare School, Leuvenstraat, Erembodegem. «Rap zijn wint», Baardegem, 12 december 1982, Ons Huis, Baardegem, Hoog straat. «De Vriendenkring», Moorsel, 19 december 1982. «Quiévrainbond», Moorsel, 26 december 1982. «Land van Aalst», Aalst, 15 januari 1983, Zaal Welkom, Hofstade. «De Kleine Melker», Erembodegem, Datum nog te bepalen. ampioenen oude duiven van de Eendracht. Erembodegem Zaterdag 11 december 1982 grote kampioenenviering in de lokalen van de Rijksmiddelbare School, Leuven straat, Erembodegem. Programma 13u.30, binnenbrengen van de dui ven 14 uur, opening van de tentoonstel ling door de voorzitter 14u.30, belotprijskamp, 1.000 fr. vooruit inleg 17u.30, verkoop van de geschon ken bons door de kampioenen en sympathisanten 19 uur: eetmaal en huldiging van de kampioenen (eetmaal gratis voor de kampioenen). Baardegem Baardegem 9 uur, binnenbrengen van de duiven van de kampioenen en kampioenen uit de streek. Doorlopende tombola. Altijd prijs. Vanaf 14 uur: afhalen van de prijzen van de tombola. Betaling lidgeld voor 1983. Betaling en inschrijving eetmaal van 22 januari 1983 (met orkest). 15u.30, huldiging kampioenen en uitreiking trofeeën. 17 uur, verkoop van extra bons ge schonken door de plaatselijke kam pioen in goed verlichte en verwarmde zaal Ons Huis. 26 december: prijskamp de mooiste duif (omzendbrief volat). Kampioenen jaarlingenGustaaf Sterck, Aalst; Leopold Robijn, Aalst; Paul De Croock; René Aelbrecht, Aalst. De kampioenen jonge duiven van Eerlijk en Vrij en Door Eendracht Groot. (OJ) De kampioenen jonge duiven Raoul Dejonckheere en Hugo De Wolf. (OJ) Den Witten Leeu, Colinetplein. The Duke, Stationsplein. Den Heerd, De Ridderstraat. La Marmite, Hopmarkt. Ter Linden, Oude Gentbaan. Ristaurante di Roma (Bruno), Keizerlijk Plein. Cinéma Palace. Cinéma Feestpaleis. H. De Vis, Aeroclub Affligem. Bloemenrijk De Smet, D. Martensstraat. Boeket van de Markt, Grote Markt. Basketbalklub Okapi, Burchtstraat. Eendracht Aalst, Bredestraat. De Ridder, Korte Zoutstraat. P. De Clerck, Kattestraat. Verhofstadt, Eikstraat. A. Lowie, Molenstraat en Bolleweg. Borse van Amsterdam, Grote Markt. Dank U, Vredeplein. Iris, Geraardsbergsestraat. I Win uw eigen en u wordt een gans week-einde lang toerist in eigen stad. 's Vrijdags wordt je thuis op een bloemetje getrakteerd en tegen de avond aan gaat u zo maar een «cinemake» doen met daarna een pintje in een gezellig kafé en een steak in «Den Witten Leeu». 's Zaterdags wordt je thuis afgehaald met koets en paarden voor een rustig rondritje in de stad. Later-op de dag kun je onze Aalsterse basketbalspelers aan de slag S zien in een kompetitiewedstrijd Okapi - of misschien ligt toneel je 5 beter en wens je onze amateurtoneelspelers aan het werk te zien. Dat kan allemaal. I 's Zondags 5 krijg je bij de koffie een heerlijke Aalsterse vlaai. Je zegt maar hoe laat hij er zijn moet. i Nadien kun je naar Ter Kluizen toe voor een spektakulaire luchtdoop en een i vlucht boven de stad. Om van deze emotie later te bekomen strek je je benen 5 (nog steeds met je partner) onder een tafel in één van onze gerenommeerde S restaurants (keuze vroegtijdig te maken). Of je stelt dit uit tot later op de dag en je gaat 's namiddags met toeter en vlag onze Aalstenaars op den Een- dracht gaan aanmoedigen. 's Maandags s kun je rustig, na een eerste werkdag, even naproeven bij een muzikaal slot- akkoord. I Als lezer van de "Nieuwe Gazet van Aalst" hebt u om de maand de I reële kans dat dit unieke Aalsterse week-endje-uit u in de schoot I valt. i i Als abonnee I speelt u automatisch mee (u moet alleen inschrijven voor een jaarabonnement - als u er nog geen mocht 5 hebben - en u bent maandelijks virtueel kanshebber.) iAls wekelijks koper bij uw krantwinxel |doet U mee-als U bovenstaande bon invult en aflevert bi| uw krantenwinkelier (u kunt onbeperkt deelnemen - hoe meer deelnemingsbons, hoe meer kansen, dit geldt ook voor de abonnees; I De publieke trekking van de winnaar (voor 2 pers.) gebeurt op de 1e vrijdag van elke maand in lokaal "Landhuis", Grote Markt te 19 u. 09 CO 09 |.s i 09 ra Q> dj <5 2 T5:=- SS n 0 X) O ro

Nieuwe Gazet van Aalst | 1982 | | pagina 15